HIT! Rekordowo łatwe 400 zł premii w gotówce za założenie konta w BNP Paribas

Zakończona

BNP Paribas odpalił właśnie prawdziwy hit! W zamian za założenie konta osobistego, dwukrotne zapewnie wpływu na konto i wykonanie łącznie 8 (dowolnych) przelewów zgarnąć możemy rekordowe 400 zł!

400 zł w gotówce od BNP Paribas

Choinkowe szaleństwo z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 23.12.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 10.01.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Aż 400 zł w gotówce

Tytułowa nagroda podzielona jest na dwie, równe części. Pierwszą z nich, czyli 200 zł premii, otrzymamy pod warunkiem podpisania umowy o promocyjne konto oraz:

 • otrzymanie wpływów na konto na min. 1000 zł w styczniu oraz
 • wykonanie min. 4 przelewów (przez bankowość GOonline lub GOmobile) również w styczniu

Jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

W przypadku przelewów chodzi o najzwyklejsze przelewy w systemie Elixir, np. na swoje konto w innym banku. Kwota przelewu nie ma znaczenia.

Drugą nagrodę, czyli ponownie 200 zł, zgarniemy za spełnienie tych samych warunków w lutym 2021. Zapewniamy wpływy na min. 1000 zł, wykonujemy 4 przelewy – i premia nasza :)

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość mailowa o zgarnięciu pierwszej premii trafi do nas do 18.02.2021. Będziemy mieć wtedy czas do 23.02.2021 aby ponownie zalogować się na stronie promocji (instrukcję znajdziemy w mailu) i uzupełnić dane do odbioru premii. Przelew trafi na nasze konto do 28.02.2021.

Informację o drugiej nagrodzie otrzymamy do 26.03. Przelewy trafią do nas do końca marca. Razem zgarniemy więc 2×200 = 400 zł :)

Na koniec dodam, że choć w promocji nie musimy w ogóle użyć karty debetowej, to bank wymaga od nas jej wyrobienia (na etapie wnioskowania o konto) oraz jej posiadania w dniu przekazania nagrody.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jest już drugi mail o nagrodzie.

  marcinex72 Odpowiedz
  • Rozumiem, że tym razem nic nie trzeba robić, żadnego podawania konta, jeśli się to zrobiło przy pierwszej nagrodzie.

   Edeck
 • Teraz nie trzeba już podawać nr konta ?

  TYCH Odpowiedz
 • Czy jeśli ktoś nie spełnił warunków promocji w pierwszym miesiącu, ale spełnił w drugim to dostanie 200 zł nagrody czy nic? Dzięki

  zigfred Odpowiedz
  • A dostałeś maila do wprowadzenia danych do wypłaty premii miesiąc temu mimo braku spełnienia warunków?

   Dzikus
  • Niestety, raczej nie dostaniemy drugiej nagrody, jest o tym w regulaniminie.

   „ Druga nagroda jest przyznawana Uczestnikowi, który łącznie:
   a) spełni warunki do otrzymania Pierwszej nagrody zgodnie z § 3 ust. 2 oraz
   b) w lutym 2021 r. łącznie:
    wykona min. 4 Przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacja mobilna GOmobile);
    otrzyma Wpływ/y na min. łączną kwotę 1000 zł.”

   Dzban nad dzbany
 • Jak najprościej zamknąć konto? Da się jakoś zdalnie, czy trzeba jechać osobiście?

  PQ Odpowiedz
  • Ja zamykałam przez infolinię. W miarę szybko i sprawnie. 30 dni wypowiedzenia jak wszędzie.

   asi
  • Pamiętajcie o ramowej, która wyklucza później z kolejnych promocji, a to tylko w oddziale

   Andy59
  • Sam dostęp do bankowości pozostały po umowie karty kredytowej i osobny po wypowiedzianym koncie ex rajfajsen, w moim przypadku nie wykluczał, co oczywiście potwierdziłem, że „nie posiadam umowy ramowej” na infolinii przed skorzystaniem, pierwsza premia wpadła w lutym więc da się ;)

   Dzikus
  • @Andy59 Nieprawda. Umowę ramową można wypowiedzieć także telefonicznie, trzeba tylko o tym powiedzieć w trakcie rozmowy, bo pracownik sam z siebie na pewno nie zaproponuje.

   zz
  • No niestety chyba nie masz racji – znam kilka osób które w ten sposób zostały „nacięte” na nowe promocje. A infolinia przy zamykaniu informuje, że tylko w oddziale ramową można zamknąć – rozmowa ze środy. Ale nie upieram się, że komuś się udało – tylko uczulam, bo później szkoda zachodu.

   Andy59
  • @zz – po Twoim wpisie spróbowałem – odpowiedz i na czacie i od konsultanta – tylko w Oddziale lub oczywiście korespondencyjnie.

   Andt59
  • A to ciekawe, bo ja wyraźnie w czasie rozmowy z infolinią kilka razy wspomniałam, że proszę również o zamknięcie umowy ramowej..

   asi
  • Cóż, można to sprawdzić po miesiącu, próbując zalogować się do systemu. Jak się uda, to umowa ramowa nie została zamknięta.

   Ja123
 • @zz – po Twoim wpisie spróbowałem zamknąć – i na czacie i od konsultanta ta sama informacja – zamknięcie umowy ramowej tylko w oddziale lub oczywiście korespondencyjnie.

  Andy59 Odpowiedz
 • Ostatni dzień ..wypłacą w ostatniej minucie czy nie … napięcie rośnie ;-)

  JoX Odpowiedz
 • też czekam na wypłate miałą być do 31.03 – pewnie wyślą na istatnią chwilę i chce jeszcze 31.03 zdążyć do oddziału złożyć wypowiedzenie ramowej…

  villemo09 Odpowiedz
  • Wpadnie pewnie 2 albo trzecią sesją elixir dzisiaj więc pewnie nie zdążysz

   Dzikus
 • Właśnie otrzymałem przelew.

  dzyn Odpowiedz
 • Pieniądze wpłynęły, dzięki za wspólną zabawę, teraz tylko potwierdzić – czy da się zamknąć konto w pełni przez telefon, czy wypowiedzenie umowy ramowej faktycznie tylko w oddziale. Jakoś w kwietniu zamknę.

  qaz Odpowiedz
 • 1. O której jest ostatnia sesja przychodząca do BNP ?

  2. Jeśli załóżmy złoże dzis dyspozycje wypowiedzenia konta w oddziale przed 16 a przelew bedzie zaksiegowany powiedzmy na ostatniej sesji po 17 – to przeciez zdąży do mnie przelew dojść?

  3. Chyba że można w oddziale złożyć wypowiedzenie konta od dnia … i podać, np. 01.04.2021 ?

  villemo09 Odpowiedz
  • Ja bym wypowiedział umowę przez tel, a umowę ramową przy okazji kiedyś w oddziale :)

   Dzikus
 • Wszystko załatwione przez telefon – zamknięcie rachunku, umowy ramowej oraz bankowości elektronicznej. Przesyłają potwierdzenie zamknięcia na e-maila. Od wczoraj 30 dni i konto zamknięte. Pozdrawiam.

  diego Odpowiedz
  • tez dzwoniłem i jest to wypowiedzenie kompleksowej umowy obsługi rachunku kanałów elektronicznych itd – nazwa z tego co pamiętam taka jak przy zawieraniu.

   lolowski
  • Jednak po tych 30 dniach, spawdźcie czy możecie się zalogować

   Ja123
 • jest tam jakaś utrzymaniówka??

  lolowski Odpowiedz
 • 650 za konto: https://dzialajizgarniaj.bnpparibasplus.pl/
  rozłożone w czasie na 7 etapów, ale myślę że warto

  korzystałem z poprzedniej ( 5 etapów 500 PLN ) poprzedniej
  wszystko bez problemu, wypłata nagród zgodnie z regulaminem
  https://drive.google.com/file/d/1zzonyRt20k2pPgWGymgk2oo9UPH9E4_Y/view?usp=sharing

  kruczi Odpowiedz
  • Czy to się opłaci skoro krótki okres karencji się znacząco przesuwa? ktoś to analizował?

   abc
  • Chodzi Ci o to, że lepiej może korzystać z promocji typu 350-400, ale częściej, niż 650, ale rzadziej?
   No ciekawe, ktoś to analizował?

   Don Quijote de la Mancha
  • Trzeba to brać, jak można, wg mnie. W jeden rok można zrobić 2 standardowe promocje u nich, bez przerwy 12 miesięcy, tylko brać…

   Ja123
  • Tym bardziej mam pretensje to Admina, że nie opisał tej promocji, tylko promuje to mniejsze za 300 zł.

   Ja123
  • @Don, tak to miałem na myśli
   @Ja123 nie możesz mieć pretensji, to są tylko interesy

   abc
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy