Chwyć premię 350 zł w gotówce za założenie konta w BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas, w ramach której możemy zgarnąć aż 350 zł premii w gotówce! Wystarczy, że wykonamy 5 transakcji kartą, 4 przelewy oraz dwukrotnie zapewnimy wpływy.

350 zł w gotówce za założenie konta w BNP Paribas

Chwyć premię

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 8.03.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 22.03.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że umowę podpisujemy SMSem przez serwis Autenti, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć, bo tak wysokiej premii w BNP nie było od kilku miesięcy!

350 zł po spełnieniu prostych warunków

Tytułowa premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł na start, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy w wyznaczonym terminie oraz wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą w marcu.

Kwota transakcji nie ma znaczenia. Istotne tylko, aby były to zwykłe, realne transakcj w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” obrotu kartą, czyli wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Więcej o kodach MCC na stronie jakimcc.pl.

Pamiętajmy również, że płatności za pomocą „szybkiego przelewu” wykonywane przez np. PayU czy inne Przelewy24 nie są płatnościami kartą. BLIK również. W internecie liczą się tylko te płatności kartą, gdzie fizycznie podajemy jej numer (wraz z datą ważności i kodem CVV).

Drugą nagrodę, w wysokości aż 250 zł, otrzymamy natomiast za spełnienie poprzednich warunków oraz:

 • wykonanie min. 2 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline lub GOmobile) w każdym z miesięcy: kwiecień i maj 2020 oraz
 • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł w każdym z tych dwóch miesięcy.

Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to chodzi o najzwyklejsze przelewy Elixir, np. na swoje konto w innym banku. Natomiast jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 21.04.2020. O drugiej dowiemy się do 22.06.2020. Musimy jedynie pamiętać, że w pierwszym mailu znajdziemy instrukcję jak zalogować się ponownie do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru premii – powinniśmy to zrobić do 26.04.2020.

Wypłata nagrody nastąpi do 30.04, a kolejnej – do 30.06. Wtedy już nie musimy nic podawać – organizator będzie wiedział, gdzie wysłać przelew.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak sprawdzić kiedy zamknąłem tam konto?

  jarosword14 Odpowiedz
  • U mnie nawet w oddziale nie widzieli – choć oddział to byłe raiffaisen i nigdy mi się nie udało tam czegoś załatwić.

   Michał
  • przy zamykaniu konta nawet potwierdzenia sie nie dostaje i wez pamietaj kiedy to było

   stalker
 • Jaka karencja?

  heniek131 Odpowiedz
 • Jak jest liczone te 9 miesięcy? Wie ktoś może z doświadczenia?
  Na równe miesiące? czy co do dnia?
  Teraz jest promocja od 17.02.2020, a ja mam taką śmieszną sytuację, że konto zamknęli mi z dniem 16.05.2019. W ogóle nie wiem czy dobrze liczę te 9 miesięcy od maja.
  Czy może to w ogóle nie ma znaczenia, że promocja jest od 17.02.2020, bo w sumie w regulaminie pisze, że 9 miesięcy przed złożeniem wniosku, a nie rozpoczęciem promocji. Czyli równie dobrze mogłabym mieć konto zamknięte 19 maja i teraz poczekać do 20 lutego z otwarciem? Tak?

  Dominika Odpowiedz
 • Czy posiadacze karty kredytowej (bez konta) w tym banku, są wykluczeni z promocji?

  hapej Odpowiedz
  • Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

   Michał
  • Jest też napisane:
   nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;

   Kate
  • No dobrze, ale skoro już tak cytujemy definicje to sprawdźmy co się kryje pod „Umowa Ramowa”. A tam jest tylko koncie + karcie debetowej, a nie kredytowej. Z punktu widzenia regulaminu karta kredytowa w niczym więc nie przeszkadza (to, że nie zawsze przechodzi wniosek to inna sprawa).

   Michał
  • Zeby zablysnac wystarczy costam przekleic z regulaminu i kolejny komentarz gotowy. Nieliczni czytaja ze zrozumieniem.

   aaaa
  • Umowa ramowa jest definiowana w Regulaminie:
   Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu – to tytuł tej umowy, która jest dostępna na stronie Paribasa

   Nie widzę na ich stronie w sekcji Umowy i Regulaminy oddzielnej umowy ramowej dla kk, ale oczywiście być może jest inaczej, nie mam takiej karty wiec nie wiem, musi sobie sprawdzić, co ma w papierach

   Kate
  • „Zeby zablysnac wystarczy costam przekleic z regulaminu”
   Nie coś tak, tylko istotną informację do tej promocji, o której Admin nie pisze. Wiele osób zamykając konta u nich nie zamyka umowy ramowej a potem się dziwią, dlaczego im wnioski nie przechodzą. Akurat ta informacja jest na PIERWSZYM miejscu w regulaminie przed info o karencji.

   Kate
  • Kate, nie widzisz oddzielnej umowy ramowej dla kk, bo umowa ramowa dotyczy tylko roru i kart debetowych. Czyli biorac sama kk dostaniesz umowe, ale nie bedzie sie ona nazywala umowa ramowa. A problemy biora sie stad ze po pierwsze jest to paribas, a druga sprawa to jak wyzej napisalem czytanie ze zrozumieniem.

   aaaa
 • Posiadam konto BGŻ Optima (nie wyklucza z promocji) oraz kartę kredytową. Karta kredytowa to nie konto… choć może rachunek karty jest traktowany jak konto???

  hapej Odpowiedz
 • Czy konto w Raiffeisen wyklucza z promocji?

  Paweł Odpowiedz
 • A gdy złożę wypowiedzenie i na wypowiedzeniu podam numer konta na który powinna zostać przelana ewentualna nadwyżka to BNP Paribas przeleje środki mi bezpłatnie czy za opłatą?

  Andrzej Odpowiedz
  • Przyłączam się do pytania – czy ktoś ma takie doświadczenie z BNP?

   OlaGie
 • Off-top. Czy dzisiaj ktos robil przelewy z tego nieszczęsnego banku?
  Po godz 11 wysłałem przelewy z Paribasa do ing, santander i jest godz 19 czyli w mysl teorii powinny juz byc – a ich nie ma.

  Anom Odpowiedz
  • Ha i teraz ciekawa odpowiedź: przelew wychodzący o 11 w dniu wczorajszym trafił w ostatnią sesje elixir…

   Czym jeszcze ten bank zaskoczy?

   Anom
 • Wczoraj sie rejestrowalem w promocji a dzisiaj przyszlo to:
  „Szanowni Państwo,

  Przepraszamy za błąd, który wkradł się do maila potwierdzającego Rejestrację w Promocji. Składając wniosek o konto mogą Państwo wybrać jedną z trzech dostępnych Kart: karta Otwarta na Dzisiaj, karta Otwarta na Świat, karta Otwarta na eŚwiat.

  Pozdrawiamy,

  Zespół Promocji „Chwyć premię”.”

  apwelkle@gmail.com Odpowiedz
 • Czy z konta, z karty potem można zrezygnować w każdej chwili?

  Maciej Odpowiedz
 • Witam, czy jeśli udało mi się założyć konto tzn że 9 MSC minęło od zamknięcia konta?

  BARTOSZ Odpowiedz
  • Podłączam się do pytania.

   Łukasz
  • yyy…otworzyć możesz zawsze, choćby w tym samym dniu, co zamknąłeś konto.

   Wniosek można zawsze składać. To, czy dostaniesz nagrodę jest zależne od spełnienia regulaminu. Nie licz na czerwony komunikat „hej Ty! konto zamknąłeś 8,5 miesiąca temu”.

   Zatem dobrze mieć excel/zeszyt kapownik/żółte kartki na umowach z informacją kiedy złożyłeś wypowiedzenie i kiedy faktycznie konto się zamknęło (najczęściej miesiąc wypowiedzenia). Ewentualnie dobijaj się na infolinie.

   Anom
  • DZwonila Pani z banku potwierdzić zlozenie wniosku przy okazji spytałem. Pani twierdzi że jeśli udało się otworzyć konto tzn że bierzemy udział w promocji, a mi coś się wydaje że 9 MSC nie minęło. Rozmowę mam nagrana jakby coś 😉

   BARTOSZ
  • to nic nie znaczy, regulamin jasno mówi jakie warunki nalezy spełnić a ze jakaś pani coś ci powiedziała to co z tego, bedziesz reklamował albo sadził się

   stalker
 • Co może zrobić klient banku gdy doradca bankowy nie przestrzega regulaminu przy wykonywaniu czynności bankowych?

  Andrzej Odpowiedz
 • Otworzyłem konto w tej promocji. Mimo że mineło 9 miesiecy karencji, to po zalogowaniu się na nowe konto zauważyłem, ze numer konta otworzonego w tej promocji jest taki sam jak konta z którego kiedyś korzystałem, widzę po zalogowaniu całą historię historycznego konta. Przed złożeniem wniosku dzwoniłem upewnić się czy konto zostalo poprawnie zamknięte a umowa ramowa skutecznie rozwiązana – doradca infolinii to potwierdził. Dziwnie to wygląda.

  beny Odpowiedz
 • Cześć, 3 krotnie próbowałam założyć promocyjne konto. Na ostatnim etapie, przed potwierdzeniem smsem wyskakuje komunikat, że mój wniosek o konto został odrzucony. Dane wypełnione prawidłowo. Dzwoniłam na infolinię i nie mają żadnych informacji czy pula promocyjnych kont się wyczerpała. Czy ktoś ma pomysły co idzie nie tak?

  Justyna9 Odpowiedz
 • Czy można łączyć promocję z aktualną na 100 zł?

  Asfaltudo Odpowiedz
  • Nie można, zresztą tej z 100 zł już nie ma – rozeszła się w kilka godzin… :)

   Michał
  • czytać nie potrafisz jak możesz otworzyć 2 konta takie same w tym samym czasie, takie promocje są dla ludzi którzy nie mają konta w banku

   stalker
  • To pytanie nie jest tak głupie na jakie wygląda więc mógłbyś być grzeczniejszy :)
   Stówka z promocji bez warunków tylko za założenie plus 350 za spełnienie warunków :)

   Tomaszsz
 • Kurde, nie zdążyłem się załapać. Nie przyjmują już zgłoszeń!

  Don_Bazylian Odpowiedz
 • Ile się czeka na kartę? U mnie minął tydzień i nadal nie było kuriera…

  Halszka Odpowiedz
 • Wczoraj SMS z DHL, że dzisiaj dostawa, a dostawy brak. Hmm czyli standardowo. Za tydzień trzeba będzie interneniować.

  pytanie Odpowiedz
  • No właśnie do mnie też kurier nie dotarł, bo był w domu podczas moich godzin pracy, a pracę mam często wyjazdową. Czyli jak? Dzwonić do Paribas?

   Halszka
  • U mnie też sms był, a żadnego kuriera nie było.

   Łukasz
  • Okazało się, że list od 5.03 leży na terminalu DHL, podjechałem tam, pani wydała mi na miejscu – wyjaśniając, że do tego są dedykowani kurierzy, a tych brakuje….

   Łukasz
 • Rozumiem że tej karty nie da się podpiąc pod program ,,mam bonus”

  TaxMaN Odpowiedz
 • Hej, a ja dostałem maila aby wpisać dane i tam jest napisane „Aby otrzymać drugą Nagrodę należy w każdym miesiącu marzec i kwiecień wykonać następujące warunki:

  – wykonać min. 5 Przelewów za pomocą GOmobile, GOonline lub Planet

  – otrzymać Wpływ/y na konto na min. 1000 zł.”

  Czyli jednak 5 przelewów, a nie 2?

  Wernyhora Odpowiedz
 • Nie chce wychodzić z domu żeby zrobić te 5 płatności kartą. Z tego co patrzeć allegro to PayU, doładowania orange.pl to bluemedia. Możecie polecić gdzie można zapłacić kartą w necie żeby spełnić warunki, najlepiej drobne kwoty.

  apwelkle@gmail.com Odpowiedz
 • Czy mieliście już info o przyznaniu pierwszej nagrody?

  BARTOSZ Odpowiedz
 • No właśnie ja też nie …

  Prazak Odpowiedz
 • Dajcie znać jak coś ruszy ;)

  BARTOSZ Odpowiedz
 • Przyszedł mail.

  p27 Odpowiedz
 • Podobnie – u mnie jest, u męża brak (a sama spełniałam warunki i tu i tu ;)

  OlaGie Odpowiedz
 • Dostał ktoś jeszcze dzisiaj maila?

  drudar Odpowiedz
 • jak nie spelniłem warunkow 1 premii (5 transkacji w marcu) to jak mam szanse na 2ga premie? Zakładając, że wykonam te transkacje w kwietniu/maju?

  Kubaaa Odpowiedz
 • U mnie też brak, czyli trzeba pisać reklamacje

  conrad_88 Odpowiedz
 • Ktoś dostał już pierwsza 100?

  Andrzej Odpowiedz
 • czy w maju i czerwcu trzeba wykonać po 5 transakcji kartą czy tylko wpływy po 1000 i 2 przelewy

  darek1964 Odpowiedz
  • Wplywy + przelewy ale w kwietniu i maju a nie maju i czerwcu.

   KaBe
  • Niestety autor, wpisal to dosc niejasno. Transakcje+wplyw+przelew w kazdym z 3 miesiecy.

   apwelkle@gmail.com
  • @apwelkle@gmail.com, możesz wskazać w którym pkt regulaminu jest mowa o transakcjach (kwiecień-maj)?

   saroyan
 • Czy ktoś się orientuje, czy taka ciapa jak ja dostanie drugą nagrodę, jeśli zapomniała o tym, że ma przyjść mejl i dopiero dziś (już sporo po 26 kwietnia) uzupełniła ten nieszczęsny numer konta?

  Halszka Odpowiedz
  • Może się komuś przyda taka informacja – dostałam pierwszą nagrodę mimo, że zalogowałam się późno po 26 kwietnia. Napisałam tu pytanie 3 maja, jaka jest szansa, że przegapiając termin logowania otrzymam pieniądze na konto. Sama sprawdziłam regulamin, wyszło, że nie powinna dostać tej nagrody, a jednak ją dostałam 29 maja. Jestem pozytywnie zaskoczona.

   Halszka
 • Ja uzupełniłem nr konta w terminie a kasy nie dostałem do dzisiaj, więc lipa

  Jacina Odpowiedz
 • ja założyłem 3 zgarnąłem 300 zł a kolejne 750 poszlo w … przez wirus bo wpływów nie mam ehhh

  mateusz Odpowiedz
 • Dostał ktoś info o drugiej nagrodzie?

  BARTOSZ Odpowiedz
 • Dziś mail o przyznaniu drugiej nagrody – 250 PLN

  KaBe Odpowiedz
 • Wypowiedzenie u nich konta natychmiastowo wymagało przełączenia do działu retencji. całość 18 minut zajęła. Niestety wykonuje Pan tylko tranzakcje aby zrealizować cel promocji ( tej z 550 zł od bnp paribas) i poza bezpłatnymi bankomatami nic nie zaproponuje więc mówię do widzenia :)

  bolek Odpowiedz
 • Czy jeśli po zalogowaniu się na konto posiadam w kontaktach (do przelewów) stare kontakty do przelewów (z poprzedniego konta), to jest to równoznaczne z tym, że posiadam cały czas umowę ramową? Pytam dlatego, że premię normalnie otrzymałem, a gdzieś tam w komentarzach była kłotnia o to, że ludzie z niewypowiedzianą umową ramową sie nie kwalifikują. Login chyba też otrzymałem taki jaki miałem kiedyś.

  ceglaaa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy