450 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas + 5% na lokacie!

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie i korzystanie z darmowego konta osobistego możemy zgarnąć aż 450 zł w gotówce. A od niedawna możemy do tego dołożyć aż 5% do 50 000 zł na lokacie!

450 zł od BNP Paribas za konto osobiste

Aktywni wiosną w BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.05.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.06.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później!

Premia w czterech transzach

Tytułową premia podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł w gotówce, otrzymamy za sam fakt założenie konta w promocji oraz w czerwcu:

 • zapewnienie wpływów na konto na łączną kwotę min. 300 zł

Akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Kolejną nagrodę, czyli tym razem 150 zł w gotówce, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w lipcu:

 • wykonamy płatność(i) BLIK na łącznie min. 250 zł oraz
 • zapewnimy wpływ(y) na min. 1000 zł

W pierwszym warunku chodzi o najzwyklejszy płatności w sklepach lub internecie. Drugi jest niemal identyczny, jak miesiąc wcześniej – zmienia się tylko kwota.

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 150 zł w gotówce, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w sierpniu:

 • wykonamy płatności kartą na łącznie min. 250 zł oraz
 • zapewnimy wpływ(y) na min. 1000 zł

Warunki analogiczne jak miesiąc wcześniej, choć tym razem płacimy za zakupy kartą, a nie BLIKiem. Oczywiście standardowo brane pod uwagę są „normalne” płatności w sklepach lub internecie za realne towary czy usługi (wykluczone są ułatwiacze płatności z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

Co z ostatnią nagrodą, czyli 50 zł w gotówce? Otrzymamy je za spełnienie wszystkich powyższych warunków oraz jeśli ciągle będziemy posiadać nasze konto na dzień 30.09.2022.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 20.07, a o kolejnych – do 26. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia danych warunków. Co ważne: w celu odbioru nagrody konieczne będzie uzupełnienie swoich danych na stronie promocji – instrukcję znajdziemy w pierwszym mailu, a czas na uzupełnienie danych będziemy mieć do 26.07.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • uwaga uwaga, bank automatycznie pobiera 6 zł/miesiąc za papierowy wyciąg do konta. Po założeniu konta trzeba się z nimi skontaktować i wyrazić zgodę na ekorespondencję

  jaa Odpowiedz
 • BNP PARIBAS:

  „Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu”

  WIKIPEDIA:

  BLIK – Umożliwia użytkownikom smartfonów dokonywanie:

  *płatności bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych i internetowych,

  *wypłacanie i wpłacanie gotówki w bankomatach,

  *dokonywanie przelewów i generowanie czeków z cyfrowym kodem.

  Czy nagrodę zapewnią tylko płatności blikiem w sklepach i internecie za zakupy?

  Czy wypłata z bankomatu BLIKiem na kwotę 250zł lub zrobienie przelewu BLIKiem na telefon do kolegi na 250zł spełni warunki do odbioru nagrody?

  villemo09 Odpowiedz
 • Potwierdzam.

  Jako powracający klient złożenie wniosku o konto odbyło się drogą elektroniczną.

  Jeszcze 30.04.2022 pobrało 6 zł.

  Reklamacja jeszcze tego samego dnia, 7.05.2022 zwrot na konto. Miałem zrzuty ekranu wszystkich etapu składania wniosku o otwarcie konta.

  W punkcie 8 umowy ramowej jest taki zapis :

  „Zestawienie Transakcji (wyciągi)/Zestawienie opłat:
  X dostarczane na adres e-mail
  X udostępniane w Systemie bankowości internetowej ”

  Krzyżyk oznacza zaznaczenie.

  „Czarodziejsko” po odebraniu karty od kuriera zgoda na przesyłanie wszystkiego drogą elektroniczną „wycofała” się sama.

  Od razu po aktywacji konta dzwońcie na infolinię i pytajcie o zgodę na przesyłanie wszystkiego na adres e-mail.

  Rob231 Odpowiedz
 • Ile się czeka na tego kuriera? Konto założone w niedzielę, dokumenty wysłali we wtorek i wg trackingu leżą w jakiejś sortowni od tej pory.

  slawsla Odpowiedz
  • @slawsla ja wczoraj otrzymałem. Czekałem 6 dni.

   Mam za to inne pytanie : kiedy przyjdzie mail, o którym wspomina autor? Bo w mailach o założeniu konta nie ma słowa, linku do formularza aby wypełnić dane :

   „Co ważne: w celu odbioru nagrody konieczne będzie uzupełnienie swoich danych na stronie promocji – instrukcję znajdziemy w pierwszym mailu, a czas na uzupełnienie danych będziemy mieć do 26.07”

   Ivan
  • „Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 20.07”

   Michał
  • Ale mi nie chodziło o mail z nagrodą ale kiedy otrzymamy instrukcję jak i gdzie wypełnić formularz, gdzie wpisujemy swoje dane do nagrody bo w dotychczasowych mailach, które już otrzymałem od BNP, nie ma o tym wzmianki.

   Ivan
  • W tym mailu :)

   Nagrodę wypłaca de facto zewnętrzna firma która przeprowadza promocję w imieniu BNP Paribas (standard, wiele promocji tak działa). Dlatego w dokumentach bezpośrednio od banku nic na temat promocji nie będzie.

   Michał
  • Dziekuję. Panie Michale. Jak Pan myśli. Transakcje BLIK w postaci np. doładowania fintechów (np. ZEN) czy też będą się wliczały w uznane transakcje? Pytam, bo wiem że są „zabronione” cyferki dla płatności kart, które nie wliczają się w obroty przy tego typu promocjach. Ale jak jest z Blikiem? Czy jest też lista „zakazanych” transakcji czy jeszcze akurat przy Bliku nie są raportowane płatności, mające typowo gdzieś uzupełnić środki. Czyli doładując konto w fintechu poprzez BLIK będzie taka transakcja zaliczona?

   Ivan
 • Kojarzycie jak jest z tym otwarciem konta? Otrzymałem kartę, nadałem PIN telefonicznie. Miały przyjść na maila dane do bankowości elektronicznej. Dwa dni minęły i cisza. Ktoś miał lub ma podobnie? Co dalej?

  Marek Janek Odpowiedz
  • Gdzieś w umowie jest numer klienta do. Logowania. Hasło nadajesz przy pierwszym logowaniu.
   Ja o to pytałem przy aktywacji od razu, więc wysłała mi Pani jeszcze maila, ale z tego co mówiła, numer do namierzenia.

   Slaww
 • ” trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe.”

  czy blik tez się do tego wlicza? bo w pierwszym miesiącu warunkiem podstawowym jest blik, więc pytam czy muszę jeszcze dodatkowo płacić 3 razy kartą aby uniknąć opłat.

  Bedni87 Odpowiedz
  • Tak, z tego co doczytałem oprócz spełnienia warunków promocji, czyli transakcji Blik, trzeba zrobić też obrót 3 transakcji kartą by uniknąć samej opłaty. Ale co to za problem. Nie ma kwoty zakupów. Podejdź do Biedy, kup 3 bułki, każdą osobno nalicz na kasę, i już masz 3 transakcje 😁

   Ivan
 • Michał Admin , czy wiadomo już może coś na temat następnej promocji ? Jaka może być nagroda i warunki do spełnienia ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Wniosek złożony o 21 i karzą czekać na maila o weryfikacji wniosku. Myślałem , że mail przyjdzie rano jak pracownicy przyjdą do pracy . A tu 1:07 przychodzi sms i zrywasz się i czytasz, że wysłali maila z pozytywną weryfikacją i masz 30 min na podpisanie umowy , bo inaczej wniosek wygaśnie. To kogo oni tam zatrudniają do tej weryfikacji, jakieś krasnoludki? Coś mi się przypomina z poprzedniej promocji , że też były takie numery i ludzie przegapiali podpisanie umowy. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Jak aktywować kartę i nadać pin ? W przesyłce piszą , że trzeba dzwonić . Czy tam jest obsługa automatyczna czy trzeba na żywo rozmawiać z konsultantem ? Rok temu było to poprzez wysłanie smsa a teraz coś pozmieniali? Można jakoś to dzwonienie pominąć i aktywować kartę inną metodą , bo zaraz będą pytać dlaczego babcia ma taki zachrypły głos . A przed aktywacją karty mogę się najpierw jakoś zalogować i tam ją aktywować i nadać pin? Proszę o jak najszybsze podpowiedzi. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • A jak mam się pierwszy raz zalogować ? Nie chcę niczego zablokować , bo babcia nie przepada za konsultantami. Mam login w umowie i przy pierwszym logowaniu będzie nadanie hasła czy najpierw trzeba kartę aktywować telefonicznie jak piszą w przesyłce i dopiero się logować ?Co rok to inaczej wymyślają .Proszę o jak najszybsze podpowiedzi. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Z tego co ja zauważyłem, to nie ma opcji innej, aby aktywować kartę niż rozmowa z konsultantem.

   Ogólnie, kartę w BNP można aktywować dzwoniąc do obsługi klienta lub w apce. Ale druga opcja jak już jesteś klientem i wymieniasz kartę. W naszym przypadku było nawet napisane, że aby ruszyła bankowość elektroniczna musi być nadany pin do karty. Więc w moim przypadku wyglądało to tak, że musiałem zadzwonić na infolinię BNP, po rozmowie z konsultantem i szczegółowej weryfikacji przyłączyli mnie do systemu,gdzie nadałem pin do karty -to jest jednoznaczne z zawarciem umowy z BNP i dopiero po tygodniu przyszedł SMS z danymi do bankowości elektronicznej.

   Także szlifuj głos jako babcia. Lub następnym następnym razem weź umowę na siebie :-)

   Ivan
  • Dzięki za info , to się zmartwiłem , chyba zaraz coś łyknę na zmiękczenie głosu . Jak wpisuję nowy login z umowy to od razu chcą hasła a nie ma opcji nadania jak przy pierwszym logowaniu. Tydzień czekać na maila to strasznie długo , nie wiem czy do tego 14.06. z tą aktywacją zdążę.

   prawdziwy-xyz
  • No, z tym loginem do bankowości to śmiesznie bo myślałem, że działa to tak, że kurier dostarcza kartę, odbiera mój podpisany dokument, że kartę otrzymałem gdzieś się raportuje BNP, że karta odebrana i w tym samym dniu lub następnym otrzymam pass do bankowości, lecz nie. Dość długo czekałem. Dzwoniłem drugi raz do obsługi banku czy można już otrzymać dane do apki bo mam już kartę- nie, trzeba czekać. Dodam,że w samej bankowości jest opcja wygenerowania hasła jak masz już login (login mamy na umowie). Spróbowałem w ten sposób ale pojawił się końcowy komunikat, że chyba Twoja umowa jeszcze nie jest aktywna czy coś i że mam czekać na dane do logowania.

   Ivan
  • Czyli zalogować udało Ci się dopiero po otrzymaniu tego meila po tygodniu ? W tym meilu jest tylko login taki sam jak w mowie czy jeszcze jakieś dane potrzebne do pierwszego zalogowania? xyz

   prawdziwy-xyz
 • Mam inne doświadczenia. Jeśli chodzi o hasło do bankowości elektronicznej, to jest to do nadania samodzielnie podczas pierwszego logowania. Natomiast jeśli chodzi o PIN do karty, to jest to możliwe szybko i sprawnie z poziomu konta w bankowości elektronicznej – jest tam opcja nadania PINu do karty. Użyłem jej zamiast konsultacji telefonicznej i karta jest oznaczona jako aktywna w bankowości elektronicznej.

  Łukasz Odpowiedz
 • Trochę głupie pytanie ale nie chciałbym spalić nagrody. Jak należy rozumieć słowo „wpływy na konto”? To łączna suma transakcji przychodzących na konto czy łączna suma łącznych transakcji: przychodzących i wychodzących?

  Jeśli przykładowo, w czerwcu przelałem sobie z innego konta na BNP 500 zł, w lipcu przeleję z powrotem tę kwotę na inne konto a następnie przeleję 1000 zł z innego konta na BNP to łączna kwota wpływów na konto w lipcu wyniesie 1000 zł (kwota przelewu przychodzącego) i zaliczę tę część konkursu czy wyniesie 500 zł (1000 zł przychodzące minus 500 zł wychodzące) i trzeba dodatkowo przelać 500 zł? 🙂

  Ivan Odpowiedz
  • „wpływy na konto”? To łączna suma transakcji przychodzących na konto . Wystarczy w czerwcu przelać na konto min. 300 zł. a w lipcu i sierpniu po 1000 zł i nic tam nie trzeba trzymać na koncie, można od razu przelewać do innego banku. Przelewy wychodzące nie mają tu żadnego znaczenia. xyz

   prawdziwy-xyz
  • Dzięki.

   Ivan
 • „ wykonamy płatność(i) BLIK na łącznie min. 250 zł” czy wypłata BLIK z bankomatu się zalicza?

  Rafał Odpowiedz
  • Nie, z artykułu wynika, że wypłaty z bankomatu Blikiem nie będą brane pod uwagę. A tylko „płatności w sklepach lub internecie”.

   Ja tam się zastanawiałem, czy internetowe doładowanie konta zen.com poprzez Blik wlicza się w pulę konkursową. Ale nie chciałem ryzykować a akurat dziewczyna kupowała coś przez neta za 400 zł więc zapłaciła moim Blikiem, doładowałem też konto więc temat załatwiony.

   Pamiętajcie też, aby zrobić trzy transakcje kartą w miesiącu aby nie było opłaty. Można kupić coś np. w Biedronce (ma Blika) i podzielić zakup na 3 transakcje. Ja doładowałem konto Inpost, 3 transakcje po 1 zł i sprawa z głowy.

   Informacyjnie : na chwilę obecną info o nagrodzie brak (mają co prawda czas do 20 lipca lecz na razie cisza).

   Ivan
 • Dostał już ktoś z Was info o nagrodzie? Ja spełniłem warunki czerwcowe, mamy 17 lipca i cisza. Niby zostało jeszcze 3 dni ale zaczynam się denerwować, czytając niezbyt pochlebne komentarze w necie o BNP.

  Ivan Odpowiedz
 • Wypłata z bankomatu przy użyciu blika spełnia warunki promocji- informacja z czatu z konsultantem.

  Anita Odpowiedz
 • Anita, dobrze wiedzieć.
  Marmufly – u mnie cisza, nie dostałem żadnego info a dziś już 20 lipca. Ładnie grają w kulki.

  Ivan Odpowiedz
 • Ktoś w ogóle dostał maila z info o nagrodzie ?

  MateMor Odpowiedz
 • Czy ktoś wie może na jaki adres e-mail należy składać reklamację odnośnie braku przyznania nagrody? Czy na adres mailowy banku czy jest jakiś specjalny adres e-mail, przygotowany pod tę promocję?

  Ivan Odpowiedz
 • U mnie mail o wypełnienie danych do wypłaty.

  Anita Odpowiedz
 • Też potwierdzam, że mail przeszedł. O 16:35

  SylMaj Odpowiedz
 • Jest mail z info o kolejnej nagrodzie.

  PyramidHead Odpowiedz
 • Adminie, ostatnie 50 zł nie jest w gotówce. Zaufałem i nie sprawdziłem regulaminu ;-)

  PyramidHead Odpowiedz
  • Przyszedł kod bezterminowy na 50 zł do biedronki . Jak go zjeść ? Nie jestem aż tak żarłoczny aby tyle wydać na raz. Proszę pilnie o techniczne podpowiedzi jak go się realizuje w kasie , bo dla mnie to jakaś nowość .

   prawdziwy-xyz
  • Na kasie, po nabiciu produktów, mówisz, że masz kod, podajesz go panu/pani na wydruku, a oni już widzę wiedzą, co z tym zrobić (wcześniej były dochodzenia i wzywanie kierownika :-)). Kody można używać wielokrotnie do wyczerpania pieniędzy z nich. Jak wydasz więcej niż przewiduje kod, dopłata kartą lub w inny sposób.

   Ja123
  • Ok. dzięki . Nie mam wydruku , mam tylko cyferki z smsa , jak je podam to będzie dobrze ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • Wszystko jedno, jak je podasz. byle były prawidłowe

   Ja123
 • Karte dostaliscie tez zwyklym listem co nie? Problem taki ze dostalem list 1 dzien po terminie, trafilo to do sasiada i zanim mnie znalazl to przepadl termin (durny) i co robic? Reklamacja?

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Ja też otrzymałem bon SMS do Biedronki.
  Dziękuję za akcję i pomoc innych osób.

  Mam jeszcze pytanie. Wiecie może jak zamknąć obecnie konto? Mam wiele innych kont, typu Revo, Zen, nie potrzebnie mi trzymać kolejne konto z BNP. Nagrody zdobyte i byś bye.

  Ivan Odpowiedz
  • Najbardziej skutecznie (z zamknięciem umowy ramowej, bez tego będziesz zablokowany na następne promocje) to najlepiej jest w oddziale. Upomnieć się na miejscu, o zamknięcie tej umowy ramowej.

   Ja123
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy