275 zł w gotówce + 100 zł do Biedronki za założenie darmowego konta od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas w której zgarnąć możemy aż 375 zł premii za założenie darmowego konta osobistego. 275 zł zyskamy w gotówce, a dodatkowe 100 zł – w formie karty podarunkowej do Biedronki. I to na niesamowicie prostych warunkach! :)

375 zł premii od BNP Paribas

Zakupowy szał z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.10.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 13.11.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

275 zł w gotówce + 100 zł do Biedronki

Tytułowa nagroda podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 175 zł w gotówce, zgarniemy za podpisanie umowy oraz:

 • wykonanie min. 5 płatności bezgotówkowych kartą w listopadzie oraz
 • wykonanie min. 1 przelewu przez bankowość elektroniczną również w listopadzie

Jeśli chodzi o transakcje kartą, to mowa o najzwyklejszych płatnościach w sklepach lub internecie (podając jej dane) – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

Jeśli chodzi o drugi podpunkt, to chodzi o najzwyklejsze przelewy Elixir – np. na swoje konto w innym banku

Drugą nagrodę, czyli kolejne 100 zł w gotówce oraz 100 zł w formie karty podarunkowej do Biedronki, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków oraz, dodatkowo w grudniu 2020:

 • wykonanie min. 1 przelewu przez bankowość elektroniczną oraz
 • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łącznie min. 300 zł

Oczywiście zasady przelewu / transakcji są identyczne, jak w listopadzie.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 18.12.2020. Będziemy mieć wtedy czas do 27 grudnia na ponowne zalogowanie się do strony promocji (instrukcja będzie w mailu) i uzupełnienie danych do odbioru premii. Przelew 175 zł trafi do nas do 31.12.2020.

Co z drugą nagrodą? Informacja o zgarnięciu premii trafi do nas do 22.01.2021. Przelew 100 zł otrzymamy do 31.01.2021.

Kartę podarunkową do Biedronki, o wartości 100 zł, otrzymamy natomiast SMSem w tym samym terminie.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Konto osobiste wraz z kartą zamknąłem 20 miesięcy temu, jednak dostęp do bankowości elektronicznej dalej pozostał (przed chwilą się zalogowałem – ku mojemu zdziwieniu). Czy załapie się na warunki promocji?

  Pomóżcie proszę.

  Łukasz Odpowiedz
  • Ten problem się powtarza przy każdej promocji Paribasa. Znajdź poprzednią promocję i poczytaj wpisy

   Ja123
  • U mnie w poprzedniej promocji wniosek przeszedł mimo posiadania dostępu do bankowości internetowej.Teraz loguję się na konto z dwóch różnych loginów.I jest git.Premie były wypłacane bez problemów.

   Jaceklive
  • Dostęp do bankowości elektronicznej nie przeszkadzał w styczniu w przystąpieniu do promocji.

   ls5
 • Czyżby zgody na marketolenie nie były wymagane do promocji? Niebywałe..

  Kulson Odpowiedz
 • Kurier dzwoni przed przyjazdem czy może wpada bez zapowiedzi? Oraz z jakiej firmy kurierskiej, ktoś wie?

  numerek Odpowiedz
  • Bnp paribas jest obsługiwany przez dhl. Ale jest to 3-4 kurierów na województwo, więc mogą być w Twojej miejscowości raz w tygodniu. Dzwonią wcześniej się umawiać.

   ls5
  • Napewno DHL? Dostałem smsa z informacją, że przesyłkę dostarczy PP.

   numerek
  • Dostałem dziś kartę, tydzień po założeniu konta. Listem zwykłym Poczty Polskiej. Żadnych kurierów :)

   Kulson
  • Bo pewnie wybrałeś podpisanie umowy na selfie w apce. Przy wariancie zatwierdzania umowy sms’em przyjeżdża kurier, weryfikuje dane oraz zostawia kopertę z kartą i kodem aktywacyjnym.

   numerek
  • Tak jest! Bardzo sprawnie otwarte konto przez apkę!

   Kulson
 • Jeżeli przy zakładaniu konta przez aplikację po zdjęciach DO, nagraniach selfie i weryfikacji danych pojawił się komunikat, że weryfikacja trwa zbyt długo i o jej efektcie zostanę poinformowany mailowo, to jest szansa na otwarcie konta czy skończy się zaproszeniem do oddziału?
  Miałem już 2 razy konto w BNP, ale zamknięte ponad 15 miesięcy temu.

  JSW Odpowiedz
  • Odpowiem sobie sam ;) około północy przyszła wiadomość, żeby podnieść umowę w aplikacji.
   Zaskoczyło mnie to trochę, ale żeby to zrobić trzeba jakby na nowo rozpocząć otwieranie konta i dopiero po weryfikacji dowodu i twarzy pojawia się ekran zimową do podpisu.

   JSW
 • Mam konto w BNP Paribas – czy mają jakiś program polecający i jaka jest korzyść dla poleconego i polecającego?

  Joanna Odpowiedz
 • Założyłam konto przez weryfikację online, niestety odrzucili mój wniosek i zapraszają mnie do oddziału, da się to jakoś ominąć? Bo jest mi to nie na rękę…

  Karolina Odpowiedz
 • Czy transakcje karta w telefonie spełnią warunki promocji?

  marcino1234 Odpowiedz
 • Jak długo czekaliście na kartę od momentu podpisania umowy przez sms / Autenti? Pytam, bo wniosek złożyłem 31.10, ale dopiero wczoraj rano (9.11) udało się podpisać umowę sms. Warunkiem promocji jest aktywacja karty do 13.11. Gdyby karta nie dotarła na czas, to da radę aktywować ją, nie mając jej fizycznie?

  Borys29 Odpowiedz
  • Po pierwsze w jaki sposób finalizowałeś umowę? Kurier czy selfie? Osobiście wybrałem kuriera i w tym przypadku kartę dało się aktywować dopiero po aktywacji konta, co następuje po otrzymaniu przesyłki z kodem. Kurier zazwyczaj pojawiał się po 2-3dniach roboczych.

   numerek
 • Finalizacja umowy selfie.

  Borys29 Odpowiedz
  • Jeśli masz dostęp do goonline to prawdopodobnie będziesz mógł aktywować kartę, gdy będzie jeszcze w transporcie.

   numerek
 • Dostał ktoś już informację o przyznaniu nagrody?

  anon Odpowiedz
 • Czy ktoś jeszcze nie otrzymał wiadomości mimo spełnionych warunków promocji?

  Oli Odpowiedz
 • Nie otrzymałem.

  Radosław Odpowiedz
 • Może któraś z transakcji podpada pod wykluczenie i nie spełniliście warunków promocji? Sprawdźcie to, a także folder spam. Jeśli wszystko jest ok, piszcie reklamację.

  numerek Odpowiedz
 • Czy otrzymał już ktoś wypłatę pierwszej nagrody?

  Oli Odpowiedz
 • Wpadł wczoraj mail o drugiej nagrodzie

  JSW Odpowiedz
 • Właśnie wypłacili drugą nagrodę.

  boob Odpowiedz
 • Wypowiedzenie złożone ;)

  JSW Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy