400 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła świąteczna promocja BNP Paribas. W zamian za założenie darmowego konta osobistego możemy zgarnąć 400 zł w gotówce. A gdyby tego było mało, to kolejne 300 zł czeka w promocji karty kredytowej :)

400 zł premii od BNP Paribas

Świąteczny czas z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 21.12.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 4.01.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1700 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

400 zł w dwóch transzach

Tytułową premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 150 zł, otrzymamy za sam fakt założenia założenie konta w promocji oraz w styczniu 2022:

 • wykonamy przelew/y za pomocą bankowości elektronicznej na min. 1000 zł
 • otrzymamy min. 5 wpływów

Jeśli chodzi o pierwszy punkt, to przelew dokonujemy za pomocą bankowości GOonline lub aplikacji GOmobile do dowolnej osoby (np. siebie). W przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku – minimum 5 razy.

Drugą nagrodę, czyli tym razem 250 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w każdym z miesięcy: luty, marzec, kwiecień:

 • wykonamy przelew/y za pomocą bankowości elektronicznej na min. 1000 zł
 • otrzymamy min. 5 wpływów
 • wykonamy min. 2 płatności BLIK

Warunki są tu te same, co poprzednio. Jeśli chodzi o BLIKa – chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach czy w internecie za realne towary czy usługi.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 18.02, o drugiej – do 24.05.2022. W pierwszym mailu organizator poprosi nas o uzupełnienie danych do przelewu premii – będziemy mieć na to czas do 22.02 (instrukcję znajdziemy w mailu). Przelewy trafią do nas do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • do 21.12.2021 rejestracja, na początku tekstu jest do 21.11 :)

  Zenobiusz Odpowiedz
 • Wydaję mi się, że prześwietlenie promocji w kwestii tego kto może wziąć w niej udział jest nie do końca poprawne. Wg. regulaminu w promocji „może wziąć udział Uczestnik, który (…) nie jest stroną Umowy ramowej w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej”. Czyli posiadając kartę kredytową z dostępem do bankowości internetowej raczej odpadam, dobrze myślę?

  jkl Odpowiedz
 • hymm chyba źle, karta jest, dostęp jest, wniosek o konto się procesuje, dodatkowo to wszystko potwierdzone prze konsultanta podczas rozmowy

  Zenobiusz Odpowiedz
 • Mam pytanie za 100 punktów: zleciłem w bankowości internetowej w ostatnim dniu miesiąca przelew wewnętrzny po godzinie 20:00 (dzień roboczy). Odbiorca przelewu otrzymał go natychmiast, natomiast bank zaksięgował go z datą następnego dnia roboczego, co akurat wyszło 2 dni później. Czy spełniłem warunek wykonania przelewu w danym miesiącu kalendarzowym?

  broker Odpowiedz
 • Ktoś już otrzymał maila otrzymaniu 1 nagrody?

  Angelika Odpowiedz
 • Nie ma maila odnośnie nagrody , coś jest nie tak, warunki spełnione i co

  Łukasz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy