400 zł premii za założenie konta Millennium 360° (i do 7,5% na koncie oszczędnościowym)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. Tym razem do zgarnięcia mamy aż 400 zł za założenie konta Millennium 360°. A dla oszczędzających – do 7,5% na koncie oszczędnościowym Profit do 300 00 zł.

400 zł premii od Banku Millennium

400 zł z kontem Millennium 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadała żadnego konta osobistego Banku Millennium po 1.01.2020. Posiadanie konta technicznego nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon
 • świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy”

Wniosek powinniśmy złożyć do 31.05.2023, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę. Do wyboru mamy dwie opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Ta ostatnia opcja jest chyba najwygodniejsza – pamiętajmy tylko, aby dane (imiona, nazwisko, adres) w przelewie z wybranego banku były takie same, jak podaliśmy we wniosku.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w ciągu 7 dni od otwarcia konta zasilimy je kwotą min. 1000 zł, a do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonamy co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem oraz zalogujemy się min. raz do aplikacji mobilnej banku. W ten sposób zapewnimy sobie pierwszą z nagród, czyli 100 zł w gotówce, które zostanie wypłacone do końca kolejnego miesiąca.

A jak zdobyć pozostałe 300 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych spełnimy poniższe warunki:

 • suma wpływów na konto wyniesie min. 1000 zł
 • dokonamy co najmniej 5 płatności kartą
 • zalogujemy się min. 1 raz do aplikacji mobilnej

Tu warto dodać, że spełniając powyższe warunki automatycznie spełnimy warunki miesięczne zwalniające z opłat za konto i kartę debetową.

Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie (przez selfie) to powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów). Będziemy mieć na to cztery pełne miesiące licząc od miesiąca założenia konta.

I to tyle! 300 zł trafi do nas w formie przelewu do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić). Łącznie zgarniemy więc 400 zł w gotówce :)

Ile kosztuje konto Millennium 360°?

Konto Millennium 360° jest co do zasady darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy Mille daje jakieś oferty zatrzymaniowe przy zamykaniu konta?

  grubek334 Odpowiedz
  • odpisze co proponują (utrzymanie klienta) -> zwolnienie z oplat (nie musisz 5x Karta lub BLIK robic) wiec LOL. Ale jak powiesz ze to malo (bo jest) to proponuja cos lepszego: 30zl /mc przez ROK przy warunkach 5x Karta/Blik miesiecznie (min 1zl), logowanie do apki choc raz i wplyw dowolny (zrodlo) 1000zl na konto. IMHO calkiem spoko – 360 do sciagniecia jako zatrzymanie klienta.

   Krzychoooo
  • jakie daje? Jak skladam online wniosek przez millenet to zaraz dzwonia czy pod koniec 30 dni itd?

   Krzychoooo
 • Ciągle brakuje mi 3 miesiące do bycia nowym. Opornie idzie im skracanie karencji

  Gutej888 Odpowiedz
 • co za różnica, ważne że dzwonią i przedstawiają ofertę utrzymaniową

  Maciej Odpowiedz
 • A przy zamykaniu kk co obecnie jest do ugrania??

  JJ2010 Odpowiedz
  • 10% do 200pln bonusu za płatności KK lub podpiętym pod nią blikiem. Chyba, że dopiero co korzystałeś to trzeba odczekać jakiś czas (kolejny rok?) by znów skorzystać.

   Pietia
  • Jak to uzyskać ? Jak próbować zamknąć KK w millenium ? przez chat ? jest jakiś wniosek/formularz ?

   musiek
  • Telefon na infolinię -> złożenie dyspozycji zamknięcia karty -> odczekanie kilku dni na telefon z działu retencji

   Za pierwszym razem miało to miejsce w 2. połowie 2022r. Później jak odebrałem nagrodę i dzwoniłem drugi raz to pod koniec 2022r to mnie przekonali bym poczekał z wypowiedzeniem do nowego roku „bo może coś będzie” i w styczniu rzeczywiście było. Nie wiem więc czy raz na rok dają czy co kilka miesięcy można. I czy 2x to max czy można liczyć na coś jeszcze.

   Pietia
  • Rok temu składałem i dostałem 10% max 200zł, spróbuję znowu, w końcu rok minął ;)
   Jak nie dadzą, to zamykam i będę czekać na nowe rozdania.

   JJ2010
 • jak sprawdzić kiedy się zamknęło konto i kartę kredytową w millenium? da się na infolinii?

  Megi Odpowiedz
  • Megi, po prostu zadzwoń na infolinię i się spytaj, czy podadzą ci tę informację, to chyba szybciej niż czekać tu parę dni na odpowiedź…

   Ja123
 • Czy po przelaniu sobie tych 1000 zł z innego konta, zrobieniu 5 transakcji mogę resztę przelać z powrotem na swoje główne konto? Z góry dziękuję

  Mich Odpowiedz
  • Oczywiście, nie ma obowiązki trzymania środków, liczy się tylko odnotowanie wpływu.

   Adam K.
 • A te utrzymaniówki przy koncie to dają przy jakimś konkretnym sposobie wypowiedzenia np. oddział, telefon? I czy to zwolnienie z 5 płatności jest czasowe, czy na zawsze?

  ja Odpowiedz
 • Czy do zwolnienia z opłat za konto kwalifikuje się użycie pięć razy BLIKa, ale do wypłaty gotówki z bankomatu?

  Aleksander Odpowiedz
 • Pierwszy raz nie przeczytałem samodzielnie regulaminu i zasugerowałem się tym, co napisane na livesmarter. I straciłem 300 zł :(
  Powyżej napisane: „Do wyboru mamy dwie opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku.”
  I dalej: „Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie (przez selfie) to powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości.”
  Otworzyłem przez przelew weryfikacyjny z innego banku. Więc zakładałem, że nie muszę iść do oddziału. Spodziewałem się dostać 300 zł do końca września. Nie dostałem, więc dopiero dziś zajrzałem do regulaminu.
  A w regulaminie jest: „dodatkowo, o ile otworzysz konto online za pomocą logowania do innego banku lub online na selfie z wykorzystaniem zdalnej weryfikacji, potwierdzisz prawidłowo swoją tożsamość…”

  pqr Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy