400 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas (+7,1% na lokacie!)

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie i korzystanie z darmowego konta osobistego możemy zgarnąć 400 zł w formie kart podarunkowych Allegro. A gdyby tego było mało, to czeka na nas kolejne 400 zł za kartę kredytową i lokaty do 7,1% :)

400 zł premii za konto BNP Paribas

Zgarnij kody z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 12.08.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 26.08.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później.

Premia w zaledwie dwóch transzach

Tytułową premia podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł w bonie Allegro, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji.

Kolejną, czyli tym razem 100 zł, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w sierpniu 2022:

 • wykonamy min. 1 przelew przez bankowość elektroniczną oraz
 • otrzymamy wpływ(y) na konto na min. 500 zł

W pierwszym przypadku chodzi o najzwyklejsze przelewy typu Elixir zlecone za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej – czyli np. przelew na swoje konto w innym banku.

W drugim – akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Kolejną premię, tym razem 150 zł, otrzymamy za spełnienie poprzednich warunków, a następnie we wrześniu:

 • wykonamy min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej oraz
 • otrzymamy wpływ(y) na konto na min. 1000 zł oraz
 • wykonamy transakcje BLIK na min. 200 zł

Pierwszy i drugi warunek są takie same jak miesiąc wcześniej (zmienia się jedynie kwota wpływu), natomiast w przypadku transakcji BLIK chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach czy internecie za towary i usługi.

Ostatnią nagrodę, czyli 100 zł, otrzymamy za spełnienie poprzednich warunków oraz spełnienie ich ponownie w październiku, tj:

 • wykonamy min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej oraz
 • otrzymamy wpływ(y) na konto na min. 1000 zł oraz
 • wykonamy transakcje BLIK na min. 200 zł

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu pierwszej i drugiej nagrody trafi do nas do 26.09, o trzeciej – do 26.10, a o czwartej – do 25.11. Same nagrody będą przekazywane do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy ktoś kto ma konto w optimie to się łapie na promocję?

  Paweł Odpowiedz
 • Zaczęłam wypełniać wniosek ale nie skończyłam. Wniosek wygasł. Próbowałam się ponownie rejestrować ale otrzymuję informację ” Zweryfikuj email”. Nie dostałam nic na maila.Jak wejść ponownie w wygererowany dla mnie link?

  Anna Katarzyna Odpowiedz
 • Ktoś dostał powiadomienie o nagrodzie ? u mnie cisza

  Ares Odpowiedz
 • Dostałem vouchery więc jest git :)

  Ares Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy