Aż 350 zł w gotówce za założenie darmowego konta od BNP Paribas!

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas w której możemy zgarnąć bardzo wysoką premię za założenie darmowego konta osobistego. Co istotne: 350 zł zyskamy w gotówce, a cały wniosek o konto złożymy całkowicie zdalnie :)

350 zł premii od BNP Paribas

Premiuj z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 27.09.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 18.10.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową jak w innych bankach (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

350 zł w gotówce

Tytułowa nagroda podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 150 zł w gotówce, zgarniemy za podpisanie umowy oraz:

 • zalogowanie się do bankowości elektronicznej (GOonline lub GOmobile) w październiku
 • wykonanie min. 2 przelewów przez bankowość elektroniczną również w październiku

Jeśli chodzi o drugi podpunkt, to chodzi o najzwyklejsze przelewy Elixir – np. na swoje konto w innym banku

Drugą nagrodę, czyli tym razem 200 zł w gotówce, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków oraz, dodatkowo w listopadzie 2020:

 • zalogowanie się do bankowości elektronicznej (GOonline lub GOmobile)
 • wykonanie transakcji kartą na łącznie min. 300 zł
 • zapewnienie wpływów na łącznie min. 1000 zł.

Jeśli chodzi o transakcje kartą to chodzi oczywiście o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie (podając jej dane) – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 20.11.2020. Będziemy mieć wtedy czas do 26 listopada na zalogowanie się do strony promocji (instrukcja będzie w mailu) i uzupełnienie danych do odbioru premii. Przelew 150 zł trafi do nas do 30.11.2020.

Co z drugą nagrodą? Informacja o zgarnięciu premii trafi do nas do 23.12.2020. Przelew 200 zł otrzymamy do 31.12.2020.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Już się cieszę , już tylko 3 miesiące i mogę startować . „I mam domek , wodę , światło , gaz ……… , zanim nie odetna „. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • I znowu przez poniższy punkt posiadacze jakiegokolwiek innego produktu niż ROR z podglądem w bankowości internetowej nie mogą wziąć udziału w promocji.

  § 2. Zasady uczestnictwa w Promocji
  1. W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:
  1) nie jest stroną Umowy ramowej Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawartej z
  Bankiem na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;

  Karencja 15 miesięcy już u mnie minęła, ale co z tego jak mam u nich KK z podglądem w bankowości internetowej.

  Był/jest ktoś w podobnej sytuacji? Jak to rozwiązać żeby spełnić powyższy punkt regulaminu?

  Jarajek Odpowiedz
  • Nie do końca. Zobacz, co jest zdefiniowane pod Umową ramową (podpowiedź: produkty kredytowe to wg tych zapisów osobna umowa). Inna sprawa, że w praktyce niektórym przechodzi otwarcie konta, a innym nie (ja niestety nie znam klucza kiedy jest tak, a kiedy tak). Generalnie trzeba próbować.

   Michał
  • Można mieć dostęp do bankowości internetowej/mobilnej (zwanej w BNP Elektronicznym Kanałem Dostępu) bez podpisanej Umowy Ramowej?
   KK podałem jako przykład innego produktu. Zakładałem ją gdy miałem otwarty ROR i dostęp do bankowości internetowej. Ciekawe jak do tego podejdą skoro RORa zamykałem łącznie z rozwiązaniem Umowy Ramowej i mam na to papier. Dostęp do bankowości internetowej/mobilnej pozostał. Po prostu zniknęły zamknięte konta.

   Jarajek
  • Przecież nawet można być stroną Umowy Ramowej, a nie mieć żadnego konta, karty czy innego produktu banku i wg tego punktu również się jest wykluczonym. Ja nie miałem tam konta z 2 lata, ale BNP przejął Raiffeisen z rok temu i teraz jestem wykluczony, bo w Raiffeisenie miałem konto.

   Dario
  • No nie. Jesli miałeś konto w Raiffeisenie, to jak najbardziej masz w tej chwili konto osobiste w BNP, bo BNP przejął wszystkie obowiązki prawne Raiffeisen.

   Michał
 • Nie wiem czy dobrze rozumiem kwestię tych wpływów na 1000 zeta w listopadzie. Czy może to być przelew z mojego konta w innym banku? To chyba nie to samo co wpłata gotówkowa ujęta w Regulaminie? Pomóżcie dobrzy ludzie :)

  Iza Odpowiedz
 • Czy posiadanie konta w BGŻ Optima w ciągu tych 15 miesięcy dyskwalifikuje?

  Jacek83 Odpowiedz
 • W Regulaminie jest, że Druga nagroda zostanie wypłacona do 31.01.2021 r. a nie do 31.12.2020 r. jak jest w tekście. Chyba, że coś źle czytam…

  Moo Odpowiedz
 • Czy otrzymał już ktoś maila potwierdzającego wygraną pierwszej części nagrody?

  KamilZ Odpowiedz
  • Tak. 18 listopada dostałam maila z informacją, że do 26 listopada należy uzupełnić numer rachunku.

   MZM
 • Wczoraj tj. 30.11.2020 r. wpłacili pierwszą nagrodę 150 zł.

  _Marek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy