Wraca rekordowe 350 zł w gotówce za darmowe Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas!

Zakończona

Wraca hit BNP Paribas, w którym za założenie konta i spełnienie kilku prostych warunków możemy zgarnąć aż 350 zł premii. Nie dość, że premia wypłacana będzie w całości w gotówce, to na dodatek zgarniemy ją bardzo szybko – pierwszy wpływ przewidziany jest do końca listopada, a drugi – do końca grudnia. Trzeba się jednak śpieszyć!

350 zł w gotówce za konto w BNP Paribas!

Premia na jesień

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Tradycyjnie więc okres karencji jest bardzo krótki :)

Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 15.10.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 20.10.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że od niedawna umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

350 zł w gotówce

Kolejne kroki w promocji są całkiem proste. Pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł otrzymamy za sam fakt podpisania umowy o konto oraz… wykonanie min. 2 przelewów środków z konta osobistego w październiku. Bank zaznacza, że chodzi o najzwyklejsze przelewy (Elixir) wykonane przez bankowość elektroniczną lub mobilną. Kwota transakcji oraz to, komu wysyłamy środki, nie ma żadnego znaczenia! Szczerze mówiąc dawno nie kojarzę tak łatwych 150 zł na start :)

Ale to nie wszystko. Kolejne 200 zł otrzymamy za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł oraz zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł. Oba warunki powinniśmy spełnić w listopadzie (po spełnieniu w październiku warunków do otrzymania pierwszej premii).

Co jeszcze warto wiedzieć? Regulamin promocji definiuje transakcje kartą jako realne płatności za towary lub usługi w sklepach i internecie. Nie mogą to być transakcje wykonane za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media itd. Bank zaznacza również, że nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonany w miejscach ułatwiających obroty kartą, czyli z kodem MCC terminala równym 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl. Generalnie każda „normalna” transakcja (jak zakup paliwa, bułek w piekarni czy zakupów w markecie) jest jak najbardziej OK :)

Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to zgodnie z regulaminem akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Jak więc najprościej spełnić warunek wpływów? Po prostu przelać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku :)

I to tyle! Organizator promocji poinformuje nas o spełnieniu warunków promocji (do zyskania pierwszej nagrody) do 20.11, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta osobistego i karty debetowej. Będziemy mieć wtedy czas do 26.11 na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – instrukcję znajdziemy w mailu. Przelew 150 zł trafi do nas do 30.11.2019.

Informacje o drugiej nagrodzie (200 zł) otrzymamy w podobny sposób – do 20.12.2019. Wtedy już nie będziemy musieli (ponownie) podawać danych do jej odbioru – po prostu czekamy na przelew do 31.12.2019.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Mam pytanie odnośnie tych przelewów. W BGŻ wykonane zostały 30.09, ale w systemie pisze, że zostały zrealizowane 01.10. Czy wobec tego kwalifikują się do promocji?

  jrola90 Odpowiedz
 • Rozumiem, że posiadacze KK są wykluczeni?

  RadekW Odpowiedz
  • Podbijam. Posiadacze kk sygnowane wizz są wykluczeni z promocji?

   shieldus
  • Dzięki. Czyli posiadanie KK, nie jest tożsame z posiadaniem umowy ramowej?

   RadekW
  • Zgodnie z regulaminem – nie. Aczkolwiek zazwyczaj wniosek nie przepuszcza bo ma się już dostęp do bankowości internetowej. Trzeba po prostu spróbować złożyć wniosek. Przejdzie – będzie OK.

   Michał
 • Witajcie.
  Jeżeli złożyłem wypowiedzenie 30.11.2018r. to konto miałem do 30.12.2018r. czyli jestem nowym klientem nie posiadającym konta przez okres 9-ciu poprzednich miesięcy?? Dobrze rozumuję?

  raul_r2 Odpowiedz
 • Czas kopic wielgachną pakę Popcornu i poczytać komentarze wkurzonych co to niby załapali się na super promocję a potem tygodniami będą czekali na kuriera i kartę. Ale będą emocje :):):)

  jojo Odpowiedz
 • Finalizowanie wniosku i… wszystko trwa za długo bla bla bla. Wyślą na maila. Ciekawe kiedy.

  marqqq Odpowiedz
 • Jak wygląda zamykanie konta? Bo rozumiem że nie podpisujemy i nie mają wzoru podpisu

  arab56 Odpowiedz
 • @Admin

  U mnie wniosek złożony i zaciął się na weryfikacji dowodu. Brak możliwości dokończenia wniosku. Mogę anulować na infolinii i złożyć jeszcze raz ? Oczywiście z linku w e-mail’u (promocyjnego. Czy anulowanie wniosku z automatu wykluczy/ł by mnie z promocji ?

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
 • Hmm założyłem już konto w promocji 320 zł. Czy jeśli nie aktywuję karty, to konto nie zostanie założone i będę mógł wziąć udział w tej promocji? :-P

  slayer Odpowiedz
 • U mnie wniosek zakończył się poprawnie PRAWIE do samego końca. Po jego wysłaniu dostałem kolejnego maila o odrzuceniu ponieważ system zauważył, że mam już login w banku (login który założyłem, żeby podglądać ten głupi limit kredytowy z allegro od.nowa). Napisali, że mam albo kontaktować się z infolinią albo przejść do mojego panelu klienta i z niego zawnioskować o konto. Wszystko fajnie tyle, że tam…

  …nie ma opcji do zakładania kont xD

  ogah Odpowiedz
 • Ja również posiadam w tym Banku Limit Odnawialny Allegro. Złożyłem wniosek, weryfikacja pozytywna. Na umowie jest inny identyfikator do logowania. Czekam na kuriera.

  Mateusz Odpowiedz
 • Wniosek złożyłem dziś o godz. 8.30, a o godz.10.40 przyszedł mail, że karta przekazana do wysyłki. Poprzednią umowę wypowiedziałem 13 listopada, wygasła 13 grudnia. Dobrze, że wypowiedziałem wtedy konto i umowę ramową (tak mam w wypowiedzeniu) Dziś nie było żadnych problemów z wnioskiem

  ptok Odpowiedz
  • Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Mi też przysłali info w poprzedniej promocji chwilę po tym jak się do niej zapisałem że karta przekazana do wysyłki. karta przyszła z ponad miesięcznym opóźnieniem i nie mogłem spełnić warunku dokonania płatności kartą we wrześniu. Ciekawe jak będzie z obiecaną nagrodą.

   jaro
  • Czy te karty dostarcza dhl? Bo właśnie przyszedł sms, że kurier dhl będzie jutro. Na drugi dzień od złożenia wniosku? Coś to nierealne. Choć w tamtym roku przy poprzedniej promocji, też pisali, że będzie, a później pisali że był i mnie nie zastał, choć go wcale nie było.

   ptok
  • Tak DHL przywozi kartę. Może masz szczęście. Ja ponad miesiąc czekałem na kartę i teraz będę musiał reklamację składać żeby dostać nagrodę. Ciekawe jak to będzie.

   jaro
  • Nie wiem czy mam szczęście, bo jutro w domu będę tylko do południa, a później w pracy i kurier wtedy odbije się od klamki. Nie spodziewałem się tak szybko kuriera. Dzieją się rzeczy niemożliwe.

   ptok
  • DHL daje możliwość zmiany terminu doręczenia. Powinni ci przysłać kod za pomocą którego to zrobisz. Powodzenia, może Tobie się uda bez perypetii.

   jaro
  • Dzięki za przypomnienie. Zmieniłem termin na piątek. Ale w tamtym roku DHL grał w gumy i w ogóle nie wysyłał kurierów z umowami (wtedy wozili całe umowy od Paribasa) a pisali, że odbiorcy nie było w domu. W moim przypadku na ich stronie wstawili informację, że mnie nie było w domu, zanim niby wydali przesyłkę kurierowi (w ogóle nie wysyłali kuriera, to była fikcja). O siódmej rano już pisali, że mnie znów nie będzie w domu i mam się sam zgłosić po przesyłkę do Staniątek pod Krakowem.Pisałem skargę do banku i do centrali w Łodzi, to przysłali mi wtedy wieczorem kuriera ekstra z przesyłką. Ten kurier mi mówił jak jest (albo jak było)

   ptok
  • Do Staniątek… Heh, to taka Kartoflada…

   Don Quijote de la Mancha
  • Od dawna wiadomo, że dhl to największe dziady ale na szczęście zakupione buty od niedawna można odebrać choćby w Żabce. Chociaż… raz zdążyło mi się otrzymać komunikat, że… „przekierunkowanie nie jest możliwe ze względu na gabaryty przesyłki” :) Hm, czyżby dzięki „dobrej zmianie” AŻ TAK urosła nam stopa? ;) Ale nie próbowałem przekierunkowywać umów bankowych.

   Krzysztoff
  • Wszystko z DHL przekierowuję do Żabki, mam w bloku pode mną. Ale na stronie DHL pisze, że nie można przekierować przesyłki do której wymagany jest dowód osobisty i podpis w obecności kuriera. Ciekawostka. Nie wszyscy kurierzy z DHL mogą wozić dokumenty bankowe. Muszą mieć jakieś uprawnienia , bo RODO itd.

   ptok
  • Ja też sobie niby elegancko przekierowałam …tylko, że kurier do mnie dzwoni, dzień wcześniej i pyta gdzie jestem… Nie powiem nie robił problemów i przyjechał na następny dzień jak to widniało w systemie. Ale on jakby kompletnie o tym wiedział. Gdybym nie odebrała telefonu to by zostawił u nich bo to było drugie doręczenie. I bym musiała tam jeździć po to:/

   Dominika
  • Dokładnie to samo kilka dni temu miałem! Nie z przesyłką bankową, ale też mimo przekierowania do sąsiedniej żabki kurier rano zadzwonił, czy jestem, i przyniósł mi do domu.

   Don Quijote de la Mancha
 • W jaki sposób można zawrzeć umowę?

  broker Odpowiedz
 • Czy jak się ma umowę z loginem można od razu aktywować aplikację mobilną czy trzeba na coś jeszcze czekać ?

  PrzemekBNP Odpowiedz
 • Dzieją się rzeczy niemożliwe. Kurier przywiózł kartę z Paribasa w 48 godzin od złożenia wniosku o konto. A gdybym nie przesunął terminu odbioru o jeden dzień to byłby w 24 godziny. To się dzieje naprawdę? Muszę się uszczypnąć.

  ptok Odpowiedz
 • Skąd wezmę login i hasło? Dostanę po zwrocie dokumentów do banku?

  marqqq Odpowiedz
 • Podłączam się do pytania – login mam a hasło ?? gdzie jest ? dzięki za odpowiedź

  PrzemekBNP Odpowiedz
 • Nie da się w tym banku zmienić pinu do karty? Nie mogę znaleźć takiej opcji.

  ptok Odpowiedz
 • Podpisałem umowę. W jakim czasie rachunek został Wam aktywowany?

  Mateusz Odpowiedz
 • Zamknąłem kartę kredytową, jak mogę zamknąć bankowość internetową? Bo mimo prośby w banku Pani chyba tego nie ogarneła.

  Akashi71 Odpowiedz
 • hej, jaki jest czas oczekiwania na weryfikacje wniosku o założenie konta? zgłosiłam się do promocji w sobote i wypełniłem wniosek o założenie konta. na stronie byla informacja, ze dostane na maila potwierdzenie przeprocesowania wniosku i nadal nie mam żadnej informacji.

  Katarzyn Odpowiedz
 • Zwracam uwagę na płatnego BLIKa: „Wypłata BLIK z bankomatów Planet Cash (i innych bankomatów) w Polsce oznaczonych znakiem systemu BLIK” od 12.11.2019 będzie kosztować 5 PLN.

  Gość Odpowiedz
 • W piątek (4.10.) złożony wniosek a dzisiaj (9.10.) wizyta kuriera z DHL. O dziwo z sukcesem nadany PIN do karty na numer Virgin czyli sieć uporała się z problemem wysyłki wiadomości na nr 4884.
  Na razie wszystko przebiegło bez komplikacji. Jeszcze nie logowałem się do systemu transakcyjnego Paribasa.

  Ego Odpowiedz
 • U mnie też już wszystko działa, karta aktywna. Ale.. przeczytałam raz jeszcze wymagania i moją uwagę zwróciło – „zaznaczając wszystkie checkboxy”. Teraz nie pamiętam, czy to zrobiłam – czy jest jakaś możliwość na sprawdzenie tego? Jeśli okazałoby się, że czegoś nie zaznaczyłam to nie ma sensu podejmowanie kolejnych kroków w promocji..

  Zofia Odpowiedz
 • Wczoraj podpisałem umowę kodem sms. Teraz czekam na kartę, rozumiem, że zalogować będzie się można dopiero po wizycie kuriera?

  diego Odpowiedz
  • Tak ale przed zalogowaniem musisz najpierw aktywować kartę. Po aktywacji karty będziesz miał odblokowany dostęp do systemu i będziesz mógł się zalogować.

   Ego
 • Promocja została zakończona.

  Michał Odpowiedz
  • o której godzinie zakończyli, właśnie chciałem się rejestrować :((( Masz jakiś pomysł jak można jeszcze zadziałać?

   abc
  • Zaraz po tym jak napisałem komentarz. Zarejestrować się już raczej nie da, natomiast jeśli ktoś się zarejestrował ale nie złożył wniosku – to może to spokojnie zrobić (przez dedykowany link).

   Michał
  • To spróbuj kliknąć w link :))) pewnie ostatnie chwile…

   abc
 • Mam problem z założonym kontem. Karta aktywowane, ale przy próbie logowania zamiast hasła na SMS prosi o wpisanie normalnego hasła. Reset hasła nie pomaga. Dwie inne osoby, które znam maja ten sam problem. Ma ktos podobnie i zna rozwiązanie?

  Alfu Odpowiedz
 • Do 20ego października jest czas na PODPISANIE sms’em umowy czy też aktywację konta?

  Michał Odpowiedz
  • Do 20.10. masz czas na podpisanie umowy ale w październiku musisz dostać kartę aby aktywować rachunek i wykonać DWA przelewy by móc spełnić warunki promocji.

   Ego
 • Czy dobrze rozumiem ten fragment regulaminu punkt 4 ppkt. 10.
  „… (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google
  Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu”
  Transakcje online przez Google Pay przejdą? Bo rozumiem, że płatność w sklepie przez Google Pay wliczy się do transakcji za minimum 300 pln.

  Alfu Odpowiedz
 • Gdzie można zgłosić reklamację. Żałosny bank. 4 października wypełniłem formularz, 8 października dostarczyłem wszystkie wymagane dokumenty. Umowę razem z kartą kurier przywiózł pod koniec października. Aktywowałem kartę. Od tego czasu do 5 listopada wciąż miałem komunikat że konto jest zablokowane i że mam się skontaktować z call center lub oddziałem. Na linii powiedzieli mi, że „nie wypełniłem jakiegoś formularza” i podali mi tajemniczy numer telefonu pod który powinienem dzwonić. Dzwoniłem tam z 10 razy i nikt nie odpierał, po czym 5 listopada konto zostało odblokowane a ja straciłem szansę na spełnienie warunku promocji. Czy ktoś miał podobny problem?

  tomjam Odpowiedz
 • Dostał ktoś maila o spełnieniu warunków? Wiem że do 20-tego, ale…..

  ptok Odpowiedz
 • U mnie brak…

  diego Odpowiedz
 • Również brak. Dajmy czas do środy :)

  Katarzyn Odpowiedz
 • Pierwszy! Przyszło.

  ptok Odpowiedz
 • Potwierdzam jest informacja o nagrodzie.

  diego Odpowiedz
 • Potwierdzam – jest!

  Ego Odpowiedz
 • Mam i ja. Maila😀

  Michał1986 Odpowiedz
 • Jest mail. 150 zł

  Gienek1971 Odpowiedz
 • @tomjam
  Ja miałam podobnie. Złożyłam wniosek i otworzyłam konto. Niestety, karta przyszła dopiero na początku listopada. Zastanawiam się kiedy napisać reklamację?
  – teraz, bo nie dostałam e-meila
  czy
  -po 30 listopada, kiedy mija termin przyznania pierwszej nagrody?
  Ktoś miał podobnie? Co radzicie?

  Beata2 Odpowiedz
  • Teraz. Nie ma sensu czekać na koniec listopada skoro warunku nie spełniłaś w październiku z winy BANKU.

   Ego
 • Tak, dziś przyszło.

  kaktus_74 Odpowiedz
 • Spełniłem wszystkie warunki, na promocje sie zalapalem ale maila nie dostałem. Ktoś ma podobna sytuacje?

  Bla Odpowiedz
 • Na stronie jakimcc.pl jest:
  1. Rossmann z numerem 5977
  oraz
  2. Rosmann z numerem 8999 (transakcja wykluczona przez BNP).

  Zrobiłam zakupy w Rossmannie i czy będą się one liczyć?

  Aya Odpowiedz
  • Dobrze że nie Rossman i Rosmann… 😉
   Ostatnio coś kupowałem w stacjonarnym, sklepie i było 5977, niewykluczone, że 8999 to za jakieś inne usługi, typu wydruk zdjęć (widziałem tam taki automat).

   Don Quijote de la Mancha
  • Gdzie sprawdzasz numer MCC transakcji?

   Aya
  • TMUB go pokazuje w szczegółach transakcji i na wyciągu.

   Don Quijote de la Mancha
  • @Aya, np. w aplikacji

   @Quijote, nie musisz generować wyciągu. Wystarczy w TMUB kliknąć przy transakcji zakładkę ”Więcej”.

   Mateusz
  • Tak, pisząc „w szczegółach” miałem na myśli szczegóły w bankowości internetowej czy mobilnej. Pisząc „i” miałem na myśli fakt, że istnieje też druga możliwość — nie musisz klikać przy każdej transakcji, wystarczy zerknąć na wyciąg.

   Don Quijote de la Mancha
  • W aplikacji BNP nie widziałam kodu w szczegółach transakcji.

   Aya
  • No niestety o ile mi wiadomo, to teraz tylko bankowość TMUB to pokazuje (może też Alior, ale tam chyba też tylko na wyciągu); do niedawna był jeszcze Eurobank… https://livesmarter.pl/karta-curve-narzedzie-dla-korzystajacych-z-promocji-bankowych/comment-page-1/#comment-259246

   Don Quijote de la Mancha
  • W paribasie dopiero będzie widać MCC na wyciągu miesięcznym, więc jesli robiłeś zakupy w Rossman w poprzednim miesiącu, wygeneruj wyciąg za niego i sprawdź mcc

   Kate
  • @Kate, nie mam tam kredytówki, czy to dotyczy także debetówki? Jeśli tak, to jak wygenerować taki wyciąg? (Głupie pytanie, ale właśnie pierwszy raz się na nowy system zaologwałem i nie widzę tego.)

   Don Quijote de la Mancha
  • W e-bankowości Paribasa klikasz nazwę konta i jest zakładka Wyciągi – ściągasz wyciąg za ostatni miesiąc

   Kate
  • Ano są, choć tylko 3, od sierpnia (a transakcje robiłem od czerwca), ale MCC w nich nie ma… 😐
   Mam zestaw „Konto Osobiste” + „Karta Otwarta na Dzisiaj MC Kurier”.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ano nie ma…ale kiedyś były zdaje się…

   Kate
 • Maila brak – na infolinii wmawiają, że konto otworzyliśmy w oddziale a nie online, co jest nieprawdą.

  Marion Odpowiedz
 • prosze podajcie mi linka do uzupelnienia premi …przez przypadek usunelam meila od nich

  iwona Odpowiedz
 • Znając życie jutro ostatnią sesją :-) :-) :-)

  diego Odpowiedz
 • Pośpieszyli się – jest pierwsza rata promocji…

  diego Odpowiedz
 • Faktycznie – jest kasa.

  Ego Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy