350 zł w gotówce za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas!

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z bardzo wysoką premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego możemy zgarnąć aż 350 zł premii. W gotówce! :)

350 zł za założenie konta od BNP Paribas

Razem w karnawale z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 28.02.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.03.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

350 zł w trzech ratach

Tytułowa nagroda podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

 • wykonanie min. 2 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub GOmobile w marcu 2021 oraz
 • otrzymanie wpływów na min. łącznie 500 zł również w marcu 2021

W przypadku pierwszego punktu sprawa jest dość prosta: wykonujemy po prostu najzwyklejszy przelew Elixir np. na swoje konto w innym banku. Jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby pierwsze przelać 500 zł, a następnie je oddać skąd przyszły. Warunki spełnione ;)

A jak zgarnąć kolejne 100 zł? Wystarczy, że spełniliśmy powyższe warunki oraz, dodatkowo, w kwietniu 2021:

 • wykonamy min. 6 płatności bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty oraz
 • otrzymamy wpływy na min. łącznie 1000 zł

W przypadku transakcji kartą chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to warunki są takie same, jak poprzednio.

Ostatnią nagrodę, tym razem o wartości 150 zł, otrzymamy za spełnienie poprzednich warunków oraz w maju 2021:

 • wykonamy min. 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub GOmobile
 • wykonamy min. 6 płatności bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty oraz
 • otrzymamy wpływy na min. łącznie 1000 zł

Jest to de facto połączenie warunków z pierwszego i drugiego miesiąca. Oczywiście zasady są ciągle te same.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość mailowa o zgarnięciu każdej z premii trafi do nas, odpowiednio, do: 19.04, 27.05, 28.06.2021. Po otrzymaniu pierwszego maila będziemy mieć czas do 26.04 na uzupełnienie danych do odbioru premii (instrukcję znajdziemy w mailu). Przelew trafi do nas do końca kwietnia, a kolejne – do końca maja i czerwca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jeśli konto zostało zamknięte 11.01.20. to rozumiem, że można zakładać promocyjne? Chyba, że oni to liczą pełnymi miesiącami… Najpewniej byłoby, aby nie udało się złożyć wniosku jeśli nie można uczestniczyć w promocji.

  diego Odpowiedz
 • Da się założyć konto w tej promocji bez wysyłania zdjęcia dowodu?

  Dobcio Odpowiedz
  • Próbowałem, mi się nie udało. Pani z obsługi mówiła że można pójść z paszportem do oddziału, tam potwierdzić, a następnie zgłosić się na infolinii by zapisali do promocji, ale nie przekonała mnie że to się uda i sobie darowałem, a konto założyła żona

   Kuba z Poznania
 • Uczestnikiem Promocji „Postaw na konto” może zostać działająca jako konsument osoba fizyczna, będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,posiadająca dowód osobisty, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych i która w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji

  JoX Odpowiedz
  • taki jest problem, że oni tych umów ramowych chyba za bardzo nie zamykają (mimo, że konto znika i nawet dostęp) … bo jak się próbuję logować starym loginem przychodzi jakiś sms autoryzacyjny na powiązany nr telefonu do ustalenia hasła …

   JoX
  • Ja tych loginów do umów ramowych mam już 3 w tym jeden po Raiffaisenie.Dzisiaj złożyłem wniosek i dostałem czwarty.O dziwo składający się z samych cyfr,tak jak było w Raffi.

   Jaceklive
  • Nie zmienia to faktu że ten stary z liter i cyfr można prawdopodobnie aktywowac…ostatnio w promo za 400 też dostalem taki jak Ty …ale nie jestem pewien w 100% tego rozwiązania umowy ramowej mimo to

   JoX
  • Jak najbardziej.Mi też wydawało się,że umowy ramowe są rozwiązywane definitywnie,ale zdziwiłem się gdy przy okazji zawierania umowy o k.k. w oddziale przy moim pytaniu o sposób aktywacji k.k. klientka odpowiedziała,że tylko przez bankowość internetową.Ja jej na to,że nie mam takiej bo nic u nich nie posiadam.Ona chwilę poklikała i znalazła wszystkie stare loginy umów ramowych,które były niby zamknięte wieki temu i które dosłownie w parę minut przywróciła z powrotem do życia.Myślę,że Paribas nigdy definitywnie nie zamyka tych umów.Jedynie je zablokowuje i póżniej na pstryknięcie palcem je odblokowuje,ale przy promocjach konta ma szczęscie w niczym to nie przeszkadza.

   Jaceklive
 • Czy po złożeniu wniosku (opcja przez kuriera) dostaliście jakiś mail potwierdzający?

  T Odpowiedz
 • O nie, stówa plecy… dopiero co założyłem w poprzedniej promocji za 250 zł :)

  Damian Odpowiedz
  • To witam w Klubie. Nie będę już tego odkręcał, karty aktywne, konto działa. Nie chce mi się po prostu.

   volare
 • pytanie z innej beczki, czy mając u nich KK można rozwiązać umowę ramową, czy KK jest jej częścią?

  Grzegorz333 Odpowiedz
 • hmm czyli dobrze rozumię, że posiadanie konta „BGŻ Optima” dyskwalifikuje w udziale w promocji?

  atal Odpowiedz
  • BGŻOptima to konto oszczędnościowe, a nie osobiste. Do tej pory nie było z nim żadnego problemu (zwłaszcza, że tam była osobna umowa ramowa / osobny system). Choć szczerze mówiąc nie wiem jak to teraz wygląda, bo zdaje się była parę miesięcy temu migracja.

   Michał
  • No też właśnie nie wiem, ale w każdym razie karta już jedzie… będę musiała tylko potwierdzić, że biorę udział w promocji – chociaż rejestracja przeszła bez problemu i nie wiem czy to nie jest jednoznaczne z tym, że się na promocję załapuję

   atal
 • Próbował ktoś bez kuriera? Rzeczywiście tak ciężko idzie? W Pekao w bólach ale udało się zgodzić konto dzięki selfie.

  Krzysztof Odpowiedz
  • Założyć… Głupi słownik, ech.. :)

   Krzysztof
  • U mnie i u żony poszło bez problemu :)

   Robert1_2_3
  • Dzięki, u mnie też. Tylko czy w aplikacji trzeba się godzić na reklamy itp. (3 checkboxy) czy wystarczy zazanczyć wszystkie checkboxy podczas rejestracji w promocji?

   Krzysztof
  • PS. Chodzi mi o te na samym końcu wniosku wypeniałem w apce na komórce czyli zgody na kontakt marketingowy. Nie zaznaczyłem tego (były trzy). Później było info, że trwa przetwarzanie, następnie wywaliło mnie z apki i teraz już nie da się zalogować do procesu tworzenia konta :D Ach te nowowczesne technologie..

   Krzysztof
 • „wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek)” czyli które z trzech? Żadna nie jest oznaczona gwiazdką jako obowiązkowa

  H. Odpowiedz
 • Hej, czy ktoś się orientuje, czy mogę sobie już dzisiaj zaplanować przelewy, by wykonały się odpowiednio w marcu, kwietniu i maju, czy może kluczowe dla promocji jest zalogowanie się w tych miesiącach i wykonanie przelewów?

  Kuba z Poznania Odpowiedz
 • Weryfikacja poprzez selfie, nagrania i zdjęcia dowodu osobistego się powiodła, umowę podpisałem smsem, jednak konto nie jest jeszcze aktywne. Przy próbie logowania w aplikacji mam komunikat: Logowanie nieudane. Jeszcze weryfikujemy Twój wniosek. Poinformujemy Cię o skończeniu, wtedy będziesz mógł się zalogować. W przypadku pytań, zadzwoń na naszą infolinię. Czy ktoś miał podobnie, jak długo trwa w tym banku weryfikacja?

  Łukasz Odpowiedz
 • A aktywacja karty to jak wygląda dokładnie w tym banku? Kurier był, kartę dał, PIN już został nadany przez SMS, a aktualny status karty jest wciąż „W produkcji”. Ktoś, coś wie?

  Bobek Odpowiedz
  • Mam tak samo.W piątek był kurier.Od razu po jego wyjściu aktywowałem kanał internetowy,potem wysłałem sms.Został nadany pin a tu karta w produkcji.Ach ten Paribas.Dobrze,że nie trzeba robić tak szybko transakcji tą kartą w produkcji,która notabene leży u mnie w szufladzie.

   Jaceklive
  • Odpisali na wiadomość w systemie, że telelefonicznie w takim przypadku trzeba aktywować kartę pod numerem +48 500 990 500 lub +48 22 134 00 00. Nieźle się promocja zaczyna, ciekawe jakie jeszcze będą atrakcje…

   Bobek
 • Czy zakończonym wniosku z weryfikacją przez kuriera można się od razu logować do banku?
  Bo po wpisaniu nadanego loginu mam od razu do wpisania hasło bez możliwości wysłania pierwszego przez SMS. Konto w BNP kiedyś miałem, ale dawno temu.

  Anarion Odpowiedz
 • Hej,
  Czy można samemu sprawdzić kiedy ostatnio miałem konto w BNP?

  Michał Odpowiedz
 • Jak długo w ostatnich tygodniach czeka się na kuriera z Paribas?

  owat Odpowiedz
 • Jak wyglądało u was pierwsze logowanie? Bo u mnie po wpisaniu loginu wymagane jest hasło. Nie wiem skąd mam je wziąć, bo nie przychodzi żaden sms.

  Krzysztof2 Odpowiedz
 • Czy po podpisaniu umowy powinno przyjść jakieś potwierdzenie przystąpienia do promocji?
  Czy można sprawdzić czy wszystko poszło ok?

  AW Odpowiedz
 • Założyłem konto osobiste z kartą debetową i aktywowałem aplikację. Wideoweryfikacja przebiegła pomyślnie. W aplikacji gdy wybieram to konto osobiste i wchodzę w zakładkę ‚karty’ wyświetla się „Brak kart, nie posiadasz karty przypisanej do konta”. Na mailu brak informacji czy zostanie wysłana, czy przywiezie kurier. Tak powinno być ? Czy powinna być widoczna już jakaś karta w tej zakładce z jakimkolwiek statusem?

  Izzi Odpowiedz
  • Po zalogowaniu mam info, że karta debetowa jest „w drodze”. Natomiast jak próbuje zalogować się na inne konto to od tygodnia mam info, że „twój wniosek jest w weryfikacji”. Ten bank chyba nie działa zbyt przewidywalnie.

   Chris
 • Otrzymałem kartę ale jej nie aktywowałem. Czy mimo to bedzie oplata 3zł za luty jezeli aktywuje ja dopiero w marcu ?

  dzialus Odpowiedz
 • Czy BGŻ daje ofertę utrzymaniową do kont osobistych, ?

  Damian Odpowiedz
 • Cześć! Mam pytanie do tych, którzy założyli konto w promocji po upływie okresu karencji i brali udział którejś z poprzednich promocji – czy przy zawieraniu nowej umowy dostaliście ten sam numer rachunku, co poprzednio? U mnie upłynął rok karencji, sprawdzałem telefonicznie, czy na pewno nie mam żadnej aktywnej umowy, o czym mnie zapewniono, a dzisiaj po aktywacji aplikacji mobilnej okazało się, że jest tam cała stara historia transakcji – sprawdziłem i numer rachunku jest ten sam, co w 2019 roku.

  Czy jest to normalne?

  Michał Odpowiedz
  • Tak już mają

   Andy59
  • W tym banku bardzo trudno jest stwierdzić czy coś jest normalne czy nie, oni mają swoje względne pojęcie własnej, specyficznej „normalności”. Co najlepsze, ona w zależności od sytuacji może być zupełnie różna.

   pws
 • Mam pewien problem – założyłem jakiś czas temu wniosek na stronie promocyjnej, następnie starałem się założyć konto. Mój wniosek został odrzucony przez bank (powód: uszkodzony dowód – pęknięcie). Niemniej mail zwrotny ze strony promocyjnej mówi:
  „złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą koniecznie używając w tym celu Linku promocyjnego (tzn. za pomocą przycisku „Otwórz konto” od razu po rejestracji lub korzystając z linku znajdującego się poniżej w przycisku „Kliknij tutaj”) do dnia 28.02.2021 r.;”
  Za kilka dni odbieram nowy dowód – czy jeżeli ponownie rozpocznę procedurę otwierania konta (za pomocą przycisku „Kliknij tutaj”) załapie się na promocyjne 350 PLN?

  T Odpowiedz
 • Czyli kartę można aktywować dopiero w marcu w celu spelnienia warunkow premii?

  Ira Odpowiedz
 • Już nieaktualne

  kielce Odpowiedz
 • Ktoś dostał już e-mail za marzec ???

  Krytian Odpowiedz
 • ja jeszcze nie dostałem – też czekam

  tomekszc Odpowiedz
 • Wciąż czekam na maila… Znajoma również nie dostała. Jak u Was sytuacja?

  Chris Odpowiedz
 • Jest email za marzec.

  Szymon Odpowiedz
 • Niestety, nie dostałem maila. Czy to znaczy że nie spełniłem warunków?

  Jakub2334 Odpowiedz
 • czy dostał ktoś już 100 za marzec?

  tomekszc Odpowiedz
 • u mnie brak na obecną chwilę.

  diego Odpowiedz
 • Przyszła pierwsza premia 100zł.

  Fixer Odpowiedz
 • Dostałem maila 14 kwietnia termin na potwierdzenie był do 26 kwietnia. Niestety ale gdzieś mi to umknęło i dopiero dziś to zrobiłem. Jak myślicie wpłacą kasę czy już po ptokach

  Damian Odpowiedz
 • ja emaila w ogóle nie dostałem- miał tak ktoś?

  gregoopl Odpowiedz
 • Dostałem e-maila w poprzednim miesiącu ale w tym nic… A warunki spełniłem…

  Chris Odpowiedz
  • Mail ma dojść do 27.05. – jest info w artykule. Czyli do jutra.

   Sosna
  • 19 maja dostałem maila o przyznaniu nagrody.

   Bobek
  • A na pewno bierzesz udział w tej samej edycji promocji…?

   Sosna
  • @Bobek – a jednak, też 19 maja dostałam maila z informacją o nagrodzie za spełnienie warunków w kwietniu. Musiał mi umknąć w natłoku spamu.

   Sosna
 • Ja w ogóle nie dostałam maili przez cały okres promocji :(

  Aleksandra Odpowiedz
 • wpłynęła druga nagroda 100 zł ;-)

  Michał1986 Odpowiedz
 • Od 1 sierpnia zmiana TOiP, m.in. zwolnienie z opłaty za kartę – konieczne 3 transakcje (zamiast 1), albo 5 zł (zamiast 3 zł).

  Sosna Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy