Do 400 zł w bonach RTV Euro AGD za wyrobienie karty kredytowej mamBONUS w BGŻ BNP Paribas!

Zakończona

Ruszyła kolejna świetna promocja BGŻ BNP Paribas z kartą kredytową mamBONUS w roli głównej. Tym razem zgarnąć możemy nawet 400 zł w formie bonów do sklepu RTV Euro AGD. Warunki, tak jak poprzednio, są bardzo proste do spełnienia :)

400 zł do RTV Euro AGD za kartę kredytową BGŻ BNP Paribas

Do 400 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnej umowy o kartę kredytową BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Jeśli posiadaliśmy w tym okresie inne produkty (jak konto osobiste czy oszczędnościowe) to jak najbardziej możemy wziąć udział w promocji.

Wystarczy udać się na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o promocyjną kartę Mastercard z programem mamBONUS. Jeśli bank przyzna nam kartę, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnianie warunków promocji.

Wystarczy, że w ciągu 2 pierwszych miesięcy (licząc od dnia podpisania umowy) wykonamy transakcje kartą na minimum 500 zł, a 30 000 punktów mamBONUS będzie nasze. Będziemy je wtedy mogli wymienić na voucher RTV Euro AGD o wartości 100 zł (lub dowolną inną nagrodę z katalogu nagród).

Jeśli natomiast wykonamy transakcje kartą na większą kwotę, to zgarniemy odpowiednio większą liczbę voucherów, zgodnie ze schematem:

 • 1 nagroda za transakcje na kwotę od 500 zł do 999,99 zł
 • 2 nagrody za transakcje na kwotę od 1000 zł do 1499,99 zł
 • 3 nagrody za transakcje na kwotę od 1500 zł do 1999,99 zł
 • 4 nagrody za transakcje od 2000 zł w górę

Pamiętajmy, że aby otrzymać nagrody konieczne będzie zarejestrowanie się w programie mamBONUS. Nagrody zostaną przypisane do naszej karty w ciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania odpowiednich transakcji.

Na koniec jeszcze drobny wymóg promocji, który będzie raczej oczywisty dla czytelników bloga – zadłużenie powstałe na karcie powinniśmy spłacić terminowo, bo inaczej bank ma prawo odmówić przyznania punktów. No ale dobrze wiemy, że tak powinno się używać karty kredytowej, by nie zapłacić żadnych odsetek – szczegóły w poradniku.

Do promocji można przystępować do 30.06.2018. Szczegóły w regulaminie.

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

Karta kredytowa Mastercard mamBONUS może kosztować 72 zł rocznie, jednak opłaty w pierwszym roku możemy się pozbyć w dość prosty sposób – wystarczy, że skorzystamy z promocji zwalniającej z opłat i wydamy min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych dla karty Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold. Spełniając warunki promocji i zgarniając bony automatycznie zapewniamy sobie więc brak opłat.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ile czeka sie na vouchery do euro rtv AGD po ich zamówieniu w programie mam bonus?

  musiek Odpowiedz
 • Mam pytanie o zamknięcie karty kredytowej.
  Jeśli zamknę kartę w placówce – czy będzie ona zamknięta od razu bez okresu wypowiedzenia (tak jak jest np. w ING) ??
  I czy tym samym uniknę opłaty za kartę za rok 2019 ?

  Paweł Odpowiedz
  • Jak ja zamykałem to 30 dni to trwało

   Andrus
  • Jeśli zamknę jutro to 30 dni mija 19.01.2019.
   Czy zostanie mi naliczone opłata za cały 2019 rok czy tylko za jego 19 dni. Orientujesz się ?

   Paweł
  • Czyżby opłata była tu naliczana za rok kalendarzowy, a nie (jak to przeważnie bywa) od otwarcia?

   Don Quijote de la Mancha
  • Niestety nie umiem Ci powiedzieć.

   Andrus
  • Ja zamykalem KK 7.12 i nic nie mowili o jakichkolwiek oplatach. Jest 30 dni wypowiedzenia, typowo. A konta udalo sie zamknac natychmiastowo, korzystajac z opcji zmiany regulaminu.
   Dostepu do konta ani konta KK nie mialem juz na 2 dzien, tak wiec chyba nie moze byc zadnych oplat, bo z karty nie da sie normalnie korzystac. A za pierwszy rok zwalnialy operacje na 500zl

   keton
 • @keton Kiedy była ta zmiana w regulaminie i gdzie została ogłoszona?

  Tomaszz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy