430 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Trwa do 17.05.2024

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. Tym razem w zamian za założenie darmowego rachunku osobistego i spełnienie warunków zgarniemy 430 zł w gotówce. :)

430 zł premii od BNP Paribas

Promocja dla ciebie od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 17.05.2024 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 17.05, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 31.05.2024. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 9000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł w gotówce, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu :)

Kolejne 190 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków pierwszej nagrody:

 • wykonamy min. 2 przelewy na kwotę min. 50 zł każdy oraz
 • wykonamy 4 płatności BLIK na dowolne kwoty oraz
 • otrzymamy wpływ(y) na łącznie min. 900 zł

W drugim przypadku chodzi o płatności za towary i usługi w sklepach czy internecie (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W trzecim – możemy sobie po prostu przelać jakieś środki ze swojego konta w innym banku. A w pierwszym – odesłać środki skąd przyszły :)

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 190 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w kolejnym miesiącu spełnienie ich ponownie. Jak widać jest więc bardzo łatwo i przyjemnie zdobyć maksymalną nagrodę :)

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 22. dnia kolejnego miesiąca. W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26.03. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Przykładowo zawierając umowę i aktywując kartę w lutym maila otrzymamy pod koniec marca (a sam przelew – do końca marca). W marcu będziemy musieli również spełnić warunki drugiej, a w kwietniu – trzeciej nagrody. Otrzymamy za nie premie odpowiednio do końca kwietnia i maja.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, zalogować się do bankowości elektronicznej i wyrazić zgody marketingowe, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza.

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Nie przegap!

Komentarze

 • Kolejny raz (poprzednio przy promocji Walentynkowej) nie mogę złożyć wniosku – pojawia się komunikat o odrzucaniu i przetwarzaniu poprzedniego wniosku (który oczywiście nie istnieje). Kontakt z bankiem nie pomógł. Ktoś doświadzcył podobnych problemów?

  Anka Odpowiedz
  • U mnie wniosek udało się złożyć, ale ostatecznie po kilku dniach przyszedł sms, że wniosek został odrzucony i zapraszają do osobistego złożenia wniosku w placówce. Dodam, że wcześniej kilka lat temu już miałem tam konto, może trafiłem na jakąś czarną listę.

   Carson
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy