Aż 400 zł premii za założenie Konta 360° od Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. W zamian za założenie Konta 360° możemy zgarnąć nawet 350 zł premii w gotówce oraz 50 zł w formie karty podarunkowej do Biedronki!

400 zł na start od Banku Millennium

Konto 360° z kartą debetową Mastercard

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową Mastercard poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Wniosek powinniśmy złożyć do 7.06.2021 14.06.2021, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście jest też druga opcja, czyli podpisanie umowy całkowicie zdalnie – przy czym wtedy konieczne będzie wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę. We wniosku wymagane bowiem będzie zrobienie swojego zdjęcia (które zostanie porównane ze zdjęciem z dowodu). O wszystkim zostaniemy poinstruowani w trakcie wnioskowania.

Ostatni wymóg (który również należy spełnić do 30.09.2021) to aktywowanie aplikacji mobilnej banku.

Premia na prostych warunkach

Co dalej? Wystarczy, że w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu zapewnimy wpływy na konto na min. 1000 zł oraz dokonamy co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem. Warunki te pokrywają się zresztą dość mocno z warunkami zwalniającymi z opłat za konto (wpływ + 1 transakcja) – nie dość więc, że za konto i kartę nie zapłacimy w danym miesiącu ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów :)

Bank dodaje jeszcze jeden wymóg dla tych, którzy założyli konto zdalnie – za pomocą selfie. Do 30.09.2021 powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! 150 zł za comiesięczne wpływy oraz 100 zł za transakcje trafi do nas do 31.10.2021, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Dodatkowe 100 zł za pożyczkę

A co z pozostałą stówką? Jej zdobycie może nie być do końca opłacalne. Bank bowiem wymaga od nas zawarcia umowy pożyczki gotówkowej z ubezpieczeniem na kwotę min. 5000 zł. Mamy na to czas do końca roku, a ewentualne 100 zł trafi do nas do 30.04.2022 – pod warunkiem, że do 31.03.2022 będziemy sumiennie spłacać pożyczkę (bez wcześniejszej rezygnacji z ubezpieczenia, bez wcześniejszej spłaty części lub całości itd). Oczywiście koszty takiej pożyczki będą znacznie wyższe, niż wysokość przyznanej premii.

50 zł do Biedronki

Co ciekawe każdy nowy klient, który zawrze umowę o promocyjne konto (wyrobi kartę i wyrazi zgody marketingowe), automatycznie załapie się na nagrodę dodatkową, czyli 50 zł w formie karty podarunkowej do Biedronki. Do 30.06.2021 otrzymamy SMSem odpowiedni kod. Karta będzie ważna do 31.05.2022. Będziemy z niej mogli korzystać do wyczerpania środków.

Ile kosztuje Konto 360°?

Warunki bezpłatności, o których pisałem powyżej, dotyczą nie tylko zwolnienia z opłat za konto, ale również za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wie ktoś jaki kurier przyjeżdża z umową od Millenium ?

  Damian Odpowiedz
 • Karencja „od zawsze”.

  Bogdan Odpowiedz
  • Od zawsze to jeszcze nic. Ja brałem udział w promocji, ale nagrody nie otrzymałem bo o dzień za późno zalogowałem się do apki mobilnej i jako biorący już udział jestem wykluczony też :(

   Prideaceh
  • I tu mam pewne wątpliwości. Przy okazji promocji Rankomatu dostałem wprost informację, że osoby z poprzednich promocji które NIE spełniły warunków MOGĄ brać udział. Także tam na 100% będzie OK: https://livesmarter.pl/250-zl-premii-konto-360-bank-millennium-kwiecien-2021/

   Można więc pokusić się o stwierdzenie, że tu może być podobnie, ale to by trzeba przetestować – regulamin jest odmiennego zdania…

   Michał
  • jak założysz konto w promocji ale nie spełnisz warunków to nie wyklucza z udziału w kolejnej promocji, jedynie trzeba odczekać swoje, sprawdzone na własnej skórze

   stalker
  • Bogdan, czyli rozumiem że z tej promocji są wykluczeni wszyscy którzy kiedykolwiek mieli konto w Millenium

   Chaosinme666
 • Admin! Wkleiłeś stary regulamin z poprzedniej promocji ważnej do 4 maja.

  ptok Odpowiedz
 • Ale 400 zł premii to jest jakieś nadużycie. 100 zł jest za pożyczkę więc dla zdrowo myślącej osoby odpada.

  PS. Za chwilę ktoś da promocje że dają 5000 premii za konto. Ale 4900 to będzie premia za kredyt na pół miliona.

  Mar_Wer Odpowiedz
  • Ale tutaj zagladaja nie tylko ludzie zainteresowani (jak najwiekszym) zarobkiem. Szukaja najlepszego oprocentowania, konta czy karty. A tutaj jest oferta najtanszego kredytu na rynku. Tez wole oferty stowek czy nawet 250 zl za wziecie darmowych kredytow ale takie premie rzadko sie pojawiaja.

   aaaa
 • A ja mam pytanie z innej beczki. Podczas zakładania kont w kolejnych bankach musimy wyrazić zgody marketingowe. A to oznacza, że nie tylko bank, ale także partnerzy handlowi banków będą dysponować naszymi danymi. Kij tam z nr. tel, adresem czy mailem, ale jeśli chodzi o nr. pesel, do którego będą miały dostęp podmioty zewnętrzne – mam już swoje obawy, to może nie być do końca bezpieczne. Co o tym sądzicie?

  Janusz2354634 Odpowiedz
  • Zgody marketingowe wymagane w promocjach nie dotyczą podmiotów zewnętrznych (czasem jedynie, gdy promocję organizuje zewnętrzna agencja, konieczna jest zgoda na przetwarzanie przez nią danych niezbędnych do przeprowadzenia promocji).

   Don Quijote de la Mancha
  • Bardzo Ci dziękuję przyjacielu za odpowiedź. Pozdrawiam!

   Janusz2354634
 • Czy ostatnio ktoś próbował oferty utzymaniowej na ROR? Dają?

  JJ2010 Odpowiedz
 • Witam, mam pytanie. Czy próbował ktoś założyć konto w promocji w placówce banku? W regulaminie promocji jest napisane, że promocja obowiązuje w przypadku założenia konta przez stronę banku, jednak preferowałbym podpisanie umowy w placówce. Ktoś próbował? Fatygować się?

  KSDI11111 Odpowiedz
 • Dzień dobry, mam pytanie. Czy mogę potwierdzić tożsamość online zamiast selfie? (Zalogowałabym się z konta innego banku). Mam problem ze zrobieniem zdjęć, odrzuca mi wszystkie, niestety. Czy taka opcja nie wyklucza mnie z udziału w promocji? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

  Patrycja Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy