350 zł w gotówce za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła noworoczna promocja BNP Paribas. W zamian za założenie darmowego konta osobistego możemy zgarnąć 350 zł w gotówce. A gdyby tego było mało, to ciągle czeka na nas kolejne 300 zł w promocji karty kredytowej :)

350 zł premii za założenie konta w BNP Paribas

Dobry start z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 23.01.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 6.02.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

350 zł w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł, otrzymamy za sam fakt założenia założenie konta w promocji oraz w lutym 2022:

 • wykonamy min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej
 • wykonamy min. 3 płatności BLIK

Jeśli chodzi o pierwszy punkt, to przelew dokonujemy za pomocą bankowości GOonline lub aplikacji GOmobile do dowolnej osoby (np. siebie). W przypadku transakcji BLIK chodzi o płatności w sklepach czy internecie za realne towary i usługi.

Drugą nagrodę, czyli tym razem 125 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w marcu 2022:

 • wykonamy min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej
 • wykonamy min. 10 płatności bezgotówkowych kartą
 • otrzymamy wpływy na min. 1000 zł

Pierwszy punkt jest identyczny jak miesiąc wcześniej, natomiast drugi punkt różni się tym, że transakcje wykonujemy teraz kartą i musi ich być min. 10. W przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Trzecia nagroda, czyli ponownie 125 zł w gotówce, będzie nasza pod warunkiem spełnienia powyższych warunków oraz ponowne spełnienie warunków marcowych również w kwietniu. Innymi słowy jeszcze raz wykonujemy przelew, 10 płatności kartą oraz wpływy na min. 1000 zł.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 22.03, o drugiej – do 26.04, a o trzeciej – do 26.05.2022. W pierwszym mailu organizator poprosi nas o uzupełnienie danych do przelewu premii – będziemy mieć na to czas do 27.03 (instrukcję znajdziemy w mailu). Przelewy trafią do nas do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy po spełnieniu warunków i otrzymaniu 350 PLN gdy złożę natychmiast wypowiedzenie BNP składa propozycję utrzymaniową konta? Jakie macie doświadczenia?

  Bogusia Odpowiedz
 • @Bogdan Dzięki. A czy ktoś orientuje się czy Credit Agricole ma jakąś propozycję utrzmaniową czy też tylko na kopa może liczyć ?

  Bogusia Odpowiedz
 • @Bogusia
  CA, jako ofertę utrzymaniową oferuje zwrot 10% za opłaty: TV, Internet, prąd, śmieci, woda.

  Waldemar Odpowiedz
 • @ Waldemar
  Słabo, ale dziękuję za informację.

  Bogusia Odpowiedz
 • Ja poza tematem… Mam w Toyota Bank lokatę której termin zakończenia przypada na – dajmy na to – 10 lutego. Ponieważ planuję zamknąć tam wszystkie rachunki, chciałbym zapytać, czy bezpieczne będzie – z punktu widzenia trwania lokaty i naliczenia odsetek – złożenie dyspozycji zamknięcia rachunku bieżącego i konta oszczędnościowego już w dniu np. 15 stycznia?

  Michał Odpowiedz
 • Czyli jak spełnie 1 warunek w styczniu to nie dostanę pierwszej nagrody w lutym? Jeśli nie to i tak trzeba w styczniu spełnić warunek 3 transakcji bezgotówkowych żeby zapewnić sobie darmowa kartę w styczniu?

  Areqqq Odpowiedz
 • Czy to normalne że po otworzeniu konta nadano mi ten sam nr rachunku który miałem gdy korzystałem z innej promocji w 2020r.? Tak samo to że widzę historię transakcji z tamtego okresu. Czy otrzymując ten sam nr rachunku wciąż kwalifikuję się do tej promocji??

  Łukasz Odpowiedz
  • Ten typ tak ma… już 3. raz o(d)tworzyli mi stare konto. Pierwsza nagroda w innej promocji wpadła więc prawidłowo kwalifikują jeśli warunki są spełnione.

   maniekkkkkkk
 • Czy Paribas zmienił sposób aktywacji karty i nadania PIN ?
  Bo zawsze było to przez wysłanie SMSa z kodem.

  Ale teraz w kopercie z kartą nie ma kodu dla wysłania – a tylko informacja aby dzwonić na infolinię aby aktywować kartę i nadać PIN.

  Czy ktoś coś wie w tym temacie ?

  Bogdan Odpowiedz
  • Odpowiem sam sobie.
   Zmieniło się i teraz trzeba dzwonić na infolinię aby aktywować kartę a PIN wklepuje się klawiaturze poprzez lektora.

   Bogdan
 • Czy dostał już ktoś pierwszego maila z informacją o przyznaniu nagrody?

  Łukasz Odpowiedz
 • u mnie podobnie, pewnie trzeba będzie składać reklamacje

  m_m Odpowiedz
 • Składałem reklamacje ale trochę się odbijam od ściany. Bank twierdzi, że nie złożyłem wniosku z promocyjnego linku… Mimo, że jestem pewny, że tak zrobiłem.
  Zaraz po kliknięciu we wniosek z linku i wypełnieniu wniosku dostałem maila od:
  dobrystart@bnpparibasplus.pl z tematem „Dobry start – potwierdzenie rejestracji”. Czy mógłby ktoś potwierdzić, czy macie jeszcze inne późniejsze maile/potwierdzenia udziału w promocji wysłane z adresu: dobrystart@bnpparibasplus.pl ? Z góry dzięki za odpowiedź :)

  m_m Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy