400 zł w gotówce + 30 rowerów do wygrania w promocji darmowego konta osobistego BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła świetna promocja BNP Paribas. W zamian za założenie darmowego konta osobistego możemy zgarnąć gwarantowane 400 zł w gotówce. Ale to nie wszystko, bo biorąc udział w promocji dodatkowo zyskujemy możliwość wygrania jednego z 30 rowerów o wartości 1000 zł każdy oraz jednej ze 100 sakw rowerowych. A gdyby tego było mało, to kolejne 300 zł czeka w promocji karty kredytowej :)

400 zł premii od BNP Paribas

400 zł w promocji Jazda po nagrodę od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 6.03.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 20.03.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

400 zł w dwóch transzach

Tytułową premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 150 zł w gotówce, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji oraz jeśli w marcu spełnimy jeden prosty warunek:

 • wykonamy min. 3 przelewy przez bankowość elektroniczną

Chodzi o najzwyklejszy przelew (Elixir) np. na swoje konto w innym banku – pod warunkiem, że wykonamy go przez system bankowości internetowej lub aplikację mobilną.

Kolejną nagrodę, czyli tym razem aż 250 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie warunków uzyskania pierwszej nagrody, a następnie zarówno w kwietniu oraz maju 2022:

 • wykonamy min. 5 płatności BLIK
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł

Jeśli chodzi o transakcje kartą oraz BLIKiem, to zaliczane są wszelkie „normalne” płatności w sklepach (np. za zakupy spożywcze, paliwo, w piekarni, usługi fryzjerskie itp) czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” płatności czyli transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to polecam stronę jakimcc.pl.

Natomiast w przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 19.04, a o drugiej – do 27.06. Po otrzymaniu pierwszego maila będziemy musieli podać do 26.04 dane do odbioru premii, którą otrzymamy do 30.04.2022. Drugi przelew trafi do nas do 30.06.

Rower lub sakwa w konkursie

Rejestrując się do promocji możemy zaznaczyć chęć udziału w konkursie – warto z tego skorzystać, bo otrzymujemy gratis możliwość wygrania jednego z 30 rowerów Rayon Siera o wartości 1000 zł lub jednej ze 100 sakw Crosso Dry 60 o wartości 253 zł. Wystarczy, że spełnimy warunki odbioru pierwszej nagrody w promocji (czyli wykonamy 3 przelewy w marcu).

A jakie są warunki konkursu? Do 6.03 powinniśmy za pomocą strony promocji przesłać fotografię pod tytułem „Rowerem przez świat”. Jury konkursowe wybierze prace, które będą najciekawsze i adekwatne do tematu konkursu.

Informacja o uzyskaniu jednej z nagród trafi do nas 29.04, a sama przesyłka zostanie przekazana najpóźniej do 31.05.2022.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Warunki nic nie mówią o płatnościach kartą. Znaczyłoby to, że można wnioskować o konto bez karty, bądź zrezygnować z niej tuż po założeniu konta?

  Addal Odpowiedz
 • Z rowerami nie poszaleli, ale te sakwy polecam. Bardzo dobry, a przy okazji polski produkt. Wielokrotnie przetestowany. Ogólnie ciekawe mają niektóre promocje, bo nie skupiają się tylko na hajsie, ale też środowisku czy wypoczynku (np. karnety OK system kiedyś).

  Borys29 Odpowiedz
 • Regulamin promocji w sekcji ‚Ważne dokumenty’ dotyczy chyba innej promocji. Proszę o załączenie właściwego dokumentu. Z góry dziękuję

  Ben Odpowiedz
 • „wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe”

  Blik też?

  Janek Trebucht Odpowiedz
  • Niestety kartą…

   Opłata za kartę debetową wynosi 0 zł, gdy:
   a) w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty zostaną wykonane co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe (kartą, której dotyczy opłata)
   lub
   b) Użytkownik Karty nie ukończył 26. roku życia

   PETRUS
 • Z powodu jakiejs zapory nie mogę przejść do promocji przez kliknięcie w tekście, a nie mogę znależć promocji w wyszukiwarce BNP. Czy mogę prosić o wklejenie linka tutaj czy to nic nie da?

  Magda.s. Odpowiedz
  • Skoro juz weszlas na oficjalna strone bnp to od razu na srodku ekranu masz olbrzymi baner reklamowy z ta promocja, wystarczy na niego kliknac zamiast szukac malutkiej ikonki wyszukiwarki.

   aaaa
  • życzliwa porada zawsze w cenie :) dziękuję

   Magda.s.
 • u mnie sakwa. Dzięki za info o tej promce.

  traktor Odpowiedz
 • Czy trafił do Was już drugi przelew?

  bla Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy