Bardzo łatwe 450 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego i spełnienie prostych warunków zgarniemy aż 450 zł – i to w gotówce :)

450 zł premii od BNP Paribas

Powrót z wakacji z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 21.08.2023 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 21.08, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 4.09.2023. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru (ale nie później niż 4.09). Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w czterech transzach

Tytułową premia podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł na start, otrzymamy już za sam fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu w regulaminowym czasie.

Kolejną, czyli tym razem 150 zł, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków, a następnie we wrześniu:

 • wykonamy min. 5 transakcji BLIK oraz
 • zapewnimy min. 5 wpływów o wartości min. 100 zł każdy

W pierwszym wypadku chodzi o płatności w sklepach czy internecie, ale również przelewy na telefon BLIK – dlatego warunek możemy spełnić dosłownie w 5 min przelewając sobie pieniądze na inne konto bez wstawania z kanapy. Zresztą podobnie z drugim warunkiem – wystarczy przelać sobie 5×100 zł z innego banku :)

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 150 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w październiku spełnienie ich ponownie, tj.:

 • wykonamy min. 5 transakcji BLIK oraz
 • zapewnimy min. 5 wpływów o wartości min. 100 zł każdy

Ostatnie 100 zł otrzymamy pod warunkiem spełnienia poprzednich warunków oraz spełnienie ich ponownie w listopadzie – choć tu wymagane jest już tylko trzykrotne zapewnienie wpływu i transakcje (oczywiście jeśli zrobimy ich więcej to nic się nie stanie :)).

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 21.09, 26.10, 27.11 oraz 22.12. W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii gotówkowej – będziemy mieć na to czas do 26.09. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, zalogować się do bankowości elektronicznej i wyrazić zgody marketingowe, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Nie przegap!

Komentarze

 • czy kartę należy posiadać do końca promocji? bo do spełnienia warunków otrzymywania premii (wpłaty na konto i płatność blikiem) nie wydaje się potrzebna

  zenek64 Odpowiedz
  • „W celu otrzymania Nagród Uczestnik musi być posiadaczem Konta Osobistego wraz z aktywną Kartą oraz dostępem do Bankowości elektronicznej w dniu przekazania każdej z nagród w Promocji, zgodnie z § 4 Regulaminu”

   Ja123
 • aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier
  tzn jak? czy trzeba isc do ich bankomatu czy płatna infolinia?

  isekala Odpowiedz
  • Widzę, że Admin powiela tę informację o aktywacji konta przez nadanie PIN’u do karty i to w ciągu 7 dni od jej otrzymania. To jest z jakiejś starej promocji i nieaktualne. Można aktywować konto dzwoniąc na infolinię ale też można czekać i bank po kilku dniach aktywuje konto i dostęp do bankowości internetowej. Następnie samemu nadać PIN do karty w bankowości int.

   BiancaM
  • Po kilku dniach od dostarczenia karty przez kuriera.

   BiancaM
  • Lepiej zadzwonić. Konto wtedy jest od razu aktywne i nie trzeba czekać, nawet parę minut po wizycie kuriera.

   Łuki
 • Przy próbie zrobienia zdjęcia dowodu wyskakuje komunikat: „Nieznany błąd. Spróbuj ponownie.”

  gru Odpowiedz
 • Witam,
  Wniosek wypełniony poprawnie i zaakceptowany. Pytanie- czy konto jest już aktywne i można się do niego zalogować, przez aplikację czy trzeba zaczekać na kuriera? A dwa- jeśli trzeba to po jakim czasie można się go spodziewać? Dziękuję z góry za informację.
  Pozdrawiam,

  Łukasz Odpowiedz
  • Wniosek wysyłałem w pt. 04.08., kurier był w czw.10.08. Login masz w umowie, ale hasło tymczasowe do 1-go logowania nie przyjdzie Ci na SMS do czasu, aż aktywujesz kartę, którą kurier przywiezie. Najlepiej na infolinii. Można to zrobić zaraz po wizycie kuriera. Po aktywacji karty przyjdzie Ci SMS, że konto jest już aktywne. Wtedy można się logować.

   Łuki
  • Dziękuję pieknie kolego za informację 👍👍👍
   Pozdrawiam,

   Łukasz
 • Witam ponownie,
  Przesyłka odebrana na poczcie ze względu nie za stania mnie w domu (w piątek 25.08). Aplikacja ściągnięta i zainstalowana- PIN karcie nadany przez aplikację, choć były małe problemy aby to zrobić, jednak Konto Osobiste- ZABLOKOWANE. Dzwoniłem na infolinię i Pani konsultant była zdziwiona zaistniałym faktem i została złożona przez konsultantke reklamacja do dziełu technicznego.
  Też mieliście taką przypadłość? Dziękuję z góry za informację.
  Pozdrawiam,

  Łukasz Odpowiedz
  • A aplikacja nie pokazuje ZABLOKOWANE jako nieaktywne jeszcze konto? U nich trwa kilka dni aktywacja chyba że zadzwonisz do nich.

   savi
  • Jakiś mail chyba przychodzi o aktywowaniu konta, a jak to poczta to zanim odeślą dokumenty do banku moze byc i tydzień

   Ja123
 • W aplikacji po kliknięciu w kafelek KONTO:
  KONTO,
  Po niżej tekst w niebieskim dymku: „Na rachunku bank czasowo uniemożliwił dokonywanie obciążeń oraz uznań. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z opiekunem lub infolinią banku”
  Po niżej- Konto Osobiste,
  Po niżej- nr konta,
  Poniżej- ZABLOKOWANE.
  A na infolinii konsultant lekko zdziwiony/zaskoczony- jak pisałem powyżej. Dlatego pytam czy ktoś też miał taką przypadłość czy tak wygląda procedura otwierania konta w tym banku?

  Łukasz Odpowiedz
  • Przyszły Ci SMS’y i mail, że konto jest już aktywne? Jeśli się aktywuje kartę na infolinii to przychodzą od razu. Być może będziesz musiał poczekać, aż kurier odwiezie papiery.

   Łuki
  • Dziś, niedawno przyszedł SMS: „Dziekujemy za wybor Konta Otwartego na Ciebie. Twoje konto jest juz aktywne i czeka na Ciebie. Poznaj jego zalety: 0 zl za prowadzenie rachunku, 0 zl za wyplaty gotowki karta z bankomatow w naszych oddzialach i Planet Cash w Polsce. Sprawdz jakie jeszcze korzysci posiada Twoje Konto www bnpparibas pl/kdk”
   Konto jest aktywne po zalogowaniu w aplikacji 👍

   Łukasz
 • Czy ktoś już dostał wiadomosć, która miała nadejść do 21.09 ?
  Czy raczej nastawiać się na wiadomość last minute (lub jej brak? :D)

  Maciej Odpowiedz
  • To drugie. :)

   Łuki
  • Właśnie- też chciałem zapytać gdyż dziś już 21.09, a żadnego meila od banku brak…
   Jeszcze jedno mam pytanko- kwota 50,- powinna być przyznana nam już czy bank ma jakiś czas/do któregoś dnia powinien się wywiązać na przelanie tej kwoty. Ktoś z Was już może dostał?

   Łukasz
  • U mnie też brak maila…

   gru
  • Do 26.09. trzeba się zalogować z linku z maila i podać nr konta do przelewu. Przelew wyślą do końca września.

   Łuki
  • No tak. Najpierw trzeba ten link otrzymać w mailu :)

   Maciej
 • Przyszedł mail z linkiem.

  Łuki Odpowiedz
 • mi nic nadal nie przyszlo, a jest 20:36, spam tez pusty, jak u reszty z was?

  villemo09 Odpowiedz
 • z poprzedniej promocji dostałem info o 200 zł

  karampuk Odpowiedz
 • jest mail, ja mam poczte na wp.pl i tam porobili zakładki wiadomosci i moj byl w zakladce „Oferty”

  villemo09 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy