Do 350 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią uzależnioną od… maksymalnej temperatury powietrza zmierzonej w Polsce w lipcu. Maksymalnie do zgarnięcia mamy 350 zł, a premia wypłacana jest w gotówce – i to w baaardzo krótkim czasie!

350 zł premii od BNP Paribas

Konto na upały z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.07.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.08.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Do 350 zł już po miesiącu!

Tytułową premię będzie wyliczona na podstawie najwyższej temperatury powietrza mierzonej w Polsce w lipcu 2021 przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (imgw.pl). Wynik ten należy pomnożyć przez 10. Przykładowo jeśli temperatura powietrza wyniesie 34,1 stopni Celsjusza, to nagrodą będzie 341 zł. W chwili obecnej zanotowano już 34,2 stopnia – czyli premia wyniesie min. 342 zł! :)

A jak je zdobyć? Wystarczy, że po podpisaniu umowy w sierpniu 2021 spełnimy łącznie poniższe warunki:

 • wykonanie min. 2 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej
 • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł
 • wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na łącznie min. 300 zł
 • wykonanie min. 2 płatności bezgotówkowych za pomocą Google Pay lub Apple Pay

Jeśli chodzi o przelewy – kwota czy adresat są dowolne. Liczy się sam fakt wykonania przelewu.
W przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

W przypadku płatności kartą chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności typu doładowania wirtualnych portmonetek. Tak samo zresztą jak w przypadku płatności Google Pay / Apple Pay.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość mailowa o zgarnięciu nagród trafi do nas mailowo do 20.09.2021. Znajdziemy tam informacje jak uzupełnić swoje dane w celu odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26.09. Przelew trafi do nas do końca miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie (zgodnie z nową taryfą wchodzącą od sierpnia) za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • niech dadzą premię w zależności ile włosów wyrośnie prezesowi banku na #@*! w nocy kiedy księżyc wejdzie w znak wodnika

  jaro Odpowiedz
 • Promocja globalnego ocieplenia

  Ja123 Odpowiedz
 • Jeżeli mam wypowiedzianą umowę ramową oraz konto ponad 12 m-cy (potwierdzone na infolinii) ale mogę się zalogować tzn., że spełniam warunki czy nie? Bo w regulaminie jest informacja, że nie można mieć aktywnego elektronicznego kanału dostępu. Ew. jak można to zamknąć?

  nsmarcin Odpowiedz
  • Idziesz do oddziału i robisz awanturę, że nie zamknęli dostępu te 12 miesięcy temu, zgodnie z wypowiedzeniem. Żądasz zamknięcia dostępu w trybie natychmiastowym. W Paribas zawsze trzeba się upewniać po miesiącu od wypowiedzenia, czy dostęp jest już zablokowany.

   Ja123
  • Niby zamknąłem już telefonicznie i faktycznie nie działa. Tylko pozostaje pytanie czy to też wlicza się do tej 12 miesięcznej karencji. Wg regulaminu rozumiem, że nie.

   nsmarcin
  • Regulamin mówi:
   1. W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:
   1) NIE JEST stroną Umowy ramowej Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawartej z Bankiem W DNIU SKŁADANIA WNIOSKU o otwarcie Konta Osobistego;
   2) w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku;

   A więc konto ci zamknęli te 12 m-cy temu, a jak zamkniesz umowę ramową w trybie natychmiastowym to będziesz mógł choćby następnego dnia otworzyć konto w promocji. A jak nie zamkną od razu, to za miesiąc może być lepsza promocja od tej…

   Ja123
  • Lepsza może być jedynie jak będzie brana pod uwagę temperatura w sierpniu ;) Tak czy inaczej, przynajmniej wg regulaminu, spełniam warunki więc jak coś to ew. reklamacja powinna być uznana gdyby nie naliczyli premii. Zobaczymy.

   nsmarcin
  • Mam podobny problem, 12 miesięcy temu zamknąłem konto ale dostęp do bankowości mi pozostał, na infolinii okazało się, że mogą jedynie zablokować dostęp, no i tak zrobiłem. Czy zablokowanie dostępu jest już wystarczające, czy należy udać się do oddziału, aby całkowicie zamknąć dostęp. Z góry dziękuję za pomoc

   McKwacz
  • Zablokowanie wystarczy. Ja miałam podobnie i dopiero po interwencji mailowej zablokowali mi dostęp do bankowości, ale na szczęście okres 12 miesięcy został policzony zgodnie z wypowiedzeniem. Właśnie biorę udział w Promocji na 650 zł:)

   BiancaM
  • Dzwoniłem jeszcze raz na infolinię i potwierdzili, że nie muszę już iść do oddziału i będę mógł brać udział w tej promocji. A powiedz skąd te 650 zł? Widziałem jedynie 400 zł w podobnej promocji i 500 zł za wyrobienie KK.

   McKwacz
  • Była taka promocja w kwietniu 2021:). Co prawda możliwość rejestracji do grudnia ale 3000 sztuk się rozeszło, bo to fajna promka i nawet ciekawa zabawa. Co miesiąc należy wykonać różne czynności, za które wpływają w kolejnym miesiącu pieniądze – również w różnej wysokości, i tak przez 6 miesięcy:). W siódmym już nic się nie robi ale za wytrwałość bon do Biedronki na 50 zł. Akurat dzisiaj dostałam maila, że spełniłam warunki do odebrania 2. nagrody w wys. 100 zł do końca lipca.

   BiancaM
  • ja również dostałem maila, to najlepsza dotychczasowa promocja BNP Paribas ;)

   abc
 • Czy ktoś wie jaka była już obecnie maksymalna temp. zarejestrowana w lipcu?

  edeanex Odpowiedz
 • Bank podaje ze 34,2C

  romek Odpowiedz
 • Rozumiem, że płacąc dwukrotnie Google/Apple Pay łącznie na min. 300zł spełniam równocześnie dwa warunki? Bo takie płatności chyba liczą się jako płatność kartą.

  nsmarcin Odpowiedz
  • Lepiej trzykrotnie. Zdaje się, że od sierpnia trzeba machnąć 3 razy kartą aby za nią nie płacić.

   BiancaM
  • Otrzymałem dwie różne odpowiedzi od Banku. Jeden konsultant twierdzi, że tych warunków nie można połączyć, inny twierdzi, że jak najbardziej można.

   nsmarcin
 • Przelew przez bankowość elektroniczną to również przez aplikację na smartfonie się liczy ?

  Kleks Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem promocji:
   Bankowość elektroniczna – system bankowości internetowej GOonline oraz aplikacja mobilna GOmobile udostępniane przez Bank osobie fizycznej;

   Mateusz
 • Do 20.09 miały być maile z informacją o przyznaniu nagrody. Ktoś dostał już? Co prawda został jeden dzień ale kody Sodexo przyznawali dużo wcześniej niż termin.

  nsmarcin Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy