400 zł do sklepu morele.net za wyrobienie karty mamBONUS BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas, w której zgarnąć możemy aż 400 zł premii za założenie karty kredytowej. Tym razem bank wypłaci nam premię w formie voucherów do sklepu morele.net.

400 zł w bonie morele.net za kartę kredytową BNP Paribas

Do 400 zł na zakupy na morele.net z kartą kredytową BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie ostatnich 18 miesięcy nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe (zaznaczając wszystkie chechboxy). W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie morele.net za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym dokonamy transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Pierwszym miesiącem promocji jest ten, który następuje po miesiącu podpisania umowy o kartę. Przykładowo jeśli kartę wyrobimy w kwietniu, to 1000 zł powinniśmy wydać w każdym z miesięcy od maja do sierpnia. Łącznie do zgarnięcia mamy więc 400 zł, a jeśli w danym miesiącu nie spełnimy warunków – to zarobimy odpowiednio mniej (100, 200 lub 300 zł – zależnie od tego ile razy spełnimy warunki).

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

Co ciekawe do promocyjnych transakcji bank zalicza nie tylko płatności w sklepach, ale również przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Pamiętajmy jedynie, że to operacje gotówkowe, które zazwyczaj są nieopłacalne w przypadku kart kredytowych (polecam mój poradnik na ten temat). Banki najczęściej pobierają za nie również prowizje – na przykład wypłata z bankomatu to koszt 4,9% (min. 10 zł). Oznacza to 49 zł prowizji od wypłaty 1000 zł. Warto jednak wiedzieć o tej opcji – być może braknie nam kilkudziesięciu czy kilkuset złotych w danym miesiącu i będzie je można łatwo nadrobić właśnie przez wypłatę z bankomatu. Pamiętajmy jedynie, że powstałe zadłużenie warto spłacić w ten sam dzień – okres bezodsetkowy nie obowiązuje dla transakcji gotówkowych.

I to tyle! Aby odebrać nagrody konieczna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem:

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna.

Na koniec dodam, że w promocji przewidziano pulę 4000 nagród. A konkretniej – 4000 uczestników promocji. Jeśli liczba osób wnioskujących przekroczy tę granicę, to bank kolejnym podziękuje. Warto więc się śpieszyć, bo promocja jest bardzo atrakcyjna! :)

Liczba Uczestników jest ograniczona do 4000. Jeśli liczba Uczestników osiągnie 4000, Organizator poinformuje o tym za pośrednictwem strony: https://mambonus.pl/regulaminy

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

Karta kredytowa Mastercard mamBONUS może kosztować 72 zł rocznie, jednak opłaty w pierwszym roku możemy się pozbyć w dość prosty sposób – wystarczy, że skorzystamy z promocji zwalniającej z opłat i wydamy min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych dla karty Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold.

Swoją drogą pamiętajmy, że za wyrobienie karty otrzymujemy 5000 punktów mamBONUS, które pomogą nam w zebraniu na jakąś drobną nagrodę z katalogu programu.

Co istotne: rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł. Później możemy to zrobić bezpłatnie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zapewne część osób korzystała z poprzedniej promocji KK więc ktoś może przetestował czy do płatności kartą zaliczają się także płatności przez aplikację Moje Płatności ? W City taka opcja była uznawana jako płatność kartą.

  ZICHI Odpowiedz
 • co z KK z innych banków przejętych przez BNP?

  tom Odpowiedz
 • zadałem pytanie: „co z KK z innych banków przejętych przez BNP?” w odpowiedzi serwer: „Wykryto duplikat komentarza: wygląda na to, że już to powiedziano!” Mam więc 2 pytania :-)

  tom Odpowiedz
 • Mam jeszcze jedno pytanie: czy vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie morele.net można łączyć tzn. mając ich na 4x100zł mogę obniżyć wartość zakupu jednorazowo o 400zł? Czy tylko o 100zł? Jak to było przy poprzednich promocjach w np. innych sklepach?

  ZICHI Odpowiedz
 • 17 maja będzie rocznica karty, więc chcę ją zamknąć do tego czasu. Czekam na punkty za zakupy promocyjne w kwietniu. Niestety z informacji z banku mają być naliczone do 20 maja. Czy posiadanie karty jest niezbędne do otrzymania punktów bonusowych i wymiany na nagrodę?

  Ciekawski Odpowiedz
 • Nie policzyłeś chyba okresu wypowiedzenia …
  Nie zamkniesz jej do podanej daty.

  Nie mam karty od października 2018, a konto w mambonus działa cały czas.
  Z wykorzystaniem punktów nie powinno być problemu, nie wiem jak z naliczeniem.

  mbo Odpowiedz
 • Czy zastrzeżenie karty pozwoli na uniknięcie opłaty rocznej? Czy tylko wypowiedzenie z zachowaniem terminów?

  Ciekawski Odpowiedz
 • „skorzystamy z promocji zwalniającej z opłat i wydamy min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych” – w każdym czy w sumie? Stawiam na „w sumie”, ale może ktoś z wcześniejszych użytkowników KK potwierdzi.

  Uwaga na to, że opłata roczna pobierana jest z góry w trzecim okresie rozliczeniowym, a nie po roku.

  PyramidHead Odpowiedz
 • Czy dostaliście regulamin promocji na Morele lub potwierdzenie udziału w niej przy/po podpisaniu umowy? Pracownik oddziału nic o tym nie wiedział, dostałem tylko regulamin promocji na zwolnienie z opłaty rocznej.

  Taki Jeden Odpowiedz
 • Za przesyłke karty policzyli mi 35 PLN !! Oczywiście nikt mnie nie informował, że taka przesyłka jest płatna!! u Was też tak było?

  alx Odpowiedz
  • dodatkowo za rejestracje w mambonus.pl dostałem 200 pkt a nie 5000 tak jak pisano powyżej w artykyule. Ile Wy dostaliście?

   alx
  • Dostarczenie Karty:
   1) przesyłką pocztową na adres do korespondencji — 0,00 PLN
   2) przesyłką kurierską na adres wskazany przez klienta — 35,00 PLN

   Ja się jeszcze nie spotkałem, by domyślną formą był kurier…

   Don Quijote de la Mancha
  • Pani grzecznie zapytała czy wolę pocztę czy kuriera. Jako, że kurier jest wygodniejszą opcją, zdecydowałem się na kuriera. Mowy nie było cenie 35 pln. Wrrrrrrrr………

   alx
  • Warto zareklamować. Reklamacja uwzględniona. Kwota za kuriera zwrócona :-)

   alx
  • Heheh, to może warto zamawiać kartę kurierem, skoro można to mieć za darmo. 😉🧅

   Don Quijote de la Mancha
 • Za przesyłke karty policzyli mi 35 PLN !! U was też tak było? Któs Wam mówił, że tyle to kosztuje?

  alx Odpowiedz
 • Czy transakcja (płatność za towary lub usługi) przez PayPal (saldo 0) z dodaną KK jest OK?

  Czy transakcja (płatność za towary lub usługi) przez Przelewy24 jest OK?

  PyramidHead Odpowiedz
 • Wpadło 5000 punktów mamBONUS za 4 transakcje.

  PyramidHead Odpowiedz
 • Na moim koncie mambonus.pl pojawil sie obiecany voucher za spelnienie warunkow w czerwcu. Status realizacji oznacozny jest jako: zakup vouchera.
  Te voucher bedzie można ściągnąć jako PDF czy jak?

  alx Odpowiedz
 • Jest voucher 100 zł za czerwiec.

  PyramidHead Odpowiedz
 • U mnie jeszcze nie wpadło 100 zł za czerwiec. Może dlatego, że dopiero dziś zarejestrowałem się w mamBonus. Ogólnie punkt odnośnie tego programu w regulaminie jest napisany mało precyzyjnie:
  „Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie http://www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie http://www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna.”
  No to jak to w końcu jest, najpierw jest udostępnienie a potem rejestracja czy odwrotnie? Pierwszy punkt mówi o konieczności rejestracji w ciągu 2 m-cy od udostępnienia, a drugi że będzie udostępnione na stronie. Mam nadzieję, że lada dzień dostanę jednak ten voucher.

  Mam jeszcze pytanie: czy w tej promocji liczy się data księgowania operacji na r-ku karty, czy data transakcji? a może warunek jest łączny i obie te daty powinny być w tym samym miesiącu? Ktoś ma jakieś doświadczenie w tej sprawie?

  ms118611 Odpowiedz
 • Jest voucher 100 zł za lipiec.

  PyramidHead Odpowiedz
 • W regulamienie jest taki punkt 10. d) o odebraniu punktów:
  Uczestnik odstąpi od umowy, na podstawie której Uczestnik nabył towar lub usługę, lub dokona jej rozwiązania lub wypowiedzenia albo umowa ta okaże się nieważna – Punkty mogą być wówczas odebrane Uczestnikowi przez Bank w zakresie nabycia objętego tą umową;
  Jeżeli wykonam zakup kartą PARIBAS, nastepnie zwrócę towar, a zwrot dokonam na inną kartę lub dostanę gotówkę, to w jaki sposób bank dostanie info i usunie punkty z mambonus?

  dociekliwy Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy