Rekordowe 400 zł na Black Friday od BNP Paribas za założenie Konta dla Ciebie!

Zakończona

Ruszyła rekordowa promocja BNP Paribas przygotowana z myślą o Black Friday. W zamian za założenie Konta dla Ciebie i wykonanie transakcji kartą właśnie podczas „czarnego piątku” zgarniemy aż 400 zł premii! A tyle ten bank za konto osobiste jeszcze nie płacił!

400 zł na Black Friday od BNP Paribas

Black Friday z bankiem BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Tradycyjnie więc okres karencji jest bardzo krótki :)

Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 17.11.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat (nie inną!) i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 22.11.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 2700 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć – zwłaszcza, że warunki promocji będziemy spełniać jeszcze w listopadzie, więc nie warto zostawiać przyjazdu kuriera „na styk”. A jakie to warunki?

50 zł na Allegro + 350 zł w gotówce!

Pierwszą nagrodę, w formie vouchera na Allegro o wartości 50 zł, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy o promocyjne konto! Jej wysyłka nastąpi bardzo szybko, bo kod do wykorzystania w serwisie Allegro otrzymamy już 4.12.2019.

Co z resztą? Tu zasady są dość nietypowe: bank premiował bowiem będzie… zakupy dokonane podczas Black Friday, a dokładniej w okresie 29.11 – 1.12.2019. Brane będą pod uwagę transakcje bezgotówkowe dokonane kartą i, zależnie od kwoty, otrzymamy:

 • 250 zł w gotówce, jeśli wydamy w tych dniach min. 500 zł (ale nie więcej, niż 999,99 zł)
 • 350 zł w gotówce, jeśli wydamy w tych dniach min. 1000 zł

Jeśli wydamy mniej, niż 500 zł, to nagroda się nie należy. Warto również dodać, że bank zalicza tylko zwykłe, realne płatności w sklepach i internecie. Wykluczone są więc wszelkiego rodzaju ułatwiacze obrotów kartą (takie jak doładowania wirtualnych portmonetek). Chodzi o transakcje z kodami MCC terminala: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl.

Bank zaznacza również, że nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media. Nie bójcie się jednak płatności np. na Allegro, gdzie PayU jest pośrednikiem (a realnie płacimy Allegro) – te będą jak najbardziej brane pod uwagę, co czytelnicy przetestowali już w przeszłości.

I to tyle! Organizator promocji poinformuje nas o spełnieniu warunków promocji (250 lub 350 zł w gotówce) do 20.12, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta osobistego i karty debetowej. Będziemy mieć wtedy czas do 25.12 na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – instrukcję znajdziemy w mailu. Przelew 250 lub 350 zł trafi do nas do 31.12.2019.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacimy natomiast za kartę debetową „Otwartą na eŚwiat” 6 zł miesięcznie – ale w zamian otrzymamy m.in. ubezpieczenie „CYBER Pomoc” czy możliwość bezpłatnych wypłat z bankomatów w kraju (na świecie również, o ile będą to bankomaty BNP Paribas lub Global Alliance).

Oczywiście po odebraniu nagród w promocji z karty możemy zrezygnować, albo np. wymienić ją na „zwykłą” debetówkę płatną 3 zł lub 0 zł, jeśli wykonamy min. jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ja dostałem maila – te 50zł to jest voucher na allegro

  Darek Odpowiedz
 • Też dostałem.

  Ogider Odpowiedz
 • U mnie i u żony tez przysłali .

  Twarzy Odpowiedz
 • dali kod Allegro, sprawdźcie

  Robin77 Odpowiedz
 • A ja owszem 🙂

  AgaS Odpowiedz
 • Odnośnie daty transakcji, faktycznie jest 02.12, ale po rozwinięciu danej transakcji w tytule jest umieszczona data dokonania zakupu oraz gdzie ten zakup zrealizowano. To tak w razie dowodów ;). Ja paragony i potwierdzenia transakcji wyrzuciłem. Nie wierzę że by tak postąpili.

  Rafał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy