370 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z wysoką premią za założenie konta. Tym razem do zgarnięcia mamy 200 zł w gotówce, 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka i kolejne 20 zł do wykorzystania w sklepach Żabka. A gdyby tego było mało, to kolejne 500 zł czeka w promocji karty kredytowej :)

370 zł premii na start od BNP Paribas

Wrześniowa premia od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 30.09.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.10.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Przy tak wysokiej premii nie zdziwię się, jeśli nastąpi to w ciągu kilku dni – warto więc się śpieszyć!

370 zł w czterech transzach

Tytułową premia podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli 20 zł w formie e-kodu do sklepów Żabka, zgarniemy już za sam fakt podpisania umowy o konto.

Drugą nagrodę, czyli tym razem 50 zł w gotówce, zdobędziemy za spełnienie powyższych warunków oraz w październiku:

 • wykonanie min. 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub GOmobile)

. Przelew może być dowolny – np. na swoje konto w innym banku.

Trzecią nagrodę, czyli tym razem 150 zł w formie e-kodów do sklepów Biedronka, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz dodatkowo w listopadzie:

 • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł
 • wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na min. 400 zł

W przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

W przypadku transakcji kartą chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach (zbliżeniowo) – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności (kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

Co z ostatnią nagrodą? 150 zł w gotówce otrzymamy po spełnieniu poprzednich warunków oraz w grudniu 2021 ponownie:

 • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł
 • wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na min. 400 zł

Jak łatwo się domyślić zasady przelewów / transakcji kartą są te same, co w listopadzie.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafi do nas do 19.11 (pierwsza i druga), 23.12 oraz 25.01. Nagrody trafią do nas do końca danego miesiąca, przy czym w pierwszym mailu otrzymamy instrukcję jak uzupełnić swoje dane do przelewu premii – będziemy mieć na to czas do 25.11.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak sprawdzic kiedy zostało zamknięta konto w tym banku?

  TomekW Odpowiedz
 • Czy doładowanie Revoluta będzie wpadać jako płatność kartą, żeby wyrobić te 400 zł?
  Przejrzałem kody MCC, ale chyba nie mam wystarczającej wiedzy żeby to ogarnąć.

  Paweł Odpowiedz
 • Ostatnia premia wpadła.

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy