HIT! Rekordowe 350 zł za Konto Jakże Osobiste + 1% moneybacku!

Zakończona

Ruszyła IV edycja promocji Alior Banku „z nami lepiej”, w ramach której możemy zgarnąć rekordową premię na start wynoszącą aż 300 zł! Oprócz tego ciągle możemy skorzystać z pakietu korzyści wbudowanego w rachunek i zgarnąć 1% moneybacku czy 3% na koncie oszczędnościowym. A do tego 50 zł w formie punktów Bezcenne Chwile, które wymienimy na jedną z nagród (np. bon na stację paliw).

350 zł za założenie konta w Alior Banku

Z nami lepiej – 4 edycja

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego) oraz Karty Kibica Alior Banku od dwóch lat (względem daty złożenia wniosku o konto). Natomiast zgodnie z regulaminem:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej.

Dodatkowo:

Uczestnik nie może mieć złożonego wniosku internetowego o KJO w okresie od 01.12.2019 r. do 31.05.2020 r.

Odpadaja więc osoby które składały wniosek jakiś czas temu, ale z jakichś powodów go nie sfinalizowały.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową ze strony internetowej banku nie później, niż 31.07.2020. Samą umowę powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (przez przelew, wideorozmowę lub w obecności kuriera).

Tu dodam, że jeśli będziemy mieli problemy w trakcie wnioskowania, to warto zamówić kontakt ze strony banku – tak, aby oddzwonił do nas konsultant i dokończył proces.

300 zł premii za konto w Alior Banku

Co dalej? Premia podzielona jest na kilka części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł, zgarniemy już za sam fakt podpisania umowy o promocyjne konto.

Kolejne 200 zł podzielone jest na 8 części po 25 zł. Daną nagrodę zgarniemy za spełnienie w danym miesiącu kalendarzowym trzech warunków:

 • zapewnienie wpływów na Konto Jakże Osobiste w łącznej wysokości min. 1500 zł oraz
 • wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą oraz
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

Pierwszym miesiącem, w którym wymagane jest spełnianie powyższych warunków, jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy o konto.

Warto również dodać, że jako wpływy rozumiemy tu wszystkie przelewy przychodzące z innych banków oraz przelewy z rachunków w Alior Banku, których nie jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem. Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Jeśli natomiast chodzi o transakcje kartą, to tu tradycyjnie wykluczone są „ułatwiacze” obrotów kartą, czyli zakupy z kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900 (więcej o kodach tu). Wszystkie normalne płatności (w sklepach stacjonarnych, marketach, na stacjach paliw, przez internet, itd.) są jak najbardziej OK.

I to tyle! Każda z nagród będzie przekazywana przez bank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście pod warunkiem, że ciągle będziemy posiadaczem konta oraz karty debetowej. Nie możemy więc jej zastrzec wcześniej.

Jakże Osobiste Korzyści

Premia na start to jednak nie wszystko. W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC). Warto jednak dodać, że póki co 3% zapowiedziane jest tylko do końca czerwca (później prawdopodobnie będzie nieco mniej).

Aktualizacja: od lipca oprocentowanie promocyjne na koncie oszczędnościowym wynosi już tylko 1% w skali roku.

Jeśli natomiast potrzebujemy karty, która świetnie nadaje się do transakcji zagranicznych – to warto wybrać pierwszą opcję. Alior wprowadził bowiem niedawno nową korzyść, czyli możliwość wyboru przeliczania transakcji po kursie średnim (organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP).

Szczegółowo o pakiecie korzyści pisałem w swoim pierwszym prześwietleniu Konta Jakże Osobistego. Korzyści możemy modyfikować – każda zmiana zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia od 6:00.

Dodatkowe 50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Oprócz 300 zł na start możemy zgarnąć dodatkowe 50 zł w formie 3400 punktów wymiennych na vouchery w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Wystarczy, że zarejestrujemy swoją kartę debetową Mastercard w bankowości eletronicznej lub na stronie programu, a następnie wykonamy 5 dowolnych płatności bezgotówkowych kartą. Czas na wykonanie zadania to 30 dni.

Mastercard naliczy nam punkty w ciągu 5 dni roboczych po wykonaniu transakcji. Ta promocja dostępna jest do 30.07 lub do wyczerpania puli 16300 osób.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • napewno nie wydalem jeszcze 300 zł , 1 lub 2 lipca wpływ 1500, dostalem sms chyba na trzeci dzien o 1%

  miron Odpowiedz
  • Nie ma co się ekscytować tym 1 %, tylko jak najszybciej zamykać wszystko w Aliorze i czekać na promocję na otwarcie konta.

   abc
  • „Do 16 sierpnia 2020 r. do kwoty 20 tys. zł w ramach Korzyści do Konta Jakże Osobistego obowiązuje podwyższone oprocentowanie w wysokości 0,5% (bez spełnienia warunku) lub 1% po spełnieniu warunku. Warunkiem podwyższenia oprocentowania jest wykonania transakcji kartami debetowymi obciążające rachunek Konta Jakże Osobistego o łącznej wartości co najmniej 300 zł, w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca w którym aktywna jest Korzyść. „

   drudar
 • Do kiedy dostanę te 100 zł po otworzeniu konta? Konto mam ze 3 tyg i nic nie dostałem jeszcze.

  Podobnie jest z moneybackiem. Podpiąłem kartę pod Google Pay, dokonałem kilka transakcji ale nic nie ma na koncie. Czy ktoś wie w jaki sposób jest rozliczamy moneyback?

  ramm Odpowiedz
 • Do kiedy dostanę te 100 zł po otworzeniu konta? Konto mam ze 3 tyg i nic nie dostałem jeszcze.

  Podobnie jest z moneybackiem. Podpiąłem kartę pod Google Pay, dokonałem kilka transakcji ale nic nie ma na koncie. Czy ktoś wie w jaki sposób jest rozliczamy moneyback?

  ramm Odpowiedz
 • W nastepnym miesiacu po spełnieniu warunków promcji, więc jak w lipcu spełniłeś warunki to dopiero w sierpniu nagroda. Poczytaj jeszcze raz opis tej oferty ze szczególnym zwróceniem uwagi kiedy nastąpi wypłata nagrody. Taki zaps w prześwietleniu ; ” I to tyle! Każda z nagród będzie przekazywana przez bank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście pod warunkiem, że ciągle będziemy posiadaczem konta oraz karty debetowej. Nie możemy więc jej zastrzec wcześniej. „

  miron Odpowiedz
 • Dzisiaj dzwoniłam do banku i w opisie promocji jest błąd, ponieważ można wybrać 2 dowolne korzyści za 0,- zł a nie tylko dwie pierwsze z podanej listy. Prawdą jest natomiast, że każda kolejna korzyść kosztuje nas 3,50 zł za miesiąc.

  Małgorzata Odpowiedz
 • Witam. Płatności karta debetową ale zrobione Gpay nie są widoczne w historii więc ,żeby sprawdzić i policzyć czy 300 zł wydatków karta debetowa zostało zaliczone do promocji należy : „transakcje wykonywane za pośrednictwem aplikacji Google Pay lub Apple Pay w historii transakcji prezentowane są jako transakcja kartą debetową. Po wejściu w szczegóły danej transakcji prezentowane jest pole Numer tokena jeżeli jest ono widoczne oznacza to, że transakcja została wykonana za pośrednictwem transakcji bez użycia fizycznego karty.” Oczywiście musimy dokonać 3 x transakcji fizyczną kartą debetową dodatkowo do promocji , nawet po 1 zł.

  miron Odpowiedz
 • Dodam że płatności np G-pay są zaliczane do spełnienia bezpłatności karty debetowej 300 zł wydatków i jest jeszcze bonus . Tak słyszałem na forum.

  miron Odpowiedz
 • Hej, orientuje sie ktos po jakim czasie of spelnienia warunkow dostaje sie 3400 pkt w mastercard bezcenne chwile?

  Maciek Odpowiedz
 • pare dni 2-3 robocze

  miron Odpowiedz
 • Uwaga, uwaga. Alior ma płatną infolinię,+4819502 i to chyba PREMIUM bo na dzisiejszej fakturze mam kilkanaście złotych za ponad 20 minutowa rozmowę. Miałem skonfigurowaną aplikację w telefonie, a po kilku dniach przestała działać, Pani na infolinii sie tłumaczyła, że system czasami się resetuje i trzeba do nich dzwonić. Wnioski wyciągnijcie sami.

  Rafał Odpowiedz
  • Oczywiście że w niektorych planach taryfowych te krótkie numery sa płatne – i to od lat. Przecież praktycznie wszyscy o tym wiedzą. Oficjalna inforlinia Aliora to +48 12 370 70 00 – normalny numer krajowy.

   Andy59
  • „Wnioski wyciągnijcie sami” — aha, dzięki za info, to ma wielkie znaczenie w związku z „mobilną autoryzacją”, którą teraz banki nachalnie promują zamiast kodów sms. W Millennium sami mi na taką przełączyli, o czym przekonałem się, gdy nawet nie mogłem się zalogować do Millenet, bo nie mogłem wtedy skorzystać ze smartfona z apką Millennium (kody sms otrzymuję na inne urządzenie). Gdy już udało mi się dostęp odzyskać i przywrócić uwierzytelnianie kodami sms, to apkę odinstalowałem, choć brak powiadomień o transakcjach zmniejsza bezpieczeństwo.
   Skoro apka Aliora „czasami się resetuje”, to tym bardziej warto pozostać przy kodach sms…

   @Andy59, no widzisz mądralo, a ja nie wiedziałem, że za połączenie taki numer (krótki na 1) można ekstra zapłacić, wydawało mi się, że najwyżej może się nie dać na taki dodzwonić, a wyjątkowo płatne numery długie zaczynają się od 7 i 8, a specjalne skrócone od *4 albo *7; co zresztą potwierdza załączona tabela: https://www.play.pl/resources/pdf/2018/Zakresy-Numerow-Premium.pdf (tutaj pełna lista: https://www.play.pl/resources/pdf/2020/Lista-numerow-do-polaczen-glosowych-Premium.pdf).

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don Quijote de la Mancha mądrala – mieszasz dwie rzeczy, numery Premium, a numery zaczynające sie na „19” które są numerami skróconymi w odpowiedniej konfiguracji, ale w niektórych planach taryfowych płatnymi (chyba że firma „właściciel” pokrywa koszty takich połaczeń). @Rafał musi sprawdzić w swoim planie taryfowym, bo numer Aliora to nie Premium, a często operatorzy maja błędy w bazach.

   Andy59
  • Kilkanaście złotych za dwudziestokilkumunutowe połączenie to stawka „premium”, pasuje np. playowe 0,62 zł za *70x — dla mnie informacja, że stawki „premium” mogą być stosowane do skróconych numerów na 1 jest nowa, więc przydatna, nawet jeśli ubeckie mądrale wiedziały o tym od lat.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja zawsze szukam telefonu dla klientów z zagranicy :).

   ls5
  • Robię dokładnie tak samo i źle na tym nie wychodzę ;) w ogóle to wszystkie krótkie numery kojarzą mi się z dodatkowymi opłatami, a co za tym idzie domyślnym komunikatem: nie dzwoń, bo zapłacisz…

   abc
  • Krótkie i 801… Kiedyś nazywana ulgowym.

   ls5
  • @Don Quijote de la Mancha – może Ci odbić pisdzielska zarazą – ale nie będe sie zniżał do Twojego poziomu. No cóz nerwy z niewiedzy puszczaja jak zwykle?

   Andy59
  • Dziękuje za info. Przydatne.

   miron
 • czy może orientujecie się przy zamykaniu konta przez internet będę mógł w przyszłości skorzystać z ewentualnej promocji jako nowy klient czy coś trzeba zamknąć osobiście w placówce/?

  darek1964 Odpowiedz
  • Jeśli zostanie zamknięta umowa ramowa to nie ma znaczenia czy w oddziale banku, w bankowości internetowej, czy na infolinii banku. Przestaniesz być klientem od tego czasu.

   BiancaM
 • A może mi ktoś z Was powiedzieć kiedy otrzymaliście punkty priceles specjal? Zgodnie z warunkami umowy zarejestrowałam kartę i wykonałam nią 5 transakcji i nadal nie otrzymałam punktów wartości 50,- zł? Do kiedy powinnam je otrzymać?

  Gosia Odpowiedz
 • Gosiu, u mnie to samo, warunki dawno spelnione, ale punktow promocyjnych brak, zlozylem reklamacje, zobaczymy

  Maciek Odpowiedz
 • Pytania do osób, które nie dostały punktów promocyjnych BC i składali reklamację: Gdzie składaliście reklamację, w Aliorze, czy u Mastercard? O ile dobrze patrzę organizatorem jest Mastercard. W jaki sposób ją składaliście? W regulaminie widzę tylko opcję telefoniczną lub pocztową. I ostatnie, czy otrzymaliście jakąś odpowiedź i jak sprawa została rozwiązana?
  Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

  Czajek79 Odpowiedz
 • Witam. Czy ktoś już dostał 100zł na start? U mnie konto zakładane na początku czerwca i nadal cisza.

  Radosław Odpowiedz
 • Panie i Panowie, czy wydanie kartą 300zł ze złymi kodami MCC wystarczy żeby znieść opłatę 5zł za kartę.

  DaRoOo Odpowiedz
 • Reklamacja złożona tu i tu

  Maciek Odpowiedz
 • A czy po założeniu konta telefonicznie (zamów kontakt) nie ma potem problemu z premią? Jest ktoś z kontem „telefonicznym”, kto dostał premię bez pisania reklamacji?
  Zaczynam żałować, że w to weszłam, kontakt zamówiony rano (brak możliwości dokończenia wniosku) i do tej pory żadnego odzewu z banku

  Ew@ Odpowiedz
 • Może ktoś napisać jak odbywa się zakładanie konta w sytuacji kiedy zamawiamy kontakt telefoniczny (brak możliwości dokończenia wniosku na stronie). Przyjeżdża potem kurier z umową czy rozmowa telefoniczna załatwia sprawę?
  Pytam w związku z takim postem:

  „Przechodzi bez problemu, ponieważ byłem już kiedyś klientem banku to w trakcie wypełniania wniosku pojawił się komunikat że skontaktuje się ze mną konsultant,na drugi dzień telefon konto od ręki aktywne”

  Ew@ Odpowiedz
  • Rozmowa załatwia.
   I nie pisz w 2 wątkach to samo.

   Bogdan
  • Sory, to dlatego, że jestem w szoku:) byłam przekonana że kurier i tak dostarcza umowę a tu taki zonk :) To właściwie co to za weryfikacja, skoro wszystko odbywa się telefonicznie? Dla mnie to akurat super, bo z kurierem sprawa się przyciągnie.

   Rozumiem, że umowa będzie na maila?

   Ew@
  • Wątpię, że uda się aktywować to konto, mam w Aliorze Konto Oszczędnościowe zakładane przelewem weryfikacyjnym, nie potwierdzałam tożsamości w oddziale więc pewnie nawet nie zadzwonią

   Ew@
  • Aby wziąć udział w promocji trzeba złożyć wniosek do końca miesiąca, na samo konto jest kolejne 30 dni. Więc obojętnie kto jaką wybrał formę potwierdzenia, powinien zdążyć :)

   Dobcio
  • Problem w tym, że ja wniosku nie mogłam złożyć, bo w trakcie wypełniania pokazał się komunikat:
   Jeśli chcesz dokończyć zamów kontakt i czekaj na telefon od doradcy.

   Ja nie mam wpływu na to kiedy bank zechce zadzwonić, żeby sfinalizować wniosek, mogą się odezwać dopiero w poniedziałek i co mi wtedy po tych 30dniach na potwierdzenie kiedy nie został dotrzymany termin składania:)

   Ew@
 • U mnie na razie 100zł brak, dziś ostatni dzień

  Ali Odpowiedz
 • Rozumiem , że nikt nie otrzymał dziś 100 PLN za konta zakładane w czerwcu :) ?

  KaBe Odpowiedz
 • Zgadza sie, u mnie na razie nic

  Maciek Odpowiedz
 • Cześć, ja już mam100 zł na koncie

  Frania5519 Odpowiedz
 • Jednak zdążyli , właśnie 100 wpadło.

  KaBe Odpowiedz
 • U mnie już jest 100

  Aaa Odpowiedz
 • jest 100zł. Dziękuje Ci Admin.

  miron Odpowiedz
 • Wpadło 100 zł

  Chf Odpowiedz
 • Hej, możecie się zalogować do Mastercard Bezcenne Chwile, bo ja od 2 tyg nie moge „Wystąpił błąd, spróbuj później lub skontaktuj się ze swoim bankiem”. Sprawa zgłoszona mastercard, ale na razie cisza.

  Maciek Odpowiedz
 • Ktoś już dostał 25zł w tym miesiącu?

  Aaa Odpowiedz
  • tak, premia zameldowała się już na koncie.

   Madengine
  • U mnie wpadło 100 zł ale 25 zł brak, pewnie czekają do 31.08.

   Gosia
  • Jeśli ktoś zawarł umowę i wykonał transakcje kartą w lipcu to w sierpniu dostaje 125zł. Jeśli umowa zawarta była w lipcu a karta przyszła w następnym miesiącu to w sierpniu dostajemy 100zł a dopiero od września są naliczane premie 25zł. Spełnienie warunków w drugim wariancie nie skróci 8miesięcznego okresu przyznawania premii? nadal będzie możliwość otrzymania 8×25zł czy jeden miesiąc przepadnie?

   Ew@
 • 25 zł premii mam na koncie .Dziekuje Adminowi.
  Mam pytanie dotyczące moneyback 1% . Za lipiec mało mi zapłacili ,mniej o 30 % niż wynika z zaksięgowanych transakcji . Wysłałem zapytanie do Banku ,że nie mam wpływu w wysokości wynikającej z moich wyliczeń oraz jaki mają okres rozliczeniowy czy jest on od 01/07 do 31/07 . Nadal nie mam odpowiedzi . Oczywiście mówimy o zaksięgowanych w tym czasie płatnościach blik i googlepay. Czy ktoś zna okres rozliczeniowy ?

  miron Odpowiedz
  • Liczą się transakcje wykonane od 1.07 do 31.07, a nie zaksięgowane.

   MS
  • Jak odróżnić w historii transakcje zbliżeniowe telefonem od karty?

   hermik
  • Jeśli chcesz znaleźć transakcje Google Pay, to najwygodniej chyba zrobić to w apce Google Pay, a nie bankowej.

   Don Quijote de la Mancha
  • Też tak myślałem ale GP nie pokazuje historii wszystkich transakcji.

   hermik
  • Zgadza się. GP nie wszystko pokazuje nie wiedzieć czemu. Jeśli się nie mylę to w Aliorze w historii transkacji które został już wykonane przez GP i zaksięgowane mają dodatkowo pole „Numer tokena**** xxxxx)” Dzięki temu wiesz, że zapłacone przez GP. Niestety ręcznie trzeba sprawdzać.

   Scorp
 • Cześć wszystkim :) Czy Wam też wpadło 100,- zł a nadal nie ma 25,- zł, bo z tego co czytałam powinno wpaść do końca miesiąca następnego po miesiącu gdzie spełniłam warunki? Dostałam 100,- zł a 25,- zł brak… ciekawe czy w ogóle dostanę, a podobno ma być wpływ co m-c przez 8 miesięcy?

  Gosia Odpowiedz
  • Ja dostałam

   Aaa
  • A wszystkie warunki w lipcu spełniłaś?

   Kolejne 200 zł podzielone jest na 8 części po 25 zł. Daną nagrodę zgarniemy za spełnienie w danym miesiącu kalendarzowym trzech warunków:

   zapewnienie wpływów na Konto Jakże Osobiste w łącznej wysokości min. 1500 zł oraz
   wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą oraz
   zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku

   Czajek79
  • Tak dokładnie tak jak napisałeś. Tym bardziej dziwne, bo gdybym nie spełniła tych warunków to nie otrzymała bym tych 100,- zł.

   Gosia
  • Nie nie, 100 zł otrzymujemy za fakt podpisania umowy o konto. Każde 25 zł otrzymujemy za spełnienie trzech warunków opisanych wyżej w każdym z miesięcy, czyli zarówno w lipcu, sierpniu, wrześniu itd, aż do lutego jeśli dobrze liczę. Jeżeli uważasz że wszystkie powyższe warunki spełniłaś to tylko infolinia może pomóc. Sprawdź jeszcze w historii czy na pewno w lipcu 1500 zł wpłynęło i były trzy transakcje kartą. Możliwe, że nie zalogowałaś się do apki, ale nie wiem czy możemy stwierdzić to samodzielnie.

   Czajek79
  • Wszystko sprawdziłam i jest dokładnie tak jak piszesz, był wpływ 1500 zł, min. 3 transakcje i logowanie w apce (wielokrotnie). Czyli powinnam do nich zadzwonić…

   Małgorzata
 • Hej wszystkim, piszę w sprawie punktów bonusowych BC Mastercard. Zgłaszałem reklamację telefonicznie w Mastercard i dziś przyszła odpowiedź o jej pozytywnym rozpatrzeniu:
  „W związku z zarejestrowanym zgłoszeniem reklamacyjnym odnośnie braku punktów powitalnych uprzejmie informuję, iż dokonano korekty punktów na Pana koncie dla karty o końcówce *xxxx.

  Suma punktów dodanych wynosi: 3400 pkt.”

  Także jak ktoś nie ma, to dzwonić i zgłaszać. Jakoś do miesiąca rozpatrują. Pozdrowienia.

  Czajek79 Odpowiedz
 • Czy na pewno przelew 1500 zł ze swojego konta w innym banku (np. Santander) uprawnia do 25 zł? Za sierpień jeszcze nie wpłynęło 25 zł.

  Jacek_A Odpowiedz
 • Hej, no cos sie spozniaja, ale poczekajmy do konca dnia, jak nic to jutro trzeba bedzie reklamacje zlozyc I tyle. Tak, 1500 zl i 3-5 platnosci karta na min. 300 zl jak sie nie myle.

  Maciek Odpowiedz
 • Właśnie wpadło 25zł, wyrobili się:)

  Ew@ Odpowiedz
 • Również otrzymałam 25,- zł. Oby dalej byli terminowi ;)

  Małgorzata Odpowiedz
 • Dostaliście premię 25 pln na koniec listopada?

  zigfred Odpowiedz
 • Tak i to kilka dni przed końcem.

  Gosia Odpowiedz
 • Chciałam sprawdzić kiedy wypada ostatnia wypłata 25zł i wychodzi na to, że brakuje mi tej premii w sierpniu.
  Jeśli umowa była zawarta w lipcu to w sierpniu powinnam dostać tylko 100zł za założenie konta czy 100zł+25zł za transakcje? Może to ktoś u siebie sprawdzić?
  Ja pierwsze 25zł otrzymałam we wrześniu ale wtedy myślałam, że tak powinno być, w pierwszym miesiącu (sierpniu) 100zł a dopiero w kolejnym 25zł, teraz zwątpiłam

  Ew@ Odpowiedz
  • Z regulaminu:
   Za wykonanie czynności opisanych w & 7 ust. 1 (wpływ, transakcje, logowanie) nagroda zostanie przekazana do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniono warunki.

   To by znaczyło, że 25zł z końca września tak naprawdę jest za sierpień i wszystko przesuwa się o miesiąc, czyli ostatnie 25zł za transakcje z marca dostanę dopiero na koniec kwietnia. Dobrze myślę?

   Ew@
  • @Ew@ tak. Na to by wychodziło

   Scorp
 • Dostaliście już 25 pln w marcu?

  zigfred Odpowiedz
  • Coś się spóźniają w tym miesiącu…
   Pytanie czy to już ostatnie 25zł czy wpadnie jeszcze w kwietniu? :)

   Ew@
  • Może Ci wpaść maks. 6 razy (6 miesięcy) bez produktu kredytowego, a więc liczymy do 6.

   Ja123
  • Sorry Ew@, zignoruj mój post…to nie ten temat

   Ja123
 • Czy konto z umową ramową można zamknąć online/telefonicznie czy tylko w oddziale?

  zigfred Odpowiedz
 • Hej, orientujecie się jak zamknąć konto online. Opisy zamknięcia jakie znalazłem są stare, a teraz jest nowa szata graficzna i nie mogę się połapać.

  Maciek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy