Wraca rekordowe 350 zł w gotówce za darmowe Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas!

Zakończona

Wraca hit BNP Paribas, w którym za założenie konta i spełnienie kilku prostych warunków możemy zgarnąć aż 350 zł premii. Nie dość, że premia wypłacana będzie w całości w gotówce, to na dodatek zgarniemy ją bardzo szybko – pierwszy wpływ przewidziany jest do końca listopada, a drugi – do końca grudnia. Trzeba się jednak śpieszyć!

350 zł w gotówce za konto w BNP Paribas!

Premia na jesień

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Tradycyjnie więc okres karencji jest bardzo krótki :)

Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 15.10.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 20.10.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że od niedawna umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

350 zł w gotówce

Kolejne kroki w promocji są całkiem proste. Pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł otrzymamy za sam fakt podpisania umowy o konto oraz… wykonanie min. 2 przelewów środków z konta osobistego w październiku. Bank zaznacza, że chodzi o najzwyklejsze przelewy (Elixir) wykonane przez bankowość elektroniczną lub mobilną. Kwota transakcji oraz to, komu wysyłamy środki, nie ma żadnego znaczenia! Szczerze mówiąc dawno nie kojarzę tak łatwych 150 zł na start :)

Ale to nie wszystko. Kolejne 200 zł otrzymamy za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł oraz zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł. Oba warunki powinniśmy spełnić w listopadzie (po spełnieniu w październiku warunków do otrzymania pierwszej premii).

Co jeszcze warto wiedzieć? Regulamin promocji definiuje transakcje kartą jako realne płatności za towary lub usługi w sklepach i internecie. Nie mogą to być transakcje wykonane za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media itd. Bank zaznacza również, że nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonany w miejscach ułatwiających obroty kartą, czyli z kodem MCC terminala równym 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl. Generalnie każda „normalna” transakcja (jak zakup paliwa, bułek w piekarni czy zakupów w markecie) jest jak najbardziej OK :)

Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to zgodnie z regulaminem akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Jak więc najprościej spełnić warunek wpływów? Po prostu przelać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku :)

I to tyle! Organizator promocji poinformuje nas o spełnieniu warunków promocji (do zyskania pierwszej nagrody) do 20.11, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta osobistego i karty debetowej. Będziemy mieć wtedy czas do 26.11 na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – instrukcję znajdziemy w mailu. Przelew 150 zł trafi do nas do 30.11.2019.

Informacje o drugiej nagrodzie (200 zł) otrzymamy w podobny sposób – do 20.12.2019. Wtedy już nie będziemy musieli (ponownie) podawać danych do jej odbioru – po prostu czekamy na przelew do 31.12.2019.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ciekawe kiedy reszta szmalu. Pewnie na Sylwka.

  Nikt Odpowiedz
 • Najpierw ma być mail, do 20-go.

  ptok Odpowiedz
 • Najpierw ma być mail, do 20-go.

  ptok Odpowiedz
 • Najpierw ma być mail, do 20-go.

  ptok Odpowiedz
 • Cześć, wypełniłem dane do przelewu po 26.11, więc domyślam się , że juz premia 150zł przepadła. A czy jest jeszcze możliwość otrzymania premii 200zł za kolejny miesiąc?

  dzankees Odpowiedz
 • Macie maila dzisiejszego?
  W sumie po co ten mejl, jak dane uzupełnione już wcześniej, tylko z informacja ze warunki spełnione i do 31.12 bedzie kasa?

  Kacper Odpowiedz
  • nie mam maila :(

   ptok
  • Nie mam i ja.

   Michał1986
  • @Kacper e-mail przyszedł po to, żeby Cie poinformować, że otrzymujesz premie bo spełniłeś warunki promocji w drugim miesiącu. Nie każdy je spełnił, więc to raczej zrozumiałe. I tak też pisało w regulaminie.

   Addonix
 • Ja też nie mam.

  Gienek1971 Odpowiedz
 • Dostałem właśnie

  ptok Odpowiedz
 • Ja tak się skupilem na płatnościach kartą, że zapomniałem wpłacie 1000 :-(

  Marcel Odpowiedz
 • Jest mail.

  Katarzyn Odpowiedz
 • Mam i ja :-)

  Michał1986 Odpowiedz
 • Ja nie dostałem na swoim i dwóch innych członków rodziny. Pierwszy mail z premią przyszedł.
  1000 zł wpłacone z innego banku ponad 300 zł zrobione kartą w kilku transakcjach. Wydawałoby się, że warunki spełnione. Co teraz?

  Michał Odpowiedz
 • I wpadło właśnie 200 PLN.

  Alfu Odpowiedz
 • Potwierdzam, teraz pora zamknąć konto w tym pseudobanku.

  Mateusz Odpowiedz
 • Nice! nawet zaległe 150zł dziś dostałem ;)

  dzankees Odpowiedz
 • Właśnie mnie poinformowali, że się zarejestrowałem w innej promocji gdzie wymagane było 500 zł kartą. Jest to o tyle niemożliwe, że zakładałem jednocześnie 3 konta (2 pozostałym premia została przyznana prawidłowo), oraz korzystałem z linków z LiveSmarter, a tej promocji „Konto Na Plus” w której wymagano transakcji za 500 zł, na blogu znaleźć nie mogę. No i co teraz? :D

  TreworBG Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy