4% na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+360 zł na start!)

Zakończona

Wygląda na to, że kolejny bank zdecydował się na zmianę oprocentowania promocyjnego konta oszczędnościowego w trakcie trwania danej edycji promocji. Osoby, które od dziś przyniosą do Banku Millennium nowe środki zgarną 4% w skali roku do 200 000 zł przez 60 dni. A nowi klienci – dodatkowo całkiem łatwe 360 zł na start!

4% na koncie oszczędnościowym Profit Banku Millennium

4% do 200 000 zł przez 60 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 8.04.2022. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania kończy się 14.05.2022. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 60 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków). Przykładowo przystępując do promocji w połowie listopada nasz indywidualny okres podwyższonego oprocentowania będzie trwał do połowy stycznia.

Ile zarobimy ponad promocyjnym saldem 200 000 zł (nowych środków)? Mało – 0,75%.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów Millennium będzie to Konto 360°, które jest darmowe po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie oraz wykonaniu jednej transakcji kartą. Sam spełniam te warunki w sposób zautomatyzowany – 1000 zł wpływa do mnie co miesiąc jako zlecenie stałe z mojego głównego konta w innym banku, a jedną transakcję kartą robię przy okazji drobnych zakupów – płacę wtedy kartą do Konto 360°. I warunki spełnione :)

PS. Nie masz konta osobistego w Banku Millennium? Możesz zgarnąć aż 360 zł za jego założenie! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • W Millenium nie był to wcześniej okres 90 dni zamiast 60 , czy te 90 dni z Getinem mi się pomyliło ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Czy jeżeli mam aktywną promocję 36 na 2% do któregoś maja to mogę z niej zrezygnować, aby przystąpić do nowej edycji 37? Saldo w dniu badania miałem niskie więc było by to opłacalne.

  TEeN Odpowiedz
  • § 8.
   1. Uczestnik promocji może zrezygnować w Okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego z udziału w Promocji na danym Koncie Oszczędnościowym Profit
   poprzez złożenie dyspozycji w oddziale lub przez TeleMillennium.

   Bubuś
 • Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit”, organizowanej przez Bank Millennium S.A., edycja 37
  9) Oprocentowanie promocyjne – oprocentowanie obowiązujące dla Nowych Środków na Koncie Oszczędnościowym Profit, w wysokości 2,50% w skali roku dla Nowych
  Środków do 200 000 PLN. Dla nadwyżki Nowych Środków ponad 200 000 PLN obowiązuje oprocentowanie zmienne standardowe w wysokości określonej Cennikiem
  usług – stopy procentowe.

  W regulaminie 2,5%, na stronie głównej 4% i jak tu mieć zaufanie do banków :)

  zaqu Odpowiedz
 • Poszło zgłoszenie z prośbą o pilną aktualizację regulaminu edycji 37 i i uwzględnienia zmiany oprocentowania z 2,5 % na 4 %. Miła Pani przekazała wytyczne osobie odpowiedzialnej.

  W tej chwili jest tylko o tym wzmianka w „Nocie prawnej ” na dole strony.
  https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/produkty-oszczednosciowe/rachunki-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe-profit

  ” * do 4.05.2022 r. oprocentowanie promocyjne nowych środków wynosiło 2,50% w skali roku”

  W aplikacji mobilnej oprocentowanie wzrosło do 4 %, zrzut zrobiony.

  Rob231 Odpowiedz
 • kto ma zepsute saldo 8 kwietnia niech się wstrzyma zapewne 28 edycja również zaoferuje 4 % a dzień badania „nowych środków” nastąpi wkrótce

  zenek64 Odpowiedz
  • Czy oni nadal tak robią, że dzień badania salda jest dzień przed rozpoczęciem nowej edycji? Czyli jeśli 36. edycja trwa do 16.05, to badanie salda 38. edycji będzie 15.06 (ewentualnie 13.05 w piątek)?

   Adamaaa
  • Data jest nieznana – najlepiej już dziś mieć puste konta w Millenium i utrzymać je puste do 15 maja (startu nowej edycji)

   zenek64
  • Myślisz, że jest szansa na 4,5% w połowie maja?

   Chris
  • Dlaczego mówisz o 15.05 a nie 08.05 ? Chodzi o to ,że podejrzewasz ,że będzie nowa edycja z jeszcze korzystniejszymi warunkami ? Pozdrawiam.

   Michał
 • Czy jeśli ktoś jest uczestnikiem poprzedniej promocji- promocyjne oprocentowanie kończy się 15.05 to nie może skorzystać z tej ?

  Ewelina Odpowiedz
  • Obecnie trwająca promocja kończy się 14.05 i prawdopodobnie od 15.05 rozpocznie się kolejna edycja promocji Profit na Nowe Środki z nowymi warunkami (w szczególności z nową datą badania saldu konta), więc z obecnej nie skorzystasz.

   Robert
 • Co prawda w treści „Stopy procentowe ” z 5.05.2022 zhttps://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/2/latest jest wzmianka o 4 %.

  Jest też zmiana na gorsze

  „- na inne rachunki – dla Kont Oszczędnościowych Profit otwartych od 25.04.2022 9,9 zł”
  https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/21/latest

  Nowa tabela opłaty i prowizji dla umów zawartych od 25.04.2022

  Rob231 Odpowiedz
 • Witam, chodzi tylko o konto oszczędnościowe profit ? czy lepiej wypłacić i wpłacić pieniądze ze wszystkich kont jak np zwykłe 360 ?

  Michał Odpowiedz
 • ze wszystkich, inaczej pomniejszą Ci środki na oszczędnościowym o te z 360!

  Anonymous Odpowiedz
 • https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/591/latest

  Zmienili treść regulaminu 37 edycji promo. Ładnie.

  „9) Oprocentowanie promocyjne – oprocentowanie obowiązujące dla Nowych Środków na Koncie Oszczędnościowym Profit, do 4 maja 2022 r. w wysokości 2,50% w
  skali roku, a od 5 maja 2022 w wysokości 4,00% w skali roku dla Nowych Środków do 200 000 PLN. Dla nadwyżki Nowych Środków ponad 200 000 PLN
  obowiązuje oprocentowanie zmienne standardowe w wysokości określonej Cennikiem usług – stopy procentowe.”

  Rob231 Odpowiedz
 • Od 16.05 podnoszą do 4,5% do 200 tys. Informacja z aplikacji.

  zaqu Odpowiedz
 • A jak przerzucę z konta oszczędnościowego na indywidualne 360, następnie na rachunek firmowy (też w banku millenium). Czy jak wrócę je w dniu nowej edycji, to będą nowymi środkami, czy nie? ;)

  R1X Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy