Aż 400 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z bardzo wysoką premią za założenie konta. Co ważne: tym razem do zgarnięcia mamy 400 zł w gotówce, a nie w bonach – i to po spełnieniu bardzo prostych warunków! A gdyby tego było mało, to kolejne 300 zł czeka w promocji karty kredytowej :)

400 zł premii za założenie konta w BNP Paribas

Październikowa premia od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 7.11.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 21.11.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

400 zł w dwóch transzach

Tytułową premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 150 zł otrzymamy za założenie konta, a następnie w listopadzie:

 • wykonanie min. 3 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub GOmobile)

.
Przelewy mogą być dowolne – np. na swoje konto w innym banku.

Drugą nagrodę, czyli tym razem 250 zł, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz dodatkowo zarówno w grudniu, jak i styczniu i lutym:

 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł
 • wykonamy min. 5 transakcji BLIK

W przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

W przypadku transakcji BLIK chodzi o transakcje zainicjowane przez klienta – np. płatności w sklepach czy internecie.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafi do nas do 20.12 oraz 23.03. Będziemy mieć wtedy czas do 26.12 aby uzupełnić dane do odbioru nagrody (instrukcję znajdziemy w mailu). Nagrody trafią do nas do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Już chciałem założyć tam konto, ale jak zobaczyłem, że ta Pani zrywa grzyby z blaszkami, to pomyślałem że to za duże ryzyko trzymać tam pieniądze ;)

  Maku Odpowiedz
  • A ta Pani na to: „To kanie, kochanie” :-)

   Ja123
  • Dokładnie :)
   ja nie zbieram grzybów, co mają blaszki, ale teściowie mówią,że kanie są pyszne, cóż, trzeba być dobrym grzybiarzem

   Maku
  • Heheh, ależ wieloznaczna promocja: korzystasz z ofery, myśląc że to pyszna kania, a potem się okazuje, że to trujący muchomor sromotnikowy… 😉

   Don Quijote de la Mancha
 • Otworzyłem właśnie konto w tej promocji. Po wejściu w aplikację okazało się, że numer i historia rachunku są te same które miałem wcześniej (zamknąłem poprzedni rachunek w lipcu 2020r.). Czy to normalne? Czy zakwalifikuję się na premię ?

  Michał Odpowiedz
 • Właśnie. Zamknąłem w lipcu ubiegłego roku.

  Michał Odpowiedz
 • Czy warunkiem otrzymania premii jest wyrobienie karty debetowej do konta? Czy wystarczy założyć samo konto bez karty?

  Awosz Odpowiedz
 • Hej, mam konto powiązane z kredytem na allegro. Czy to mnie wyklucza z promocji?

  Nesta Odpowiedz
 • Limit allegro nie wyklucza z promocji, ja również do posiadam a korzystałem z wcześniejszej promocji i bonus się naliczył, limit allegro to nie ROR.

  Rafał Odpowiedz
 • Limit allegro nie jest RORem, nie wyklucza z promocji, sam posiadam limit allegro i otworzyłem konto we wcześniejszej promocji i bonus został naliczony. Jeżeli ktoś kiedyś posiadał konto w BNP i teraz otworzy nowe, to nr rachunku jest ten sam, dostępna jest nawet stara historia konta.

  Ralfin Odpowiedz
  • Super, ale w aplikacji nie mam przycisku „otwórz konto” jak piszą w instrukcji. Podpowiedź cię prosze Jak otwieraliscie więc konto?

   Nesta
  • Udało mi się złożyć wniosek. Dla wszystkich którzy też mieli problem – trzeba odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie wybierając w pierwszej kolejności „otwórz konto”. Zrobiłam składanie wniosku online, chodź powtarzałam robienie zdjęć i filmów 4 razy to się udało :)

   Nesta
 • Długo czekaliście na kartę przy podpisywaniu umowy przez kuriera?

  kas87 Odpowiedz
 • Czyli rozumiem, że po otrzymaniu nagrody, w kwietniu/maju 2022 można zamknąć konto?

  Michał Odpowiedz
 • Witam
  Znajomy dostał kartę debetowa od kuriera przy podpisywaniu umowy.

  miron Odpowiedz
 • Rozumiem, że kartę mogę zamknąć od razu po otrzymaniu? Nie chcę pilnować tych 3 transakcji w miesiącu.

  Marian Odpowiedz
  • Regulamin mówi:
   „jest posiadaczem Konta Osobistego — wraz z Kartą — oraz dostępem do Bankowości elektronicznej w dniu przekazania każdej z nagród, zgodnie z § 4 Regulaminu.”

   Ja123
 • Dziś aktywowałem konto. Jak aktywuję kartę debetową dziś, to jeszcze w październiku będę musiał wykonać 3 transakcje kartą, żeby nie zapłacić 5 zł ? Może lepiej kartę aktywować w listopadzie ?

  FPGAs Odpowiedz
  • Pani na infolinii powiedziała, że w październiku nie muszę robić transakcji, a opłata i tak nie zostanie pobrana.

   Marian
 • wypełniłem podstawowe dane i teraz mam komunikat
  „Trwa przygotowanie danych do Twojego wniosku.” ile to może trwać? już godzinę czekam….

  Waldemar Odpowiedz
 • Przyznam się, że się po cichu podśmiewywałem czytając komentarze innych użytkowników z ich problemami przy otwieraniu konta w BNP a tu mnie także dopadło. Wniosek składany koło 22:40 w opcji przez kuriera, na końcu komunikat, że weryfikacja się przedłuża i dostanę informację na maila. Myślałem, że od razu przyjdzie sms z kodem, więc zostawiłem na noc włączone dźwięki – żaden sms nie przyszedł. Rano zaglądam na pocztę, a tam mail z 01:30, że mam kliknąć „tutaj” – żaden link oczywiście się nie wyświetla mimo świeżej przeglądarki bez ad-blocków – i mam na to 30 minut (!). No ludzie, czy oni są normalni? Link wydobyłem dopiero ze źródła maila, udało mi się kliknąć o 6:00 i jeszcze działał, mimo że minęło ciut więcej niż te 30 minut. Na koniec najlepsze, gotowa umowa „podpisana cyfrowo przez firmę Autenti” jest w jako obraz w PNG! Każda strona jako osobny obrazek. Tak się wyświetla zarówno w trakcie wniosku jak i potem po podpisaniu przy próbie pobrania przez link z kolejnego maila. Czemu nigdzie nie ma tam cyfrowo podpisanego PDF? Równie dobrze mogli tam wstawić zdjęcie prezesa banku z dymkiem komiksowym i napisem „Potwierdzam”. Żona zakładała konto w ten sam sposób chwilę po mnie, na moment pisania komentarza jeszcze nie dostała maila z widmo „linkiem”. Także i ja potwierdzam, dziwny bank i dziwne sposoby zakładania konta. Ciekawe co będzie dalej, skoro tak się zaczyna.

  Andrzej Odpowiedz
  • Wniosek żony zweryfikowali o 8:00. Co ciekawe jej wysłali smsa, żeby sprawdziła pocztę, bo tam czeka mail z linkiem – mi natomiast o tej 01:30 smsa z przypominajką nie przesłali. Ostatecznie udało się zatwierdzić obydwa wnioski.

   Andrzej
  • @Andrzej – też dostałem email, niestety nie ma tam aktywnego linku,
   umowa czeka na podpisanie, wejdź do aplikacji

   czy możesz przesłać jakieś wskazówki? – jak ten link pokleić??

   firestarter
  • Jeśli nie masz bezpośrednio opcji wyświetlenia źródła wiadomości to możesz spróbować w innej przeglądarce albo spróbować odpowiedzieć / przekazać – wtedy link się pokazuje w treści jako obrazek bez załadowanej grafiki i można na niego kliknąć i wybrać skopiuj link.

   Andrzej
  • pomógł kontakt z linią
   ehh, przecież to takie oczywiste ;) i tak bardzo jasno napisane
   okazało się, że po prostu znowu trzeba jeszcze raz powtórzyć _prawie_ cały proces w aplikacji (tzn. zdjęcia dowodu i En face, no i oczywiście trening karku)

   AI coś nie trybi?, czy to tylko na zmęczenie przeciwnika

   firestarter
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy