4% do 10 tys. zł na koncie oszczędnościowym Citibanku

Zakończona

Ruszyła oferta Citibanku, w ramach której nowi klienci zgarnąć mogą rewelacyjne 4% przez 4 miesiące na koncie oszczędnościowym. Jeśli jednak nie interesuje nas premia w formie odsetek to przypominam, że ciągle aktywne są inne oferty banku – m.in. z premią w gotówce ;)

Citi Priority: 4% do 10 000 zł na koncie oszczędnościowym

2,5% na koncie oszczędnościowym od Citibanku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem depozytowym banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego ani oszczędnościowego Citibanku od 1.01.2017. Posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej) nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto Citi Priority z dedykowanej strony promocji. Istotne, aby w trakcie otwierania rachunku wyrazić zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych banku, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacjo handlowych i marketingowych.

Co dalej? Rachunek oszczędnościowy, który zostanie objęty promocyjnym oprocentowaniem, powinniśmy założyć nie później, niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta osobistego Citi Priority.

Promocyjne oprocentowanie 4% do 10 000 zł będzie nas obowiązywało przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe, o ile w danym miesiącu otrzymamy co najmniej jeden wpływ:

z tytułu wynagrodzenia za umowę o pracę, emerytury lub renty przekazywany przez pracodawcę/organ emerytalno-rentowy, w wysokości minimum 2000 PLN miesięcznie

Oczywiście przelew nie musi wpływać na konto oszczędnościowe, ale na konto osobiste.

Oprocentowanie promocyjne będzie naliczane osobno, do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W przypadku niespełnienia warunków (oraz dla salda powyżej 10 000 zł) obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe – czyli groszowe.

Konto internetowe Citi Priority za 0 zł

Co ciekawe zakładając konto Citi Priority w opisywanej promocji otwieramy nie „zwykłe” konto, a konto w wersji „internetowej”. Oznacza to, że gwarantujemy sobie bezpłatne prowadzenie konta bez żadnych dodatkowych warunków – zgodnie z regulaminem co najmniej do 1.07.2021. Możemy również korzystać z trzech darmowych przelewów Express Elixir miesięcznie, zlecanych przez bankowość elektroniczną.

W zamian jednak zgadzamy się na inne (gorsze) warunki za czynności, których pewnie i tak nie wykonujemy, czyli:

 • 6 zł opłaty miesięcznej za bankowość telefoniczną CitiPhone – wystarczy nie korzystać z tej usługi i wszystko będzie za darmo
 • 20 zł za zlecenie przelewu (wewnętrznego, zewnętrznego, walutowego) u doradcy via CitiPhone lub w oddziale – wystarczy przelewać środki przez internet i opłat nie będzie
 • 10 zł za przelewy Express Elixir (przy czym pierwsze 3 polecenia przelewu miesięcznie są darmowe)
 • 20 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy więc nie korzystać z tej opcji

Generalnie konto internetowe Citi Priority działa na prostej zasadzie: damy ci konto i kartę za darmo, ale za niektóre operacje poza kanałami internetowymi musisz zapłacić. Oczywiście wystarczy z nich nie korzystać, a opłat nie będzie.

Posiadanie karty debetowej jest darmowe, tak samo jak wypłaty z bankomatów.

A może inna promocja?

Na koniec przypomnę, że powyższa oferta to nie jedyna możliwość zarobienia na współpracy z Citibankiem. W zamian za założenie konta osobistego możemy bowiem zgarnąć 150 zł na start (zamiast 4% na koncie oszczędnościowym), o ile skorzystamy z promocji opisanej pod tym adresem. Dla wielu osób ta oferta może być dużo bardziej atrakcyjna.

Za wyrobienie karty kredytowej zyskać możemy jeszcze więcej. Do wyboru mamy jedną z dwóch promocji, w których do zgarnięcia jest:

Łącznie możemy więc zyskać ponad pół tysiąca złotych! ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • No wszystko niby super, ale trochę niski limit. W Citi z 4% i 10k będzie ok. 108zł odsetek. A w IB z 3.5% na tych samych warunkach ok. 93zł, raptem 15zł różnicy. Czy dla 15zł warto przenosić wynagrodzenie, „psuć” prawie 3-letnią karencję – to już każdy musi sobie przemyśleć :-)

  Morris Odpowiedz
 • Myślę, że artykuł powinien zawierać informację ile stówek dostawało się za citibankowe konto osobiste jeszcze kilka lat temu, żeby wszyscy czytający mogli się pośmiać.

  Iks Odpowiedz
 • Lacznie mozna zyskac ponad pol tys zl… Latwiej zrobic bachora i miec 500 co miesiac

  Abc Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy