HIT! Rekordowe 400 zł od BNP Paribas za darmowe konto osobiste!

Zakończona

Wystartowała promocja BNP Paribas w ramach której możemy zgarnąć rekordową premię za założenie Konta Otwartego na Ciebie – w wysokości aż 400 zł! Nagroda podzielona jest na 300 zł w formie kart podarunkowych do Biedronki oraz 100 zł do wykorzystania na Allegro. Co ciekawe warunki zdobycia nagród są naprawdę proste :)

400 zł premii od BNP Paribas

Promocja: Wracamy do nauki

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji, tak samo jak posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 6.09.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 21.09.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć, bo ta promocja najprawdopodobniej zniknie przed czasem!

300 zł do Biedronki + 100 zł na Allegro

Tytułowa nagroda podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w Biedronce, zgarniemy za podpisanie umowy oraz:

 • wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą we wrześniu 2020

Tu warto dodać, że chodzi o najzwyklejsze płatności kartą w sklepach lub internecie (w internecie chodzi oczywiście o podanie numerów karty, a nie płatności typu pay-by-link). Wykluczone są natomiast wszelkie „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

Drugą nagrodę, czyli tym razem 200 zł w formie karty podarunkowej, zgarniemy za spełnienie warunków w poprzednim miesiącu oraz dodatkowo w październiku 2020:

 • wykonanie min. 7 płatności BLIK oraz
 • wykonanie min. 4 przelewów przez bankowość GOonline lub mobilną GOmobile)

Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to tu ponownie chodzi o realne płatności za towary i usługi w sklepach lub internecie (tylko tym razem BLIKiem, a nie kartą). Jeśli o drugi – tu chodzi o zwykłe przelewy Elixir do innych osób czy na swoje konto w innym banku.

A jak zgarnąć trzecią nagrodę, czyli tym razem 100 zł do wykorzystania na Allegro? Wystarczy, że spełnimy wszystkie poprzednie warunki oraz zarówno we wrześniu, jak i październiku, zapewniliśmy wpływy na konto na min. 1000 zł.

Tu warto dodać, że akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 26.10.2020, natomiast przekazanie samego kodu nastąpi do końca października – za pomocą wiadomości SMS na numer telefonu podany podczas przystępowania do promocji.

Co z kolejnymi nagrodami? O drugiej dowiemy się do 25.11, a o trzeciej – do 23.12. Przekazanie samych kodów nastąpi do końca danego miesiąca.

Tu dodam, że karta podarunkowa do Biedronki jest zapisana pod 13-cyfrowym kodem (który właśnie dostajemy SMSem) i w celu skorzystania z niej należy podać ten numer kasjerowi (wpisuje go jak kod towaru i zatwierdza klawiszem PLU). Z karty można korzystać wielokrotnie, aż do wyczyszczenia salda.

Jeśli chodzi o Allegro, to z karty podarunkowej będzie można skorzystać tylko raz – dlatego najlepiej złożyć sobie koszyk zakupów na min. 100 zł.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w podlinkowanym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Znowu 15 miesięcy a nie 12 miesięcy. Nowe weszło całkiem :(

  bolek Odpowiedz
  • Ja tam chyba wolę poczekać 3 mies. dłużej, ale skasować 400 zł zamiast 300… :)

   Michał
  • Możliwe Michał że moze być jednak w tą stronę że następnym razem będzie karencja 24 miesięcy :(

   bolek
 • Czy kurier dostarczający kartę debetową zostawia przesyłkę czy weryfikuje też tożsamość odbiorcy? Przez kilka tygodni jestem poza krajem i nie wiem czy przesyłkę może odebrać np. ktoś z rodziny?

  jj Odpowiedz
 • Czy ktos sie orientuje czy nadal przy wypelnianiu wniosku trzeba zadeklarowac rezydencje podatkowa w Polsce? Przy 2 poprzednich promocjach byl to wymagane.

  Marek0818 Odpowiedz
  • Brak rezydencji podatkowej w PL to dla (każdego) banku problem – inne procedury, jak np. brak podatku od zysków kapitałowych czy podatek od źródła. Zwyczajnie im się może nie opłacać obsługiwać takich klientów – stąd ten checkbox :/

   Michał
  • Michale, ja rozumiem dlaczego jest to pytanie. Chodzi mi o to czy nadal widnieje ono we wniosku tego banku.

   Marek0818
 • Nie udało mi się założyć konta w poprzedniej promocji SKORZYSTAJ LATEM, choć do promocji przystąpiłem, ale wnioski mi odrzucali. To do tej promocji mogę próbować przystąpić?

  keram7m Odpowiedz
  • Masz zamkniętą umowę ramową z poprzedniego konta?

   Ja123
  • Dokładnie oni masowo nie zamykają bankowości internetowej po wypowiedzeniu całej umowy. 2 wypowiedzenia i 2 razy to samo,trzeba pisać reklamacje.

   bolek
  • Miałem BGŻoptima i Raffiego, oba zamknięte w 2018, a na żaden nie mogłem się zalogować, tuż po okresie wypowiedzenia, więc chyba ramowe zamknięte. Jak się pytałem czemu odrzucają, to że niby jakaś krawędź zdjęcia dowodu obcięta. Choć biometria bez problemu rozczytywała dowód i przyjęło mi podpisanie umowy tym smsem Autenti. Ale po paru minutach dostawałem emaila i sms, że jednak odrzucono i należy zgłosić się do oddziału.

   keram7m
  • Nie masz konta = możesz skorzystać z promocji. O ile oczywiście wniosek przejdzie.

   Michał
  • Chodziło mim czy zapisanie się do poprzedniej promocji, choć nie sfinalizowanej, nie przeszkodzi w tej. Może trzeba odstąpić od tamtej promocji.

   keram7m
 • Ile się czeka na kuriera od podpisania umowy na kartę.

  Chf Odpowiedz
 • Próbowałam dwukrotnie złożyć wniosek online, niestety dwukrotnie na zakończenie wypełniania otrzymałam komunikat „Nie możemy założyć Ci tego konta online, proszę udać się do najbliższej placówki”. Czy kogoś też spotkał ten problem, czym to może być spowodowane?

  Barbara Odpowiedz
  • Miałaś kiedyś u nich konto? Może umowa ramowa nie jest zamknięta (sprawdż, czy nadal możesz się logować na stare dane).

   Ja123
 • Ja mimo, że konto mam w Paribas zamknięte pewnie ze 2 lata, to nie wchodzą mi ich promocje, ponieważ mam kredyt i mi wywalali zawsze info, że posiadam już login do bankowości internetowej, co uniemożliwia skorzystanie w promki :/ więc trochę to niesprawiedliwe…

  Nico84 Odpowiedz
 • 15 miesięcy tylko dla klientów BGŻ czy również Raiffeisen ?

  Damian Odpowiedz
  • Raiffeisen został przejęty przez BNP. Kazdy klient raiffeisena który został przejęty jest obecnie klientem BNP.

   Michał
 • No dobrze. A jak zamknąłem konto w Raiffeisen w sierpniu zeszłego roku to moje dane też przeszły. Nie pamiętam kiedy było przejęcie ale chyba w tym roku

  Damian Odpowiedz
 • Założyłem konto w bnp w innej promocji. Jednym z warunków bezpłatnej karty było dokonanie 2x w mcu transakcji kartą. Trzy mce z rzędu składam reklamację na opłatę 3zl za nie spełnienie tego warunku mimo, że dokonałem kilku płatności blik.za każdym razem reklamacja uznawana. W sierpniu znowu to samo, pisałem do nich na czacie, że staje się to nudne, a konsultantka pisze mi, że blik to nie płatność kartą, i że wcześniejsze reklamacje uznawane były prokliencko. Hhaha no padłem. Przyszły tydzień zamykam ten badziew. Dali promo kasę i nie będę się użerał. Pilnujcie opłat bo bank oo prostu ściemnia i trzeba walczyć o śmieszne grosze, liczy na nieuwagę klientów.

  Wuuuuu Odpowiedz
 • Założyłem konto w bnp w innej promocji. Jednym z warunków bezpłatnej karty było dokonanie 2x w mcu transakcji kartą. Trzy mce z rzędu składam reklamację na opłatę 3zl za nie spełnienie tego warunku mimo, że dokonałem kilku płatności blik.za każdym razem reklamacja uznawana. W sierpniu znowu to samo, pisałem do nich na czacie, że staje się to nudne, a konsultantka pisze mi, że blik to nie płatność kartą, i że wcześniejsze reklamacje uznawane były prokliencko. Hhaha no padłem. Przyszły tydzień zamykam ten badziew. Dali promo kasę i nie będę się użerał. Pilnujcie opłat bo bank oo prostu ściemnia i trzeba walczyć o śmieszne grosze, liczy na nieuwagę klientów. Słabe, bardzo słabe.

  Wuuuuu Odpowiedz
  • Ale ma rację: blik to nie płatność kartą, można nie mieć karty i płacić blikiem, a to że w niektórych bankach blik zwalnia z opłat to już inna historia. I ciesz się że wcześniej reklamacje Ci uznawali, choć nie musieli.

   keram7m
  • Człowieku, skoro zgłaszałem reklamację i 3x przepraszali i nawet słowem nie dali znać, że blik nie równa się karta w tym śmiesznym banku tzn że robiłem dobrze. Gdyby za pierwszym razem dali znać, że jest inaczej, nie miałbym pretensji.

   Wuuuuu
  • lol trzy raz robiłeś źle i z grzeczności oddali Ci kasę ale w końcu powiedzieli dość a Ty się jeszcze kłócisz hahaha dorośnij dorotko!

   Jakub240896
  • Stuknij się w główkę. Jakie źle? Trzy razy rozmawiałem na czacie, zgłaszałem pobranie prowizji i nikt nawet się nie zająknął, nie zwrócił uwagi, że blik to u nich nie jest płatność kartą, to wprowadzanie w błąd klienta. Już za pierwszym razem powinna być informacja, że blik to nie karta i nawet nie musieliby oddawać 3 zł ale powinni poinformować i wtedy nie było by problemu.

   Wuuuuu
  • Chciałbym Cię z wyprzedzeniem poinformować, że również przelew z konta to nie jest płatność kartą.
   Podobnie jak zakładanie lokaty oraz zalogowanie się na konto – te dwie czynności również nie są traktowane przez banko jako płatność kartą.

   Tomko
  • Wuuuuu ciesz się że potraktowali Cię prokliencko i doucz się chociażby z tego forum a nie narzekaj.

   Abdy59
  • Chociaż ja też kiedyś się tu pytałem, czy płatność Blik liczy się jako płatność kartowa dająca bezpłatność karty, jednak sytuacja była inna, bo pomijając już, że się pytałem, zamiast zakładać, że się taka transakcja na pewno liczy, to chodziło o opłatę za kartę kredytową z podpiętym do jej rachunku Blikiem… https://livesmarter.pl/200-zl-premii-karta-kredytowa-bank-millennium-marzec-2019/comment-page-1/#comment-228437

   Don Quijote de la Mancha
 • Proponuję, aby tego typu komentarze jak powyższe użytkownika Wuuuuu usuwać. Z założenia ma o wszystko pretensje. Otrzymał informację, że blik i płatność kartą to nie to samo, ale i tak upiera się przy swoim błędnym działaniu. Winą obarcza bank, który z uprzejmości nie obciążył go opłatą i dał drugą (i trzecią) szansę. To forum jest po to, żeby znajdować sprawdzone informacje o promocjach i wymieniać się rzetelną wiedzą, a nie wyładowywać życiowe frustracje.

  Borys29 Odpowiedz
  • 100% zgoda!
   Jak ktoś przegląda umowy i regulaminy, to zauważy, że są banki (na pewno PARIBAS i bodajże ING), które rozdzielają płatności BLIK i plastikiem. Czyli płacenie BLIKiem nie zwalnia z opłaty za kartę, bo zwolnienie z opłaty jest de facto za wykonanie „płatności kartą” (w innych bankach „płatności kartą lub BLIKiem” – zawsze wyraźnie napisane w regulaminie lub w TOiP).
   Nie ma tu mowy o żadnym wprowadzaniu w błąd!

   vicevit
  • Usuń może swój komentarz.
   Napisałem swój, aby przestrzec innych. I tyle.

   Wuuuuu
  • W tym przypadku to banki trzeba przestrzegać przed Tobą ;)

   abc
 • Czyli aby spełnić ostatni warunek należy w miesiącu listopad:
  1. Wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą;
  2. Wykonać min. 7 płatności BLIK;
  3. Wykonać min. 4 przelewów przez bankowość GOonline lub mobilną GOmobile) oraz
  4. Zapewnić wpływy na konto na min. 1000 w miesiącach wrzesień, październik i listopad ?
  Przepraszam, jednak dla mnie jest mało precyzyjny ten ostatni warunek promocji. Proszę o potwierdzenie bądź sprostowanie moich powyższych punktów :) Dzieki ;)

  yot84 Odpowiedz
  • Trzecia nagroda o wartości 100 zł jest przyznawana Uczestnikowi, który łącznie:
   a) spełni warunki do otrzymania Drugiej nagrody zgodnie z § 3 ust. 2 oraz w każdym miesiącu: wrześniu i październiku 2020 r. otrzyma Wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

   Czyli aby 3 nagroda wpadła: to we wrześniu Twój pkt 1, w październiku 2 i 3, a 4 w we wrześniu i październiku.

   keram7m
  • Dzięki za sprostowanie :)

   yot84
 • Założyłem konto, aktywowałem aplikacje, czekam teraz na kuriera z karta. Czy jestem wstanie gdzieś sprawdzić lub potwierdzić że biore udział w promocji?

  Tobiasz Odpowiedz
 • Po odbiorze nagród można od razu zrezygnować ?

  TomaszTomek Odpowiedz
 • Na stronie BNP wisi tabela oprocentowania obowiązująca od 01.07. gdzie jest zapis o promocyjnym % stałym 0.2% w okresie od 01.07. do 31.08.
  Kojarzyłam jakieś info, że promocyjne 0.2% obowiązuje w okresie od 01.07. ale nie do 31.08. tylko do 30.09. Sprawdziłam w Google i znalazłam inną tabelę oprocentowania również obowiązującą od 1 lipca, w której jest to co pamiętałam, 0.2% obowiązuje od 01.07. do 30.09.
  BNP podmienił tabelę na stronie i skrócił okres do 31.08.? Ja wiem, że to promocyjne 0.2% jest promocją tylko z nazwy:) ale jestem w szoku, że bank robi takie zagrywki

  Ew@ Odpowiedz
 • A ja nie mogę otworzyć, teraz mam już problem na samym początku.
  Zarejestrowałem się, ale nie mogę się założyć konta.
  Po kliknięciu w przycisk otwórz konto po rejestracji otrzymuję błąd:

  Forbidden
  You don’t have permission to access this resource.
  Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

  Z kolei po klikięciu w link z przesłanego od nich emaila:

  Bad Request
  Error 400

  Dodam, że nie mam żadnych adblockerów i sprawdzałem dwóch przeglądarkach.

  keram7m Odpowiedz
 • Wybierajcie dostarczenie umowy przez kuriera, a nie online (przez aplikację). Są problemy z rejestracją przez aplikację (nie linkuje do promocji, wywala na weryfikacji) – ja tak miałam i na infolinii potwierdzili mi, że to bardzo częsty problem.
  Przy wyborze kuriera, cały wniosek wypełnia się online, dodaje skan dowodu, a potem podpisuje SMS-em przez Autenti.

  SylwiaM. Odpowiedz
 • Ostatni dzień promocji, a wciąż aktywna. Widać już prawie każdy livesmarterowicz ma tam konto albo jeszcze nie minął mu okres karencji ;)

  Joana Odpowiedz
 • tan cały bank, to jest największa porażka na świecie!!!
  cały czas w mailu otrzymanym od nich nie miałem linka do zakończenia otwarcia konta , za 10 telefonem do nich dopiero wpadli na to , że ( według nich) to wina poczty wp, i miałem czekać na odzew i czekam czekam czekam i nic …….porażka totalna

  kiker Odpowiedz
 • A mnie dopiero dziś kurier dostarczył kartę. Aktywowałem SMSem, nadał się PIN i zalogowałem się pierwszy raz do ich internetowej bankowości. A tu karta ma status Wysłana i jest przycisk Aktywuj, więc klikąłem i tym razem system prosił o nowy pin, wpisałem zatwierdziłem, żadnego błędu, a przycisk Aktywuj dalej dostępny. To normalne w tym banku?

  keram7m Odpowiedz
  • Dobra, już jest aktywna, trzeba było wyczyść ciastka i przeładować stronę, dziwne że samo wylogowanie i zalogowanie nie odświeżyło statusu.

   keram7m
 • Chciałem się upewnić czy uczestniczę w promocji, ale na czacie mnie wystraszyli, że nie, a infolinia, że oni nie widzą dopóki pierwszy etap się nie zaliczy. Trochę kicha zwłaszcza, że miałem problemy z linkiem z emalia promocji do zakładania konta.

  keram7m Odpowiedz
  • A to dziwne, że Ci tak powiedzieli. Kiedy ja złożyłem wniosek o konto, nie dokończyłem go, następnie chciałem go zrobić przez aplikację, to w międzyczasie zadzwonili do mnie i zapytałem czy drugi wniosek jest złożony i zaliczony do promocji czy nie. Pani odpowiedziała, że nie, że muszę kliknąć w link z maila i założyć konto przez kuriera. Więc już na tym etapie była w stanie zweryfikować czy jestem poprawnie zapisany do promocji czy nie.

   Łukasz
  • A do mnie nie dzwonili, przy zakładaniu. A problem linkem, bo miał dwa „opakowania” clickserve_dartsearch_net, www_bnpparibas_pl i na koniec do market_bnpparibas_pl i strona nie chciała się otworzyć (Error 403 lub 400). Pytając się organizatora promocji w końcu kazał mi skrócić do tego ostatniego i dlatego chciałem się upewnić, czy na pewno zaliczyli.

   keram7m
 • Pytanie czy w BNP PARIBA płatność google pay jest traktowana jak płatność tradycyjną kartą.

  Miroo.Miroo Odpowiedz
 • Spełniłem wszystkie wymagania we wrześniu i październiku. Czy mogę już zrezygnować z karty, żeby nie ponosić opłat za nią?

  Łukasz Odpowiedz
 • Dziwna sprawa: dostałem emailem wypowiedzenie z Biura Maklerskiego BNP, ale ja w ogóle sobie nie przypominam żebym jakąś umowę z nimi zawierał, mam w tym banku tylko konto z tej promocji. Powód: nie korzystanie 2 lata. Ze 2 lata temu to miałem BGŻoptimę i Raffiego, ale żadnych „produktów maklerskich”. O co może chodzić, dostał ktoś?

  keram7m Odpowiedz
  • Tak, dostałem i koleżanka małżonka również. Też nie wiem w co gra Bank

   gajowy
  • Również to dostałem, wypowiedzenie umowy, której nigdy nie podpisałem

   abc
  • To standardowy bankowy burd… bałagan.

   Tomko
  • Wyjaśnienie z innego źródła:
   (…) W skrócie. Chodzi jeszcze o BGŻ Optima, przejęty przez Paribas. Sprawdzałem, bo mam plik z umową z Optimą z listopada 2011 roku. I rzeczywiście jest tam także „umowa świadczenia usług w zakresie przyjmowania i przekazywania zleceń zbycia i odkupienia jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych oraz tytułów uczestnictwa funduszy zagranicznych”. I ona się tam później po latach przekształciła w osobną umowę z Biurem Maklerskim Banku BGŻ BNP Paribas S.A.. I kto by pomyślał. Najczęściej nie czytamy w całości zmian w regulaminach przesyłanych nam przez bank. Ale sama umowa ramowa to 13 stron. A późniejsze zmiany jeszcze obszerniejsze.

   Ja123
  • Według mnie BGŻ Optima odpada, bo znam przypadek, w którym konta/umowa ramowa z Optimą zostały zamknięte wiele miesięcy temu a wspomniany mail i tak przyszedł.

   Tomko
  • Taka była odpowiedź samego banku na zapytanie, o co chodzi

   Ja123
  • Sprawa dotyczy Optimy. Ja również dostałem wypowiedzenie chociaż sam już wcześniej bo w 2019r wypowiedziałem umowę ramową Optimy. Jak wyżej pisał „Ja123”, Paribas kilka razy zmieniał umowy wprowadzając pojęcie „umowy podstawowej”. Jak się okazało po zamknięciu Optimy ta dodatkowa umowa jednak pozostawała nie rozwiązana pomimo, że treść um.ramowej przewidywała możliwość korzystania z DM za pośrednictwem Optimy. Możliwe, że było coś o tym w zmianach z 2017r ale linki do tej umowy już nie działają…

   numerek
  • Za takie zagrania to UODO powinien wystawić im odpowiedni rachunek, ale komu by się chciało to zgłaszać.

   Tomko
 • Powiedzcie ile dni w tym nieszczęsnym paribasie powinny wisieć zablokowane i nie zaksięgowane transakcje kartowe?
  W większości banków to jest 14 dni a w paribasie dzisiaj mam już 25 dzień.

  majaa Odpowiedz
 • Czy ktoś już otrzymał kody za wrzesień?

  Tobiasz Odpowiedz
  • Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej Nagrody, gratulujemy!
   Nagroda to 2 kody po 50 zł każdy, łącznie o wartości 100 zł, do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Biedronka. Kod zostanie wysłany SMS-em do 31 października 2020 r.

   keram7m
  • kody też właśnie SMSem przyszły

   keram7m
 • wiecie gdzie sprawdzić jakie miało kod mcc twoja operacja????

  kiker Odpowiedz
 • Jest bon 2 po 50 zł

  Chf Odpowiedz
 • Maila o przyznaniu nagrody otrzymałem 26 października. W nim że kody przyjdą w smsie do 31 października. I nic nie przyszło a dziś sobota 31, więc chyba nie będą nic rozsyłać …..

  IreneuszN Odpowiedz
 • Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu drugiej Nagrody, gratulujemy!

  Nagroda to 4 kody po 50 zł każdy, łącznie o wartości 200 zł, do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Biedronka.

  Kody zostaną wysłane SMS’em do 30 listopada 2020 r.

  ab Odpowiedz
 • Czy ktoś już otrzymał SMS z kodami na 200 zł? Maila otrzymałem 20.11, ale SMS poki co brak.

  Łukasz Odpowiedz
  • Żeby kurcze nie było jak miesiąc temu. Maila dostałem o nagrodzie a sms z kodami juz nie. I musiałem interweniować i dopiero przysłali. Choć twierdzili ze smsa wysłali. Teraz mail przyszedł. Zobaczymy jak będzie z sms.

   IreneuszN
 • Dziś otrzymałem kody 🤗

  Łukasz Odpowiedz
 • Również wpadły

  Chf Odpowiedz
 • Na szczęscie też wpadły dziś xD

  IreneuszN Odpowiedz
 • Szanowni Państwo,
  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu trzeciej Nagrody, gratulujemy!
  Nagroda to kod Allegro o wartości 100 zł.
  Kod zostanie wysłany smsem do 31 grudnia 2020

  ab Odpowiedz
 • Wpadł bon allegro

  Chf Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy