Nawet 450 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 1,7% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakończona

Ruszyła promocja mBanku we współpracy z wydawcą serwisu Bankier.pl. W zamian za założenie eKonta możemy zgarnąć dodatkowe 150 zł premii na start od Bankier.pl, standardowe 300 zł za aktywność od mBanku oraz podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Moje Cele. A to jest całkiem wysokie jak na obecne czasy – wynosi 1,7%, choć dla kwoty do 10 000 zł.

450 zł premii za założenie eKonta od mBanku

Zgarnij premię z eKontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2018. Wykluczone są też osoby, które wnioskowały po tym terminie o taki rachunek (ale umowy nie podpisały). Natomiast posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową za pomocą wygenerowanego dla nas linku. W trakcie wypełniania wniosku konieczne jest wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej – chodzi jedynie o przekazanie informacji organizatorowi o tym, że spełniliśmy warunki promocji.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter”.

Czas na wnioskowanie mija 13.08, natomiast umowę powinniśmy zawrzeć w ciągu maksymalnie miesiąca od złożenia wniosku.

150 zł za transakcje

Co dalej? Teraz wystarczy, że w każdym z dwóch miesięcy liczonych od dnia otwarcia konta wykonamy co najmniej 8 płatności kartą lub BLIKiem (w sklepach lub internecie) na dowolne kwoty. Przykładowo otwierając konto 20.06 warunki spełniamy w okresach do 20.07 i 20.08.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Informacja o przyznaniu premii trafi do nas do 30.11. Znajdziemy tam instrukcję i przekierowanie do formularza, w którym uzupełnimy swoje dane do odbioru premii. Przelew trafi do nas w terminie 14 dni od otrzymania maila (pod warunkiem, że uzupełnimy w tym czasie swoje dane – inaczej premia „pozostaje w dyspozycji organizatora”).

300 zł w promocji mBanku

A jak zdobyć pozostałe 300 zł? Tu konieczne będzie spełnienie nieco innych warunków, ale częściowo pokrywających się z wymogami powyższej promocji. O szczegółach tej oferty pisałem w swoim prześwietleniu – zachęcam do przeczytania.

1,7% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 1,7% na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 10 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Chyba skrócili okres karencji. Da się na infolinii dowiedzieć kiedy dokładnie poprzedni rachunek został zamknięty?

  Dobcio Odpowiedz
  • juz w poprzedniej promocji skrocili (nadal trwa)
   odpuscilem bo wydawalo mi sie ze moga dac duzo wiecej niz 250 zl i nie mylilem sie :)

   aaaa
 • Witam.
  W obecnej promocji Moje cele 1,7 % do 10 tys okres trwania podwyższonego oprocentowania do 31,12,21 czyli 6 miesiecy .
  Potwierdzone z konsultantem (poprzednia promocja 3 miesiace )

  miron Odpowiedz
  • No chyba nie…
   „Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do
   regularnego oszczędzania przez trzy kolejne pełne miesiące”

   „Promoc ja trwa od 01.06.2021r. do terminu 31.12.2021r.
   Do promoc ji możesz przystąpić od 01.06.2021r. do 28.09.2021r”

   A więc 31.12 to ostatni dzień naliczania promocyjnego oprocentowania, jak założysz konto w ostatnim możliwym terminie cztli 28.09
   https://www.mbank.pl/pdf/regulamin-osobyfiz/oszczednosci/504.pdf

   Ja123
 • Dokładnie, konsultant wczoraj potwierdzał 6 miesięcy , dzis doczytałem regulamin, trzy pełne miesiace .
  Dzis inny konsultant mówi 3 pełne miesiące.
  Przepraszam Wszystkich , wczoraj byłem zajety – skupiony na ipo .

  miron Odpowiedz
 • jak otworzyć to konto przez selfie? Jak zacząłem wypełniać wniosek to było do wyboru tylko placówka, kurier albo mobilny doradca.

  karampuk Odpowiedz
  • W opisie promocji jest błąd bo po przejściu przez link promocyjny nie ma możliwości otworzyć konto przez selfie tylko przez rodowód, przy czym otrzymujemy 50zeta mniej bo jeżeli tegoż dowodu nie posiadamy to zostaje kurier albo przelew.

   heniek131
 • @admin, nie było możliwości wprowadzenia kodu polecające we wniosku :(

  kuubczan Odpowiedz
 • Czy można zamknąć kartę i warunki spełniać blikiem?

  karampuk Odpowiedz
 • Kiedy dostaliście pierwsze 50 Zeta po spełnieniu warunków?

  heniek131 Odpowiedz
 • Czy dostaliście już e-mail z linkiem do wypłaty premii?

  Wojciech Odpowiedz
 • Ja również nie dostałem maila.Gdzie to można reklamować?

  heniek131 Odpowiedz
 • Ja też nie dostałem. Ja nawet nie dostaję premii tylko muszę dzwonić na infolinię mbank i dopiero wtedy dostaję przelew.

  Łukasz Odpowiedz
 • Reklamujecie nbrak maila o przyznaniu 150zl przez serwis mbanku czy do Bankier.pl??

  heniek131 Odpowiedz
  • Na infolinii w mBanku powiedzieli ze to do bankier.pl trzeba reklamować. Zadzwoniłem na bankier.pl i powiedzieli żeby pisać maila na redakcja@bankier.pl. Podobno wszyscy mają dostęp do tego maila. Na razie czekam na odpowiedź.

   Łukasz
  • A nie prościej odpalić regulamin podlinkowany pod wpisem i napisać maila na właściwy adres? :)

   Reklamacje należy składać pocztą elektroniczną z adresu e-mail Uczestnika, który został wykorzystany w procesie rejestracji na Stronie Promocji na adres e-mail Organizatora: kontakt@zgarnijpremie.pl. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Komisję Promocji w ciągu 14 (czternastu) dni od jej otrzymania. Powiadomienie o rozstrzygnięciu nastąpi pocztą na adres podany przez Uczestnika Promocji składającego reklamację.

   Michał
 • Nie dostałem. Napisałem reklamację. Napisali mi, że sprawdzą z mBank.

  Wojciech Odpowiedz
 • Ta promocja to jakaś parodia jak to zwykle bywa jeśli organizuje ja postronny podmiot, a nie bank.

  heniek131 Odpowiedz
 • Odpisali mi że mBank nie dostarczył informacji że biorę udział w promocji i mają to sprawdzić w mBanku.

  Łukasz Odpowiedz
 • też nie dostałem maila o za kwalifikowaniu do odbioru nagrody, wysłałem reklamację, dostałem podobną odpowiedź jak powyżej – mbank nie przekazał informacji, będą weryfikować z nimi.

  kuubczan Odpowiedz
 • Róż patrzyli komuś z Was reklamację?

  Wojciech Odpowiedz
 • Właśnie dostałem maila z prośbą o dane do przelewu. Wcześniej nie dostałem takiego maila więc złożyłem reklamację.

  mcmeteo Odpowiedz
 • Wczoraj mi przyszedł przelew na 150 zł z promocji – osoby, które dostały maila 30.11 bez składania reklamacji też powinny już mieć.

  Andrzej Odpowiedz
 • Dziś mija 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. Odpowiedzi brak. Napisałem do nich ponownie, dałem także mBank w odbiorcach.

  Wojciech Odpowiedz
 • Rozmawiałem na czacie z bezdusznymi konsultantami/jakby z bootem/ który odsyłał mnie do organizatora promocji Bankier.pl w sprawie wypłaty premii 150zl. W końcu nie wytrzymałem i zadzwoniłem na mlinię, a tam zaskoczeie- miłaa pani konsultant po sprawdzeniu uznała moje rozczenie i kasa już na koncie.

  heniek131 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy