Rekordowe 400 zł w gotówce za założenie konta w BNP Paribas!

Zakończona

Wraca rekordowa premia za założenie bezpłatnego konta w BNP Paribas. W zamian za podpisanie umowy oraz spełnienie warunków aktywności możemy zgarnąć łącznie 400 zł. W gotówce! :)

400 zł za konto BNP Paribas w promocji - listopad 2019

Konto z zyskiem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Tradycyjnie więc okres karencji jest bardzo krótki :)

Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 8.12.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 20.12.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Samą umowę o konto podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 4500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

Rekordowe 400 zł premii!

Aby zgarnąć pierwszą nagrodę o wartości 100 zł należy (oprócz zawarcia umowy o konto) wykonać 3 transakcje bezgotówkowe kartą na dowolne kwoty. Istotne, aby zrobić to jeszcze w grudniu.

Regulamin zaznacza, że powinny to być najzwyklejsze płatności za towary i usługi – odpadają wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” obrotu kartą – te są bowiem wykluczone przez regulamin (kody MCC terminala: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). Bank zaznacza również, że nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media itd. Aczkolwiek z doświadczenia z poprzednich promocji można wywnioskować, że chodzi jedynie o transakcje na rzecz tych podmiotów – same transakcje przy użyciu np. PayU na Allegro są OK.

Kolejne 100 zł zyskamy za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą w styczniu – przy czym tym razem bank nie będzie patrzył na ilość, ale na wydaną kwotę – wymagane jest zrobienie zakupów na min. 300 zł. Pozostałe wykluczenia są identyczne, jak w grudniu.

Trzecia stówka przyznana będzie za spełnienie warunków w lutym, a tym razem bank wymaga od nas wykonania transakcji na łącznie min. 300 zł (czyli jak w styczniu) ale, oprócz tego, otrzymanie wpływów na min. 1000 zł. Tu również pojawiają się pewne ograniczenia – akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Jak więc najprościej spełnić warunek wpływów? Po prostu przelać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku :)

Ostatnie 100 zł otrzymamy za spełnienie identycznych warunków w marcu (wydanie 300 zł + wpływ 1000 zł), przy czym dorzucony tu został jeszcze jeden warunek: wykonanie min. 5 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline, GOmobile). Chodzi o zwyczajne, najprostsze przelewy Elixir.

Pamiętajmy również, że promocja jest niejako „schodkowa”. Aby np. dostać trzecią nagrodę musimy nie tylko spełnić dane warunki, ale również otrzymać nagrodę drugą (a aby dostać nagrodę drugą – trzeba spełnić warunki nagrody pierwszej). Innymi słowy przegapienie danego warunku sprawia, że kolejnych nagród nie uzyskamy!

Kiedy otrzymam nagrody?

Organizator promocji poinformuje nas o zgarnięciu pierwszej nagrody do 20.01, a kolejnych – miesiąc, dwa oraz trzy miesiące później. Po pierwszej wiadomości konieczne jednak będzie podanie numeru rachunku do odbioru nagrody – będziemy mieć na to czas do 26.01.2020. Instrukcje znajdziemy w mailu. Przelew nagrody trafi do nas do 31.01.2020. Kolejne będą przelewane do końca kolejnych miesięcy, już bez wymogu uzupełniania danych.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Pytanie: czy można założyć jedno konto dla dwóch osób jednocześnie i przystąpić do promocji?

  Siudemkasz777 Odpowiedz
 • ok, już widzę, że na stronie promocji jest pole tylko na jedną osobę. Ale zatem drugie pytanie czy jak otworzy się konto i powiedzmy po tygodniu doda się jeszcze jednego właściciela to wciąż będzie się brało udział w promocji?

  Siudemkasz777 Odpowiedz
 • Piszę tu żeby ostrzec innych.
  Wziąłem w Credit Agricole kredyt na 3 tysiące w tej promocji „nie płacisz ostatniej raty”. Spłata pierwszej raty przypadała na dziś tj. 15 listopada. Już ze dwa tygodnie temu włączyłem autospłatę. Na tym koncie zawsze jest kwota powyżej wymaganych 250 złotych. Była też wczoraj i dziś. O godz. 21.30 loguję się do konta i mam na czerwono wyświetlony komunikat:”Masz niespłaconą ratę, kwota zaległości 250 złotych,spłać” I dopisek:W celu uzyskania szczegółów udaj się do placówki lub skontaktuj się z serwisem telefonicznym CA24.
  Autospłata w dalszym ciągu włączona, pieniądze na koncie były cały czas. Zrobiłem zrzuty ekranu. Na infolinię dzwonię, ale czynna do 20-tej.
  Spłaciłem ręcznie po 21.30
  Czy tam mają taki burdel czy są na tyle bezczelni, że dążą do tego żebym nie spłacił w terminie i wtedy nie zapłacą za mnie ostatniej raty?
  Będę dzwonił i pisał do nich , bo tak nie może być. Są dwie możliwości: albo burdel, albo szwindel.

  ptok Odpowiedz
  • Czujnym trzeba być zawsze. Akurat CA to całkiem solidny bank więc zamiast krzyczeć najpierw wyjaśnij co się stało bo u mnie akurat wszystko idzie zgodnie z planem. Tylko, że autospłatę włączyłem od razu w czasie rozmowy telefonicznej.

   taki4
  • CA solidny… buhahaha
   na równi z gęginem i santaklausem
   trzeba się trochę naszarpać aby swoje ugrać ale… taka praca :] :]

   Krzysztoff
 • Admin chyba jednak jest tak że aby otrzymać ostatnią stówkę to WE WSZYSTKICH miesiącach trzeba wykonywać wszystkie czynności tak jak w ostatnim m-cu..

  Krissss Odpowiedz
  • Nie, wszystko jest dobrze. Sprawdź regulamin. Na stronie promocji faktycznie są napisane bzdury, ale moim zdaniem wynikają z błędu kopiuj-wklej – kopiowali sobie widoki z innej promocji gdzie takie same warunki trzeba było spełniać np. przez dwa miesiące i teraz dziwnie wyglada (luty – „w każdym z tych miesięcy” zamiast „w tym miesiącu”)

   Michał
 • No to jedziemy z koksem

  Dobra promocja:)

  Czero Odpowiedz
 • Sugeruje unikać ten bank nieudaczników , od sierpnia nie mogę przystąpic do promocji 251 zł.
  Ciagle przepraszają i nic poprawy.

  isekala Odpowiedz
 • Czy załapię się na promkę jeśli mam raty allegro 0%? Akurat trafiłem do tego banku i wygląda jakby raty allegro to była karta kredytowa BNP Paribas.

  Adam. Odpowiedz
  • Trzeba to skonsultować z bankiem. Tez mam raty allegro 0% z bnp ale tak przeglądając papiery nie ma tam nic o umowie ramowej. Więc te oferty nie powinny sie wykluczać.

   Clio
  • Mozna korzystać z promocji majac limit odnawialny z allegro, dzwoniłem na infolinię promocji.

   Clio
 • Czy mając kartę kredytową z Raiffeisen jestem wykluczony z promocji czy śmiało mogę startować ?

  Juras Odpowiedz
 • Jest jeszcze promocja o nazwie „Konto z rozmachem”, w której można zyskać 550 zł, jednak w dłuższym okresie i ma większe wymagania. A nie ma o tym artykułu na stronie.

  Czajek79 Odpowiedz
 • mam pytanie a w zasadzie kilka pytań, zrobiłem wsio jak trzeba przysłali tylko meila z 11 załącznikami miałem dostać jakieś potwierdzenie weryfikacji dowodu i nic nie dostałem to normalne?? no i drugi temat miało coś przyjść drogą smsową też cisza, mam czekać??i najważniejsze czy jak kurier przyjdzie z paczką to ktoś z rodziny może ją odebrac czy będzie tam do podpisania umowa dla użytkownika?? wybaczcie ale jestem totalnym laikiem , przynajmniej póki co ;) z góry dziękuje i pozdrawiam

  eryk Odpowiedz
 • kolejny bank, który chce zdjęcia dowodu osobistego….. nie da się bez tego założyć konta?
  te zdjęcia dowodu muszą być ze wszystkimi danymi? da się coś zakryć? nie lubie jak mi robią zdjęcia lub ksera dowodu…

  mac66 Odpowiedz
 • a moze inne pytanie – czy ktos finalizowal umowe w oddziale? czy tam tez skanuja dowod?

  mac66 Odpowiedz
 • Po jakim czasie pojawia się kurier z kartą licząc od momentu podpisania umowy smsem ?

  Clio Odpowiedz
  • Haha :D Ja już czekam od końcówki października i dalej kuriera nie ma. A warunki do spełnienia z poprzedniej promocji mam do końca listopada. Wątpie, że się uda.

   Addonix
  • Mój kolega brał udział w sierpniowej promocji, do dzisiaj karty nie dostał. Po zgłoszeniu reklamacji powiedzieli mu, że mieli błąd systemu i może brać udział w ofercie, którą sobie wybierze. Ja wypełniałem wniosek w poniedziałek, jest piątek i właśnie dostałem SMSa od DHL że przyjdzie przesyłka – najprawdopodobniej karta.

   Czajek79
  • U żony było podobnie. Od sierpnia czekała na kartę i dopiero nie dawno przyszedł mail, że wniosek został anulowany. Na mailowe zapytanie odpowiedzieli, że może brać udział w kolejnej promocji. Po poprzedniej korespondencji nie ufam im za grosz ale próbujemy otworzyć konto w tej promocji. W razie czego jest podkładka w postaci maila.,

   drudar
  • „Bareja siedzi na chmurce i komentuje: „ja bym tego nie wymyślił” ”
   A dokładnie to: wniosek Pani został odrzucony, bo nie ma takiego miasta ABC :] Piszę „Pani” bo taką odp. otrzymała małżonka.
   Najlepsze, że w ich pimpolonym formularzu żadna z wielu wersji [pisanych przez myślnik lub tez pomnożone przez wersje z polskimi znakami w wielu kombinacjach lub bez nie przechodziła:] Jedynie słuszne to ABC…
   A tak naprawdę jest oraz i w ich piórkowanym formularzu winno być ABĆ-DĘF.
   U mnie – casus posiadania dostępu internetowego. Do produktu nie wykluczającego z promocji :)
   Batalia będzie więc długa (jak sądzę) i poparta wieloma zrzutami ( w posiadaniu), na dodatek wiele aspektów zostanie poruszonych a adresatami korespondencji będą odpowiednie instytucje do tego powołane oraz media i tzw. inne czynniki społeczne :)
   Sobota będzie dniem ZEMSTY :]
   Żaby im staną w gardle i popamiętają kraj nad Wisłą, skąd ich piórkowani kucharze pobierali niegdyś stosowne nauki, dzięki czemu setki-tysiące naszych przepisów na unikalne dania nie przepadły w odmętach zawirowań wieków kreowanymi przez sąsiadów.
   „Jest miasto Lądek, Lądek-Zdrój” – toć to prawda, na wieki wieków :)
   Wiwat Panie Bareja !!
   Zemsta będzie słodka, będzie zwycięstwo. Zachęcam posiadających dowody oraz silną wolę walki. Z mojego doświadczenia (od początku tego wieku) wiem, że przeważającą ilość tego typu „spraw” się wygrywa, mam na myśli w finansowym aspekcie :) choć może to tzw. jakiś czas potrwać.

   Krzysztoff
 • A czy po zgarnięciu premi można zamknąć konto bez problemu czy też jest jakiś okres że np. trzeba konto mieć przez rok?

  Sylwek Odpowiedz
 • Wiecie może czemu po raz kolejny nie mogę złożyć wniosku przez interner? wyskakuje komunikat,”Dzień dobry,

  Z przykrością informujemy, że zawarcie Umowy w tym trybie nie jest możliwe.
  Prosimy o złożenie wniosku w najbliższym Oddziale Banku.”

  Czy może wiecie czym to jest spowodowane? Rozumiem, że promocja mozliwa jest tylko poprzez rejestrację przez internet?

  P Odpowiedz
  • a „uprzejme” panie w „najblizszym” (50km) oddziale nie wiedzą/widzą NIC i odsylaja… no gdzie? do dezinfolinii :/ „BANKOWOSC XXI w.” w wydaniu francuskim :) [zreszta hiszpanska i portugalska są na równie „wysokim” poziomie :]

   Krzysztoff
  • zapewne miałeś/masz u nich inny produkt, niewykluczony bynajmniej przez regulamin…
   pewnie masz też do niego dostęp internetowy (również przez regulamin nie wykluczony)
   a może byłeś klientem nieświetnej pamięci Rajfka?

   Krzysztoff
  • kompletnie nie miałem żadnego produktu związane z BNP i stąd zdziwinie, podobny problem miałem przy rejestracji na promocję na Black Friday, na którą ostatecznie również nie mogłem się zapisać

   Paweł
  • Może kiedyś, może niknie to w mroku niepamięci, w jednym z dawno przejętych podmiotach miałeś i nie pamiętasz…
   Mnie niekiedy zaskakiwały np. zdefiniowane przelewy w NOWOOTWARTYCH kontach w nowych bankach (np. ostatnio w Aliorze przelewy ze „znikniętego” BPH-u ale wcześniej też parę razy tak się zdarzało w innych bankach)
   I te stare maile reklamacyjne z początku wieku albo sprzed 5-10 lat w różnych „nowoodwiedzanych” bankach :)
   To były wzruszające, świetne przeżycia :) !

   Krzysztoff
  • Byłem wczoraj w dawnym budynku BGŻ (z zewnątrz nadal piękny) a obecnie BNP Paribas, w tzw. województwie- totalna porażka!! Pomijając, że KOMPLETNIE zniszczyli historyczny wystrój międzywojenny sali (jaki konserwator zabytków na to się zgodził…) to nie ma ŻADNYCH tabliczek co jest gdzie- NAWET „KASA”!! Totalna olewka klienta!! A najbardziej szokujące jest to, że pani od VIP-ów (dedykowana do mnie) siedzi właśnie… na kasie!! I tak oto zastępczo vip został obsłużony NA SALI!! Z lewa grzecznie czekający do kasy Ukraińcy, z prawa jakiś pan JDG a na wprost pani pomstująca „co ci amerykanie zrobili z tym bankiem” :). Grzecznie wyprowadziłem ją z błędu że to Francuzi :) Pani po 30 minutach oczekiwania aż ktoś się nią zajmie zrezygnowała. Gdyby nie to, że u mnie to było tylko zamknięcie karty rajfka to zrobiłbym niezłą zadymę. Pani „bankowiec” NIE próbowała mnie zatrzymać (SIC!!)
   ps. Co to k… jest?!! Bankowość w wydaniu francuskim? BNP Paribas quo vadis?
   Do „swej dziedziny”? Krainy, gdzie r-ku nie otwiera się do ręki (w ciągu 10min) a czeka się 2 tygodnie aż litościwa pani urzędnik bankowy łaskawie otworzy?
   Jak odpowiednio zapłacą (kiedyś) to do nich przyjdę, jednakowoż słusznie ich klasyfikowałem na równi z CA/Getin/WBK/KB :)
   Smutni sąąą. Żałośni. Tylko korzystania z promocji.

   Krzysztoff
  • Ten bank, aż się prosi, żeby regularnie go wyciskać na 350 za ROR i 400 za KK

   abc
 • Miał ktoś informację o tym, że nowootwarte konto jest zablokowane? Po jakim czasie odblokowali? Zrobiłem wczoraj przelew i nie pokazuje w ogóle, żeby doszedł.

  Akashi71 Odpowiedz
  • Aktywowałeś kartę do konta? Ja tak miałem, nie mogłem się zalogować. Trzeba aktywować kartę poprzez SMS [dokładnie tak jak napisane na kartce papieru dostarczanej razem z kartą]. Wtedy moje konto automagicznie się odblokowało :)

   abc
  • To niedobrze, bo skorzystałem z opcji aktywacji poprzez aplikacje a kartki się pozbylem. Poczekam chwilę bo na infolinię już zgłaszałem.

   Akashi71
  • Ten system jest zj….y. Tez tak mialem. Na infolinii znaja problem. Odblokowanie zajeli im 4-5 dni od zgloszenia. Tuz przed black friday… ale sie udalo. Nawet nie zalecali zasilania konta zanim bedzie odblokowane… takze zaladowalem je na styk przed promocja BF.

   Krzychooo
  • Na kuriera ze „świetnej” firmy DHL, który ma przywieźć ową kartę czeka się kilkanaście dni…
   Na razie NIE DOTARŁ… Nie dziwi mnie to, gdyż ponieważ :) DHL to najgorsza firma kurierska a odkąd pojawiła się i w PL to niekiedy niestety muszę z nią mieć kontakt, również z racji zakupów w necie. Paribas natomiast to „bank” jeden z najgorszych wykonujących działalność w PL.
   Tak twierdzę, ponieważ od początku tego tysiąclecia zajmuję się tematami „banki i promocje”. Statystycznie tak jest, nie są to odosobnione przypadki, nie dotyczy to tylko mnie ale także parę innych tzw. bytów bankowych :] Na nich można, a nawet trzeba zarobić, tylko to troszkę nerwów kosztuje :) Taka praca. Zawsze bankowcom powtarzam – banki są po to aby na nich zarabiać i zwykle ich to co najmniej dziwi a niekiedy szokuje i pytają „czemu pan tak twierdzi:” ? :]

   Krzysztoff
  • Bardzo trafna diagnoza – BNP i DHL się dobrały idealnie…

   abc
 • Witam.
  Czy płatność za usługi w Furgonetka (kurierzy) przez Dotpay zalicza się do obrotu kartą?

  Konrad Odpowiedz
 • Wysyłali już jakies e-maile w celu podania danych do przelewu?

  Clio Odpowiedz
 • Tez czekam na email.

  mateusz100 Odpowiedz
 • brak @. w ostatniej prmo właśnie sprawdziłem i @ przyszedł ostatniego dnia czyli dzisiaj powinien być.

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Jest mail

  marcin_k Odpowiedz
 • jest

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Ja dalej nie mam

  Hansov Odpowiedz
 • ja dostałem , ale powiedzcie mi czy moge podać nr konta jakiegokolwiek banku?? :) sory za głupie pytania hahha

  Eryk Odpowiedz
 • Ja nadal nie mam.

  Tomek201 Odpowiedz
 • Mam e-mail

  mateusz100 Odpowiedz
 • Jest przelew

  Clio Odpowiedz
 • Jest $

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Hajs sie zgadza a konto potwierdzalem l w poniedziałek 27.01 ;))

  Q Odpowiedz
 • Te 5 przelewow moze byc wykonane na 1 konto czy musza byc rozne ?

  Tomek%% Odpowiedz
  • Regulamin tego nie definiuje – można więc robić jak się chce, byle było 5 :)

   Michał
 • Dzisiaj przyszło info o nagrodzie za styczeń.

  Clio Odpowiedz
 • Czy na pewno wpływy z konta w innym banku, którego właścicielem jest ta sama osoba, co bierze udział w tej promocji jest akceptowany jako wpływ do spełnienia warunków promocji? Tak napisano w artykule, tak to rozumiem z regulaminu, ale nie jest to dla mnie w 100% czytelne… „1)Bank–BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna, z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147.418.918 zł w całości wpłacony; 12)Wpływy –każdy wpływ środków na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów, pochodzących z:a)innych rachunków tego samego Uczestnika (w tym rachunków, których Uczestnik jest współposiadaczem) prowadzonych w Banku (w tym rachunków prowadzonych na rzecz Uczestnika przez Bank w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką BGŻOptima),b)rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank Uczestnikowi, w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych w ramach działalności przejętej przez Bank w wyniku podziału podmiotu o numerze KRS 14540 z dniem 31.10.2018 r. następnie przejętych przez Bank, c)wpłat gotówkowych.”

  M. Odpowiedz
  • No tak – sam zacytowałeś podstawę prawną :)

   Wpływy – każdy wpływ środków na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów, pochodzących z:a)innych rachunków tego samego Uczestnika […] prowadzonych w Banku

   Bank–BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna

   Dla mnie to jest w 100% jasne i przejrzyste.

   Michał
 • dokładnie. zawsze przelewam sobie sam z innego konta i nie miałem nigdy problemów z zaliczeniem promocji

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • nagroda nr 2 wpadła

  Clio Odpowiedz
 • Nagroda jest

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Nie rozumiem do końca tego zapisu:
  ” Bank zaznacza również, że nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media itd. Aczkolwiek z doświadczenia z poprzednich promocji można wywnioskować, że chodzi jedynie o transakcje na rzecz tych podmiotów – same transakcje przy użyciu np. PayU na Allegro są OK. ”

  Czy jeśli kupiłem bilety na koncert przez Dotpay to się wlicza do obrotu?

  Akashi71 Odpowiedz
  • mi za bliki (m.in. allegro) nie policzyli i zabrakło 28zł do 300zł :(

   frantad
  • Akashi, w promocji premiowane są transakcje kartą. Natomiast BLIK czy inne pay-by-linki nie. Jeśli za bilety zapłaciłeś kartą – to będzie OK.

   Michał
 • Info odnośnie trzeciej nagrody przyszło na maila

  Clio Odpowiedz
 • Potwierdzam jest info o 3 nagrodzie

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Dostałem info o 4 ostatniej nagrodzie.

  robertos Odpowiedz
 • Mam raty allegro w BNP. Konto otwarłem dodatkowo i udało się zgarnąć 400zł.
  Karta do konta kosztuje 3zł jeśli się jej nie używa. Teraz chciałbym zamknąć konto albo przynajmniej zrezygnować z karty (żeby mieć dostęp do bankowości online i do podglądu rat allegro ale bez płacenia 3zł). Ktoś przerabiał? Da się zrezygnować z samej karty?

  abc Odpowiedz
 • Ktoś jeszcze nie dostał @?

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
  • @PROSTOnaNIBY zapytam przez ciekawość, dostałeś od nich jakąś odpowiedz?

   Clio
  • Jeszcze nie. Napisałem reklamacje. Poprzednie 300zl otrzymałem. Teraz tez na pewno spełniłem warunki. Płatność aplikacja x5 po 1 zł wystarczy?

   PROSTOnaNIBY
  • To miały być przelewy poprzez bankowość elektroniczną, ewentualnie aplikację mobilną. Min. 5

   Clio
  • No tak. Czyli gomobile zalicza sie

   PROSTOnaNIBY
  • W takiej sytuacji bank jest winny, nie organizator. To oni wysyłają raporty. Musisz czekać.

   Clio
 • Dzisiaj dostałem maila o zmianie opłat od 1 lipca i możliwości wyrażenia sprzeciwu lub wypowiedzenia umowy, wiecie może czy uda się to zrobić telefonicznie lub online, bez wizyty w oddziale lub wysyłania listu?

  robertos Odpowiedz
 • nie otrzymałem @ o przyznaniu 100zł i na razie nie mam przelewu. ktoś otrzymał już przelew?

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Mimo braku @ 100 zł otrzymałem.

  PROSTOnaNIBY Odpowiedz
 • Teraz wystarczy zrezygnować z karty, żeby konto było bezpłatne, a następnie nie zgodzić się na zmiany? Czy jest jakaś szybsza droga do pozbycia się konta?

  robertos Odpowiedz
  • zrobione tak jak pisze @ robertos

   Zamknięte 2konta w trybie natychmiastowym(w oddziale), jedynie dostęp internetowy został, ale to już standard

   Czero
 • Witam wczoraj w oddziale zamknąłem konto, oczyściłem je oczywiście wcześniej ale też zrobiłem kilka płatności kartą w tym miesiącu więc jest za free, ale wiadomo okres wypowiedzenia miesiąc i zostanie zamknięte 10 czerwca, moje pytanie brzmi czy w czerwcu też muszę te trzy płatności zrobić żeby było ono za darmo czy już nie? Z góry dziękuję za odpowiedź

  Eryk Odpowiedz
  • Wczoraj zamykałem konto telefonicznie, tak samo będzie zamknięte do 12 czerwca. Poprosiłem również o rezygnacje z karty i została natychmiast zablokowana. Płatności w tym miesiącu nie wykonałem, ale już nie mam karty i uważam, że opłaty nie będzie.

   robertos
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy