Do 7,1% na Lokacie na nowe środki i 6% na Lokacie GOmobile od BNP Paribas (+400 zł na start)

BNP Paribas podwyższył oprocentowanie swoich Lokat na nowe środki. To o tyle dobra informacja, że w porównaniu do wielu banków nie ma tu kwoty maksymalnej – po prostu przynosimy „wszystko” co chcemy i zarabiamy od 6 do 7,1% w skali roku. A jeśli nie mamy konta w tym banku, to do zgarnięcia jest ciągle aktualne 400 zł na start :)

Lokaty BNP Paribas
Jak łatwo się domyślić 7,1% w skali roku dostępne jest dla najdłuższego okresu lokaty – czyli 18 miesięcy. Nieco mniej, bo okrągłą siódemkę, zyskamy na depozycje rocznym. Dla lokaty 6-miesięcznej oprocentowanie wynosi 6,25%, a dla kwartalnej – 6% w skali roku.

Co bank liczy jako nowe środki? Nadwyżkę nad saldo z dnia 12.07.2022.

Warto dodać, że w ofercie banku znajduje się również Lokata GOmobile z oprocentowaniem 4% (dla wersji 3-miesięcznej) oraz 6% (dla półrocznej). Zakładamy ją przez aplikację mobilną dla kwoty max. 50 000 zł.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

Nie przegap!

Komentarze

 • jakos wole konta oszczednosciowe, lokata roczna i blokada kasy to chyba przesada w tej chwili… choc glapa gadal ze juz w gore mocno nie pojdzie wibor to warto chyba zaczekac.

  sunwoj1 Odpowiedz
  • No właśnie – zakładając, że stopy i inflacja kiedyś zaczną spadać, to wtedy wejście w lokaty >12 mies. może być całkiem sensowne. Kwestia odpowiedniego przewidzenia tego momentu (tu przydatny może być WIBOR)

   Michał
  • Wibor 3M po ostatniej podwyżce stóp najpierw wzrósł a później nieco spadł. Zatem jakoś dziwnie w sumie się zachowuje. I generalnie, 7% przy obecnej inflacji jest słabe. Z drugiej strony, lepsze to niż nic.

   jmg
  • Banki na początku napompowały WIBOR, który „uciekł” poziomowi stóp procentowych. Chcieli w krótkim czasie naładować skarbczyki odsetkami. Teraz już go nie podbijają.
   Historycznie najczęściej WIBOR były lekko poniżej stóp procentowych więc możliwe jest, że za jakiś czas tak się stanie i tym razem.

   owat
 • Czy wiadome do kiedy bank oferuje powyższe opracowanie?

  Villemo09 Odpowiedz
 • Po złożeniu wniosku o taka lokatę:
  1. Mamy ileś dni na przelanie zadeklarowanej kwoty ?
  2. Czy trzeba mieć już pieniądze na koncie przed złożeniem wniosku o lokatę?

  villemo09 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy