Tylko do końca miesiąca: 500 zł za Konto Santander + 1% moneyback!

400 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas. W zamian za założenie darmowego konta osobistego możemy zgarnąć 250 zł w gotówce oraz 150 zł do wykorzystania w perfumerii Douglas. A gdyby tego było mało, to czeka na nas kolejne 300 zł w promocji karty kredytowej :)

400 zł za konto w BNP Paribas

400 zł premii od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 1.04.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 18.04.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli voucher Douglas o wartości 50 zł, otrzymamy za sam fakt założenie konta w promocji oraz w kwietniu 2022:

 • wykonanie min. 2 płatności bezgotówkowych kartą
 • wykonanie min. 1 przelewu przez bankowość elektroniczną

Do transakcji kartą zaliczane są wszelkie „normalne” płatności w sklepach (np. za zakupy spożywcze, paliwo, w piekarni, usługi fryzjerskie itp) czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” płatności czyli transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to polecam stronę jakimcc.pl.

Jeśli chodzi o przelewy, to również chodzi o najzwyklejsze przelewy (Elixir) wykonane przez bankowość internetową lub mobilną – na przykład na swoje konto w innym banku.

Kolejną nagrodę, czyli tym razem 100 zł w bonie, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w maju 2022:

 • wykonamy min. 4 płatności kartą
 • wykonamy min. 2 przelewy przez bankowość elektroniczną
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 500 zł

Pierwszy i drugi warunek jest więc analogiczny jak poprzednio, natomiast jeśli chodzi o wpływy: akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Trzecia nagroda, czyli 250 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w czerwcu 2022:

 • wykonamy min. 6 płatności kartą
 • wykonamy min. 2 przelewy przez bankowość elektroniczną
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł

Warunki więc znowu są analogiczne jak poprzednio – zmieniają się jedynie ilość / wartość.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 27.05, o drugiej – do 27.06, a o trzeciej – do 18.07. Bony trafią do nas do końca danego miesiąca, natomiast w celu odbioru gotówki konieczne będzie uzupełnienie swoich danych na stronie promocji – instrukcję znajdziemy w ostatnim mailu, a czas na uzupełnienie danych będziemy mieć do 25.07. Premia trafi do nas do końca lipca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Potwierdzam, ta wideoweryfikacja NIE DZIAŁA.

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
 • Dostałem 27 czerwca mail, że bon wyślą do 30 czerwca a ta godzina i bonu brak.

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy