Rekordowe 400 zł za założenie darmowego konta BNP Paribas!

Zakończona

Po kilku miesiącach przerwy wróciła promocja BNP Paribas, w ramach której możemy zgarnąć rekordową premię. W zamian za założenie darmowego Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie kilku prostych warunków możemy zyskać 350 zł w gotówce oraz 50 zł w formie e-kodu do wykorzystania w sklepach Biedronka!

Rekordowe 400 zł premii od BNP Paribas

Premia dla premia

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji, tak samo jak posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 28.06.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 19.07.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

350 zł w gotówce + 50 zł do Biedronki

Tytułowa premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 150 zł, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy w wyznaczonym terminie oraz:

 • wykonanie min. 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay w lipcu oraz
 • zapewnienie wpływów na konto na min. 500 zł w lipcu

Jeśli chodzi o transakcje kartą dodaną do portfela Google Pay/Apple Pay, to oczywiście chodzi o wszystkie realne płatności na dowolne kwoty – na przykład w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” obrotu kartą, czyli wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Więcej o kodach MCC na stronie jakimcc.pl.

Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Drugą nagrodę, w wysokości 200 zł, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

 • wykonanie min. 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay w sierpniu oraz
 • zapewnienie wpływów na konto na min. 500 zł w sierpniu
 • wykonanie min. 2 przelewów (GOonline lub przez aplikację mobilną GOmobile) również w sierpniu

Jeśli chodzi o trzeci warunek, to regulamin mówi o najzwyklejszych przelewach Elixir z konta osobistego, np. na swoje konto w innym banku. Warunek ten łatwo więc spełnić (zresztą tak jak poprzednie :)).

Co z trzecią nagrodą? 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka otrzymamy za spełnienie poprzednich warunków oraz, dodatkowo, wykonanie min. 5 transakcji Apple Pay / Google Pay w każdym z miesięcy: wrzesień, październik, listopad.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 21.08.2020. O drugiej dowiemy się 23.09.2020, a o trzeciej – do 23.12.2020. Same nagrody będziemy otrzymywać do końca danego miesiąca – czyli do końca sierpnia, września i grudnia.

Ale uwaga: aby odebrać premię gotówkową konieczne będzie uzupełnienie danych do jej odbioru w terminie do 26.08.2020. Informacje jak to zrobić znajdziemy w wysłanym kilka dni wcześniej mailu.

50 zł do biedronki trafi do nas w formie 13-cyfrowego kodu karty wysłanego do nas SMSem.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Witam, jak zweryfikować datę zamknięcia?

  Ciekawski Odpowiedz
 • A co z byłymi klientami Raiffeisen? Zamknąłem tam konto w poprzednim roku, ale 12 miesięcy raczej jeszcze nie minęło. Myślicie, że mogę skorzystać z promocji jako nowy klient?

  Bruno Odpowiedz
  • Raiffeisen został przejęty przez BNP. Jesli masz dalej to konto to po prostu jesteś obecnym klientem BNP.

   Michał
 • Witam, czy posiadanie limitu allegro wyklucza z udzialu w promocji?

  dawid1234 Odpowiedz
 • Witam, a co w przypadku gdy nasz telefon nie obsługuje nfc czy możemy jakoś płacić w google pay?

  adamroman@poczta.fm Odpowiedz
  • Nie.

   Don_Bazylian
  • Możemy, przez aplikacje na telefonie, które obsługują płatności GPay. Wtedy NFC jest niepotrzebne.

   Oskar_15
  • Jakie to aplikacje z imienia i nazwiska , też bym chciał pradziadka nauczyć ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • xyz – GooglePay :) Ale w sklepie tym nie zaplacisz, tylko przez internet.

   keton
  • Coś kiedyś w zamierzchłych czasach ćwiczyłem w jakiejś promo tylko to gogle było pod inną nazwą.Teraz nie wiem z której strony zabrać się do tego ? Proszę o jakieś podpowiedzi . xyz

   prawdziwy-xyz
  • Kiedyś to był Android Pay

   aaaa
  • Jakie aplikacje? Instalujemy Google Pay w telefonie, dodajemy kartę, po czym można z niej korzystać np. w aplikacji Pyszne.pl.

   Oskar_15
 • 10 – tego czerwca mija mi karencja, jak myślicie, pula się nie wyczerpie do tego czasu ? :P

  Michał Odpowiedz
  • A jak myślisz, czy to co my myślimy ma jakiś wpływ na to czy pula się wyczerpie? :)

   JanL
 • Warto wspomnieć jeszcze jeden ważny warunek że na dzień wnioskowania nie można posiadać zawartej umowy ramowej. Czyli rozumiem że aby skorzystać z promocji, nie mogę mieć bankowości internetowej?

  slayer28 Odpowiedz
  • Posiadając ramowa nie przejdziesz wniosku, więc o to nie ma co się martwić.

   savi
  • no właśnie jak wpisuje swój stary login (z wypowiedzianą dawno umową) wyskakuje mi kod sms na podany wtedy numer telefonu do ustanowienia hasła jak za pierwszym razem … nie wiem czy to jest takie pewne, że te umowy zamykają (niby na formularzu jest umowa „w całości”) ale np. ostatnio pani twierdziła, że nie da się tak całkiem usunąć, następnym razem będzie ten sam login i to nie przeszkadza w następnej promocji (jak widać może przeszkadzać)

   JoX
  • a ktoś próbował zakładać w innych promocjach Paribasa, jeśli do końca okresu karencji brakowało kilku dni? Przejdzie czy się doliczą każdego dnia?

   abc
  • Konto ci założą, ale nie dostaniesz ani grosza z promocji :)

   ptok
  • Przetestowałeś to czy tak obstawiasz?

   abc
  • Programista który kodzi obsługę promocji, wprowadza warunki wypłaty premii. Jak myslisz.. jeśli wprowadzi warunek, ze musi być wartość dni nieposiadania konta > 366 dni, a Ty będziesz miał 265, albo 264, albo nawet 366, to system naliczy Ci premię czy nie? w dzisiejszych czasach za wyplatą premii nie stoi Pani licząca na liczydłach ręcznie każdego klienta osobno i nóż się machnie na Twoja korzyść, tylko napisany przez programistów program. Jeżeli jest błąd, to jest to błąd programu, więc nie liczyłbym na coś takiego o czym piszesz.

   jaceny
  • Oczywiście, to system sprawdza takie rzeczy, więc raczej nic nie da się zrobić.

   Kate
  • jaceny – oj zdziwilbys sie jakie babole moga byc w systemach bankowych. Czesto akurat tez na korzysc klienta :)

   keton
  • Keton pewnie mówisz o tych wymarzonych ;)

   abc
 • Czy jeżeli zarejestrowałem się na stronie promocji a następnie wypełniłem wniosek o konto, który został odrzucony z powodu odrzuconej weryfikacji, to czy mogę złożyć go jeszcze raz ?

  Mateusz Odpowiedz
 • A ja na końcu zatwierdzania wniosku otrzymałem komunikat: WERYFIKACJA NIE POWIODŁA SIĘ odwiedź najbliższą placówkę aby poznać szczegóły”.
  Ktoś wie może dlaczego?

  Paweł Odpowiedz
  • Na końcu nie zaznaczyłem żadnej zgody marketingowej – czy to może być przyczyną?

   Paweł
  • A w mailu mam taki wpis: „Z przykrością informujemy, że zawarcie Umowy w tym trybie nie jest możliwe. Prosimy o złożenie wniosku w najbliższym Oddziale Banku.”
   Ostatnia umowa wypowiedziana 14-02-2019, łącznie z wyłączeniem wszystkich elektronicznych kanałów dostępu.
   Ciekawe więc dlaczego odrzucili mój wniosek?

   Paweł
  • A spróbuj się zalogować do bankowości na stare dane, bo wypowiedzenie umowy ramowej to jedno, a drugie, to to, że BNP Paribas nagminnie tego nie realizuje i zamyka tylko konto

   sebeksk
 • Można spodziewać się jeszcze promocji z OK System? Te karnety na 6-9-12 miesięcy były spoko. Ostatnio było zamieszanie z wirusem, ale obecnie karnety zostały ponownie aktywowane i można wykorzystać zaległy okres. A dla banku opcja z karnetami też jest chyba dobra, bo każdy uruchamiany jest co miesiąc więc klient wiąże się na dłuższy czas.

  Borys29 Odpowiedz
  • Ja straciłem nadzieję na karnety i wybrałem 300 na alledrogo. Ale faktycznie te karnety co były na rok to był chyba najlepszy mój prezent od banku w ostatnich latach

   citkowy-lidlowy
 • Nie mam niestety modułu NFC w telefonie. Ale podobno można płacić telefonem bez tego modułu, korzystając z odpowiednich aplikacji, obsługujących GPay? Czy któreś z popularnych sieci spożywczych np. Biedronka, Auchan, Lidl, Aldi, Intermarche) ma taką właśnie aplikację?
  Z góry dziękuję za odpowiedź

  Michał Odpowiedz
  • Admin chyba bardzo się rozpędził pisząc „Jeśli chodzi o transakcje kartą dodaną do portfela Google Pay/Apple Pay, to oczywiście chodzi o wszystkie realne płatności na dowolne kwoty – na przykład w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy internecie”; wg regulaminu tylko w przypadku Apple Pay liczą się transakcje „na stronach internetowych z wykorzystaniem przeglądarki internetowej Safari dostępnej na Urządzanych mobilnych z system operacyjnym iOS lub komputerach z przeglądarką internetową Safari”, natomiast w przypadku Google Pay rozwiązaniem może być transakcja dokonana w aplikacji mobilnej (tzw. in-app payment), dokonana przy wykorzystaniu Karty zarejestrowanej w Aplikacji Google Pay”. Apki obsługujące te płatności to np. Allegro, Pyszne, iTaxi czy Revolut.

   Don Quijote de la Mancha
  • (akurat Revolut ma nieodpowiedni do tej promocji MCC)

   Don Quijote de la Mancha
 • Ci co brali udział pod koniec roku w promocji na Black Friday niestety są wykluczeni – w tym ja:)

  Michał Odpowiedz
 • W promocji Konto z Rozmachem dawali w sumie 550 zł w przelewach na konto, więc była bardziej rekordowa niż ta.

  Don_Bazylian Odpowiedz
 • Już po promocji…
  Pula szybko się skończyła

  IreneuszN Odpowiedz
 • To możliwe, aby w ciągu tak krótkiego czasu wyczerpała się pula 3000 kont?

  Ciekawy Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał już kartę kurierem ? Moja niby 9 czerwca przekazana do wysyłki i do dzisiaj jeszcze jej nie dostałem.

  roste Odpowiedz
  • U rodziny, a zakładaliśmy na 4 kontach karty przyszły w poniedziałek.

   drudar
  • Ja też czekam od 9 czerwca, napisałam im dziś meila z pytaniem na jakim etapie jest ta wysyłka.. zobaczę co odpiszą, może coś ruszy

   m.
  • W tamtym roku żona czekała 4 miesiące, aż w końcu wniosek anulowali. Co ciekawe jak nie dawno otwierała ponownie to okazało się, że jednak miała tam konto i premii nie dostała.

   drudar
 • „Tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek” – wysłałem wniosek o konto nie zaznaczajæc żadnej zgody. Czy tak jest w porządku?

  bla Odpowiedz
  • Tak, chodziło po prostu o wymagane checkboxy do złożenia wniosku (samych zgód marketingowych nie trzeba)

   Michał
 • Ktoś już dostał maila z prośba o podanie konta do wypłaty nagrody?

  Mateusz Odpowiedz
 • Wpadło 150.

  santech Odpowiedz
 • Czy ktoś już dostał premię lub chociażby maila we wrześniu (za sierpień)?

  tno3city Odpowiedz
 • Info o drugiej nagrodzie dostałem 22 września.
  „Dziękujemy za udział w promocji „Premia dla Ciebie”.
  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu drugiej nagrody, gratulujemy! Przelew zostanie wykonany do 30 września 2020.”

  Zet Odpowiedz
  • Ok, dzięki. Czyli reklamacja…

   tno3city
  • I 200 dziś wpadło

   Zet
  • U mnie też ;) Nie wiem czy podziałał wczorajszy mail, czy po prostu zostałem pominięty przy rozsyłaniu informacji. Choć myślę, że brak moich danych w pierwszej „bazie danych” oznaczał ich brak także w drugiej, więc mail uznaję za uzasadniony :)

   tno3city
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy