400 zł premii za założenie konta Millennium 360° (i do 8% na koncie oszczędnościowym)

Trwa do 31.03.2023

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. Tym razem do zgarnięcia mamy aż 400 zł za założenie konta Millennium 360°, na dodatek ze skróconym okresem karencji. A dla oszczędzających – do 8% na koncie oszczędnościowym Profit do 300 00 zł.

400 zł premii na start od Banku Millennium

400 zł z kontem Millennium 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadała żadnego konta osobistego Banku Millennium po 1.01.2020. Posiadanie konta technicznego nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon
 • świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy”

Wniosek powinniśmy złożyć do 31.03.2023, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę. Do wyboru mamy dwie opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Ta ostatnia opcja jest chyba najwygodniejsza – pamiętajmy tylko, aby dane (imiona, nazwisko, adres) w przelewie z wybranego banku były takie same, jak podaliśmy we wniosku.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w ciągu 14 dni od otwarcia konta zasilimy je kwotą min. 1000 zł, a do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonamy co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem oraz zalogujemy się min. raz do aplikacji mobilnej banku. W ten sposób zapewnimy sobie pierwszą z nagród, czyli 200 zł w gotówce, które zostanie wypłacone do końca kolejnego miesiąca.

A jak zdobyć pozostałe 200 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych spełnimy poniższe warunki:

 • suma wpływów na konto wyniesie min. 1000 zł
 • dokonamy co najmniej 5 płatności kartą
 • zalogujemy się min. 1 raz do aplikacji mobilnej

Tu warto dodać, że spełniając powyższe warunki automatycznie spełnimy warunki miesięczne zwalniające z opłat za konto i kartę debetową.

Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie (przez selfie) to powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów). Będziemy mieć na to cztery pełne miesiące licząc od miesiąca założenia konta.

I to tyle! 200 zł trafi do nas w formie przelewu do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić). Łącznie zgarniemy więc 400 zł w gotówce :)

Ile kosztuje konto Millennium 360°?

Konto Millennium 360° jest co do zasady darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Nie pomyliłeś coś z darmowością konta??? Było wpływ 1000 + 1x kartą. Zmieniło się coś?

  jojo Odpowiedz
 • Zmieniło się: kiedyś Konto 360 tak jak piszesz, a od pewnego czasu Millenium 360 i inne warunki

  keram7m Odpowiedz
 • nie pamietam kiedy zamknąłem konto i czy się łapie na promocje- jeśli złożę wniosek to czy jest szansa ze mi otworzą konto ale bez udziału w promocji?

  adas Odpowiedz
 • Czyli to dwa różne konta? „Starzy” mają łatwiej?

  jojo Odpowiedz
  • Millennium 360 stopni to oferta dla nowych, Konto 360 stopni dla starych, można mieć oba na raz. Dla mnie lepsze jest 5 transakcji kartą bez wpływu niż 1 z kartą i wpływ, wiec zależy co kto woli

   Dzikus
  • „Millennium Bank ma problemy kapitałowe. Zapewnia, że poprawa współczynników nastąpi w relatywnie krótkim czasie” Wydaje misie ,że powinni zaoferować dobrą stawkę aby ich dokapitalizować . xyz

   prawdziwy-xyz
 • Rozumiem, że można to połączyć z programem poleceń?

  wojak Odpowiedz
 • Kto mi może nieco więcej napisać o tym Goodie ? Np w Lidlu można z tego korzystać, często robię tam zakupy, ale co i jak? Widzę też że na start dają 20 zł.

  jojo Odpowiedz
  • To działa tylko w sklepach stacjonarnych. W Goodie szukasz Lidla i tam masz podany procent zwrotu za zakupy np. 2%. Klikasz link do Lidla z ich strony (tylko tak naliczy się zwrot), robisz zakupy, płacisz dowolnie i za 1-3 dni na koncie w Goodie nalicza się zwrot do zatwierdzenia, potem trzeba dość długo czekać (nawet 3 m-ce) na rzeczywiste naliczenie zwrotu. Gdy uzbierasz co najmniej 21 zł możesz wypłacić pieniądze na dowolne konto w banku.

   Ja123
  • Sorry, pierwsze zdanie miało być : To działa tylko w sklepach ONLINE

   Ja123
  • Przed całą transakcją najlepiej wyłączyć wszystkie uBlocki itp. No i zarówno na Goodie, jak i potem na stronę sklepu wchodzić poprzez przeglądarkę w trybie prywatnym (niby mają apkę, ale nie zawsze nalicza). Zwykle wychodzą groszowe naliczenia. Ale grosz do grosza…

   Be@
 • @jojo
  Goodie bardzo często nie uwzględnia transakcji. Wykonasz je prawidłowo, ale w reklamacji bezczelnie piszą, że jej nie zarejestrowali.

  Waldemar Odpowiedz
  • To samo pisali o Planet Plus, a ja jednak zawsze dostawałem cacheback. Winny jest prawie zawsze nieświadomy użytkownik, który nie rozumie jak to działa. Dla ułatwienia napiszę, że najlepiej transakcje wykonywać w trybie incognito, aby inni pośrednicy nie „przejęli” naszych transakcji.

   Dario
 • A co jeśli przez selfie nie udaje się weryfikacja i bank zaprasza do oddziału. Czy w takim wypadku promocja będzie obowiązywać? Nie mam konta w banku, z którego mogłabym zrobić przelew weryfikacyjny.

  Iza Odpowiedz
 • 3 lata karencji… super oferta :D

  Dario Odpowiedz
 • Czy ktoś wie ile od 22 stycznia zaproponuje Millennium na K.O?

  Bogusia Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy