350 zł do wydania w wybranym sklepie (Rossmann, H&M, Orlen, Leroy Merlin) za założenie darmowego konta BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas w której zgarnąć możemy bardzo wysoką premię za założenie darmowego konta osobistego. Tym razem są to karty podarunkowe do jednego z 4 wybranych przez nas sklepów :)

350 zł premii w bonach od BNP Paribas

Wybierz nagrodę od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 4.10.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy i wybierając którą kartę podarunkową chcemy dostać), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 16.10.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową jak w innych bankach (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

350 zł w bonach

Tytułowa nagroda podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł w formie wybranej karty podarunkowej, zgarniemy za podpisanie umowy oraz:

 • wykonanie min. 3 płatności bezgotówkowych kartą w październiku 2020 oraz
 • wykonanie min. 1 przelewu przez bankowość internetową lub mobilną również w październiku

Jeśli chodzi o pierwszy punkt, to organizator ma tu na myśli najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie (podając jej dane) – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

Jeśli chodzi o drugi podpunkt, to chodzi o najzwyklejsze przelewy Elixir – np. na swoje konto w innym banku.

Drugą nagrodę, czyli tym razem 100 zł w postaci karty podarunkowej, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków oraz, dodatkowo w listopadzie 2020:

 • wykonanie min. 6 płatności bezgotówkowych kartą oraz
 • otrzymanie wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł

Zasady pierwszego punktu są analogiczne, jak w październiku. Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Trzecią nagrodę, czyli tym razem 200 zł w postaci karty podarunkowej, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz, dodatkowo w grudniu 2020:

 • wykonanie min. 12 płatności bezgotówkowych kartą oraz
 • otrzymanie wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł

Oczywiście zasady pozostają bez zmian.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 30.11.2020. Jeśli wybraliśmy kartę podarunkową Orlen, Rossmann lub Leroy Merlin (które dostępne są w formie fizycznej), to do 15.12.2020 będziemy musieli ponownie zalogować się do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru bonu. Nagroda zostanie wysłana do 31.12, a kolejne – miesiąc oraz dwa miesiące później (o ile oczywiście spełnimy warunki).

Co z kartami podarunkowymi H&M? Te wydawane są w formie e-kody, dlatego organizator wyśle je za pomocą wiadomości SMS w tym samym terminie, tj. do 31.12, 31.01 i 28.02.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Idea na nowe środki 2,5%. To już koniec Idei?

  ptok Odpowiedz
 • Czy przesyłkę z kartą od kuriera może odebrać dowolna osoba, czy składa się wówczas jakiś wzór podpisu?

  simrisham Odpowiedz
 • „wykonanie min. 3 płatności bezgotówkowych kartą (…)”
  Czy płatność applepay to też płatność kartą?

  Awigo Odpowiedz
 • Jeśli 1,5 roku temu zakładałam konto dla 16letniego syna i podpisywałam dokumenty, to rozumiem, że nie mogę korzystać z żadnych promocji BNP Paribas?

  MagdaKoch Odpowiedz
 • w pierwszej części napisane jest:
  wykonanie min. 3 płatności bezgotówkowych kartą w październiku 2020 oraz
  wykonanie min. 1 przelewu przez bankowość internetową lub mobilną również w październiku

  A wpływ obojętnie jaki (chodzi o kwotę) i obojętnie z jakiego konta???

  Jack73sm Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy