Do 350 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas skierowana do kibiców piłkarskiego Euro 2020. W zamian za założenie konta osobistego możemy bowiem zgarnąć aż 350 zł premii w gotówce . Co ciekawe wysokość premii… nie jest do końca zależna od nas. O ile na 250 zł pracujemy sami, tak na pozostałą stówkę pracują… piłkarze. Każda bramka zdobyta w regulaminowym czasie ćwierćfinałów, półfinałów oraz w finale Euro 2020 to 10 zł dla nas (ale nie więcej, niż 100 zł). Aktualizacja: warunek spełniony! :)

350 zł za założenie konta w BNP Paribas

Mistrzostwa z bankiem BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 11.07.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 25.07.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

350 zł w czterech krokach

Tytułowa premia podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł, zgarniemy za podpisanie umowy oraz:

 • wykonanie min. 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej w lipcu 2021

Kwota czy adresat są dowolne. Liczy się sam fakt wykonania przelewu.

Kolejne 100 zł zgarniemy pod warunkiem spełnienia powyższych warunków oraz dodatkowo w sierpniu 2021:

 • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł
 • wykonanie min. 3 płatności BLIK
 • wykonanie min. 2 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej

Jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

W przypadku płatności BLIK chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności typu doładowania wirtualnych portmonetek.

Kolejnej 100 zł otrzymamy pod warunkiem spełnienia powyższych warunków oraz spełnienie ich ponownie we wrześniu.

Co z ostatnią stówką? Tak jak pisałem we wstępie – ta nie zależy od nas. Bank zapłaci nam bowiem 10 za każdą bramę strzeloną w regulaminowym czasie gry w meczach 1/4, 1/2 i w finale Euro 2020. Maksymalnie zdobędziemy więc 100 zł.

Aktualizacja: piłkarze nie zawiedli i warunek został spełniony – ostatnie 100 zł premii jest już więc gwarantowane! :)

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość mailowa o zgarnięciu nagród trafi do nas mailowo, kolejno do 18.08, 27.09 oraz 27.10. W pierwszej wiadomości znajdziemy informacje jak uzupełnić swoje dane w celu odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 25.08. Przelew każdej z nagród trafi do nas do końca danego miesiąca – łącznie możemy zyskać 350 zł.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie (zgodnie z nową taryfą wchodzącą od sierpnia) za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak liczy się te 12 miesięcy, w których nie miało się konta w BNP. Konto zamknąłem 24.06.2020 czy w takim razie jest to już okej, czy lepiej poczekać do lipca z składaniem wniosku?

  Eryk Odpowiedz
  • Jeśli konto faktycznie zamknęło się 24.06 to jest OK. Przy czym zwracam uwagę, że od wypowiedzenia konta zazwyczaj jeszcze mija miesiąc okresu wypowiedzenia.

   Michał
  • Ok, dzięki. Konto zamknęło się 24.06 bo wypowiedzenie składałem w maju w placówce (prowadzę excel z datami zamknięcia kont :) ).

   Eryk
 • Jak to konto zamykamy? Telefon, internet czy placówka? Eryk 24-27 lipca gdzies zamkneli ci rachunek takze miales do tego czasu konto, zawsze jest jakis okres wypowiedzenia.

  Krzychoooo Odpowiedz
 • „Każda bramka zdobyta w regulaminowym czasie ćwierćfinałów, półfinałów oraz w finale Euro 2020”
  Heh, zabezpieczyli się, bo wczorajszy dzień 1/8 finałów by pozamiatał (3-3 w obu meczach)

  Rafał Odpowiedz
 • Dobrze rozumiem, że jeśli mam kartę kredytową (czyli jakąś umowę z bankiem), to nie mogę wziąć udziału w promocji?

  martynka1428 Odpowiedz
  • Możesz. Regulamin wspomina tu jedynie o umowie ramowej produktów depozytowych. Posiadanie umowy ramowej karty kredytowej w teorii nie wyklucza (i z tego co wiem czytelnicy to testowali).

   Michał
  • Super! Dziękuję za rozwianie wątpliwości.

   martynka1428
 • 1. Jak najszybciej zawrzec umowe i dostac karte? Kurierem, bo od razu przywozi z umową karte?
  2. Za ile dni po złożeniu wniosku przyjezdza kurier?
  3. Ile dni po wizycie kuriera konto staje sie aktywne?
  4. Jesli zloże wniosek 5 lipca 2021, a zamknelam konto 3 lipca 2020, to choc ta promocja wystartowała jeszcze zanim upłynał mi rok od zamkniecia starego konta, to kwalifikuje sie do promocji, bo w chwili składania wniosku rok juz minął?

  Bańka Odpowiedz
  • ad 1: chyba jednak kurierem. Weryfikacja zdalna czasem szwankuje. Kurier przywozi tylko kartę. Umowę podpisujesz zdalnie.
   ad 2: na drugi dzień po złożeniu dostałem sms, że przesyłka została nadana, następnego dnia, że będzie dostarczona i rzeczywiście była. Odpowiadając: kilka dni, jeśli nie trafi się weekend.
   ad 3: wysyłasz sms-a z kartki, która przyjdzie i przychodzi PIN i info, że konto jest aktywne.
   ad 4: tak, kwalifikujesz się, ale pod jednym warunkiem: 3 lipca 2020 konto było już zamknięte (nie mogłaś się już zalogować). Jeśli 3 lipca 2020 złożyłaś wypowiedzenie, to nie kwalifikujesz się, bo konto zamknęli miesiąc później. Poza tym, czasem nie zamykają w terminie, dlatego trzeba się po miesiącu zalogować, sprawdzić, czy rzeczywiście zamknęli.

   janm
  • @janm
   Wielkie dzięki. Tak wyczerpujace odpowiedzi to miło się czyta :) Konto mi sie zamknęło 3 lipca i mam już wniosek potwierdzony na infolinii, że jest w promocji :)

   Bańka
 • A to mając kartę kredytową normalnie da się otworzyć konto? Kiedyś były problemy jak się już miało umowę ramową nie dało się złożyć wniosku. a Jak teraz? wniosek normalnie przechodzi?
  U mnie konto zamknęło się 1 .07.2020
  Myślałem że najpierw muszę zamknąć całkiem bankowość żeby złożyć wniosek i żeby on się złożył.

  bolek Odpowiedz
  • Złoż wniosek, ale przerwij, jak bedzie Cie prowadzic do strony z podpisem elektronicznym-wtedy zadzwon na infolinie, zeby potwierdzili czy wniosek jest w promocji, ja tak zrobilam, dopiero po potwierdzeniu podpisalam umowe. Podpis złozyłam na drugi dzien-wystrczyło.

   Bańka
 • Witam, mam pytanie odnośnie promocji Działaj i zgarniaj z BNP. W tym miesiącu muszę wykonać 3 transakcje z Google Pay. Wykonałem już transakcje przez strony w przeglądarce z których zostałem przekierowany do płatności i tam wybierałem płatność przez Google Pay, potem następowała autoryzacja karty i jak widzę to te transakcje są oznaczone jako wykonane kartą. Czy to tak powinno być czy ja robię jakiś błąd?

  Carson Odpowiedz
  • Nie wiem czy takie płatności zaliczają, ale ja płaciłem standardowo kartą podpiętą pod GP telefonem z NFC i też mam info „transakcja kartą” więc raczej jakoś specjalnie tego nie prezentują.

   crs84
  • i rozumiem, że to wystarczy to bezpłatności również? czy trzeba użyć plastiku?

   abc
  • Piszę z supportem BNP, pytając o wspomnianą przeze mnie kwestię, że chodzi mi o zakupy w internecie, a oni wydają się nie rozumieć, o co mi chodzi i każą płacić telefonem przez terminal…

   Carson
 • Czy rozpoczął się już może proces wysyłki maili z danymi do przelewu? Ktoś już ma?

  Paweł Odpowiedz
 • Jak ktoś z biorących udział w tej promocji dostanie dziś maila to niech się nie wstydzi pochwalić =)

  Pietia Odpowiedz
 • dostałem dziś info o zdobyciu nagrody, myślałem ze to jakiś spam, 150 ma wpaść do końca miesiąca

  stalker Odpowiedz
 • Dostaliście za sierpień?

  Akashi71 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy