435 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego zgarniemy 435 zł – i to w gotówce :)

435 zł premii od BNP Paribas

ZłAPP premię z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 17.10.2023 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 17.10, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 31.10.2023. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru (ale nie później niż 31.10). Alternatywą (dającą maksymalną premię) jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile.

W promocji obowiązuje pula 9000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 55 zł na start, otrzymamy już za sam fakt założenia konta w promocji – pod warunkiem, że wybraliśmy opcję wideoweryfikacji przez aplikację mobilną banku.

Kolejną, czyli tym razem 190 zł, zgarniemy jeśli w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty:

  • wykonamy przelew/y za pomocą bankowości elektronicznej na łącznie min. 350 zł oraz
  • wykonamy min. 3 płatności bezgotówkowe kartą oraz
  • zalogujemy się min. 4 razy do aplikacji mobilnej (w 4 różne dni)

W pierwszym przypadku możemy sobie po prostu przelać jakieś środki na swoje konto w innym banku. W drugim chodzi o płatności za towary i usługi w sklepach czy internecie (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 190 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w kolejnym miesiącu spełnienie ich ponownie.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 22. dnia miesiąca (lub kolejny dzień roboczy, jeśli wypadnie w wolny). W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii gotówkowej – będziemy mieć na to czas do 26. dnia miesiąca. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy