Citibank: 400 zł do wydania na oleole.pl za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity

Zakończona

Ruszyła druga edycja promocji Citibanku, w której za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Simplicity możemy zyskać darmowy voucher do sklepu internetowego oleole. Warunki promocji pozostają niezmiennie bardzo proste do spełnienia :)

Citibank: 400 zł w bonie OleOle za wyrobienie bezpłatnej karty Simplicity

400 zł do OleOle za bezpłatną kartę kredytową

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2015. Oprócz tego wymagane jest spełnienie minimalnych warunków:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Pamiętajmy jednak, że w promocji wnioskujemy o kartę kredytową, dlatego bank ma prawo odmówić jej wydania, jeśli negatywnie oceni naszą zdolność kredytową (choć na szczęście nie jest to tak częste, jak nam się wydaje).

A jak zawnioskować o kartę? Wystarczy udać się na dedykowaną stronę promocji i zostawić swoje dane kontaktowe. W ciągu 7-10 dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces. W trakcie rozmowy warto zwrócić uwagę na dwie kwestie. Po pierwsze – nie musimy się zgadzać na żadne dodatkowe płatne produkty i usługi. Przykładowo wystarczy, że podpiszemy umowę o kartę (bez konieczności otwierania konta osobistego). Regulamin promocji wymaga natomiast od nas wyrażenia dwóch zgód – na przetwarzanie danych w celu informowania o produktach i usługach banku i podmiotów współpracujących oraz otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Bez tego nagroda nie zostanie przyznana.

Samą umowę będziemy mogli podpisać poprzez wizytę kuriera lub… przez maila.

Bon za wydanie 1000 zł za zakupy

Kiedy już podpiszemy umowę o kartę to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji. Pierwszy z nich jest mega prosty – wystarczy, że zalogujemy się do bankowości internetowej lub mobilnej banku. Drugi to wymóg płatności kartą w sklepach i internecie na co najmniej 1000 zł, nie później niż do drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Przekładając to na prostszy język: jeśli umowę o kartę podpiszemy np. z początkiem grudnia, to 1000 zł będziemy musieli wydać do końca lutego. W najlepszym wypadku będziemy mieć prawie 3 miesiące na spełnienie warunki – czyli na wydawanie średnio po 333,34 zł miesięcznie :)

To tyle! Nagroda w postaci vouchera o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie oleole zostanie przekazana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Jeśli warunki spełnimy wcześniej, to kod otrzymamy również odpowiednio wcześniej. Bank przekaże nam voucher w formie kodu zamieszczonego w wiadomości w serwisie transakcyjnym Citibank Online. Voucher będzie ważny do końca grudnia 2018.

RRSO 10,74% – czyli gdzie jest haczyk?

Skoro karta Citi Simplicity jest darmowa, to dlaczego w opisie na stronie promocji widnieje RRSO w wysokości 10,74%? Wszystko przez prawo, które wymaga podawania przez banki „reprezentatywnego przykładu” dla każdego produktu kredytowego. Choć z karty kredytowej możemy korzystać całkowicie bezpłatnie (o ile spłacamy powstałe zadłużenie w terminie), to jeśli tego nie zrobimy – bank naliczy odsetki.

Więcej o mądrym korzystaniu z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Gorąco zachęcam do jego przeczytania – wtedy promocję Citibanku będziecie mogli przejść całkowicie bezkosztowo :)

PS. Pamiętajmy, że oprócz powyższej promocji tylko do końca listopada możemy również skorzystać z promocji z bonem Allegro!

Nie przegap!

Komentarze

 • Ta promocja również obowiązuje do końca listopada: http://livesmarter.pl/400-zl-za-wyrobienie-karty-kredytowej-citibank/
  Osobiście wydaje mi się, że najlepsza z ostatnich promocji, która nie ogranicza nas do robienia zakupów w konkretnym miejscu.

  Mari Odpowiedz
 • Dostałem takiego maila może ktoś skorzysta

  Z okazji 20 lat Karty Kredytowej 20 zł rabatu na książki przy zakupach na min. 100 zł w empik.com

  Oferta ważna tylko w dniu 20.11.2017

  Aby skorzystać z oferty wpisz kod promocyjny CITI20H

  jojo Odpowiedz
 • jak SPRAWDZIĆ KIEDY zamknąłem konto w banku? Powiem szczerze nie pamiętam.

  Mirek Odpowiedz
 • Czy tylko u mnie wyświetla się komunikat o braku strony?

  K Odpowiedz
 • To jakaś lipa. Dzwonili do mnie. Później potwierdzali. Wysyłałem dokumenty na formularz@citi.com i…cisza.
  Promocję obsługuje dla Citi pośrednik z Warszawy: DSA sp z o.o. mlynarska 4

  Michał Odpowiedz
 • chciałbym taką kartę wyrobić na dane mojej mamy, oczywiście za jej zgodą, ale ona twierdzi, że nie poradzi sobie podczas rozmowy z pracownikiem banku, bo się nie zna na tym… czy mogę we wniosku podać swój nr tel. i ja podam wszystkie dane matki, a ona tylko podpisze dokumenty przy kurierze? próbował ktoś tak? dodam, że matka mieszka kilkaset km ode mnie, więc opcja siedzenia obok niej przy rozmowie z konsultantem odpada.

  As Odpowiedz
  • Nie można tak. Niektórzy probują udawać matkę/babcię/ojca/dziadka ale konsultanci nie są głupi i zazwyczaj są w stanie to wyłapać. Zresztą jest to po prostu łamanie prawa.

   Ale z drugiej strony nie ma się czego obawiać i trzymam kciuki za przekonanie mamy :) To będą standardowe pytania o dane, zatrudnienie, wydatki itd.

   Michał
  • jakie dokumenty wymagają w przypadku posiadania firmy?

   As
 • „Zdobądź elektroniczny voucher do sklepu Biedronka” nowa promocja dla obecnych klientow za rozlozenie na raty limitu z kk ( za kazde 2000 – 100 zl do Biedronki ) Wie ktos cos wiecej? czy to sie oplaci jakby szybko splacilo sie potem ten limit na raty?

  ewa Odpowiedz
 • Dołączam się do pytania. Z tego co widzę w toip , to 20 zł miesięcznie opłata za obsługę (tutaj pewnie min. 2 mięsiace, bo wypłata w terminie 21 dni od spełnienia warunków Oferty),nie wiem czy jest tutaj jakaś prowizja (nie ma o tym w regulaminie) i dochodzą odsetki ok. 2 % miesięcznie. Jeśli prowizja byłaby zerowa to można byłoby się w to zabawić.

  chmiel Odpowiedz
 • Z tego co pisze w regulaminie to biora prowizje za wyplate gotowki z karty ale zwracaja ja po rozlozeniu na raty.

  ewa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy