450 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Trwa do 31.05.2022

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie i korzystanie z darmowego konta osobistego możemy zgarnąć aż 450 zł w gotówce.

450 zł od BNP Paribas za konto osobiste

Aktywni wiosną w BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.05.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.06.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później!

Premia w czterech transzach

Tytułową premia podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł w gotówce, otrzymamy za sam fakt założenie konta w promocji oraz w czerwcu:

 • zapewnienie wpływów na konto na łączną kwotę min. 300 zł

Akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Kolejną nagrodę, czyli tym razem 150 zł w gotówce, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w lipcu:

 • wykonamy płatność(i) BLIK na łącznie min. 250 zł oraz
 • zapewnimy wpływ(y) na min. 1000 zł

W pierwszym warunku chodzi o najzwyklejszy płatności w sklepach lub internecie. Drugi jest niemal identyczny, jak miesiąc wcześniej – zmienia się tylko kwota.

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 150 zł w gotówce, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w sierpniu:

 • wykonamy płatności kartą na łącznie min. 250 zł oraz
 • zapewnimy wpływ(y) na min. 1000 zł

Warunki analogiczne jak miesiąc wcześniej, choć tym razem płacimy za zakupy kartą, a nie BLIKiem. Oczywiście standardowo brane pod uwagę są „normalne” płatności w sklepach lub internecie za realne towary czy usługi (wykluczone są ułatwiacze płatności z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

Co z ostatnią nagrodą, czyli 50 zł w gotówce? Otrzymamy je za spełnienie wszystkich powyższych warunków oraz jeśli ciągle będziemy posiadać nasze konto na dzień 30.09.2022.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 20.07, a o kolejnych – do 26. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia danych warunków. Co ważne: w celu odbioru nagrody konieczne będzie uzupełnienie swoich danych na stronie promocji – instrukcję znajdziemy w pierwszym mailu, a czas na uzupełnienie danych będziemy mieć do 26.07.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • uwaga uwaga, bank automatycznie pobiera 6 zł/miesiąc za papierowy wyciąg do konta. Po założeniu konta trzeba się z nimi skontaktować i wyrazić zgodę na ekorespondencję

  jaa Odpowiedz
 • BNP PARIBAS:

  „Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu”

  WIKIPEDIA:

  BLIK – Umożliwia użytkownikom smartfonów dokonywanie:

  *płatności bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych i internetowych,

  *wypłacanie i wpłacanie gotówki w bankomatach,

  *dokonywanie przelewów i generowanie czeków z cyfrowym kodem.

  Czy nagrodę zapewnią tylko płatności blikiem w sklepach i internecie za zakupy?

  Czy wypłata z bankomatu BLIKiem na kwotę 250zł lub zrobienie przelewu BLIKiem na telefon do kolegi na 250zł spełni warunki do odbioru nagrody?

  villemo09 Odpowiedz
 • Potwierdzam.

  Jako powracający klient złożenie wniosku o konto odbyło się drogą elektroniczną.

  Jeszcze 30.04.2022 pobrało 6 zł.

  Reklamacja jeszcze tego samego dnia, 7.05.2022 zwrot na konto. Miałem zrzuty ekranu wszystkich etapu składania wniosku o otwarcie konta.

  W punkcie 8 umowy ramowej jest taki zapis :

  „Zestawienie Transakcji (wyciągi)/Zestawienie opłat:
  X dostarczane na adres e-mail
  X udostępniane w Systemie bankowości internetowej ”

  Krzyżyk oznacza zaznaczenie.

  „Czarodziejsko” po odebraniu karty od kuriera zgoda na przesyłanie wszystkiego drogą elektroniczną „wycofała” się sama.

  Od razu po aktywacji konta dzwońcie na infolinię i pytajcie o zgodę na przesyłanie wszystkiego na adres e-mail.

  Rob231 Odpowiedz
 • Ile się czeka na tego kuriera? Konto założone w niedzielę, dokumenty wysłali we wtorek i wg trackingu leżą w jakiejś sortowni od tej pory.

  slawsla Odpowiedz
  • @slawsla ja wczoraj otrzymałem. Czekałem 6 dni.

   Mam za to inne pytanie : kiedy przyjdzie mail, o którym wspomina autor? Bo w mailach o założeniu konta nie ma słowa, linku do formularza aby wypełnić dane :

   „Co ważne: w celu odbioru nagrody konieczne będzie uzupełnienie swoich danych na stronie promocji – instrukcję znajdziemy w pierwszym mailu, a czas na uzupełnienie danych będziemy mieć do 26.07”

   Ivan
  • „Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 20.07”

   Michał
  • Ale mi nie chodziło o mail z nagrodą ale kiedy otrzymamy instrukcję jak i gdzie wypełnić formularz, gdzie wpisujemy swoje dane do nagrody bo w dotychczasowych mailach, które już otrzymałem od BNP, nie ma o tym wzmianki.

   Ivan
  • W tym mailu :)

   Nagrodę wypłaca de facto zewnętrzna firma która przeprowadza promocję w imieniu BNP Paribas (standard, wiele promocji tak działa). Dlatego w dokumentach bezpośrednio od banku nic na temat promocji nie będzie.

   Michał
  • Dziekuję. Panie Michale. Jak Pan myśli. Transakcje BLIK w postaci np. doładowania fintechów (np. ZEN) czy też będą się wliczały w uznane transakcje? Pytam, bo wiem że są „zabronione” cyferki dla płatności kart, które nie wliczają się w obroty przy tego typu promocjach. Ale jak jest z Blikiem? Czy jest też lista „zakazanych” transakcji czy jeszcze akurat przy Bliku nie są raportowane płatności, mające typowo gdzieś uzupełnić środki. Czyli doładując konto w fintechu poprzez BLIK będzie taka transakcja zaliczona?

   Ivan
 • Kojarzycie jak jest z tym otwarciem konta? Otrzymałem kartę, nadałem PIN telefonicznie. Miały przyjść na maila dane do bankowości elektronicznej. Dwa dni minęły i cisza. Ktoś miał lub ma podobnie? Co dalej?

  Marek Janek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy