400 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. Już za sam fakt aktywowania darmowego konta osobistego możemy zyskać 70 zł, a za spełnienie warunków aktywności – kolejne 330 zł. A gdyby tego było mało, to czeka na nas kolejne 600 zł za kartę kredytową :)

400 zł premii od BNP Paribas

Wrześniowe korzyści z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 17.10.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 30.10.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 70 zł w gotówce, otrzymamy za fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu.

Kolejną, czyli tym razem 150 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w listopadzie:

 • wykonamy min. 3 płatności kartą oraz
 • otrzymamy wpływy na konto na łącznie min. 500 zł

W pierwszym przypadku chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach czy internecie za towary i usługi (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W drugim – akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Kolejną nagrodę, czyli tym razem 180 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w grudniu spełnienie ich ponownie (ale w większej ilości), tj:

 • wykonamy min. 5 płatności kartą oraz
 • otrzymamy wpływy na konto na łącznie min. 500 zł

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas 21.11.2022, o drugiej – do 19.12, a o trzeciej – do 23.01. Przelewy zostaną przekazane do końca danego miesiąca, przy czym aby je odebrać konieczne będzie uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 25.11. Instrukcję znajdziemy w pierwszym mailu.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Coraz biedniej, a ostatnio się wahałem czy brać 450 czy czekać na kolejną 500, dobrze że się zdecydowałem x2 😁 Tylko Mille podniósł ze zwyczajowego 360 na 500, reszta w dół …

  JoX Odpowiedz
 • u mnie problem z otwarciem „niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto „Otwarte na Ciebie”, dodam, ze konto już parę lat temu miałem. Zapraszają do banku celem założenia konta, czy wówczas załapię się na promocję, ktoś wie ?

  janus_z Odpowiedz
  • Masz niezamkniętą umowę ramową (pewnie). Zamknij ją i dopiero potem załapiesz się na nową promocję.

   Ja123
 • Założyłam konto przez Internet. Po wypełnieniu danych i ich akceptacji pojawiła się strona, że zaraz będzie umowa. Niestety nie dostałam umowy tylko kolejny komunikat, że to trwa zbyt długo (może 3 min) i umowa przyjdzie na maila. Nic nie przyszło. Co dalej mam robić?

  Paula1 Odpowiedz
 • Witam,
  czy ktoś dostał już pierwszego maila – miał być do 21.11 ?

  pozdrawiam
  Michał

  Michał R Odpowiedz
 • Tak. Dziś otrzymałem maila z prośbą o uzupełnienie danych

  Michał1986 Odpowiedz
 • Dziś dostałem maila z informacją o trzeciej nagrodzie

  Michał1986 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy