350 zł do Decathlonu za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas w której ponownie możemy zgarnąć wysoką premię za założenie darmowego konta osobistego. Tym razem zyskamy 350 zł w formie kart podarunkowych do sklepów Decathlon oraz piłkę tenisową gratis :)

350 zł do Decathlon od BNP Paribas

Krótka piłka z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 28.10.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 13.11.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową jak w innych bankach (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula zaledwie 750 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

350 zł do Decathlon

Tytułowa nagroda podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 150 zł w formie karty podarunkowej Decathlon (oraz piłkę za, oficjalnie, 6 zł ;)), zgarniemy za podpisanie umowy oraz:

  • wykonanie min. 5 płatności BLIK w listopadzie oraz
  • wykonanie min. 1 przelewu przez bankowość elektroniczną również w listopadzie

Jeśli chodzi o płatności BLIK, to zaliczamy tu zarówno te dokonane w sklepach, jak i online – byle dotyczyły płatności za jakieś towary i usługi (np. przelew na telefon to nie płatność).

Jeśli natomiast chodzi o drugi podpunkt, to mówimy o najzwyklejszych przelewach Elixir – np. na swoje konto w innym banku

Drugą nagrodę, czyli kolejne 100 zł w formie karty podarunkowej Decathlon, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków oraz ponowne spełnienie tych samych warunków, ale tym razem w grudniu 2020.

Trzecią premię, czyli ponownie 100 zł w formie karty podarunkowej, uzyskamy za spełnienie poprzednich warunków oraz ich ponownie spełnienie w styczniu 2021.

Podsumowując: za wykonanie łącznie 15 płatności BLIK oraz 3 przelewów zgarniemy 350 zł w bonach Decathlon. I piłkę tenisową gratis ;)

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej i drugiej nagrody trafi do nas do 18.01.2021. E-karty podarunkowe otrzymamy SMS-em do końca stycznia.

Co z trzecią nagrodą? Informacja o zgarnięciu karty podarunkowej trafi do nas do 25.02.2021, natomiast kod karty otrzymamy do końca lutego.

W promocji do zgarnięcia mamy również piłkę tenisową. Jak ją otrzymamy? Zgodnie z regulaminem w pierwszym mailu otrzymamy również informację jak uzupełnić swoje dane adresowe do jej odbioru. Powinniśmy to zrobić do 24.01.2021. Wysyłka piłki odbędzie się do końca stycznia.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

  • Nie powinno być „do Decathlonu”?

    łysy Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy