Tylko do końca miesiąca: 500 zł za Konto Santander + 1% moneyback!

450 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie i korzystanie z darmowego konta osobistego możemy tym razem zgarnąć 400 w gotówce i 50 zł do wydania w Biedronce A gdyby tego było mało, to czeka na nas kolejne 600 zł za kartę kredytową :)

450 zł premii od BNP Paribas

Powakacyjny bonus z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 27.09.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 11.10.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później.

Premia w czterech transzach

Tytułową premia podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł w gotówce, otrzymamy za fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu.

Kolejną, czyli tym razem 150 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w październiku:

 • wykonamy min. 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej oraz
 • zapłacimy BLIKiem na łącznie min. 300 zł

W pierwszym przypadku chodzi o najzwyklejszy przelew (typu Elixir) np. na swoje konto w innym banku wykonany przez przeglądarkę lub aplikację mobilną. W drugim – o płatności za realne towary czy usługi w sklepach i internecie – byle BLIKiem, a nie kartą.

Kolejną nagrodę, czyli tym razem 200 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w listopadzie spełnienie ich ponownie, tj:

 • wykonamy min. 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej oraz
 • zapłacimy BLIKiem na łącznie min. 300 zł

Ostatnią premię, tym razem 50 zł do Biedronki, otrzymamy za spełnienie poprzednich warunków, a następnie w grudniu:

 • wykonamy min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej lub
 • zapłacimy min. 1 raz BLIKiem

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas 21.11.2022, o drugiej – do 19.12, a o trzeciej – do 19.01. Przelewy (lub e-kod do Biedronki) zostaną przekazane do końca danego miesiąca, przy czym aby je odebrać konieczne będzie uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26.11. Instrukcję znajdziemy w pierwszym mailu.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Założyłem konto. Na meila przyszła mi umowa wraz z loginem. Ale co dalej? Wchodzę na logowanie klientów indywidualnych , wpisuje ten login z umowy z meila i woła mi żebym wpisał jakieś hasło? Żadnego hasła jeszcze nie nadawałem…
  Czy trzeba czekać na jakiś list z tym pinem/hasłem o którym mowa czy gdzie go znajde?

  YaPaE Odpowiedz
 • Zauważyłem,że nie trzeba na to konto robić określonych przelewów jak to było w poprzednich promocjach. Np; 1000 zł.
  Czy tak?

  Sylwester Odpowiedz
 • Założyłem konto z 10 dni temu, a nadal nie otrzymałem karty. Czy to normalne?

  Łukasz Odpowiedz
  • Raczej nie, dopytaj się u nich o co chodzi, karte przywozi Poczta Polska, więc może być różnie, ja dostawałem SMS-y

   Ja123
 • @admin
  Czy posiadanie karty kredytowej wraz z dostępem do bankowości elektronicznej wyklucza z promocji ?
  W regulaminie jest zapis że uczestnik ” nie jest stroną umowy ramowej w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej; ”
  a Umowa ramowa to
  „Umowa ramowa – Umowa ramowa rachunków bankowych, Karty oraz elektronicznych kanałów dostępu zawarta z
  Bankiem, na podstawie której jest m.in. otwierane i prowadzone Konto Osobiste”

  aniaset Odpowiedz
 • aktywowałem karte dzisiaj 26 września ale sms z wiadomościa że konto mam aktywne dostałem 14 września i wtedy też otrzymałem karte. Czy jest sens jeszcze trzymania konta i robienia tych obrotów blikiem i karta ? Bo z tego co wyczytałem było 7 dni na aktywacje karty… Sadziłem ze od października i nie zagladałem niestety….

  YaPaE Odpowiedz
 • Czy jesli aktywowalem karte dzis, nadajac pin (a nie 11 X wczoraj) to juz po ptokach? Dlugo szla, do innego sasiada itd. Masakra.

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Ktos dostal juz SMS (21 za 2 dni). Co do poznego aktywowania karty to po napisaniu do banku przyznali racje i bede jednak uwzgledniony. Niezawiniona wina a oni sami to pozno i to poczta polska wysylaja wiec regulamin troche zbyt „napiety” czasowo.

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Dotarły maile o dwóch pierwszych nagrodach.

  Paweł Odpowiedz
 • Do mnie niestety nie dotarła żadna wiadomość. Wydaje mi się, że spełniłem wszystkie warunki, bo sprawdzałem za regulaminem. Niestety nigdzie nie mam na mailu takiej informacji, a wszędzie sprawdzałem :(
  Ktoś ma może podobnie czy jednak już dotarła do Was wiadomość o przyznaniu nagrody?

  Bart102 Odpowiedz
  • Autor nie napisal (@Admin) o jakis po… MCC dla BLIK. MCC byl zawsze dla kart! Ten BNP nawet nie podaje MCC na stronie bankowosci, idac za ciosem. Kilka kodow w regulaminie powiazanych z BLIK (dla mnie to nowosc) moze to to? ALE ZOBACZ SPAM, standardowa sprawa w internecie. U mnie mail jest a juz sie wkurzalem ze jakis „MCC” dla BLIK jest zly czy cos. DOSTALEM WIEC KASE :)

   Krzychoooo
  • Dostałem dwa maile po godz. 15. Nadawca: „Powakacyjny bonus” temat maila ” informacja o nagrodzie”. Jeżeli nie masz nawet w spamie, a spełniłeś warunki to pisz standardowo reklamacje.

   Paweł
 • Pamietajcie ze w mailu jest link i trzeba podac konto z BNP na formularzu NIE PRZEGAPIC TEGO.

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Udało się komuś otrzymać pozytywną odpowiedź w reklamacje w konkursach z BNP- Paribas?
  Ile trwa rozpatrywanie reklamacji?

  Bart102 Odpowiedz
 • Jest premia, uwzglednili ze karty nie aktywowano w terminie bo pozno przyszla. Na plus (reklamacja przez infolinie, na 2-3 dzien po tym info z banku ze uznali, bardzo pozytywny i szybki proces wiec).

  Krzychoooooo Odpowiedz
 • Ktos dostal ostatni juz Bon z tej promki – 50 do biedy?

  Krzychoooo Odpowiedz
  • Przyszlo, widac nikt z tej promki nie korzystal, malo wpisow. Jeszcze tylko dodatkowy bonus Allegro/Biedronka 150 i bedzie lacznie 600. Dobry bank, polecam.

   Krzychoooo
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy