350 zł w gotówce + 35 zł do Legimi w prostej promocji BNP Paribas!

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas w ramach której nowi klienci mogą zgarnąć aż 385 zł premii! 350 zł otrzymamy w gotówce, a 35 zł w formie kodu umożliwiającego skorzystanie z jednego eBooka lub Audiobooka w serwisie Legimi. Co najważniejsze: warunki promocji są niesamowicie proste do spełnienia!

385 zł od BNP Paribas

Bankowo zasłuchani

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 14.12.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 27.12.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 2000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

350 zł w gotówce + 35 zł do Legimi

Tytułowa nagroda podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli kod o wartości 35 zł do wykorzystania na eBooka lub audiobooka w serwisie Legimi, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy o konto i nadanie PINu do karty w regulaminowym czasie :)

Drugą nagrodę, czyli tym razem 100 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

 • wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą (na dowolne kwoty) w styczniu oraz
 • wykonanie min. 1 przelewu (przez GOonline lub GOmobile) również w styczniu

W przypadku transakcji kartą chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

W warunku dotyczącym przelewów chodzi natomiast o zwykłe przelewy elixir np. na swoje konto w innym banku.

Trzecią nagrodę, czyli ponownie 100 zł, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w lutym 2021:

 • wykonanie min. 4 przelewów (przez GOonline lub GOmobile)

Zasady są te same, co w styczniu, czyli banalne :)

Co z ostatnią nagrodą? 150 zł zgarniemy za spełnienie poprzednich warunków, a następnie w marcu 2021:

 • wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą (na dowolne kwoty) oraz
 • zapewnienie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł

Jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

W przypadku transakcji bezgotówkowych warunki są te same, co wcześniej, czyli wykonujemy najzwyklejsze płatności w sklepach czy internecie.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość mailowa o zgarnięciu każdej z premii trafi do nas, odpowiednio, do: 20.01, 18.02, 22.03 oraz 22.04.2021. Aby odebrać premię w gotówce będziemy jeszcze musieli uzupełnić swoje dane do jej odbioru do 23.02.2021. Instrukcję jak to zrobić znajdziemy w drugim mailu.

Kod promocyjny do Legimi trafi do nas do końca stycznia, natomiast wypłaty gotówki – do końca lutego, marca i kwietnia.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Da się dowiedzieć na infolinii kiedy dokladnie zamknąłem u nich rachunek okolo rok temu czy muszę isc do oddziału?

  Dobcio Odpowiedz
 • Kontakt z kurierem to tylko karta, umowa przez ich system Autenti?

  Daw Odpowiedz
 • „Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe.”

  Czy transakcje BLIK zaliczamy jako transakcje bezgotówkowe?

  Weronika Odpowiedz
 • Jaka firma kurierska obsługuje dostarczenie karty?

  Robi Odpowiedz
 • Czy konto BGŻ Optima wyklucza z promocji?

  Ktoś Odpowiedz
  • Nie, to nie konto osobiste

   Michał
  • À propos, ponoć właśnie (wczoraj) definitywnie markę BGŻOptima zlikwidowali…

   Don Quijote de la Mancha
  • to rozdrabnianie sektora bankowego od początku było skazane na porażkę, chociaż udają, że póki co chodzi tylko o pozbycie się brandu BGŻ, podobnie jak współpraca banków z telekomami…TMUB i Orange Finanse już zaorane, a ktoś wie jak się ma Plus Bank?

   abc
 • Potrzebuję zmienić dane dowodu w bnp. Pojawiają się tam 3 zgody na tak/nie. Proszę o podpowiedź- które MUSZĄ być zaznaczone żeby nie wypaść z promocji?

  AKW Odpowiedz
 • Będzie jeszcze jakaś promocja w bnp na wyższą lub równą kwotę lada dzień ? Proszę pilnie o jakieś info . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • A może ktoś pamięta jak to dawniej bywało , czyli w zeszłych latach , spadła stawka pemii , wzrosła czy się utrzymała ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Michałku ( tak mnie prosiła prababcia abym napisał w jej imieniu ) , czy wiadomo coś czy w poniedziałek lub trochę później ruszy jakaś nowa i lepsza promocja ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Przegapiles promo z 400 i tyle, rozeszło się w niecale 2 dni więc po co mieliby wstawiać lepsza ? Tak na logikę 😄

   JoX
  • Też racja , ale prababcia co chwilę mówi , żebym odświeżal stronę , a nóż nasz Michałek już coś będzie wiedział i coś podpowie . xyz

   prawdziwy-xyz
 • Nic to z tego , trza zaprzegac jutro zajdy te co stoją za stodołą i gnać do Centrali aby zasięgnąć języka odnośnie kolejnych promocji . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Tylko pocztex dostarcza kartę czy jeszcze inne firmy? Kurier przyjeżdża zwykły od paczek czy taki specjalny od przesyłek bankowych jak kiedyś był z umową z wbk ? Da się tą przesyłkę teraz jakoś na inny adres w firmie kuierskiej przekierowac ? Od wczoraj to ile dni minie do pojawienia się kuriera lub próby kontaktu ? Prababcia jedzie na inspekcję na wieś sprawdzać poszanowanie majątku i w jakim stanie jest stodoła i nie wiadomo kiedy wróci i w jakim humorze . Jak ktos ma jakies doświadczenia to proszę niech pisze . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Pocztex vip.
   Czyli szybko , osobny kurier, max 6 dni ( wieś czy miasto jednako ), bez przekierowań , jest link w sms można sprawdzać. Tylko mała koperta z kartą , dowód i podpis.

   Bogdan
  • Dzięki za info . Ten link z sms to od banku czy kuriera i kiedy się go dostaje ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • Od poczty, po nadaniu tj. ok. 3 dnia.

   Bogdan
  • Jeździ zarówno Poczta jak i DHL, wysyłają zamiennie.

   numerek
  • Ja i moja ślubna otrzymaliśmy karty pocztą (bez kuriera), więc kurier to raczej nie jest reguła

   Bogy
  • Jeśli podpisałeś umowę na selfie to karta przychodzi zwykłym listem. W innym przypadku przyjeżdża kurier, sprawdza tożsamość i wydaje kopertę z kartą.

   numerek
 • Czy dobrze rozumiem, że obowiązkowe nadanie kodu pin do karty musi nastąpić do 27 grudnia? Przecież jesli podpiszę umowę 23 grudnia, to karty mi przed nowym rokiem nie przyślą.

  Paweł Odpowiedz
  • Więc nie bierz udziału w promocji w której nie da się już spełnić warunków. Wystarczyło wybrać kuriera zamiast selfie, miałbyś aktywację konta w dniu wizyty kuriera, zazwyczaj do 2-3dni od podpisania umowy.

   numerek
 • Jest mail z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody.

  neme Odpowiedz
  • Legimi?

   Skylla
  • Tak Legimi

   Szanowni Państwo,
   Dziękujemy za udział w promocji „Bankowo zasłuchani”.
   Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!
   Nagroda to kod Legimi uprawniający do skorzystania z jednego wybranego audiobooka lub/i ebooka z serwisu Legimi.

   Kod Legimi zostanie wysłany SMS’em do 31 stycznia 2021 r.
   Ważność kodu: 31 lipca 2021 r.
   W celu skorzystania z kodu należy:
   – wprowadzić kod w formularzu na stronie http://www.legimi.pl/zasluchani/
   – wybrać książkę spośród 40 zaproponowanych tytułów
   – zalogować się lub zarejestrować w Legimi
   – pobrać aplikację mobilną Legimi. Po zalogowaniu się wybrana książka znajdzie się na Twojej wirtualnej półce.

   Regulamin skorzystania z kodu Legimi w ramach promocji dostępny jest tutaj.

   Aby otrzymać drugą Nagrodę należy w styczniu spełnić warunki zawarte w Regulaminie promocji:
   – wykonać min. 3 Transakcje bezgotówkowe Kartą oraz
   – wykonać min. 1 Przelew za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacja mobilna GOmobile)

   Życzymy przyjemnej lektury!

   Pozdrawiamy,
   Zespół promocji „Bankowo zasłuchani”

   neme
  • U mnie mail jest. Kodu jeszcze brakuje, ale zgodnie z informacją mają czas do 31 stycznia więc czekam.

   ms118611
 • Czy dostaliście już maila o przyznaniu drugiej nagrody ?

  Gruby Rychu Odpowiedz
  • Mają termin do 18, więc wyślą jutro

   Daw
  • u mnie na razie brak maila z powiadomieniem o nagrodzie, ale skoro dostałem sms-em 1ą nagrodę, to tu chyba nie powinno być problemu.

   Gruby Rychu
 • Mail dotarł

  Daw Odpowiedz
 • A dostaliście już 2 nagrodę ? Ja nie, a wydawało mi się, że BNP nie czekało do ostatniego dnia z wypłatą.

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Potwierdzam otrzymanie. „Bankowo zasłuchani- Nagroda 2” 100 zł.
  Ciekawe, że nagroda przychodzi z banku pko bp ;)

  neme Odpowiedz
  • Też mnie to ubawiło, choć z drugiej strony – organizatorem promocji jest podmiot zewnętrzny, więc nie ma tu żadnego przymusu „synchronizacji” kont w tym samym banku ;)

   Adam K.
 • Czy rozsyłali już informację o przyznaniu nagrody za luty? Zrobiłem przelewy 28 w niedzielę i nie wiem czy mi je zaliczą czy pisać reklamację.

  aaa Odpowiedz
 • Ja potwierdzenie trzeciej nagrody otrzymałem 19.03.

  „Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu trzeciej nagrody, gratulujemy!
  Nagroda, w wysokości 100 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 31 marca 2021 r.”

  ozzy75 Odpowiedz
 • Nagroda trzecia na koncie.

  ozzy75 Odpowiedz
 • Czy przed wypłatą ostatniej nagrody do końca kwietnia można już dzisiaj zamknąć rachunek czy czekać do końca kwietnia ? Ktoś ma jakieś doświadczenia z tej edycji lub poprzednich ? Zamykają w BNP w trybie natychmiastowym czy z 30 dniowym wypowiedzeniem , bo już zapomniałem jak to tam się odbywa ? Proszę o jakieś szybkie info .Serdecznie dziękuję. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • standardowo zamykają poprzez miesięczne wypowiedzenie umowy, można przez partyline, ale nie wiem czy nie tracisz wtedy prawa do premii, nie czytałem tych warunków, sam wolę czekać do wypłaty i wtedy zamykać, żeby nie reklamować się w trakcie wypowiedzenia – ryzyko uznania reklamacji po okresie wypowiedzenia

   Dzikus
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy