400 zł do wydania na CircleK za wyrobienie karty kredytowej Mastercard ING Banku Śląskiego

Zakończona

Ruszyła szybka promocja ING Banku Śląskiego, w której za wyrobienie karty kredytowej Mastercard możemy zgarnąć 400 zł w formie voucherów do wykorzystania na stacjach CircleK. Trzeba się jednak śpieszyć.

200 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląski

400 zł do wydania na CircleK

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osoba nieposiadającą żadnej karty kredytowej ING Banku Śląskiego od dnia 1.10.2018.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Mastercard w oddziale banku lub poprzez system Moje ING w terminie od 13.05 do 16.05 (!), a następnie podpiszemy umowę o kartę – najpóźniej do dnia 17.05.2019. To bardzo krótki termin, dlatego zalecam działać szybko :)

Istotne, aby w trakcie wnioskowania wpisać kod promocji, który dostaniemy „na kuponie”. Skąd go wziąć? Na przykład z oddziału bądź strony internetowej banku. Dla ułatwienia ten drugi wklejam tutaj: MK190329922

Ponieważ wnioskujemy o kartę kredytową, to bank ma jej prawo odmówić, jeśli uzna naszą zdolność kredytową za zbyt niską. Warto tu dodać, że zgodnie z regulaminem:

Zastrzegamy, że dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w Systemie Moje ING w ramach Promocji.

400 zł za 4 transakcje

Co dalej? Zgodnie z regulaminem powinniśmy wykonać minimum 2 transakcje kartą w miesiącach: maju oraz czerwcu 2019. Za transakcje w maju otrzymamy 4 vouchery o wartości 50 zł każdy (razem 200 zł), a za transakcje w czerwcu – kolejne 4 vouchery. Kwota transakcji nie ma znaczenia. Razem zgarniemy więć łatwe 400 zł do wydania na stacjach CircleK :)

Każda z nagród zostanie udostępniona w systemie Moje ING – do końca czerwca (za maj) oraz do końca lipca (za czerwiec). Brak spełnienia warunków w jednym z miesięcy nie wpływa na możliwość zyskania nagrody w kolejnym.

Ile kosztuje karta kredytowa w ING?

Najtańszą kartą kredytową ING Banku Śląskiego jest karta z logo Visa. Możemy zapłacić 35 zł w formie opłaty rocznej, jednak bank zwolni nas z opłaty, jeśli wydamy łącznie 2400 zł rocznie. Ta jednak nie może wziąć udziału w promocji, bo wymagana jest karta z logo Mastercard. Aby była ona darmowa wymagane jest wydanie 6000 zł rocznie (inaczej opłata wyniesie 50 zł).

Oczywiście po odebraniu premii nie ma konieczności dalszego korzystania z karty.

PS. Na koniec przypomnę, że za założenie konta osobistego w ING również można zgarnąć premię: do 140 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy tak naprawdę możliwy jest udział w promocji? Czy bank zdąży przysłać nam kartę , jak podpiszemy umowę 17 maja? Bo jeszcze w maju wymaga od nas 2 transakcji… niby będzie miał 9 dni roboczych na przesyłkę, ale co, jeżeli się nie wyrobi?

  jaa Odpowiedz
 • Czy jeśli żona miała kartę dodatkową do mojej karty głównej w poprzedniej promocji to kwalifikuje się do tej promocji czy nie?

  Majk Odpowiedz
 • Te transakcje muszą być na jakąś określoną minimalną kwotę lacznie/osobno czy 2x w maju pieczywo i to samo w czerwcu ?

  musiek Odpowiedz
 • chciałem złożyć wniosek na infolinii to mi powiedział, że to promocja tylko dla klientów ing

  wally Odpowiedz
 • A zamówiłem. 400zł na paliwo to już można gdzieś w fajne miejsce sobie pojechać. Poszło właściwie szybko i sprawnie, dali na limit 5k bez zbędnych pytań pomimo posiadania hipoteki u nich + dwie inne kk w innych bankach na 20k razem.

  Ciekawi mnie czy jeśli zamknę kartę po spełnieniu warunków promocji to czy naliczą też opłatę za jej użytkowanie. Jeśli tak to chyba powinna być proporcjonalna?

  Purkier Odpowiedz
  • jak z kartą? Ma przyjść pocztą? czy jest może dostępna „wirtualna” w aplikacji?

   jaa
  • nie naliczą, dopiero po roku pobierają, jak masz aktywną kartę

   DAS
 • Czyli ta promocja jest tylko dla osób posiadających konto w banku ING?

  matrix Odpowiedz
 • Wally i matrix, admin zaznaczył, że do promocji można przystąpić poprzez wizytę w oddziale lub moje ing. Kiedy starałem sie o kk, wybrałem się do oddziału, nadano mi jakis nr klienta i udzielono pomocy ;-) w zainstalowaniu aplikacji moje ing. I wtedy już samodzielnie za pomocą aplikacji zawnioskowałem o kk (bez potrzeby zakładania konta).

  filonski Odpowiedz
 • Miałem kartę w poprzedniej promocji, zamknięta od razu po otrzymaniu nagrody ale w zakładce pojawił mi sie kod promocyjny, czy to oznacza że mogę wziąć udział?

  tabo89 Odpowiedz
 • NIe ma szans na skorzystanie z promocji w maju, bo przy pdopsinaiu 17.05.2019 bank ma 8 dni roboczych na wysyłke karty. Czyli kartę mogę otrzymać w czerwcu. ;-(

  Maciek Odpowiedz
  • A nie można płacić w Internecie po aktywowaniu karty w aplikacji, mimo jej fizycznego nieposiadania…

   Dario
  • Można – wystarczy podpiąć ją do ApplePay lub GooglePay zanim dostaniemy fizyczną kartę. Ja tak zrobiłem i działa.

   Michał
  • A w jaki sposób mogę poznać pełen nr karty i cvc, bo bez tych danych raczej nie podepniesz karty pod google/apple pay???

   filonski
  • W tym wypadku nie potrzebujesz tych danych (cały proces odbywa się na zasadzie tokena/wirtualnej karty), wystarczy aktywować kartę w aplikacji i wyrazić zgodę na przekazywanie danych do Apple, potwierdzić kilkoma kodami sms i działa.

   Michał
  • Mam Androida i nie wiedzę w aplikacji moje ing jakiegokolwiek powiązania z google Play. Ale dzięki!

   Filonski
 • Zastanawiam się czy jeśli mam kartę kredytową na koncie firmowym to czy mogę skorzystać z tej promocji na koncie prywatnym. Wie ktoś może?

  speedave Odpowiedz
 • Status karty: nieaktywna. Po jakim czasie da się ją aktywować?

  Dario Odpowiedz
 • Wczoraj wieczorem wniosek online. Dziś podpisany w bankowości online. Karta zamówiona. Zobaczymy jak szybko przyjdzie.

  santech Odpowiedz
  • Też wczoraj złożony wniosek. Podpisanie umowy w oddziale – była inna opcja?

   Bogy
  • Była przez system ING (ale ja już mam konto i kredyt u nich). Całość załatwiłem w 20 minut, na drugi dzień już karta pojawiła się w panelu. Ale na plastik trzeba czekać niestety.

   Purkier
 • U mnie był dostęp online – bez produktów – po zamkniętym koncie walutowym. Stąd wszystko udało się online.

  santech Odpowiedz
 • Ja wyrabiałem kartę w poprzedniej promocji. Umowa podpisana 30.04. Karta wysłana 7.05, w skrzynce pocztowej pojawiła się 13 lub 14.05.

  Mateusz Odpowiedz
 • Jeśli podałem kod promocyjny przy wnioskowaniu online to już w oddziale go nie muszę podawać, wystarczy podpisać umowę na podstawie mojego wniosku online?

  Paweł Odpowiedz
 • Mam pytanie do Administratora oraz do użytkowników w kontekście zapisu definicji Transakcji z pkt. 11 Regulaminu Promocji.
  Według tego zapisu za transakcję przeprowadzone kartą uznaje się również: przelewy kartowe, transakcje Polecenia przelewu w ciężar Rachunku karty, transakcje Polecenia Zapłaty w ciężar Rachunku karty……
  Jeśli literalnie stosować ten zapis regulaminu, to w przypadku nie otrzymania karty do np. 30 maja i nie możności fizycznego wykonania 2 transakcji kartą (dokonując np. zakupu w sklepie), możliwe jest wykonanie np. 2 przelewów z rachunku karty na dowolny rachunek i na dowolną kwotę (można w tym samym dniu spłacić to zadłużenie) i tym samym spełnienie jeszcze w mc maju warunków do otrzymania 200 zł, oczywiście zapewne wiąże się to z prowizją, ale być może jej koszt będzie akceptowalny.

  Jano Odpowiedz
  • Jano, w uzupełnienie Twego posta napiszę, że koszt jednego przelewu z kk objętej promocją to 2% przelewanej kwoty ale min. 5 zł.

   filonski
 • Filonski dziękuję za uzupełnienie mojego posta o dane dotyczące kosztów przelewu wykonywanego z rachunku karty kredytowej.
  Reasumując robiąc 2 przelewy na małą kwotę zapłacimy po 5 zł od każdego przelewu, jednak najlepiej zrobić to rano, aby z innego konta spłacić zadłużenie jeszcze w tym samym dniu, co powoduje że nie zostaną naliczone odsetki jak od transakcji gotówkowej. A jedynym kosztem będą opłaty za przelew z kk w kwocie 10 zł. Czyli za 10 zł dostajemy 200 zł – uważam że to dobra oferta.

  Jano Odpowiedz
  • Ja jednak uważam, iż najlepszą ścieżką do uzyskania premii za miesiąc maj (w przypadku nie otrzymania kk w maju) jest złożenie reklamacji. To nie wina klienta, że nie spełnił warunków, bo nie otrzymał karty na czas. Pozdrawiam.

   filonski
 • udało się komuś skutecznie zawnioskować o kartę bo info o promo zniknęło ze strony ING już

  janekk Odpowiedz
  • Tak, czekam właśnie aż przyślą kartę.

   fireman
  • Wniosek wczoraj po 22:00. Umowa podpisana dziś przed 18:00. Karta nieaktywna – czekam na plastik. Chyba, że ktoś ma pomysł jak aktywować kartę przed otrzymaniem i czy da się wydobyć kod z rewersu (tak jak np. w TMUB).

   kerm-it
 • czy w promocji można skorzystac z każdej stacji cirkle K, czy jest jakas liczba stacji które uczestniczą w niej? JAk myślicie jak wygląda płacenie takim kuponem na stacji samoobsługowej? a także czy będzie można zatankować dowolną ilość litrów i zapłacić część kuponem część gotówką? Czy będzie można realizować jednorazowo wszystkie 4 kupony za dany msc tankując do pełna? kilka pytań technicznych juz po otrzymaniu kuponów;) może ktoś już kiedyś z takich korzystał

  Patrycja Odpowiedz
  • Przecież jest napisane w Regulaminie promocji https://www.ing.pl/_fileserver/item/1127911

   „10) Nagroda – nagrodę w Promocji stanowi maksymalnie 8 voucherów, każdy o wartości 50 zł do stacji Circle K. Vouchery możesz wykorzystać do 31.08.2019 r. na wszystkich stacjach Circle K na terenie Polski. Jedna osoba może wykorzystać maksymalnie 10 voucherów podczas jednej transakcji. Voucher należy okazać w kasie przed zakończeniem transakcji. Kwota voucherów nie podlega wymianie na gotówkę, a niewykorzystana kwota przepada.”

   fireman
 • jak myślicie na stacjach samoobsługowych będzie możliwość użycia tego kuponu? ktoś już kiedyś używał takich kuponów? jakaś lista stacji uczestnicząca w promo? można użyć wszystkie 4 kupony naraz?

  Patrycja Odpowiedz
  • W poprzedniej promocji (podobnej) z vaucherami w regulaminie był taki wpis:
   „Voucher możesz wykorzystać na wszystkich stacjach Circle K na terenie Polski. Jedna osoba może wykorzystać maksymalnie 10 voucherów podczas jednej transakcji. Voucher należy okazać w kasie przed zakończeniem transakcji. Kwota voucherów nie podlega wymianie na gotówkę, a niewykorzystana kwota przepada.”

   Dario
  • Cytujecie stary regulamin, a aktualny macie rzucony na tace:
   „Nagroda – nagrodę w Promocji stanowi maksymalnie 8 voucherów, każdy o wartości 50 zł do stacji Circle K. Vouchery możesz wykorzystać do 31.08.2019 r. na wszystkich stacjach Circle K na terenie Polski. Jedna osoba może wykorzystać maksymalnie 10 voucherów podczas jednej transakcji. Voucher należy okazać w kasie przed zakończeniem transakcji. Kwota voucherów nie podlega wymianie na gotówkę, a niewykorzystana kwota przepada.”

   Jak zalejesz więcej dopłacasz – to chyba jasne.

   Grzegorz333
  • nikt nie odpowiedział mi w sumie na mój komentarz wiec ponawiam pytanie

   Patrycja
 • Karta kredytowa założona, dostęp elektroniczny uruchomiony. Teraz pytanie czy mogę wziąć udział w promocji za otwarcie konta z premią 140 zł, teoretycznie tak tylko pytanie czy wniosek nie zostanie odrzucony ponieważ posiadam dostęp internetowy do karty kredytowej i w bazie będę widniał jako klient banku?

  Grzegorz_1 Odpowiedz
  • Możesz. A jeśli nie dostaniesz pieniędzy, to wtedy składasz reklamacje i wtedy dostaniesz . Regulamin jest po twojej stronie.

   Filonski
 • Mogłeś zrobic na odwrót – najpierw konto z premią, później kk. Ja tak zrobiłem, praktycznie w tym samym czasie. Wczoraj ok 13 byl u mnie kurier z umową o konto, a godzinę pozniej podpisałem umowe o kk w oddziale

  Michał Odpowiedz
 • jak wyglądała sytacja z niewyrobienie limitu, a zamknięciem karty przed upływem roku, opłata roczna nie jest pobierana, czy pobierana jakoś proporcjonalnie?

  Art87 Odpowiedz
  • W ING, zdaje się, jest pobierana proporcjonalnie. Ale nie dam głowy.

   Michał
  • W banku zostałem poinformowany, że opłata nie zostanie pobrana, nawet proporcjonalna.
   Trochę to mało logiczne, ale po komentarzach widzę, że się sprawdza.

   Grzegorz333
  • Przecież w TOiP jest napisane, że opłata za kartę jest pobierane z dołu po roku.

   Dario
  • Zgadza się, pytanie skąd wniosek, że musisz mieć kartę w dniu naliczenia opłaty – czyli po roku?
   OW wydawania i użytkowania KK § 23 pkt 7 „Rozwiązanie umowy nie zwalnia Posiadacza Rachunku z obowiązku spłaty (…) prowizji lub kosztów wynikających z Umowy, które zostały naliczone po dacie złożenia oświadczenia o rezygnacji z Kart/ rozwiązania Umowy.” To że bank będzie po roku obciążał nas kosztami zamkniętej karty jest równie mało logiczne jak brak opłaty proporcjonalnej gdy produkt z założenia nie jest darmowy.

   Grzegorz333
  • Niby tak, ale nigdy nie spotkałem się i nie słyszałem o takim podejściu. Po drugie po roku mogę mieć już dawno zamknięte wszystkie konta w ING, zmienić adres zamieszkania i numer telefonu.

   Dario
  • Tożsamości nie zmienisz :P

   Grzegorz333
 • Zamykałem kartę przed upływem roku i nie było żadnej opłaty.
  Obrotów nie miałem dużych i na dodatek była jeszcze karta dodatkowa.

  mbo Odpowiedz
 • Karta dziś doręczona także podejście banku na +, polecam sprawdzenie skrzynek pocztowych.

  Grzegorz333 Odpowiedz
 • U mnie też jest, a wniosek składany chyba 15ego.

  Auuron Odpowiedz
 • Do mnie karta też już dotarła.

  Aleksander Odpowiedz
 • wniosek składany 16 maja, karta dzisiaj doszła. Pytanie czy liczą się transakcje google pay?

  smalec Odpowiedz
  • Jeśli wybierasz kartę ING to z pewnością tak. Zresztą widać to w historii karty po zaligowaniu się do banku.

   Dario
 • Umowa podpisana 16.05, a karty brak. Jak myślicie, czy transakcje online się zaliczą do promocji i zdążą zaksięgować jeśli karta dojdzie po weekendzie?

  kerm-it Odpowiedz
  • Jesli jesteś w stanie aktywować kartę i płacić on-line to dlaczego by się nie miały zaliczyć…
   Po drugie jest mowa o wykonaniu 2 płatności, wiec co ma do tego data ksiegowania.

   Dario
  • Kiedyś któryś bank zakwestionował mi transakcję, bo mimo dokonania jej w jednym miesiącu, jej rozksięgowanie na koncie nastąpiło dopiero w drugim.

   kerm-it
  • Refulamin: Transakcje – są to dokonane przy użyciu Karty transakcje bezgotówkowe, gotówkowe, przelewy kartowe, transakcje Polecenia przelewu w ciężar Rachunku karty, transakcje Polecenia Zapłaty w ciężar Rachunku karty, a także transakcje na odległość, niewymagające fizycznego przedstawienia Karty w szczególności: telefoniczne, pocztowe i przez internet, nie będące Transakcjami zwróconymi.

   Dario
  • Uczestnik otrzyma vouchery, za dany miesiąc kalendarzowy (maj 2019 r.,czerwiec 2019 r), pod warunkiem, że w tym miesiącu kalendarzowym wykona kartą kredytową wydaną w ramach Promocji minimum 2 Transakcje.

   Don Quijote de la Mancha
 • Ohoho. ING dwa razy zarejestrował jedno doładowanie R karta kredytową przez nich wydaną. Na infolinii się nawet dowiedzialem że oni mają te transakcje zarejestrowane o różnych godzinach. Jestem pewien jednej transakcji, wskazuje na to również historia R. Złożyłem reklamacje. Przerabiał ktoś z Was coś podobnego?

  Filonski Odpowiedz
 • Zastanawiam się, czy płatności za czerwiec mogą być wykonane w tym samym okresie rozliczeniowym co te za maj. Mam okres rozliczeniowy do 10 każdego miesiąca i jeśli 2 wykonałem w maju i 2 w okresie od 1 do 10 czerwca to też będzie się to liczyć…?

  Dario Odpowiedz
 • Ktoś już dostał bony? Czerwiec powoli zbliża się ku końcowi, a u mnie cisza.

  Purkier Odpowiedz
 • Z doświadczenia powiem, że raczej trzeba się spodziewać bonów pod koniec następnego tygodnia.

  Dario Odpowiedz
 • I jak, ktoś coś? 4 dni do końca miesiąca, a bonów brak. Obawiam się, że skończy się na reklamacji.

  Purkier Odpowiedz
  • Bez paniki, dotrą.

   fireman
  • No i miałeś rację, moja niecierpliwość przegrała. ;)

   Jest hajsiwo. To teraz jeszcze za czerwiec i darmowe jeżdżenie. Wspaniała to była promka, nie zapomnę jej nigdy.

   Purkier
 • Są już vouchery :)

  marcinex72 Odpowiedz
 • Potwierdzam. Fajnie , że 4×50.

  cykor Odpowiedz
 • W apce nic nie widzę…

  Dario Odpowiedz
 • Splacilem kartę, ale czy to ma jakieś znaczenie? Przeczytaj dokładnie regulamin, czy na pewno spelniles wszystkie warunki, jeśli tak to w lipcu dzwoń na infolinie.

  Filonski Odpowiedz
 • Ja również potwierdzam, 4 kody przyszły. Lecz to jak je schowali to się uśmiałem :D

  Kubencjusz Odpowiedz
 • juz kiedys dodałam taki komanterz ale nie odpowiedzial mi nikt czy wiecie czy da sie na cirkle k samoobslugowej tym zaplacic?

  Patrycja Odpowiedz
 • Czyli gdzie je schowali? Bo u siebie nie widzę

  tabo89 Odpowiedz
 • W wiadomości potwierdzającej otrzymanie voucherow masz opis jak się dostać do folderu z kodami .

  Kubencjusz Odpowiedz
 • Ja jeszcze nie dostałem :/ coś czuje że bedzie potrzebna reklamacja, mam nadzieje ze gosc w oddziale nie pomieszał z kodami promocji

  paskur Odpowiedz
 • Warunki spełnione, karta spłacona, a voucherów brak :(

  Damiangfd Odpowiedz
 • Vouchery za lipiec dostępne !!

  fireman Odpowiedz
  • Potwierdzam, nie otrzymałem żadnej dodatkowej wiadomości, ale vouchery są dostępne w „Moich dokumentach”.

   Przemo
 • Dziś chciałem wykorzystać kody z maja i czerwca.. Efekt? 1 na 4 kody prawidłowe, 3 tak jakby już wykorzystane, ale na pewno nie przeze mnie… Gdzie i jak mogę to zareklamować?

  Kamil88 Odpowiedz
  • Ciekawe, daj znać co ustaliłes z obsługą klienta.

   Filonski
  • Do kogo uderzyć? Do ing czy mastercard?

   Kamil88
  • Do biura obsługi klienta ING.

   Filonski
  • Ja użyłem pierwsze 4 kody za maj bez problemów przeszły. Jutro będę używał czerwcowych to dam znać czy nie było jakiś problemów.

   Kubencjusz
  • Mam ten sam problem tylko, że u mnie żadnego bonu z maja nie udało się zeskanować czytnikiem a obsługa twierdzi, że nie ma możliwości wprowadzić kodu „z ręki”.

   Mateusz
  • Mi również nie zadziałały vouchery, ale okazało się że próbowałem posłużyć się tymi z poprzedniego miesiąca, które już wcześniej wykorzystałem. Wszystko przez to, że nowe vouchery pojawiają się na dole strony z dokumentami a nie na górze (patrz: data modyfikacji). Ale to Was Panowie Kamil88 i Mateusz raczej nie dotyczy. Pozostaje Wam reklamacja i zwrot równowartości w gotówce, bo za 200 zł można zatankować na tańszej stacji ;-)

   Filonski
 • Nie ma jakiejś nowej promocji z kk od ing? Już trochę czasuu od poprzedniej minęło…

  haha Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy