300 zł w gotówce + 50 zł do Biedronki za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas w której ponownie możemy zgarnąć bardzo wysoką premię za założenie darmowego konta osobistego. Tym razem 300 zł zyskamy w gotówce, a dodatkowe 50 zł – w formie karty podarunkowej do Biedronki :)

350 zł premii od BNP Paribas

Jesienny bukiet korzyści z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 25.10.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 6.11.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową jak w innych bankach (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 2000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

300 zł w gotówce + 50 zł do Biedronki

Tytułowa nagroda podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 150 zł w gotówce, zgarniemy za podpisanie umowy oraz:

 • wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na min. 300 zł w listopadzie oraz
 • wykonanie min. 1 przelewu przez bankowość elektroniczną również w listopadzie

Jeśli chodzi o transakcje kartą, to mowa o najzwyklejszych płatnościach w sklepach lub internecie (podając jej dane) – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

Jeśli chodzi o drugi podpunkt, to chodzi o najzwyklejsze przelewy Elixir – np. na swoje konto w innym banku

Drugą nagrodę, czyli kolejne 150 zł w gotówce, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków oraz, dodatkowo w grudniu 2020:

 • zalogowanie się do bankowości elektronicznej (GOonline lub GOmobile)
 • wykonanie min. 4 płatności BLIK w sklepach lub internecie
 • zapewnienie wpływów na łącznie min. 1000 zł.

Jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Ostatnia premia to 50 zł w formie e-kodu do sieci sklepów Biedronka. Nagrodę otrzymamy pod warunkiem, że spełniliśmy pozostałe warunki promocji oraz będziemy dalej posiadaczem promocyjnego konta w dniu 30.04.2021. Bank płaci nam więc za to, że zostaniemy z nim na nieco dłużej.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 18.12.2020. Będziemy mieć wtedy czas do 27 grudnia na ponowne zalogowanie się do strony promocji (instrukcja będzie w mailu) i uzupełnienie danych do odbioru premii. Przelew 150 zł trafi do nas do 31.12.2020.

Co z drugą nagrodą? Informacja o zgarnięciu premii trafi do nas do 22.01.2021. Przelew 150 zł otrzymamy do 31.01.2021.

O zdobyciu karty podarunkowej do Biedronki dowiemy się do 24.05.2021. Samą kartę (a raczej jej 13-cyfrowy kod) otrzymamy SMSowo.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Witam,
  przepraszam, ja w trochę innym temacie. Czy ktoś może orientuje się czy jest gdzieś jakieś zestawienie/ porównanie BANKOWYCH płatniczych kart przedpłaconych (prepaid). Chodzi mi o wyszczególnienie głównych opłat, prowizji, kosztów przewalutowania itp. Wiem, że są na rynku popularne karty „pozabankowe” typu Revoult, ale interesują mnie na tę chwilę karty wydawane przez banki, a niestety nie znalazłem mimo szukania takiego aktualnego zestawienia:(
  Może też ktoś będzie w stanie polecić jakąś w/w kartę? A jeśli tak, to dlaczego:)
  Z góry dziękuję za informacje:)

  Michał Odpowiedz
 • Witam,
  ja takze w innym temacie. Na stronie Santadera jest informacja o promocji w Bezcennych Chwilach- za konto i płatnośc kartą dają stówkę w punktach.

  Jasio Odpowiedz
 • Z poniższego wynika, że da się wszystko założyć mając tylko tekefon a nie smartfon (rzoumiem, że do transakcji BLIK będzie już potrzebny).
  …………………………………
  6) zawrze Umowę ramową w zakresie Konta Osobistego, Karty i dostępu do Bankowości elektronicznej na podstawie
  wniosku złożonego po przekierowaniu za pomocą Linka promocyjnego:
  – na stronie internetowej Banku za pośrednictwem kuriera albo
  – za pomocą Aplikacji mobilnej GOmobile gdzie następuje Wideoweryfikacja;
  w obu przypadkach zawarcie Umowy ramowej odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku
  – Autenti oraz Nada PIN do Karty w terminie do dnia 6 listopada 2020 roku;
  …………………………………

  Jak dokładniej przebiega to zakładanie „na stronie internetowej Banku za pośrednictwem kuriera” ?
  Nie dokonuje się przelewu weryfikacyjnego ? W sesji szyfrowanej przesyła się skan dowodu, komu: bankowi czy Autenti ? Jak napisałeś, Kurier dostarcza tylko kartę
  A jak wygląda sprawa z tym Autenti, jaka jest jego rola i zakres udostępniania swoich danych itp. ? Może wcześniej ten proces dokładniej opisywałeś ?

  yosa Odpowiedz
 • Posiadam kredyt odnawialny z Allegro w BNP oraz mam pełnomocnictwo do konta żony w BNP. Czy to mnie dyskwalifikuje czy mogę skorzystać z tej promocji?

  chriss Odpowiedz
  • kredyt nie, natomiast pytanie co dokładnie rozumiesz pod pełnomocnictwem – jeśli NIE jesteś współwłaścicielem rachunku żony to możesz skorzystać

   PS. Choć tu trzeba dodać, że jeśli masz dostęp do bankowości internetowej to jest szansa, że wniosek będzie odrzucony. Mimo wszystko warto próbować.

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy