6 – 7,5% do 300 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Zakończona

Bank Millennium odpalił kolejną edycję promocji konta oszczędnościowego – a tam, zgodnie z moimi przewidywaniami, obniżka oprocentownaia. Osoby, które od dziś ulokują w tym banku nowe środki, zgarną 6% w skali roku do 300 000 zł. Oprocentowanie będzie wprawdzie można podwyższyć do 7,5%, ale po wykonaniu 5 transakcji kartą miesięcznie.

7,5% na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

7,5% do 300 000 zł przez 90 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 3.03.2023. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania zaczyna się dzisiaj (6.03), a kończy się 14.04.2023. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 90 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków).

W obecnej edycji promocji gwarantowane jest tylko oprocentowanie 6% w skali roku. Aby natomiast zyskać o 1,5 punktu procentowego więcej należy jeszcze spełnić jeden warunek: wykonać w danym miesiącu kalendarzowym 5 płatności na dowolne kwoty kartą lub BLIKiem za zakupy w sklepach lub internecie.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł (lub 9,9 zł dla kont otwartych po 25.04.2022). Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów będzie więc to Konto Millennium 360° – którego prowadzenie co do zasady jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jestem w promocji 47 , okres naliczania to 27.01 – 26.04 w promocji 6% + 2%, regulamin podpina się w promocji 47 a dzisiaj po zalogowaniu mam 6% + 1,5%, czyli 7,5% Też macie taki błąd ?

  Artin Odpowiedz
  • W zakładce „Promocja” widzę 8% i kwietniową datę zakończenia dla mnie.

   Joana
 • Ja jestem w edycji 45 i jeszcze dwa dni do końca promocji, czyli do 10 marca 2023 r. Mam nadal 8%, tak jak na początku.

  Paweł Odpowiedz
 • Z innej beczki, chciałam pod koniec lutego zamknąć konto i na początku marca zadzwonił Pan z działu utrzymania klienta, chciał.oznac powody i od słowa do słowa zaproponował że bank co miesiac ( przez rok) będzie mi wypłacał premię 30zł w zamian za spełnienie prostych zasad bezpłatności konta (czyli 1000zł na konto i dowolna płatność minimum 1zł). 360zł piechotą nie chodzi i zgodziłam się 🙂 Piszę informacyjnie 🙂

  Pola33 Odpowiedz
  • @Pola33
   dzięki za info, a masz nowy typ konta? bo warunek wpływu i jednej wpłaty obowiązywał w starej wersji więc to chyba promocja dla nowych?

   Ew@
  • Nie,ma to konto bardzo długo, chyba z 6lat jak nie dłużej. A promocja jest dla wszystkich do których zadzwonią i przedstawią ta ofertę. Już kilka razy miałam zamykać konto i zawsze mnie naciągają by tego nie robić… 😄

   Pola33
  • To muszę spróbować, zobaczę czy do mnie zadzwonią:)

   Ew@
 • Przypomni ktoś jak to jest z tymi przelewami w Millennium? Coś mi się kojarzy, że jednorazowo można było tylko 50k+ 50k z apki? Ma ktoś jakieś doświadczenia i doradzi?

  Beata2 Odpowiedz
  • Coś dziś dziewczyny nie mogą spać od rana , czyżby wiosna tak na nie działa ? Trzeba uruchomić autoryzację mobilną i będzie limit 200 k przez bankowość internetową . xyz

   prawdziwy-xyz
  • 200 tys.zł w bankowości internetowej z autoryzacją mobilną, 50 tys.zł w bankowości mobilnej, dziennie w sumie 200 tys.zł

   Pietrucha
  • Z poziomu bankowości elektronicznej przez stronę chyba nie ma tego limitu… Tylko apka taki ma.

   Google pokazuje taki scenariusz:
   „Zajrzyjmy do Banku Millennium. W bankowości elektronicznej górny limit kwoty przelewy zależy od sposobu jego autoryzacji. Jeśli jest potwierdzany autoryzacją mobilną, wówczas można przelać maksymalnie 200 000 zł, jeśli hasłem SMS – 50 000 zł. Przez aplikację mobilną przelejemy nie więcej niż 20 000 zł.18 sty 2023”

   Pola33
 • @prawdziwy
  Wiosny co prawda jeszcze nie ma, ale ode mnie masz wiosenny uśmiech. Rozumiem, że chodzi o przelew 200k w bankowości elektronicznej, który zostanie autoryzowany mobilnie/ przez aplikację ?

  Beata2 Odpowiedz
 • A czy jakąś ofertę utrzymaniową dla KK to teraz mają?

  JJ2010 Odpowiedz
  • U mnie właśnie leci okres utrzymaniowy z 10% do 200zl + darmowa karta przez kilka miesięcy.

   crs84
  • Te 200zl to rozumiem max, więc trzeba wydać 2000. A.przez jaki okres ten cashback??

   JJ2010
 • Proszę o informację, jak z wypłatami odsetek, osobno promocyjne i osobno premiowe, dwie wypłaty ?

  Pietrucha Odpowiedz
 • Dzisiaj wysłali emaila o terminie wypłaty odsetek 31/03 i 1/04 .

  TYCH Odpowiedz
 • Kiedy warto teraz zerować konto?

  Ahikaa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy