450 zł do Biedronki za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie i korzystanie z darmowego konta osobistego możemy zgarnąć aż 450 zł w bonach do Biedronki. Tu przy okazji przypomnę, że jeśli jednak wolimy gotówkę, to możemy skorzystać z innej, równoległej promocji :)

450 zł do Biedronki od BNP Paribas

Aktywni wiosną w BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 5.06.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 19.06.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później.

Premia w zaledwie dwóch transzach

Tytułową premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 150 zł, otrzymamy za sam fakt założenie konta w promocji oraz w czerwcu:

 • wykonanie min. 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej

Tak, dobrze czytacie – zakładamy konto, robimy jeden najzwyklejszy przelew typu Elixir (np. na swoje konto w innym banku) i premia nasza :)

Kolejną nagrodę, czyli tym razem aż 300 zł w bonie, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków, a następnie zarówno w lipcu, jak i sierpniu i wrześniu:

 • wykonamy płatność(i) kartą na łącznie min. 250 zł oraz
 • zapewnimy wpływ(y) na min. 1000 zł
 • wykonamy min. 5 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej

W pierwszym warunku chodzi o najzwyklejszy płatności w sklepach lub internecie za realne towary czy usługi (wykluczone są ułatwiacze płatności z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

Jeśli chodzi o drugi – akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Ostatni warunek jest identyczny jak wcześniej, tylko tym razem wykonujemy 5 przelewów.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 22.07, a o drugiej – do 21.10. Bony zostaną przekazane do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Pytanie nie na temat ale może ktoś wie i pomoze :) Czy za doładowanie przyjaciela R kk Mastercard BNP Paribas bank nalicza opłatę czy traktuje to jako zwykła płatność kartą?

  marsid Odpowiedz
 • Dwa konta wypowiedziane na infolinii z pozostawionym osadem w celu potwierdzenia faktycznego zamknięcia kont. Numery rachunków w innych bankach na które mają zostać przelane środki po zamknięciu kont oczywiście podane, znajdują się również one na potwierdzenia pdf wysłanych przez bank na przypisane adresy e-mail. I co dalej? Konta pod miesiącu zamknięte, osad trafia na rachunki techniczne. Trzeba składać reklamację, aby odzyskać pieniądze albo udać się do oddziału banku. Dostęp do bankowości elektronicznej oczywiście też nie zamknięty. Tragedia, niby promocje realizowane wzorcowo, ale cała reszta to już brak słów.

  pytanie Odpowiedz
  • Co za skurwy*yny. Reklamacja rozpatrzona jako niezasadna. Nie zrealizowali przelewu zamykającego z uwagi na to, iż kwota pozostawiona na rachunku nie pokryłaby przelewu krajowego z opłatą za realizację płatności w oddziale banku – jak rozumiem chcieli mnie dodatkowo skasować na 12 zł. Specjalnie doptywałem się na ich dziadowskim czacie przed zamknięciem rachunku czy w przypadku zamknięcia konta na infolinii i pozostawieniu na nim jakiegoś salda przelew zamykający będzie darmowy i dwa razy od dwóćh różnych konsultantów otrzymałem odpowiedź, że tak. Dodatkowo również w czasie rozmowy telefonicznej w trakcie zamykania konta otrzymałęm taką samą odpowiedź. Z jednego chatu mam nawet screeny. Chyba się poświece i zgłoszę powyższą sprawę w odpowiednie miejsce.

   pytanie
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy