Banalnie proste 400 zł za Konto Jakże Osobiste Alior Banku + 1% moneybacku + 5% na koncie oszczędnościowym

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Alior Banku „Bankuj mobilnie”. W zamian za aktywne korzystanie z rachunku przez 8 miesięcy możemy zgarnąć 400 zł premii na start. A do tego ciągle aktualne 1% moneybacku od transakcji kartą w telefonie oraz 5% na koncie oszczędnościowym..

400 zł na start od Alior Banku

Banku mobilnie z kontem Alior Banku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego), Karty Kibica Alior Banku albo konta w T-Mobile Usługi Bankowe od dwóch lat (względem daty złożenia wniosku o konto). Natomiast zgodnie z regulaminem:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Uczestnika ze Sprzedaży premiowej

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową za pomocą kanałów elektronicznych banku nie później, niż 30.09.2022. Samą umowę powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (przez przelew, wideorozmowę lub w obecności kuriera) oraz aktywować co najmniej dwie korzyści do konta w ciągu 30 dni od podpisania umowy.

W trakcie wnioskowania należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (elektronicznie i telefonicznie).

Tu dodam, że jeśli będziemy mieli problemy w trakcie wnioskowania, to warto zamówić kontakt ze strony banku – tak, aby oddzwonił do nas konsultant i dokończył proces.

400 zł na prostych zasadach

Co dalej? Premia podzielona jest na osiem części – po 50 zł za każdy miesiąc, w którym spełnimy następujące warunki:

 • wykonanie min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę oraz
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

Tak, tylko tyle! :)

Warunki spełniamy przez pierwszych 8 pełnych miesięcy kalendarzowych. Premia wypłacana będzie do końca kolejnego miesiąca, o ile ciągle posiadamy konto i kartę. Razem do zdobycia mamy 400 zł.

Na koniec dodam, że wykluczone są transakcje z kodami MCC 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Przy tak prostych warunkach promocji nie ma to chyba większego znaczenia – każda „normalna” transakcja będzie jak najbardziej uznawana.

Jakże Osobiste Korzyści

Premia na start to jednak nie wszystko. W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 4% na koncie oszczędnościowym pod warunkiem wydania min. 300 zł miesięcznie kartą do konta
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z naszej perspektywy najciekawszy wydaje się zwrot za płatności zbliżeniowe do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbay Pay oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

5% na koncie oszczędnościowym do 400 000 zł

Oprócz 4% do 10 000 zł w ramach korzyści Alior oferuje w chwili obecnej również 5% do 400 000 zł dla nowych środków. Wystarczy, że przelejemy do banku nadwyżkę nad saldo z dnia 20.07.2022. A że konto przecież dopiero zakładamy, to wszystko będzie traktowane jako nowe. 5% zgarniemy przez 4 miesiące od dnia ulokowania pierwszych nowych środków – pod warunkiem, że będziemy przelewać na nasze konto osobiste 2000 zł miesięcznie (jeśli o tym zapomnimy, to będziemy mieć oprocentowanie 2%).

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Git, akurat dla dziewczyny która miała tylko w swoim życiu konto w banku lokalnym :D

  luka89waw Odpowiedz
 • Czy takie banalnie? 300 zł miesięcznie trzeba wydawać żeby za kartę nie płacić. A to już wymóg wyśrubowane. Więc promocja teoretycznie łatwa i prosta ale jak się wgryźć w szczegóły to już nie tak różowo.

  Mar_Wer Odpowiedz
  • Czyli realnie 360 zł na czysto :P Poniżej 26 lat, oferta spoko. I mamy do wyboru dwie korzyści które są płatne normalnie. Jak na ten bank to łatwe warunki.

   luka89waw
  • Zależy, jak dla kogo 300 zł to dużo :P

   luka89waw
 • Tego konta nie idzie założyć. Na stronie promocyjnej klikam w załóż konto i nic się nie dzieje. Próbowałem na trzech różnych przeglądarkach. Też tak macie ?

  Krzysztof2 Odpowiedz
  • mozna obejsc blad i zlozyc wniosek ale to link promowany przez livesmarter wiec spokojnie poczekaj az bank naprawi blad
   a popsuli nawet wnioski skladane bezposrednio ze strony banku

   aaaa
 • Ja też mam błąd ale podejrzewam, że winą jest to, że spłacam raty 0% za telewizor kupiony w jednej z sieciówek, z automatu dostałem numer klienta CIF i jestem w stanie zalogować się do Alior Mobile, ale nie mam tam żadnego konta poza rozpiską pozostałych rat.

  Piotr.aabbcc Odpowiedz
 • Tę promocję KK znacie?
  „300 zł premii na start z kartą kredytową”
  karta kredytowa Mastercard OK!

  owat Odpowiedz
 • Dziś ostatni dzień sierpnia, konto założyłem w czerwcu, warunki spełniłem w lipcu a 50 zł ani śladu na razie… Może będzie jutro

  Wojciech Odpowiedz
 • Czy orientuje się ktoś , czy w Aliorze jest jakaś oferta utrzymaniowa gdy złożymy dyspozycje zamknięcia konta ?

  KaBe Odpowiedz
 • Ten Alior jest szalony, mimo poprawnego przejścia procesu podpisania umowy, podania nr telefonu na który przyszło potwierdzenie i mając kod CIF …czekam i czekam i SMS do pierwszego logowania nie przychodzi. Ci się okazuje ? Na WSZYSTKICH (trzech) kontach smsy autoryzacyjne przychodzą na stare (2015-17) nr telefonów, dawno polikwidowane konta, dostępy i umowy ramowe. Przy okazji wyłącza zgody marketingowe mimo poprawnego zaznaczenia przy wnioskowaniu. Do dwóch kont przypadkowo udało się dostać, do jednego tego nr już dawno nie mam … I teraz pytanie jak to ugryźć ? Tylko wizyta w banku członka rodziny ? ;-(

  JoX Odpowiedz
 • Czy otwarcie konta telefonicznie zostało przez kogoś przetestowane i bierze udział w promocji? Mi pozostaje tylko kafel „zamów kontakt”, a w regulaminie jest zapis, że wniosek o konto należy złożyć za pośrednictwem strony internetowej, bankowości elektronicznej lub aplikacji.

  Micha Odpowiedz
 • Nic nie doszło.. Reklamacja

  luka89waw Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy