HIT! Nawet 450 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z bardzo wysoką premią za założenie konta. Do wyboru mamy albo 350 zł w gotówce albo 450 zł w bonach Decathlon. A gdyby tego było mało, to kolejne 300 zł czeka w promocji karty kredytowej :)

Nawet 450 zł premii od BNP Paribas

Sportowo z kontem od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 30.11.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy oraz wybierając czy walczymy o premię gotówkową czy bony Decathlon). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.12.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

Do 450 zł w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł w gotówce lub 100 zł w formie bonu do Decathlon, otrzymamy za założenie konta, a następnie w grudniu:

 • wykonanie min. 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub GOmobile)
 • wykonanie min. 1 płatności BLIK

Przelewy mogą być dowolne – np. na swoje konto w innym banku. Transakcja BLIK ma być natomiast zwykłą, normalną płatnością w sklepie czy internecie na dowolną kwotę.

Drugą nagrodę, czyli tym razem 150 zł w formie bonu Decathlon albo 200 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w styczniu 2022:

 • otrzymanie wpływów na łącznie min. 500 zł
 • wykonanie min. 2 transakcje kartą za pomocą Apple Pay lub Google Pay

W przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

W przypadku transakcji kartą chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach (zbliżeniowo) – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności (kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

Ostatnią, trzecią nagrodę w kwocie 150 zł (bon lub gotówka) otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz dodatkowo w lutym 2022:

 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 500 zł
 • wykonamy płatności kartą na min. 500 zł

Zasady przelewu oraz obostrzenia płatności są identyczne, jak miesiąc wcześniej.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafi do nas do 18.01, 22.02 oraz 22.03. Jeśli wybraliśmy premię gotówkową, to będziemy mieć wtedy czas do 26.02 aby uzupełnić dane do odbioru nagrody (instrukcję znajdziemy w mailu). Nagrody trafią do nas do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:
  1) nie jest stroną Umowy ramowej Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawartej z
  Bankiem w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej

  Jak ktoś ma dostęp do bankowości albo kk to lipa z promocji

  magrro Odpowiedz
  • Proszę sobie sprawdzić co jest zdefiniowane pod „Umowa ramowa”.

   Spoiler: karta kredytowa nie wyklucza.

   Michał
 • Taki warunek był od dawna i nie było z tym problemu.

  mbo Odpowiedz
 • Ktoś potwierdzi to co piszę @mbo ? bo mam kk i nie wiem czy jest sens.

  magrro Odpowiedz
  • Zadzwoń na infolinie i zapytaj czy możesz skorzystać z promo, potwierdzą, że możesz i korzystaj, zapisz godzinę rozmowy, jeśli będzie inaczej to błąd banku, ale z doświadczenia dostęp do bankowości nawet po zamkniętym koncie nie wykluczał i premie wpadały

   Dzikus
 • Zauwazylem, ze po ostatnim zamknieciu konta pozostal mi dostep do bankowosci internetowej, ale nie mam zadnego produktu w BNP (ani kk, ani limitu allegro). Czy ten zapis o umowie elektroncizny kanalow dostepu mnei wyklucza?

  Bartosz Odpowiedz
  • Idź do oddziału, zamknij umowę kanałów i za 30 dni możesz przystąpić do kolejnej promocji. W Paribas ZAWSZE należy nalegać na zamknięcie e-dostępu i to najlepiej zamykać w oddziale, gdzie dostaje się potwierdzenie zamknięcia.

   Ja123
  • Tylko to jest BNP. Ponad rok temu zamkniety tj. potwierdzone w oddziale złożenie wniosku. Od tego czasu kilka telefonów wizyt w oddziałach, tak w systemie widzą ze złożono wniosek, ale nic nie poradzą ze dostęp nadal aktywny. I znam kilka takich osob

   Andy59
  • Dla świetego spokoju pracownik Oddziału potrafi również bez naszej dyspozycji zablokować dostęp, wówczas jako klient widzisz dostęp zablokowany i myślisz o nie mam umowy ramowej :) w praktyce sam dostęp do bankowości w moim przypadku nigdy nie skutkował brakiem premii wiec no taki mamy klimat :)

   Dzikus
 • Próbowałem założyć konto przez selfie natomiast następnego dnia dostałem informacje że wniosek nie został zaakceptowany i muszę się udać do placówki celem dokończenia. Czy kurierem również jest taka opcja ?

  michal07 Odpowiedz
 • Po wypełnieniu wniosku dostałem komunikat i maila, że „Twój wniosek o konto został niestety odrzucony – wystąpił błąd podczas samego podpisywania umowy.” Wybrałem podpisanie przez kuriera. Nie mogę drugi raz wygenerować linka za strony promocji, a jak założę w oddziale to nie będzie promocyjny. Co teraz?

  Aleksy Odpowiedz
 • Jeżeli wypowiadam umowę rachunku płatniczego, a na wniosku pracownica banku zaznaczyła,,wypowiedzenie umowy ramowej NIE” to czy będę mógł brać udział w następnej promocji za rok?

  heniek131 Odpowiedz
  • No właśnie trzeba się upominać, żeby było TAK, wyraźnie im to zaznaczać. Dlatego lepiej iść zamykać konto do banku i pokazać wręcz palcem, żeby zaznaczali w tym polu TAK.

   Ja123
 • Do d.. ta weryfikacja selfie.. kilka razy i nic

  luka89waw Odpowiedz
 • Czy ktoś z was brał udział w promocji: Działaj i zgarniaj” i dotarł do końca? https://dzialajizgarniaj.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf Jeśli tak to proszę o wiadomość w sprawie warunku dla nagrody 6 tj. „Wykonaj min. 5 Transakcji za pomocą Aplikacji Google Pay lub Apple Pay na kwotę min. 200 zł”. Wystarczy 5 płatności na łączną kwotę 200 zł? Czy pięć po 200 czyli ponad tysiąc? Nie planuje takich wydatków, chyba że to konieczne.

  Borys29 Odpowiedz
 • Czy posiadanie limitu Allegro wyklucza z promocji?

  Kokis Odpowiedz
 • „Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. ”
  Jeśli założyłem konto w połowie listopada to mam wykonać 3 transakcje bezgotówkowe kartą do końca listopada, żeby w grudniu mieć ją za darmo czy nie muszę, a liczy się to dopiero od grudnia?

  Therion7777 Odpowiedz
 • Czy ktoś z was brał udział w promocji: Działaj i zgarniaj” i i jest na etapie ostatniego miesiąca? W listopadzie należało spełnić warunek dla nagrody 6 tj. „Wykonaj min. 5 Transakcji za pomocą Aplikacji Google Pay lub Apple Pay na kwotę min. 200 zł”. Niestety nie dostałem wiadomości z potwierdzeniem spełnienia warunków, a taka wiadomość zawsze przychodziła do 23 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Wy dostaliście wiadomość?

  Borys29 Odpowiedz
  • „7. Szósta nagroda w wysokości 150 zł, o której mowa w § 3 ust. 1 pkt. 6 przyznawana jest Uczestnikowi, który łącznie:
   1) Spełni warunki do uzyskania Piątej nagrody zgodnie z § 3 ust. 6
   2) W kolejnym miesiącu kalendarzowym otrzyma Wpływy na kwotę min. 1 000 zł i wykona min. 3 Przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej oraz wykona Transakcje za pomocą Aplikacji Google Pay lub Aplikacji Apple Pay na kwotę min. 200 zł”

   Powyżej fragment regulaminu tej promocji. Sprawdź jak masz u siebie w regulaminie. Co cytujesz ? Czy są dwa różne regulaminy ?

   Miesiąc spełnienia warunków danej nagrody zależał od daty zarejestrowania.
   Zatem nie koniecznie w listopadzie – bo mogło to być np. w październiku.

   Są tacy co już zamknęli temat a są tacy co nie dostali wiadmości tak jak Ty ale w listopadzie i nadal czekają na szóstą nagrodę ( po reklamacji ).

   Bogdan
  • Gdzieś w dokumentacji załączona była ściąga, w której klikasz w miesiąc przystąpienia do promocji i pokazuje Ci jakie warunki musisz spełnić w danym miesiącu. Promocja szła gładko, a bon do biedry przysłali jeszcze przed świętami i konto poszło do zamknięcia.

   abc
 • Dostał ktoś meila o przyznaniu nagrody?

  Eryk Odpowiedz
 • Witam czy ktoś dostał już meila o przyznaniu nagrody?

  Eryk Odpowiedz
 • Podpinam się wyżej pod pytanie, do dziś miały być wysyłane informacje, jakoś w skrzynce jeszcze ich nie widzę – czekają na ostatnią chwilę? ;)
  Ktoś już dostał?

  Kipap Odpowiedz
 • Up Up, ja tez czekam i nic…

  25 Odpowiedz
 • Też czekam :(

  Ania8765 Odpowiedz
 • Zaraz postaram się uzyskać jaka odpowiedź od konsultanta jakiegoś dam znać co i jak

  Eryk Odpowiedz
 • Taka otrzymałem odpowiedź:
  Organizatorem promocji „Sportowo z kontem” jest Hagen Sp. z o.o. Konieczny jest Kontakt z infolinia promocji pod numerem 22 299 11 50 w godzinach 9-17 lub wysłać mail na adres sportowozkontem@bnpparibasplus.pl

  Eryk Odpowiedz
 • Dostałem teraz maila, aby uzupełnić nr konta BNP na specjalnej stronie ich.

  „od: Sportowo z kontem „

  luka89waw Odpowiedz
 • Dostałam dziś maila. Mam pytanie odnośnie tych 2 transakcji Google pay w styczniu. Czy to są zwykle płatności zbliżeniowe kartą napewno? Czy raczej płatności telefonem/urządzeniem ? Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam

  Urszula Odpowiedz
  • Google Pay to płatność kartą wirtualną umieszczoną w naszym smartfonie. To NIE jest płatność zbliżeniowa kartą, ale płatność zbliżeniowa kartą w telefonie.

   Michał
 • Właśnie przyszedł mail:

  „Dziękujemy za udział w promocji „Sportowo z kontem”.
  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej Nagrody, gratulujemy!
  Pierwsza Nagroda to kod do Decathlon o wartości 100 zł.
  Kod zostanie wysłany smsem do 31 stycznia 2022 r.”

  Kipap Odpowiedz
 • To premia to chyba wpadnie o 23:59 : D

  luka89waw Odpowiedz
 • Czy w przypadku trzeciej nagrody mogą to być nadal trasakcje wykonywane przez GooglePay?

  macw Odpowiedz
 • Dostałem maila :D Ale chyba z błędem bo jest napisane 300 zł zamiast 500 :P

  „Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu drugiej nagrody, gratulujemy!

  Nagroda druga w wysokości 150 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 28 lutego 2022 r.

  W celu otrzymania trzeciej nagrody należy w lutym spełnić warunki zawarte w Regulaminie:

  wykonać Transakcje bezgotówkowe Kartą na min. 300 zł
  otrzymać Wpływ/y na min. 500 zł”

  luka89waw Odpowiedz
 • Ja nie dostałem żadnego meila 😅

  Eryk Odpowiedz
 • Dostał ktoś druga nagrodę? Bo ja niestety nie i nie odpowiadają na moje meile 😒

  Krystian Odpowiedz
 • Dostaliście nagrody nr dwa? Ja narazie niestety nie.

  Eryk Odpowiedz
 • Ale nie podawałeś jakis dodatkowych danych do drugiej nagrody? Konto zostaje to samo co przy pierwszej prawda?

  Eryk Odpowiedz
 • Dziękować za pomoc

  Eryk Odpowiedz
 • Też nie dostałem 2 nagrody. Po telefonie do organizatora okazało się że nie spełniłem warunków ( google pay). Telefonem z tą kartą place od kiedy ja dostałem. O dziwo w wyciągach nie ma informacji o płatności telefonem a o transakcji kartą bezgotówkowo. Pisałem na czacie w banku o co chodzi to odsyłali do organizatora. Mimo że organizator dostaje dane od nich.

  jacekdh Odpowiedz
  • A w Google Pay nie masz tych płatności? Zrób dla nich wyciąg i składaj reklamację

   Ja123
 • Ale reklamacje w banku czy u organizatora promocji? Bo oni na meile nie odpowiadają więc pewnie też będę musiał dzwonić 🙂

  Eryk Odpowiedz
  • A co jest napisane w reglaminie? Tam powinna być sekcja „Reklamacje” i do kogo je kierować

   Ja123
 • Zadzwoniłem do banku, Pani bardzo miła wszystko sprawdziła powiedziała że należy się bon. O dziwo w historii google pay nie ma że stycznia żadnych transakcji. Napisała reklamacje i w ciągu dwóch tygodni będzie wiadomo

  jacekdh Odpowiedz
 • Mam maila :) ”
  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu trzeciej nagrody, gratulujemy!

  Nagroda trzecia w wysokości 150 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 31 marca 2022 r.”

  luka89waw Odpowiedz
 • A ja znów nie dostałem maila, na 2 bon złożyłem reklamacje bo go nie dostałem i czekam. A o 3 bonie cisza, najwyżej znów będę dzwonić i się dowiadywać

  jacekdh Odpowiedz
 • A ja znów nie dostałem maila, na 2 bon złożyłem reklamacje bo go nie dostałem i czekam. A o 3 bonie cisza, najwyżej znów będę dzwonić i się dowiadywać

  jacekdh Odpowiedz
  • Mam to samo, pani kazała dosłać wyciąg z konta i zrzuty ekranu że płaciłem z googli, śmieszne żałosne i prawdziwe, powiedziała że obie nagrody dostanę na koniec marca 😅 trzeba wierzyć w ludzi 😅 najwyżej będziemy walczyć dalej

   Eryk
  • Ja dostałem maila że jak najbardziej przysługuje mi 2 i 3 nagroda, bony zostaną zamówione i wysłane w kwietniu do mnie

   jacekdh
 • Wpadł ostatni przelew ;)

  luka89waw Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy