400 zł za założenie Nest Konta + 100 zł z polecenia + 8% na Lokacie Witaj i 8,25% na Nest Koncie Oszczędnościowym

Zakończona

Powraca promocja Nest Banku, w której za założenie bezpłatnego Nest Konta możemy zgarnąć do 400 zł premii w gotówce (i 100 zł w programie poleceń). Oprócz tego ciągle możemy skorzystać ze świetnej lokaty startowej z oprocentowaniem 8% w skali roku oraz 8,25% na koncie oszczędnościowym.

400 zł za Nest Konto

Wakacyjna promocja z Nest Kontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego Nest Banku od 1.01.2021.

Jeśli spełnimy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o promocyjne konto. Wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych (za pośrednictwem SMS/MMS, rozmowę telefoniczną, pocztę elektroniczną oraz bankowość internetową i mobilną). Kartę natomiast warto wyrobić od razu, bo przyda nam się w kolejnych krokach.

Warto dodać, że choć wnioski w promocji można składać do 30.09 to bank zaznacza, że zostawia sobie możliwość zakończenia jej przed czasem (co oczywiście nie wpływa na osoby, które już wzięcie udziału w promocji sobie zaklepały zakładając wcześniej konto). Umowę o konto powinniśmy podpisać w ciągu 14 dni od złożenia wniosku.

5% moneybacku

A jak zgarnąć tytułową nagrodę? Bardzo prosto. Bank przekaże nam bowiem 5% wartości transakcji wykonanych kartą w ciągu pierwszych 8 miesięcy posiadania konta, ale nie więcej, niż 50 zł miesięcznie. Jeśli rachunek otworzyliśmy do 15. dnia miesiąca, to 8 miesięcy liczymy od miesiąca otwarcia konta. Jeśli otwarcie nastąpiło po 15. dniu miesiąca, to 8 promocyjnych miesięcy liczymy od kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Bank zaznacza jedynie, że aby otrzymać premię w danym miesiącu musimy jeszcze zapewnić wpływy na konto w łącznej wysokości 2000 zł miesięcznie. Nie wliczają się tu przelewy pomiędzy rachunkami własnymi w Nest Banku oraz pochodzące z lokat w Nest Banku. Najprościej przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Wypłata premii nastąpi do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca.

8% na Lokacie Witaj

Na koniec przypomnę, że w ciągu 30 dni od założenia Nest Konta możliwe jest uruchomienie Lokaty Witaj z oprocentowaniem 8%, dostępnej dla nowych klientów. Kwota maksymalna lokaty to 20 000 zł, a jej czas trwania to 3 lub 6 miesięcy.

Pierwsza wersja lokaty (kwartalna) dostępna jest prawie bez żadnych dodatkowych warunków – każdy nowy klient zgarnie 6% w skali roku, o ile udzieli zgód marketingowych dla banku. Jeśli natomiast chcemy skorzystać z półrocznej wersji lokaty z oprocentowaniem 8%, to ma ona dodatkowe wymogi: musimy udzielić zgód na marketing oraz zapewnić w każdym pełnym miesiącu trwania lokaty wpływów min. 2000 zł oraz wykonanie 3 dowolnych transakcji spośród: płatność BLIK, operacja kartą debetową, przelew
(z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami Nest Banku).

8,25% na Nest Koncie Oszczędnościowym

Oprócz lokaty możemy również otworzyć konto oszczędnościowe, które oferuje 8,25% do 50 000 zł przez pierwsze 90 dni otwarcia rachunku, pod warunkiem, że spełnimy poniższe warunki w dwóch okresach: do 30 dni od otwarcia rachunku oraz między 31. a 60. dniem:

 • zapewnienie wpływu(ów) w wysokości min. 2 000 zł oraz
 • wykonanie 3 dowolnych transakcji spośród: płatność BLIK, płatność kartą, przelew z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku

Ile kosztuje Nest Konto?

Nest Konto to jeden z ostatnich, całkowicie darmowych rachunków na rynku. Co istotne – bezwarunkowo darmowych. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za prowadzenie rachunku, obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów w kraju – niezależnie od aktywności na koncie! W zasadzie jedyne, na co należy uważać, to opłata za wydanie drugiej i kolejnej karty (np. do konta w PLN, a następnie do rachunków walutowych). Opłata ta wynosi 25 zł. Na szczęście wyrabiając kartę do konta w PLN nie ponosimy żadnych opłat.

Nie przegap!

Komentarze

 • R wchodzi w grę?

  Robben_11 Odpowiedz
 • Czyli jeżeli korzystamy z programu poleceń w tej promocji to dostaniemy tylko 50zł a jeżeli zakładamy konto bez tej promocji to 100zł tak jak @Michał admin napisał we wcześniejszej wstawce?

  TomekW Odpowiedz
  • Trzeba to przetestować w praniu, ale wygląda na to, że można obie promocje połączyć. Jeśli tylko podczas wnioskowania jest miejsce na kod polecający, to do zgarnięcia będzie łącznie 450 zł :)

   Michał
  • Twoja wypowiedź nic nie wyjaśniła. Wg mnie jest albo 450 zł albo 500 zł. Jako promotor tych akcji i autor wstawki powinieneś to wyjaśnić u źródła.

   maks1
  • @Michał Admin w poprzedniej wstawce pisałeś że w programie poleceń można zgarnąć po 100zł to tutaj, jeżeli by sie dało wpisać kod polecenia będzie dodatkowo 50 czy 100zł?

   TomekW
  • Nie da się połączyć tych promocji. W tej z cashbackiem nie ma opcji podania numeru polecającego. Z kolei promocja z cashbackiem jest dostępna tylko pod konkretnym linkiem.

   Wojtus
 • Czy po otwarciu konta w promocji otrzymujemy jakieś tego potwierdzenie?

  nsmarcin Odpowiedz
 • Mam pytanie. Czy oprocentowanie 8,25%, widoczne w szczegółach zapewne, pojawia się po pierwszym wpływie na konto czy dopiero po spełnieniu warunków/ wpływ 2k+3trnsakcje karta/BLIK/przelew/ ?

  Karolina Odpowiedz
 • Otworzyłem konto, ale bez konta oszczędnościowego. Pytanie: czy 90 dni oprocentowania 8,25% już mi się nalicza czy zacznie się naliczać od momentu otwarcia konta oszczędnościowego?

  Michał Odpowiedz
 • Od dziś oprocentowanie promocyjne konta oszczędnościowego jest do 200 tyś PLN.
  A lokata Witaj w wersji 3M ma oprocentowanie 6%, a w wersji 6M 8.6%. Nie ma tez w regulaminie lokaty witaj 6M nic o wpływie wynagrodzenia. Jest tylko warunek wpływu 2000 w co nie wliczają się przelewy pomiędzy rachunkami Klienta. Ktoś wie czy chodzi o rachunki w Nest czy weryfikują dane przy przelewach z innych banków?

  Paweł Odpowiedz
  • Wiadomo do kiedy taka oferta będzie obowiązywać?

   TomekW
  • „Od dziś oprocentowanie promocyjne konta oszczędnościowego jest do 200 tyś PLN.” ale dla kont otwieranych „od dziś” czyli od 5.07.2023, dla otwartych przed 5.07 wygląda, ze po staremu tj. do 50K.
   Ze strony Nest – „Aktualne oprocentowanie specjalne dla kont otwieranych od 05.07.2023 r. wynosi: przez 90 dni od otwarcia konta, jeśli aktywnie korzystasz z Nest Konta
   8,25% w skali roku do 200 tys. zł, 3% dla nadwyżki ponad 200 tys. zł do 400 tys. zł „

   Bolo
 • @simrisham, rzeczywiście nie ma nigdzie opcji by wklepać kod polecający :(

  Pietia Odpowiedz
 • Da się założyć konto w promocji ale oszczędnościowe na 8,25% otworzyć sobie później, po jakimś czasie dopiero?

  TomekW Odpowiedz
  • nie ma opcji założenia ko podczas składania wniosku
   ko możesz otworzyć później, ale oferta oprocentowania może się zmienić w międzyczasie

   kruczi
 • Ktoś podpowie, czy jak zamknąłem konto Nest Oszczędności, na początku lutego bieżącego roku, to czy otwierając nest konto oszczędnościowe, będę miał promocyjne oprocentowanie?

  Anonymous Odpowiedz
 • Ile idzie karta? Ktoś już dostał?

  pytajnik Odpowiedz
 • Nie zauważyłem opcji wprowadzenia kodu polecającego w trakcie zakładania konta i napisalem do suportu czy jest jeszcze mozliwosc dodania tego kodu i skorzystania z promocji i dostałem odpowiedz : „Twój rachunek został założony w ramach wakacyjnej Promocji z Nest Kontem. Wprowadzenie kodu polecającego nie jest możliwe. Promocje nie łączą się”. Czy jest to prawda? Rozumiem, ze może nie byc opcji późniejszego wprowadzenia kodu polecającego, ale to promocje nie łączą sie to chyba nie jest prawda.

  Rafał Odpowiedz
  • Czy wiadomo coś więcej czy da się skorzystać dodatkowo z kodu polecającego? Czy zablokowali to?

   TomekW
 • Żona otwarła konto ale nie z linku a na selfie więc nie łapie się na tą promocję. Czy jeśli odstąpi od umowy to będzie mogą próbować ponownie przez link czy już nie bo była klientem po 1.01.2021?

  paolo Odpowiedz
 • Żona otwarła konto ale nie z linku a na selfie więc nie łapie się na tą promocję. Czy jeśli odstąpi od umowy to będzie mogą próbować ponownie przez link czy już nie bo była klientem po 1.01.2021??

  paolo Odpowiedz
 • Myślicie, że płatność Visa Mobile zalicza się jako płatność kartą?

  sak Odpowiedz
 • Komuś też jeszcze nie doszła karta? Czekam już chyba 2 tygodnie.

  Robben_11 Odpowiedz
 • Ktoś wie jak zaliczane są transakcje kartą do moneybacku ? Czy liczy się data transakcji, czy data księgowania?

  Bolo Odpowiedz
 • Już zrobili 8,1% do 200k :/

  Bul Odpowiedz
 • Dostał już ktoś premię za lipiec?
  Wiadomo jak z R?

  Konrad Odpowiedz
 • Dziś 20 czy ktoś dostał premię? Bo u mnie nie ma

  Stanisław Odpowiedz
 • U mnie też brak

  Konrad Odpowiedz
 • Wypłata premii nastąpi do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca.

  z tego wynika, że jeśli liczą same dni robocze to wypłata wypada pod koniec miesiąca czyli teraz do 29 sierpnia. tak ja to interpretuje.

  paolo Odpowiedz
 • >>>”Miesięczne Wpływy 2000 zł – suma Zleceń Płatniczych uznaniowych (…) ; w kwocie nie niższej niż 2000 zł;”

  Czyli wpływ np. 2100 zł jest OK
  ale dwa wpływy : 1600 zł i 500 zł – już nie.
  Dobrze rozumiem ?

  Bogdan Odpowiedz
  • Raczej nie – „suma Zleceń Płatniczych uznaniowych”

   Czyli wpływy powinny się łączyć z wielu wpłat.

   mbo
 • Wpłata na R wystarczy żeby otrzymać moneyback sprawdzał ktoś?

  Jagiellonczyk05 Odpowiedz
 • Wpadła premia za aktywność.
  50 zł.
  Komuś zaliczyło R?

  Konrad Odpowiedz
 • 50 zł wpadło – 100% R.

  KaBe Odpowiedz
 • „niestety nie możemy otworzyć dla Ciebie konta osobistego ponieważ podałeś we wniosku numer zastrzeżonego dowodu osobistego”

  Dostał ktoś taką bzdurę i wie co to znaczy ?

  Bogdan Odpowiedz
  • Dowód jest przeterminowany?

   Ja123
  • Ja zastrzegałem swój dowód w maju a następnie w lipcu chciałem na nim otworzyć konto w Nest Banku i z tego powodu mi odmówili (słusznie). Chciałem więc otworzyć bazując na ważnym paszporcie i powiedzieli że ich system tego nie przewiduje i musiałbym się udać kilkadziesiąt kilometrów do ich placówki by móc otworzyć konto z paszportem :)

   Pietia
  • DO nie jest zastrzeżony.

   Bogdan
 • I cyk na oszczędnościowym już tylko 7,6% ( do 50k ).

  KaBe Odpowiedz
 • Przelewy zlecone w Nest Banku wiele godzin przed pierwszą sesją wychodzącą nie dotarły do tej pory na żadne z kont docelowych w innych bankach, fajnie. Czekamy w takim razie na drugą sesję przychodzącą o 14:30.

  pytanie Odpowiedz
  • Dlatego moja kasa poszla do inga na oko a nie do nesta 😉
   W neście tylko 400 do zabrania będzie

   paolo
 • Podobno miał już działać przelew BLIK, ale nigdzie nie widzę takiej opcji w uaktualnionej aplikacji.

  keram7m Odpowiedz
 • U mnie jest tam, gdzie napisałem, może jest jeszcze nowsza wersja, której nie masz?

  Bolo Odpowiedz
 • Chciałem zarejestrować kartę w usłudze Visa Mobile za pomocą aplikacji Nest Banku i się nie da ponieważ w przeszłości miałem już zarejestrowaną kartę przypisaną do tego samego numeru telefonu. Stara karta została wyrejestrowana z usługi i zamknięta, ale i tak blokuje możliwość ponownego skorzystania z usługi Visa Mobile przy użyciu tego samego numeru telefonu. Porażka.

  pytanie Odpowiedz
 • Właśnie dostałem zwrot za akrywność w sierpniu 49,04 zł. Wydałem 1000,80zł więc chyba, któraś płatność pomineli. A jak u Was?

  MtM Odpowiedz
 • Czy oprocentowanie lokaty startowej 8% w skali roku oraz 8,25% na koncie oszczędnościowym jest nadal aktualne?

  Michał Odpowiedz
  • Wg tego co jest na stronie banku, to w tej chwili Lokata Witaj jest już na 7,1%, a KO 6,9%.

   Przemysław
 • Czy płatności blik są liczone do cashbacku?

  Jacob Odpowiedz
 • Czy promocja za założenie konta jest jeszcze aktywna? Na dedykowanej stronie nie ma nic o 400zł ale nie ma także żadnego info o zakończeniu promocji. @Michał admin ?

  TomekW Odpowiedz
  • Dzisiaj zamierzam założyć to konto. Promocja jest aktywna, ale trzeba skorzystać z linka znajdującego się w regulaminie. Ten na blogu nie działa.

   e
 • Jak jest błąd przy aktywacji karty plastik – to do końca życia ?
  Czy tylko chwilowy ?

  Bogdan Odpowiedz
 • Halo,
  dostał już ktoś zwrot za wrzesień?

  Konrad Odpowiedz
 • Czy po aktywacji karty w bankowości można nią od razu płacić online czy trzeba pierwszy zakup wykonać stacjonarnie z użyciem pinu?

  TomekW Odpowiedz
  • Możesz zacząć płacić online – chyba jest tak w każdym banku jeśli karta jest aktywna i jest dostęp do jej pełnych danych.

   savi
 • Czy dostaliście premię za listopad? Niby jeszcze mają czas ale w poprzednich miesiącach wypłacali zdecydowanie wcześniej.

  Rask Odpowiedz
 • A ja znowu niecałe 50zł. W tym miesiącu 49,91zł. Wydaje mi się, że to z zaokrągleń, bo płatności zwykle mam kilka zł powyżej tysiąca.

  MtM Odpowiedz
  • U mnie przelew na 50zł a następnie 62gr potrącone z tego. W miesiącu jedna transakcja kartą na równe 1000zł także nie chodzi tu o żadne zaikrąglenia. Ktoś już to reklamował?

   TomekW
 • Coś dziwnego dzieje sie w Nescie – wysyłam na nest przelew zwykly z innego banku (natychmiastowy odrzuca), pieniadze dochodza i automatycznie są zwracane. Ktoś wie o co tu chodzi? Czy tylko ja tak mam probowałem przelewu na 10gr wczoraj i dzisiaj – to samo

  TomekW Odpowiedz
  • Stan konta ror mam 0zł – przychodzi przelew z innego banku i jest od razu zwracany z tym samym tytułem (nie wiem gdzie bo nie ma danych odbiorcy), po pobraniu potwierdzenie pdf widnieje to jako odsetki – o co tu chodzi?

   TomekW
  • Może pobierają Ci z konta jako jakąś zaległa opłate?

   Shaggy
 • Dostaliście zwrot za styczeń?

  Dzony Odpowiedz
 • U mnie też teraz wpadł zwrot. czy to już ostatni?

  Paweł Odpowiedz
 • Czy nest daje jakąś propozycję przy próbie zamknięcia konta? Czekam na swoją 8 premię i zastanawiam się nad zamknięciem konta.

  paba86 Odpowiedz
 • Przysłali dzisiaj maila, że promocyjnie zwiększyli oprocentowane KO do 2,5%. Zamykał ktoś konta?

  Skylla Odpowiedz
 • Czy zamykając konto przez internet, zamknął się Wam też dostęp do bankowości internetowej?

  Paweł Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy