400 zł premii za założenie konta Millennium 360° (i do 8% na koncie oszczędnościowym)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. Tym razem do zgarnięcia mamy aż 400 zł za założenie konta Millennium 360°, na dodatek ze skróconym okresem karencji. A dla oszczędzających – do 8% na koncie oszczędnościowym Profit do 300 00 zł.

400 zł premii na start od Banku Millennium

400 zł z kontem Millennium 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadała żadnego konta osobistego Banku Millennium po 1.01.2020. Posiadanie konta technicznego nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon
 • świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy”

Wniosek powinniśmy złożyć do 31.03.2023, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę. Do wyboru mamy dwie opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Ta ostatnia opcja jest chyba najwygodniejsza – pamiętajmy tylko, aby dane (imiona, nazwisko, adres) w przelewie z wybranego banku były takie same, jak podaliśmy we wniosku.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w ciągu 14 dni od otwarcia konta zasilimy je kwotą min. 1000 zł, a do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonamy co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem oraz zalogujemy się min. raz do aplikacji mobilnej banku. W ten sposób zapewnimy sobie pierwszą z nagród, czyli 200 zł w gotówce, które zostanie wypłacone do końca kolejnego miesiąca.

A jak zdobyć pozostałe 200 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych spełnimy poniższe warunki:

 • suma wpływów na konto wyniesie min. 1000 zł
 • dokonamy co najmniej 5 płatności kartą
 • zalogujemy się min. 1 raz do aplikacji mobilnej

Tu warto dodać, że spełniając powyższe warunki automatycznie spełnimy warunki miesięczne zwalniające z opłat za konto i kartę debetową.

Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie (przez selfie) to powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów). Będziemy mieć na to cztery pełne miesiące licząc od miesiąca założenia konta.

I to tyle! 200 zł trafi do nas w formie przelewu do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić). Łącznie zgarniemy więc 400 zł w gotówce :)

Ile kosztuje konto Millennium 360°?

Konto Millennium 360° jest co do zasady darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Nie pomyliłeś coś z darmowością konta??? Było wpływ 1000 + 1x kartą. Zmieniło się coś?

  jojo Odpowiedz
 • Zmieniło się: kiedyś Konto 360 tak jak piszesz, a od pewnego czasu Millenium 360 i inne warunki

  keram7m Odpowiedz
 • nie pamietam kiedy zamknąłem konto i czy się łapie na promocje- jeśli złożę wniosek to czy jest szansa ze mi otworzą konto ale bez udziału w promocji?

  adas Odpowiedz
 • Czyli to dwa różne konta? „Starzy” mają łatwiej?

  jojo Odpowiedz
  • Millennium 360 stopni to oferta dla nowych, Konto 360 stopni dla starych, można mieć oba na raz. Dla mnie lepsze jest 5 transakcji kartą bez wpływu niż 1 z kartą i wpływ, wiec zależy co kto woli

   Dzikus
  • „Millennium Bank ma problemy kapitałowe. Zapewnia, że poprawa współczynników nastąpi w relatywnie krótkim czasie” Wydaje misie ,że powinni zaoferować dobrą stawkę aby ich dokapitalizować . xyz

   prawdziwy-xyz
 • Rozumiem, że można to połączyć z programem poleceń?

  wojak Odpowiedz
 • Kto mi może nieco więcej napisać o tym Goodie ? Np w Lidlu można z tego korzystać, często robię tam zakupy, ale co i jak? Widzę też że na start dają 20 zł.

  jojo Odpowiedz
  • To działa tylko w sklepach stacjonarnych. W Goodie szukasz Lidla i tam masz podany procent zwrotu za zakupy np. 2%. Klikasz link do Lidla z ich strony (tylko tak naliczy się zwrot), robisz zakupy, płacisz dowolnie i za 1-3 dni na koncie w Goodie nalicza się zwrot do zatwierdzenia, potem trzeba dość długo czekać (nawet 3 m-ce) na rzeczywiste naliczenie zwrotu. Gdy uzbierasz co najmniej 21 zł możesz wypłacić pieniądze na dowolne konto w banku.

   Ja123
  • Sorry, pierwsze zdanie miało być : To działa tylko w sklepach ONLINE

   Ja123
  • Przed całą transakcją najlepiej wyłączyć wszystkie uBlocki itp. No i zarówno na Goodie, jak i potem na stronę sklepu wchodzić poprzez przeglądarkę w trybie prywatnym (niby mają apkę, ale nie zawsze nalicza). Zwykle wychodzą groszowe naliczenia. Ale grosz do grosza…

   Be@
 • @jojo
  Goodie bardzo często nie uwzględnia transakcji. Wykonasz je prawidłowo, ale w reklamacji bezczelnie piszą, że jej nie zarejestrowali.

  Waldemar Odpowiedz
  • To samo pisali o Planet Plus, a ja jednak zawsze dostawałem cacheback. Winny jest prawie zawsze nieświadomy użytkownik, który nie rozumie jak to działa. Dla ułatwienia napiszę, że najlepiej transakcje wykonywać w trybie incognito, aby inni pośrednicy nie „przejęli” naszych transakcji.

   Dario
 • A co jeśli przez selfie nie udaje się weryfikacja i bank zaprasza do oddziału. Czy w takim wypadku promocja będzie obowiązywać? Nie mam konta w banku, z którego mogłabym zrobić przelew weryfikacyjny.

  Iza Odpowiedz
 • 3 lata karencji… super oferta :D

  Dario Odpowiedz
 • Czy ktoś wie ile od 22 stycznia zaproponuje Millennium na K.O?

  Bogusia Odpowiedz
 • Czy po weryfikacji przez inny bank można wycofać zgody na pobieranie danych z mojego innego konta czy muszą zostać aby otrzymać premię?

  Paweł Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem:

   Drugą premię 200 złotych otrzymasz, jeśli:
   […]
   3) nie odwołasz zgód wyrażonych przy otwieraniu konta oraz nie rozwiążesz, nie wypowiesz lub nie odstąpisz od umowy o konto do czasu wypłaty drugiej premii

   Michał
  • Tak dokładnie tylko czy to nie tyczy się tylko zgód marketingowych oraz świadczeń przez Millennium Goodie.
   Mi natomiast chodzi że fakt że przy potwierdzeniu konta za pomocą innego banku udostępniłem podgląd do rachunków z ING bodajże do kwietnia tego roku i wyświetlają mi się wydatki z ING w aplikacji Millenium.
   W każdym razie dziękuję za odpowiedź, fajnie że tak szybko tutaj działa wsparcie od was :)

   Paweł
 • Może to głupie pytanie, ale myślicie że samo przesłanie 5 przelewów blikiem wystarczy do spełnienia warunków? Napisane jest ‚płatność’ no ale…

  Mac Odpowiedz
 • Przy zakładaniu konta na selfie wizyta w oddziale by udostępnić dowód i podpis jest konieczna do uzyskania premii ?

  Warszawski Bankier Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy