Do 5% na Lokacie GOmobile i do 4% na Lokacie na nowe środki od… BNP Paribas (+450 zł na start!)

Kolejny bank dołącza do walki o nasze oszczędności – i to taki, który raczej nie jest kojarzony z wysokim oprocentowaniem depozytów. Mowa o BNP Paribas, którego znamy głównie z rewelacyjnych promocji kont osobistych (np. z premią 450 zł). Do zgarnięcia mamy od 3% do 5% w skali roku na jednej z kilku lokat.

5% na lokacie od BNP Paribas
Najwięcej do zyskania mają osoby zakładające Lokatę GOmobile – jak sama nazwa wskazuje przez aplikację mobilną. Maksymalnie ulokujemy tam 50 000 zł na jednej lokacie – do wyboru 3-miesięczna lub 5-miesięczna. Pierwsza z nich da nam 3%, a druga – aż 5% w skali roku.

Co, jeśli mamy więcej środków? Wtedy skorzystać możemy z Lokaty na nowe środki, która daje 3% w wersji półrocznej, 3,5% w wersji rocznej oraz 4% na 18-miesięcy. Ważne jedynie, aby przynieść do banku nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo w banku z dnia 31.03.2022.

Ostatnia lokata to oferta GOonline – dostępna przez bankowość internetową. Tu zarobimy jednak znacznie mniej, bo od 1,5% (lokata miesięczna) przez 2% (lokata półroczna) aż po 3,5% – ale dopiero na depozycie 2-letnim. Dlatego osobiście skłaniałbym się do pierwszych dwóch opcji (albo poszukał w innych bankach).

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

Nie przegap!

Komentarze

 • W aplikacji wyświetlają mi się 2 opcje: 3% na 3 miesiące i 5% na 1 miesiąc.

  bla Odpowiedz
 • Rzeczywiście w GOMobile do wyboru jest opcja 1 miesiąc, ale zakładana jest na 5 miesięcy.

  Przemo Odpowiedz
 • Fakt, szkoda tylko, że ten błąd powtarza się też na ekranie, gdzie potwierdza się i akceptuje warunki. Dopiero po założeniu lokaty w jej opisie pojawia się termin zakończenia lokaty po pięciu miesiącach.

  Jacek_K Odpowiedz
  • to się rozhulali, czyli standardem staje się 5% – czekamy na kontrę innych banków

   pytanie
  • pan premier (ultra bogaty czlowiek to lokatami moze sie malo interesuje, skupuje za to ziemie od kosciola i ksiedza, na parafi nedza) ostatnio publicznie namawial banki do podnoszenia, mowil ze lokaty sa na 0-1%. Juz widac ze sie nie orientowal bo wtedy 4% szlo zrobic w nie jednym banku. Czekamy na wiecej.

   Krzychoooo
  • tymczasem w inteligo nic się nie zmienia 0,01 na lokatach i KO – zastanawia mnie co zrobią banki komercyjne jeśli rzeczywiście 2 ospałe marmurowe molochy zaoferują lokaty na 6 %. Chyba że to marchewka dla głupich i te lokaty będą roczne lub dwuletnie a stopy dalej będą podnoszone.

   zenek64
 • Da sie po prostu zerwac lokate gomobile obecną i zalozyc po chwili nową? Czy to jakoś przysługuje jednorazowo jedynie?

  jaa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy