Do 600 zł za kartę kredytową mamBonus + rok bez opłat od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas przeznaczona dla nowych klientów karty kredytowej. W zamian za wyrobienie plastiku zgarniemy nawet 600 zł premii w formie cashbacku oraz zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę przez pierwszy rok. Dodatkowo możemy skorzystać z promocji konta osobistego i zyskać kolejne 400 zł na start.

600 zł cashbacku od BNP Paribas

Zyskuj nawet 600 zł z kartą kredytową BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 1.03.2021 nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe (zgody marketingowe wymagane). W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam 1% zwrotu od transakcji kartą wykonanych w ciągu pierwszego roku posiadania karty. Maksymalnie możemy zdobyć 50 zł w danym miesięcznym okresie rozliczeniowym, czyli łącznie do 600 zł rocznie.

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami, które:

zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz:
– Ty,
– inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej ani niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji,
– podmiot, który pośredniczy w tej transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług,
-podmiot, który świadczy usługi przechowywania środków klientów (np. transakcje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i zakłady – w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych)

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK (choć w wykluczeniach znajdują się jeszcze transakcje z MCC 5300 – handel hurtowy oraz 4111 – usługi transportowe).

Cashback będzie wypłacany po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego.

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

W pierwszym roku posiadania karty nie musimy się w ogóle przejmować opłatami miesięcznymi – to gwarantuje nam promocja. Jeśli zdecydujemy się zostawić ją na dłużej, to będzie nas kosztować 9 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie. Jeśli wydamy mniej (ale ciągle min. 500 zł), to opłata zostanie zredukowana do 4,5 zł.

Dodam również, że rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Bardzo słaba oferta, a szkoda

  jaa Odpowiedz
  • Zeby zyskać 50 zł, ttzeba wydać kartą 5000zł. W poprzedniej edycji po wydaniu 4000zł zyskiwało się 400zł na allegro

   jaa
 • 1% ? Pies ich trącał. Czyli żeby dostać te 600 złotych trzeba wydać kartą minimum 60k. 5k miesięcznie? A jak w jednym miesiącu wydasz 15k, a w następnym 1k to tylko 60 złotych, bo max 50 zeta miesięcznie. Niech się bujają z tą kartą.

  ptok Odpowiedz
 • oj Panowie, wydawać w dzisiejszych trudnych czasach pieniądze to niekoszerne jest, nie lepiej zgarnąć bonus bez wydawania ;)

  mohel Odpowiedz
 • Czy da się podpiąć BLIK pod kartę kredytową? Tzn żeby płatności BLIK obciążały bezpośrednio rachunek karty kredytowej?

  Adamaaa Odpowiedz
 • A da się tę kartę zamknąć przez internet? Jakiś czas temu sam tak skutecznie zamknąłem kartę, a teraz szukam i nic nie mogę znaleźć.

  wio Odpowiedz
 • „Jeśli wydamy mniej (ale ciągle min. 500 zł), to opłata zostanie zredukowana do 4,5 zł.”

  Skąd to info admin? W TOiP nic o ty nie ma…

  marsid Odpowiedz
 • Czy ma ktoś doświadczenia ze spłatą kk bnp blikiem? Po jakim czasie jest to księgowane? W piątek rano zrobiłem taką transakcję, dostałem powiadomienie mailowe od bnp, że transakcja zaksięgowana poprawnie, a na rachunku karty nadal brak tej spłaty… Mimo, że jest godz 15 w poniedziałek.

  bernul Odpowiedz
  • Czasem z tej opcji korzystałem i w dni robocze pieniądze były dostępne jeszcze tego samego dnia choć faktycznie trwa to dłużej niż np. przy Turbo Karcie.

   owat
  • Hmm no to zasiałeś we mnie ziarno niepewności. Bo to dziwne, że od piątku rano do teraz nic na koncie karty się nie pojawiło. Jutro mam termin spłaty, więc mam nadzieję, że wszystko zaksięguje się w terminie. Uspokaja mnie fakt, że po transakcji blik dostałem maila z bnp, że transakcja przebiegła pomyślnie.

   bernul
  • Spłata blikiem w tym banku księguje się następnego dnia roboczego.

   Emes
 • Ha, ale news ze stronki mambonus…

  I tak za długo ciągnęli ten żenujący program. Chociaż bywały czasy, kiedy niejeden sprytny wisienkowicz się tam nasycił ;-)

  rapatapatoja Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy