400 zł do wydania w Biedronce za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity!

Zakończona

Citibank powraca ze świetną promocją, w której możemy zgarnąć aż 400 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach Biedronka! Wystarczy wyrobić darmową kartę kredytową i… płacić nią za zakupy ;)

400 zł na karcie Moja Biedronka za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity od Citibanku

400 zł na karcie „Moja Biedronka” do wydania

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osoba nieposiadającą żadnego produktu Citibanku od 1.06.2015. Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji nie później, niż 6.03.2019. Już w formularzu rejestracyjnym będziemy musieli podać numer swojej aktywnej karty “Moja Biedronka”, który później zostanie doładowany obiecaną kwotą. Jeśli więc nie mamy takiej karty, to należy poprosić o nią w dowolnym markecie Biedronka.

Co dalej? W ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania. Zgodnie z regulaminem powinniśmy wyrazić zgodę na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych […] środkami komunikacji elektronicznej
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych

Bardzo proste warunki!

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli spełnić dwa proste warunki: zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę 1200 zł. Ilość oraz miejsce transakcji nie maja znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Normalne zakupy są jak najbardziej OK.

Na spełnienie obu warunków będziemy mieć mnóstwo czasu, bo aż do końca 6. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Oznacza to, że przykładowo podpisując umowę o kartę w grudniu czas na spełnienie warunków będziemy mieć aż do końca czerwca.

Oczywiście im szybciej, tym lepiej, bo zgodnie z regulaminem o przyznaniu prawa do nagrody zostaniemy poinformowani w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. Bon towarowy o wartości 400 zł zostanie przypisany do do karty „Moja Biedronka” w ciągu kolejnych 60 dni – przy czym to termin maksymalny, a w praktyce powinno być szybciej. W każdym razie zdecydowanie warto spełnić warunki promocji szybciej, niż później :)

RRSO 10,74% – gdzie jest haczyk?

Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. Tak naprawdę w promocji możemy wybrać niemal dowolną kartę z oferty Citi Handlowego, jednak opłacalna jest w zasadzie tylko jedna: karta Citi Simplicity. Korzystanie z niej jest darmowe (brak opłaty miesięcznej oraz rocznej). Zapłacić możemy jednak za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli jednak nie włączymy żadnych dodatkowych opcji, to opłaty nie będzie.

Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

PS. Zamiast bonu do Biedronki wolisz smartfona? Do 24.04 możesz skorzystać z promocji, w której zgarniesz Xiaomi Redmi 6a na bardzo podobnych warunkach :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Dostałam SMS, że karta została doładowana 400 zł, ciekawe jak będzie z płatnościami w sklepie ?

  Ewaaaalaa Odpowiedz
  • Też dostałem SMS. Nawet 2 razy. Ale punkty przyznali tylko raz ;)
   Ciekawe czy z automatu przy zeskanowaniu karty po ostatnim produkcie a przed płatnością pobierze 100 zł a resztę pozwoli dopłacić np. blikiem czy kartą czy w przypadku przekroczenia 100 system zgłupieje. O ile w ogóle zadziała. Ciekawe też czy karta MB nie zażąda jakiejś autoryzacji np. numeru telefonu czy innych danych podawanych w czasie jej rejestracji lub PINu z karty a na breloku go nie ma. Ogólnie rzecz biorąc w takiej promocji można spieprzyć dużo rzeczy a przy ponadprzeciętnej inteligencji i twórczej wykładni jeszcze więcej.

   Bufon
 • Mimo otrzymania sms’a o doładowaniu , po zalogowaniu na konto moja biedronka dalej zero.
  Po zalogowaniu przy ikonie Citi handlowy widnieje – Masz do wykorzystania: 0 zł.
  Jak u Was?

  Andrzej Odpowiedz
 • A gdzie widać to saldo? U mnie po zalogowaniu nie widzę takiego info.

  qqq Odpowiedz
  • Po zalogowaniu widać logo Bank Handlowy i obok kwota do wydania. U mnie dalej zero. Napisałem już mejla do biedry.

   Andrzej
 • Chmm… ja tam nigdzie loga nie mam. Dajcie znać co biedra odpisała.

  qqq Odpowiedz
 • Czy ktoś próbował już płacić za zakupy karta biedronka?

  Jaaa Odpowiedz
 • Wykrakałem :)
  Dzisiaj usiłowałem zapłacić kartą lojalnościową MB. Panie zdziwione co za cholera. Po zeskanowaniu karty widzą moje 4 stówy. Ale co wcisnąć aby ugryźć nie wiedzą. Po konsultacjach z kierownikiem sklepu dalej ni chusteczki . Kolejka urosła do 20 osób i widząc że zaraz mnie zlinczują odpuściłem i zapłaciłem normalną kartą.
  Przed chwilą zadzwoniłem do Jeronimo z pytaniem.
  Objaśniono mnie uprzejmie, że sklepy zostały uświadomione w tej kwestii i mają postępować następująco: przy rachunku otwartym kasjer ma zaznaczyć płatność kartą a następnie zeskanować kartę MB a kwota rachunku zostanie odjęta z konta.
  Jutro spróbuję znowu. Przekażę instrukcję kasjerowi. Może mi się uda nie zrobić kolejki i pan Kierownik z ochroniarzem mnie nie pobiją?
  Jutro zdam Wam relację. Chyba, że będzie awantura i trafię na dołek.

  Bufon Odpowiedz
 • Również miałam 0 po zalogowaniu na karcie moja biedronka, a po dwóch dniach zmieniło się na 400. Czekam na informacje czy komuś udało się zapłacić ?

  Eweliaaa Odpowiedz
 • Po interwencji na infolini też wpadło doładowanie. Koś już próbował płacić?

  Andrzej Odpowiedz
 • Dzisiaj następna odsłona dramatu. Tym razem w konsylium uczestniczyło 5 pracowników. Byłem uparty więc utworzyła się znowu potężna kolejka z której dochodziły pełne nienawiści pomruki. Dzwonili do jakiegoś uczonego, stukali we wszystkie ikonki na pulpicie i guzik.
  Zaczęli mnie nawet wysyłać do City :) Na koniec orzekli, że to jakiś błąd systemu. Zapłaciłem inną kartą. Moje 400zł nadal dziewicze.
  Telefon do Jeronimo. Konsultant-Procedury są jasne a sytuacja wynika z niekompetencji pracowników. Howgh!
  Tym razem podałem dane karty, placówki handlowej i poprosiłem o zwrotne telefoniczne potwierdzenie rozwiązania problemu.
  Znowu tam pojadę. Poznałem już chyba wszystkie dziewczyny z obsługi. Wbrew słowom pana Konsultanta niektóre są całkiem, całkiem…no, kompetentne ;)
  Jutro następny odcinek.

  Bufon Odpowiedz
 • „Szanowny Panie,

  w imieniu firmy Jeronimo Martins Polska S.A. pragniemy podziękować za kontakt z
  Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów Biedronka.
  W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, że karta Moja Biedronka została
  zasilona i środki powinny być widoczne już na Pana koncie. Aby dokonać
  płatności kartą Moja Biedronka, należy przekazać kasjerowi kartę w celu jej
  zeskanowania na kasie i poinformowanie o chęci nią zapłacenia. Maksymalna kwota
  w jednej transakcji może wynosić 100 zł.
  Jeszcze raz bardzo dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta.”

  Wszystko fajnie tylko nadal 0 na karcie.

  Majk Odpowiedz
 • Hej!
  żeby zapłacić kartą MB tymi 400 zł, to kasjerka musi zaznaczyć płatność gotówką. wtedy pojawi jej się opcja płatność kartą podarunkową albo kartą lojalnościową. powinna wybrać kartę lojalnościową. Wtedy kwota zakupów jest odejmowana z karty. Na paragonie zakupów będzie wydrukowane saldo stanu karty MB. U mnie w biedzie też kasjerki były zaskoczone, ale jak zaznaczyły gotówkę, to się udało. Powodzenia! Warto mieć ze sobą telefon, żeby pokazać smsa z informacją, że ma się załadowane konto.

  852 Odpowiedz
  • Super, że komuś się w końcu udało :)
   nie jest potrzebny PIN z tej karty MB?
   Mam tylko numer w aplikacji w telefonie, plastik gdzieś posiałam… i nie wiem jak bardzo go szukać ;)

   AnnaS.
 • AnnaS, miejcie przy sobie numer pin, ktory znajduje sie na tej duzej karcie MB. Ja go podawalem, ale trudno mi teraz sobie uprzytomnic, czy sie przydal czy nie. Bo na kilka sposobow probowalem placic. :p

  852 Odpowiedz
 • AnnaS, dam znac, jak znow zrobie zakupy w biedzie, co z tym pinem. Jezeli ktos wczesniej zrobi zakupy, to prosze o zamieszczenie informacji. Pozdrawiam

  852 Odpowiedz
 • Dokonało się. Nie trzeba PINu. Na mój gust to poprawili oprogramowanie. Teraz bez żadnych problemów po wybraniu płatności kartą lojalnościową i wpisaniu kwoty zdejmuje pieniądze i drukuje pokwitowanie z ilością pozostałych środków. W przyszłym tygodniu przetrenuję rachunek ponad 100 i dopłatę kk.

  Bufon Odpowiedz
 • Do wiadomości Don Quijote de la Mancha. W sklepie dla śmierdzieli zakupiłem pory i ciasto francuskie oraz avocado i imbir. Pory i ciasto do tarty a avocado, świeży ogórek i imbir do eksperymentu kulinarnego.
  Zakupiłem też białe wino i butelkę BioBociana, takiej gorzały do drinków.
  Wstyd przyznać. Wino już wypiłem. Jutro zakupię zapas. Niezłe Chardonnay. Pewnie, że to nie Chablis ale wystarczy na moje chamskie podniebienie.

  Bufon Odpowiedz
 • Witam, kaska już na Karcie Biedry i częściowo wydana – czy już mogę kartę Citi zamknąć – jaka jest procedura? Pozdrawiam.

  Dido Odpowiedz
  • Możesz. Po zalogowaniu wybierasz obsługę kart i klikasz zamknij kartę. Podajesz powód lub nie. Zadzwoni jeszcze do Ciebie gadająca głowa. 30 dni, jeśli wszystko spłacone zamykają bez szemrania.

   Bufon
  • Czy był jakiś okres jaki trzeba utrzymać kartę, żeby nie płacić jakiejś kary? Czy można zlikwidować w dowolnym momencie?

   Eweliaaa
  • Nie ma żadnych opłat za rozwiązanie umowy.

   Bufon
 • Orientujecie się ile czasu jest na wydanie tych 400 zł w Biedronce?

  msmolen Odpowiedz
 • Już dawno wszystko zjedzone i wypite. A święta znowu idą…
  Przy próbie zamknięcia kk kontakt i 100 zł w formie zwrotu 10% za zakupy od dzisiaj do końca czerwca.
  Chyba mnie lubią więc nie zamykam karty.

  Bufon Odpowiedz
 • Możliwe, że już wszyscy wydali swoje 400 zł… ale (najwyżej na przyszłość): jeśli nie ma się karty plastikowej, to można zapłacić tam, gdzie kod kreskowy zostanie sczytany z telefonu, a jak się okazuje są to „nowsze” Biedronki, gdzie są „pistolety” do sczytywania cen. Nie ma możliwości zapłacenia poprzez podyktowanie numeru karty lub numeru telefonu.
  Z kartą plastikową można zapłacić wszędzie bez problemu.

  AnnaS. Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy