Do 600 zł za kartę kredytową mamBonus + rok bez opłat od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas przeznaczona dla nowych klientów karty kredytowej. W zamian za wyrobienie plastiku zgarniemy nawet 600 zł premii w formie cashbacku oraz zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę przez pierwszy rok. Dodatkowo możemy skorzystać z promocji konta osobistego i zyskać kolejne 400 zł na start.

600 zł cashbacku od BNP Paribas

Zyskuj nawet 600 zł z kartą kredytową BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 1.03.2021 nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe (zgody marketingowe wymagane). W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam 1% zwrotu od transakcji kartą wykonanych w ciągu pierwszego roku posiadania karty. Maksymalnie możemy zdobyć 50 zł w danym miesięcznym okresie rozliczeniowym, czyli łącznie do 600 zł rocznie.

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami, które:

zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz:
– Ty,
– inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej ani niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji,
– podmiot, który pośredniczy w tej transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług,
-podmiot, który świadczy usługi przechowywania środków klientów (np. transakcje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i zakłady – w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych)

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK (choć w wykluczeniach znajdują się jeszcze transakcje z MCC 5300 – handel hurtowy oraz 4111 – usługi transportowe).

Cashback będzie wypłacany po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego.

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

W pierwszym roku posiadania karty nie musimy się w ogóle przejmować opłatami miesięcznymi – to gwarantuje nam promocja. Jeśli zdecydujemy się zostawić ją na dłużej, to będzie nas kosztować 9 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie. Jeśli wydamy mniej (ale ciągle min. 500 zł), to opłata zostanie zredukowana do 4,5 zł.

Dodam również, że rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Bardzo słaba oferta, a szkoda

  jaa Odpowiedz
  • Zeby zyskać 50 zł, ttzeba wydać kartą 5000zł. W poprzedniej edycji po wydaniu 4000zł zyskiwało się 400zł na allegro

   jaa
 • 1% ? Pies ich trącał. Czyli żeby dostać te 600 złotych trzeba wydać kartą minimum 60k. 5k miesięcznie? A jak w jednym miesiącu wydasz 15k, a w następnym 1k to tylko 60 złotych, bo max 50 zeta miesięcznie. Niech się bujają z tą kartą.

  ptok Odpowiedz
 • oj Panowie, wydawać w dzisiejszych trudnych czasach pieniądze to niekoszerne jest, nie lepiej zgarnąć bonus bez wydawania ;)

  mohel Odpowiedz
 • Czy da się podpiąć BLIK pod kartę kredytową? Tzn żeby płatności BLIK obciążały bezpośrednio rachunek karty kredytowej?

  Adamaaa Odpowiedz
 • A da się tę kartę zamknąć przez internet? Jakiś czas temu sam tak skutecznie zamknąłem kartę, a teraz szukam i nic nie mogę znaleźć.

  wio Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy